Hoşgeldiniz!

duyar

Sevcan Orhan - Ben Seni Gizli Sevdim 02:59
Sevcan Orhan - Ben Seni Gizli Sevdim 786.587 izlenme - 7 yıl önce Bahçede yeşil çınar Boyun boyuma uyar Ben seni gizli sevdim Bilmedim alem duyar Aman gülüm nananay Top kaküllüm nananay Nanay kibar yarim Nay nanay ay nay Bahçelerde gül warı var git ellerin yari Sen bana yar olmazsın Yüzüme gülme bari Amaan gülüm nanaanay Top kaküllüm nanaanay Nanay kibar yasrim Naay nanaay ay naay…
sevcan orhan - bahçede yeşil çınar 02:59
sevcan orhan - bahçede yeşil çınar 324.766 izlenme - 8 yıl önce https://plus.google.com/102978042622372813047
ben senİ gİzlİ sevdİm bİlmedİm alem duyar 02:59
ben senİ gİzlİ sevdİm bİlmedİm alem duyar 137.400 izlenme - 9 yıl önce ben senİ gİzlİ sevdİm, bİlmedİm alem duyar...
Hallederiz Kadir İngilizcesi 02:37
Hallederiz Kadir İngilizcesi 5.098 izlenme - 7 ay önce En Son Babalar Duyar dizisinin her durumda halleden karakteri Kadir, Upper-Intermediate İngilizce seviyesiyle döktürüyor. Ayrıca bilgisayar dünyasına yeni bir kavram da kazandırmıştır.
Doğuş - Melekler Saygı Duyar 03:42
Doğuş - Melekler Saygı Duyar 21.684 izlenme - 3 yıl önce Doğuş - Yeniden Doğuş (2014) Single Albümünden "Melekler Saygı Duyar" Şarkısı İlk Kez Sizlerle!
Ben Seni Gizli Sevdim, Bilmedim Alem Duyar 02:59
Ben Seni Gizli Sevdim, Bilmedim Alem Duyar 69.730 izlenme - 8 yıl önce
Engelli Vatandaşa Hizmet Vermek Zorunda Olmadığını Söyleyen İETT Şöförü 00:57
Engelli Vatandaşa Hizmet Vermek Zorunda Olmadığını Söyleyen İETT Şöförü 5.489 izlenme - 1 yıl önce İstanbul iett'de otobüs şöförü ve engelli bir yolcu arasındaki konuşmayı utanarak izliyoruz...
En Son Babalar Duyar'da Efsane İstanbul'un Fethi Sahnesi 05:40
En Son Babalar Duyar'da Efsane İstanbul'un Fethi Sahnesi 1.472 izlenme - 2 ay önce Yıllardır izlediğim ve en sevdiğim diziler arasında yerini kimseye kaptırmayan En Son Babalar Duyar dizisinde Rafi Maranga kardeşimiz, dizinin bir bölümünde türk vatandaşı olmak istiyor. Haliyle Tür Cumhuriyetinin geçmişini öğremesi gerekiyor. Ve iş evin babası Kudret amcamıza düşüyor. İzledikçe güldüğüm o muhteşem sahne sizlerle efendim.
En Son Babalar Duyar'ın 10 Sene Sonra İlk Kez Yayınlanan Final Sahnesi 04:13
En Son Babalar Duyar'ın 10 Sene Sonra İlk Kez Yayınlanan Final Sahnesi 6.453 izlenme - 2 yıl önce En Son Babalar Duyar'ın 200.bölümü, zamanında televizyonda fragmanları dönmesine rağmen yayınlanmamıştı.Daha sonra defalarca yayınlanan tekrar bölümlerinde de yayınlanmamıştı final bölümü.10 sene sonra ilk kez yayınlanan final bölümünün son anları sizlerle birlikte.
Duyar Duymaz Gıcık Eden 12 Laf 03:06
Duyar Duymaz Gıcık Eden 12 Laf 1.785 izlenme - 10 ay önce Bu videoda gıcık eden lafları derledik. Deermişim, sorduk mu, laf söyledi bal kabağı, yav he he, kolaysa başına gelsin... Bunları duyar duymaz sinir oluyoruz! YAPYAP kanalımızdaki Hayat Okulu videoları tam şurada: https://goo.gl/pKVnza YAPYAP'ın mobil uygulamasını şimdi indirebilirsiniz: Android cihazlar: https://goo.gl/F1WvEe iPhone ve iPad: https://goo.gl/LjfECj Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Oha Diyorum: https://www.youtube.com/ohaadiyorum Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
İ.halil Duyar - Ağlama Deniz Gözlüm! (3.albüm) 04:59
İ.halil Duyar - Ağlama Deniz Gözlüm! (3.albüm) 13.302 izlenme - 9 yıl önce İ.halil duyar - ağlama deniz gözlüm! (3.albüm) yıl:2009 okuyan:İ.halil duyar müzik: kahraman tazeoğlu
Hallederiz Kadir - Özel Jenerik - En Son Babalar Duyar 01:40
Hallederiz Kadir - Özel Jenerik - En Son Babalar Duyar 4.902 izlenme - 3 yıl önce Zamanında ilgiyle ve severek izlediğimiz en son babalar duyar dizisinin 69. bölümünün hallederiz Kadir'in ağzından açılış videosudur efendim.
