Hoşgeldiniz!

Duy Babam

Ali Ercan - Duy Babam 06:05
Ali Ercan - Duy Babam 117.418 izlenme - 4 yıl önce Duy Babam Ali Ercan Ve Torunu Müziksiz İlahi
Ali Ercan- Duy Babam. 09:32
Ali Ercan- Duy Babam. 169.050 izlenme - 9 yıl önce süper bir parça çocuk çok güzel söylüyor. dinlemeniz lazım.
Ali Ercan - Duy Babam Duy İlahisi 06:05
Ali Ercan - Duy Babam Duy İlahisi 110.064 izlenme - 5 yıl önce Duy Babam Ali Ercan Ve Torunu Müziksiz İlahi Duy Baba Bıraktığın malları taksim ettik, Sen mezarda huzur ile yat babam, yat babam, yat babam, yat, Biz üç kardeş mal için kavga ettik, Hayırsız malın yüzünden duy babam, duy babam, duy babam, duy. *** Zannetme çocukların rahat ettiler, Dövüş, kavga mahkemeye gittiler, duy babam, duy babam, duy, Sormak ister ise malını ne ettiler ? Bir kısmını da kumara verdik duy babam, duy babam, duy babam, duy. *** Çalıştın hep gece gündüz demedin, Sırtına bir takım elbise giymedin ah babam, ah babam, ah babam, ah, Doyasıya yemek bile yemedin, O dünyada yemek varsa ye babam, ye babam, ye babam, ye. *** Mal yerine dinimizi öğretseydin, Sen de mezarında rahat ederdin, duy babam, duy babam, duy babam, duy, Kendine ettiğin gibi bize de ettin, Malından hiç hayır görmedim duy babam, duy babam, duy babam, duy. *** Evlatlarına bıraktın sen malını, Komşuların taşıdılar salını duy babam, duy babam, duy babam, duy, Dahası var bir görseydin halini, Cenazenide eller kıldı duy babam, duy babam, duy babam, duy. Büyük oğlunu sorma çok hüneri var, Her gün kafa çeker, hem kumar oynar duy babam, duy babam, duy babam, duy, Zararından neresinden dönersen kar, O dünyada malın var ye babam, ye babam, ye babam, ye. *** Oğlun akıllı olsa neylerdi malı ? Oğlun deli ne yapacak ki malı, duy babam, duy babam, duy babam, duy, Kumarhane yaptik senin sarayı, Çatısında da baykuşlar ötüyor, duy babam, duy babam, duy babam, duy. *** Kızını sorarsan o da çok iyi, Pek güzel öğrendi dansı yüzmeyi, duy babam, duy babam, duy babam, duy, Çokda sever pantolonlu gezmeyi, Ailemizin yüz karası duy babam, duy babam, duy babam, duy. *** Dahası var, bir de sosyete gülü, Bataklıklar sahnesinin bülbülü duy babam,duy babam, duy babam, duy, Batıya da kaptırmıştır kendini, O dünyada haya varsa yolla babam, yolla babam, yolla babam, oy. *** Oğlunu dövmeyen özünü döver, Kızını dövmeyen dizini döver, ah babam, ah babam, ah babam, ah, Neticeyi bana sorarsan eğer, Kendine ettin, bize de ettin babam, sen babam, sen babam, sen babam, sen, Doğru sözler babama yalan gelirdi, NETİCede ömrüde sona erdi ah babam, ah babam, ah babam, ah.
Duy Babam 06:08
Duy Babam 20.946 izlenme - 5 yıl önce Duy Babam
Ali Ercan - Duy Babam 08:40
Ali Ercan - Duy Babam 17.592 izlenme - 4 yıl önce Ali Ercan Ve Torunu Duy Babam Müziksiz İlahi,
Duy Babam Ali Ercan Ve Torunu Duy Babam Duy İl... 06:05
Duy Babam Ali Ercan Ve Torunu Duy Babam Duy İl... 5.861 izlenme - 7 yıl önce http//www.facebook.com/pages/dinimiz-islam/212663055433675
Duy Babam Duy 05:21
Duy Babam Duy 3.309 izlenme - 4 yıl önce Baba'ya Ağıt - Duy Babam Duy
Duy Babam 2 05:04
Duy Babam 2 2.963 izlenme - 5 yıl önce Duy Babam 2
Ali Ercan - Duy Babam 08:40
Ali Ercan - Duy Babam 2.923 izlenme - 4 yıl önce Sözleri : Bıraktığın malları taksim ettik, Sen mezarda huzur ile yat babam, yat babam, yat babam, yat, Biz üç kardeş mal için kavga ettik, Hayırsız malın yüzünden duy babam, duy babam, duy babam, duy. *** Zannetme çocukların rahat ettiler, Dövüş, kavga mahkemeye gittiler, duy babam, duy babam, duy, Sormak ister ise malını ne ettiler ? Bir kısmını da kumara verdik duy babam, duy babam, duy babam, duy. *** Çalıştın hep gece gündüz demedin, Sırtına bir takım elbise giymedin ah babam, ah babam, ah babam, ah, Doyasıya yemek bile yemedin, O dünyada yemek varsa ye babam, ye babam, ye babam, ye. *** Mal yerine dinimizi öğretseydin, Sen de mezarında rahat ederdin, duy babam, duy babam, duy babam, duy, Kendine ettiğin gibi bize de ettin, Malından hiç hayır görmedim duy babam, duy babam, duy babam, duy. *** Evlatlarına bıraktın sen malını, Komşuların taşıdılar salını duy babam, duy babam, duy babam, duy, Dahası var bir görseydin halini, Cenazenide eller kıldı duy babam, duy babam, duy babam, duy.
