Hoşgeldiniz!

Düşüyorum Hayatın Ellerinden

Cem Adrian - Düşüyorum Hayatın Ellerinden (2014 Yepyeni) 04:34
Cem Adrian - Düşüyorum Hayatın Ellerinden (2014 Yepyeni) 733 izlenme - 3 yıl önce Cem Adrian - Düşüyorum Hayatın Ellerinden (Lyric Video) (2014 Yepyeni) SANA BUNLARI HİÇ BİLMEDİĞİN BİR YERDEN YAZIYORUM (2014 / DOKUZ SEKİZ MÜZİK) Şarkı Sözleri: Biliyorum her yeni gün hayat yeniler kendini. Biliyorum kırılan dallar uzanır bir gün gökyüzüne. Biliyorum her gecenin umududur yıldızlar. Bir kalp sarılınca, dağılır karanlıklar. Biliyorum her ölümden, umut doğurur kendini, biliyorum kırılan eller, tutunur yine birbirine. Biliyorum çaresidir siyahın, karanlığın. Hiçbir şeye rağmen inanmak bir zafere. Ama bir acı var içimde. Bir yara hiç geçmeyen. Pencereler önünde ölü kuşlar hiç ötmeyen. Bir şarkı var dilimde, sözleri hiç bitmeyen. Öyle bir yağmur ki, yıllarca hiç dinmeyen. Sen unut beni.. Düşüyorum hayatın ellerinden. Sen unut beni.. Vuruyor ayrılık tam kalbimden.
Cem Adrian - Düşüyorum Hayatın Ellerinden 04:34
Cem Adrian - Düşüyorum Hayatın Ellerinden 164 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri: Biliyorum her yeni gün hayat yeniler kendini. Biliyorum kırılan dallar uzanır bir gün gökyüzüne. Biliyorum her gecenin umududur yıldızlar. Bir kalp sarılınca, dağılır karanlıklar. Biliyorum her ölümden, umut doğurur kendini, biliyorum kırılan eller, tutunur yine birbirine. Biliyorum çaresidir siyahın, karanlığın. Hiçbir şeye rağmen inanmak bir zafere. Ama bir acı var içimde. Bir yara hiç geçmeyen. Pencereler önünde ölü kuşlar hiç ötmeyen. Bir şarkı var dilimde, sözleri hiç bitmeyen. Öyle bir yağmur ki, yıllarca hiç dinmeyen.
Cem Adrian - Düşüyorum Hayatın Ellerinden 04:34
Cem Adrian - Düşüyorum Hayatın Ellerinden 111 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri: Biliyorum her yeni gün hayat yeniler kendini. Biliyorum kırılan dallar uzanır bir gün gökyüzüne. Biliyorum her gecenin umududur yıldızlar. Bir kalp sarılınca, dağılır karanlıklar. Biliyorum her ölümden, umut doğurur kendini, biliyorum kırılan eller, tutunur yine birbirine. Biliyorum çaresidir siyahın, karanlığın. Hiçbir şeye rağmen inanmak bir zafere. Ama bir acı var içimde. Bir yara hiç geçmeyen. Pencereler önünde ölü kuşlar hiç ötmeyen. Bir şarkı var dilimde, sözleri hiç bitmeyen. Öyle bir yağmur ki, yıllarca hiç dinmeyen. Sen unut beni.. Düşüyorum hayatın ellerinden. Sen unut beni.. Vuruyor ayrılık tam kalbimden.
Cem Adrian - Düşüyorum Hayatın Ellerinden (Lyric Video) 04:34
Cem Adrian - Düşüyorum Hayatın Ellerinden (Lyric Video) 28 izlenme - 3 yıl önce ŞARKI SÖZLERİ: Cem Adrian - Düşüyorum Hayatın Ellerinden Biliyorum her yeni gün hayat yeniler kendini. Biliyorum kırılan dallar uzanır bir gün gökyüzüne. Biliyorum her gecenin umududur yıldızlar. Bir kalp sarılınca, dağılır karanlıklar. Biliyorum her ölümden, umut doğurur kendini, biliyorum kırılan eller, tutunur yine birbirine. Biliyorum çaresidir siyahın, karanlığın. Hiçbir şeye rağmen inanmak bir zafere. Ama bir acı var içimde. Bir yara hiç geçmeyen. Pencereler önünde ölü kuşlar hiç ötmeyen. Bir şarkı var dilimde, sözleri hiç bitmeyen. Öyle bir yağmur ki, yıllarca hiç dinmeyen. Sen unut beni.. Düşüyorum hayatın ellerinden. Sen unut beni.. Vuruyor ayrılık tam kalbimden.