En Son Babalar Duyar Köfte Şarkısı 00:53
En Son Babalar Duyar Köfte Şarkısı 1.147 izlenme - 8 ay önce Kendi zamanının en çok sevilen dizilerinden olan en son babalar duyar dizisinin efsane köfte şarkısı.
En Son Babalar Duyar - 3.Bölüm 58:07
En Son Babalar Duyar - 3.Bölüm 2.938 izlenme - 2 yıl önce En Son Babalar Duyar, 2002'de yayına başlayan durum komedisi türünde bir televizyon dizisi. Yapımcılığını Mint Prodüksiyon'un üstlendiği dizinin yönetmenliğini Sibel Kocataş yaptı, senaryosunu Murat Aras yazdı. Dizide Ayşegül Atik, Ali Erkazan, Levent Ülgen, Hatice Aslan, Ali Sunal, Burçak Işımer, Cansın Özyosun gibi oyuncular rol aldı.
Ağlasam Sesimi Duyar Mısınız Mısralarımda? 02:12
Ağlasam Sesimi Duyar Mısınız Mısralarımda? 6.695 izlenme - 8 yıl önce http://www.toulturkokulu.wordpress.com toul türk okulu şiir etkinliği Şiirin sözleri: Ağlasam sesimi duyar mısınız, Mısralarımda; Dokunabilir misiniz, Gözyaşlarıma, ellerinizle? Bilmezdim şarkıların bu kadar güzel, Kelimelerinse kifayetsiz olduğunu Bu derde düşmeden önce. Bir yer var, biliyorum; Her şeyi söylemek mümkün; Epeyce yaklaşmışım, duyuyorum; Anlatamıyorum.
i.halil duyar - türkü gözlüm (2.albüm) 03:47
i.halil duyar - türkü gözlüm (2.albüm) 6.958 izlenme - 9 yıl önce İ.halil duyar - türkü gözlüm (2.albüm) yıl:2009 okuyan:İ.halil duyar müzik:secret lowe
Nazan Öksüz & Alican Duyar - Ayrılığın Vakti Mi 04:00
Nazan Öksüz & Alican Duyar - Ayrılığın Vakti Mi 3.001 izlenme - 4 yıl önce Cok Güzel Bir Ses
Melik Duyar : Kişisel Gelişim - Teddynin Ağlatan Hikayesi 07:34
Melik Duyar : Kişisel Gelişim - Teddynin Ağlatan Hikayesi 3.053 izlenme - 5 yıl önce Melik Duyar : Kişisel Gelişim - Teddynin Ağlatan Hikayesi
Doğuş - Melekler Saygı Duyar (Official Lyric Video) 03:35
Doğuş - Melekler Saygı Duyar (Official Lyric Video) 1.917 izlenme - 3 yıl önce Doğuş - Melekler Saygı Duyar Şarkı Sözleri: Dualar gönderdim yaradanıma Melekler gönderdim sol yanıma Eğer beklemem gerekirse Kalbim durana kadar seninle Sonsuzluk varsa seninle yürürüm Cehennem değil cennete bürünürüm Yazdığım şarkılar bizi yaşatır Melekler bile bize saygı duyuyor Bin defa denedim ama vazgeçemedim Seni sevmemi kaderime rabbim yazmış Ben hep şükrederim kalp aynı bilirim Sönmeyen ışığımızdır tek dileğim.
Adem Duyar.3.aksaray.helvadere Kasabasi .bir Numar 02:46
Adem Duyar.3.aksaray.helvadere Kasabasi .bir Numar 4.657 izlenme - 8 yıl önce telefon numarasi .05358285404.adem duyar.super ses.helvadere kasabasi.helvadere belediyesi.kutlu kasabasi.helvadere koyu.ankara havalari.kirsehir havalari.nigde havalari.hasandagi.damar.arabesk.oyun havalari.anadolu havalari.