Duy Babam 06:05
Duy Babam 1.104 izlenme - 3 yıl önce 90'ların başında tematik bir radyoda dinlediğim ağıtımsı. 20 sene sonra nerden çıktı karşıma, solistin sesini ilk hecede nasıl tanıdım bilemedim. ağıtımsı dedim ama çalgısız ilahiymiş. Sözleri; ---duy babam--- bıraktığın malları taksim ettik, sen mezarda huzur ile yat babam, yat babam, yat babam, yat, biz üç kardeş mal için kavga ettik, hayırsız malın yüzünden duy babam, duy babam, duy babam, duy. *** zannetme çocukların rahat ettiler, dövüş, kavga mahkemeye gittiler, duy babam, duy babam, duy, sormak ister ise malını ne ettiler ? bir kısmını da kumara verdik duy babam, duy babam, duy babam, duy. *** çalıştın hep gece gündüz demedin, sırtına bir takım elbise giymedin ah babam, ah babam, ah babam, ah, doyasıya yemek bile yemedin, o dünyada yemek varsa ye babam, ye babam, ye babam, ye. *** mal yerine dinimizi öğretseydin, sen de mezarında rahat ederdin, duy babam, duy babam, duy babam, duy, kendine ettiğin gibi bize de ettin, malından hiç hayır görmedim duy babam, duy babam, duy babam, duy. *** evlatlarına bıraktın sen malını, komşuların taşıdılar salını duy babam, duy babam, duy babam, duy, dahası var bir görseydin halini, cenazenide eller kıldı duy babam, duy babam, duy babam, duy. *** büyük oğlunu sorma çok hüneri var, her gün kafa çeker, hem kumar oynar duy babam, duy babam, duy babam, duy, zararından neresinden dönersen kar, o dünyada malın var ye babam, ye babam, ye babam, ye. *** oğlun akıllı olsa neylerdi malı ? oğlun deli ne yapacak ki malı, duy babam, duy babam, duy babam, duy, kumarhane yaptik senin sarayı, çatısında da baykuşlar ötüyor, duy babam, duy babam, duy babam, duy. *** kızını sorarsan o da çok iyi, pek güzel öğrendi dansı yüzmeyi, duy babam, duy babam, duy babam, duy, çokda sever pantolonlu gezmeyi, ailemizin yüz karası duy babam, duy babam, duy babam, duy. *** dahası var, bir de sosyete gülü, bataklıklar sahnesinin bülbülü duy babam,duy babam, duy babam, duy, batıya da kaptırmıştır kendini, o dünyada haya varsa yolla babam, yolla babam, yolla babam, oy. *** oğlunu dövmeyen özünü döver, kızını dövmeyen dizini döver, ah babam, ah babam, ah babam, ah, neticeyi bana sorarsan eğer, kendine ettin, bize de ettin babam, sen babam, sen babam, sen babam, sen, doğru sözler babama yalan gelirdi, neticede ömrü de sona erdi ah babam, ah babam, ah babam, ah. Açıklama alıntıdır. (http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=19153755)
Ali Ercan - Duy Babam 08:40
Ali Ercan - Duy Babam 739 izlenme - 4 yıl önce Ali Ercan ve torunu duy babam müziksiz ilahi
Yamac Köyü Duy Babam 08:53
Yamac Köyü Duy Babam 1.023 izlenme - 7 yıl önce
Ali Ercan - Duy Babam 06:05
Ali Ercan - Duy Babam 180 izlenme - 2 yıl önce Duy Babam Ali Ercan Ve Torunu Müziksiz İlahi Diğer Etiketler:,En yeni ilahiler,en güzel ilahiler,yeni çıkan ilahiler, 2016 ilahi,İlahi Dinle,İlahi Dinle 2016
Mükrem Kesdek 06:05
Mükrem Kesdek 175 izlenme - 6 yıl önce Mükrem Kesdek