Cem Adrian - Düşüyorum Hayatın Ellerinden (Lyric Video) 04:34
Cem Adrian - Düşüyorum Hayatın Ellerinden (Lyric Video) 24 izlenme - 3 yıl önce ŞARKI SÖZLERİ: Cem Adrian - Düşüyorum Hayatın Ellerinden Biliyorum her yeni gün hayat yeniler kendini. Biliyorum kırılan dallar uzanır bir gün gökyüzüne. Biliyorum her gecenin umududur yıldızlar. Bir kalp sarılınca, dağılır karanlıklar. Biliyorum her ölümden, umut doğurur kendini, biliyorum kırılan eller, tutunur yine birbirine. Biliyorum çaresidir siyahın, karanlığın. Hiçbir şeye rağmen inanmak bir zafere. Ama bir acı var içimde. Bir yara hiç geçmeyen. Pencereler önünde ölü kuşlar hiç ötmeyen. Bir şarkı var dilimde, sözleri hiç bitmeyen. Öyle bir yağmur ki, yıllarca hiç dinmeyen. Sen unut beni.. Düşüyorum hayatın ellerinden. Sen unut beni.. Vuruyor ayrılık tam kalbimden.
Cem Adrian - Düşüyorum Hayatın Ellerinden (Kocaeli-Sabancı K.M) 04:09
Cem Adrian - Düşüyorum Hayatın Ellerinden (Kocaeli-Sabancı K.M) 4 izlenme - 1 yıl önce Cem Adrian'ın Kocaelinde gerçekleştirdiği Sabancı Kültür Merkezindeki Konser Kaydı. -26.01.2017- Şarkı Sözleri: Cem Adrian - Düşüyorum Hayatın Ellerinden Biliyorum her yeni gün, hayat yeniler kendini.. Biliyorum kırılan dallar, uzanır bir gün gökyüzüne.. Biliyorum her gecenin, umududur yıldızlar.. Bir kalp sarılınca, dağılır karanlıklar.. Ama bir acı var içimde bir yara hiç geçmeyen.. Pencereler önünde ölü kuşlar hiç ötmeyen.. Bir şarkı var dilimde sözleri hiç bitmeyen.. Öyle bir yağmur ki yıllarca hiç dinmeyen.. Sen unut beni, sen unut beni, unut beni düşüyorum hayatın Ellerinden.. Unut beni, unut beni, sen unut beni vuruyor ayrılık tam Kalbimden.. Biliyorum her ölümden, umut doğurur kendini.. Biliyorum kırılan eller, tutunur yine birine.. Biliyorum çaresidir siyahın karanlığın.. Hiçbir şeye rağmen inanmak bir zafere.. Ama bir acı var içimde bir yara hiç geçmeyen.. Pencereler önünde ölü kuşlar hiç ötmeyen.. Bir şarkı var dilimde sözleri hiç bitmeyen.. Öyle bir yağmur ki yıllarca hiç dinmeyen.. Sen unut beni, sen unut beni, unut beni düşüyorum hayatın Ellerinden.. Unut beni, unut beni, sen unut beni vuruyor ayrılık tam Kalbimden.. Unut beni, unut beni, sen unut beni düşüyorum hayatın Ellerinden.. Unut beni, unut beni, sen unut beni vuruyor ayrılık tam Kalbimden.. Vuruyor ayrılık tam kalbimden.. Unut beni, unut beni, sen unut beni düşürüyorum hayatın Ellerinden.. Unut beni, unut beni, sen unut beni... Unut beni, unut beni, unut beni düşüyorum hayatın Ellerinden.. Unut beni, sen unut beni vuruyor ayrılık tam Kalbimizden...