En Son Babalar Duyar - 1. Bölüm 01:04:36
En Son Babalar Duyar - 1. Bölüm 1.780 izlenme - 2 yıl önce En Son Babalar Duyar, 2002'de yayına başlayan durum komedisi türünde bir televizyon dizisi. Yapımcılığını Mint Prodüksiyon'un üstlendiği dizinin yönetmenliğini Sibel Kocataş yaptı, senaryosunu Murat Aras yazdı. Dizide Ayşegül Atik, Ali Erkazan, Levent Ülgen, Hatice Aslan, Ali Sunal, Burçak Işımer, Cansın Özyosun gibi oyuncular rol aldı.
En Son Babalar Duyar Jenerik 3 (Kadir Bey Köfte İçerir) 01:32
En Son Babalar Duyar Jenerik 3 (Kadir Bey Köfte İçerir) 1.873 izlenme - 2 yıl önce Geçim sıkıntısı içinde bulunan orta sınıf bir ailenin çocuklarının büyümesiyle ortaya çıkan aile içi iletişim problemleri, hayaller, sevgi, saygı gibi konular işleniyor. Güçlü kadrosu ve son derece eğlenceli senaryosuyla bir ekran klasiği haline gelen En Son Babalar Duyar, izleyicilerin gözdesi olmaya devam ediyor. Lüks bir yalıya taşınan sevimli ailede her bölümde sürprizli olaylar birbirini kovalıyor. Olaylara en karmaşık yollardan çözüm bulmaya çalışan Hallederiz Kadir", oğlunun her türlü üçkağıdına karşı tetikte olmaya çalışan babası Kudret Bey, ev halkı ile kocasının arasında arabuluculuk yapmak için çabalayan Bahriye Hanım, kocasını doğru yola çekmeye çalışan Hülya, Dombili Hasan, Entel bacanak Tankut, karısı İpek, Sinan, Müjgan, Rafi ve Çaça gibi dizinin tüm kahramanları ekranda sevenleriyle buluşuyor.
Yok Artık Dediginizi Duyar Gibiyim 01:31
Yok Artık Dediginizi Duyar Gibiyim 2.909 izlenme - 8 yıl önce
Bilmedim Alem Duyar 02:59
Bilmedim Alem Duyar 2.794 izlenme - 9 yıl önce ben senİ gİzlİ sevdİm
En Son Babalar Duyar Jenerik 2 01:47
En Son Babalar Duyar Jenerik 2 1.561 izlenme - 3 yıl önce Bir zamanların vazgeçilmez dizisi, zamanın hızlı geçmesini sağlayan uzun soluklu dizisi En Son Babalar Duyar dizisinin akıllarda kalan jeneriği.
Adem Duyar Yeter Ömrümü Yeme 02:48
Adem Duyar Yeter Ömrümü Yeme 1.093 izlenme - 5 yıl önce adem duyar yeter ömrümü yeme
Ertem Şener, Türk Futbolundaki Çöküşte Almanlar'ı Sorumlu Tutarsa... 02:36
Ertem Şener, Türk Futbolundaki Çöküşte Almanlar'ı Sorumlu Tutarsa... 1.404 izlenme - 3 yıl önce Beyaz Futbol programının sunucusu Ertem Şener'in Türk futbolundaki çöküşün sorumlusu olarak Almanya'yı göstermesi akıllara En Son Babalar Duyar dizisindeki bir repliği getirdi. Ertem Şener, Hakan ve Ömer'in milli takıma gelmemesini Merkel'in Türkiye'yi çekememesine bağladı.
adem duyar aslı gurbet 04:55
adem duyar aslı gurbet 1.148 izlenme - 5 yıl önce adem duyar aslı gurbet
Bıyıklı Amca Melik Duyar ile İngilizce Öğreniyorum 17:54
Bıyıklı Amca Melik Duyar ile İngilizce Öğreniyorum 877 izlenme - 3 yıl önce Anne, terlik, pencere, bok, araba, ölmek. Bu kelimeleri sırasıyla aklımızda tutmak ne kadar zor değil mi? Dünya hafıza şampiyonu Melik abimizin şahane tekniğiyle artık değil. Şöyle ki; Evde 31 çekerken annem yakaladı ve terliğini bana fırlattı. Can havliyle pencereden atlayıp kaçmaya başladım. Kaçarken boka bastım, ayağım kaydı düştüm. Sonra karşıdan gelen araba bana çarptı ve öldüm. Hadi hep beraber tekrar edelim.
adem duyar aşma bugün perdeleri 03:20
adem duyar aşma bugün perdeleri 1.246 izlenme - 5 yıl önce adem duyar aşma bugün perdeleri