Hoşgeldiniz!

duyarsız

pınar beyno'dan akıllı mesaj! 00:53
pınar beyno'dan akıllı mesaj! 7.807 izlenme - 9 yıl önce pınar beyno'dan bakımsızlara, duyarsızlara ve kötü araba kullananlara hayat dersleri!
Bisiklet Yolunda Piknik Yapmak (Yeni Türkiye) 06:18
Bisiklet Yolunda Piknik Yapmak (Yeni Türkiye) 2.736 izlenme - 3 yıl önce Kartal sahil yolundaki bisiklet yoluna kilimini yaymış aileyi bisikletli arkadaşlar kalkmaları için uyarıyorlar. Şu ülkede bisiklet sürücülerine her zaman 2. sınıf vatandaş gibi davranıldığı için tabi ki iplenmiyorlar. İkinci geçişlerinde ise aralarında tartışma çıkıyor. Ama bu videoda 3 tarafta hatalı bence. Öncelikle en büyük hata bisiklet yolunu zaptedenlerin. Bunlardan çok var, Eskişehir'de bisiklet yolları kaldırımdan bozmadır. Yani bir zeminden yüksek olduğu için eğik düzlemden kaldırıma çıkılır. Onun önüne araç parkeden dingilleri çok gördüm. Kameraya çeken bisiklet sürücüsü de haksız çünkü birisini izinsiz kayıt altına almak suçtur. Polis zaten malumunuz. Trip atan türbanlı bacıdan söz etmek istemiyorum bile. Yeni Türkiye'de her şey eski kalıyor sanırım?
Tracy Chapman - Behind The Wall (1988) 01:53
Tracy Chapman - Behind The Wall (1988) 2.282 izlenme - 3 yıl önce Amerikalı sanatçı Tracy Chapman'ın kendiyle aynı adı taşıyan, 1988 tarihli ilk albümünün dört numaralı parçasıdır. Video kaydı da yine aynı yıllarda verdiği konserden bir kesittir. Şarkıda karısına şiddet uygulayan adam hakkında 'bu aile içi meseledir' diye işlem yapmayan polislerin, nasıl bir sonuca yol açtıkları anlatılır. Kendi çapımda çevirisini yapıp, altyazı olarak ekledim. İyi dinlemeler.
Test - Duyarsız Nokta 00:50
Test - Duyarsız Nokta 520 izlenme - 5 yıl önce Test - Duyarsız Nokta- ( Yıldız -kare -0-yıldız-kare ) - Vakom Test
Canlı Yayında NTV'ye Ayar Vermek - Can Atalay 01:05
Canlı Yayında NTV'ye Ayar Vermek - Can Atalay 371 izlenme - 3 yıl önce Taksim'de yaşanan olaylara duyarsız kalan NTV'ye canlı yayında Taksim Dayanışma Platformu üyesi Can Atalay ayar veriyor. Ayarı yiyen Julide Ateş durumu toparlamaya çalışsanda olmuyor güzelim zorlamamak lazım.
Duyarsız Uygarlık 03:07
Duyarsız Uygarlık 264 izlenme - 4 yıl önce Amatör Kısa Film
Metrobüs Girişlerindeki Çocuk Dilenciler 02:56
Metrobüs Girişlerindeki Çocuk Dilenciler 235 izlenme - 3 yıl önce Evet hepimiz sağda solda mendil satan, sokaklarda dilensin diye el açtırılan çocukları görüp hiç umursamadan geçen güruhtanız, kabul edelim. Büyük şehirde yaşayınca birbirimizden uzak, kopuk ve bu kadar duyarsız olduk. Artık o kadar kanıksadık ki birbirimizin suratına bile bakmaz olduk. Ama bu çocuklar, bu çocukların günahı ne? Olayı hükümet kanadına atmak şu an benim de kolayıma gelen ama biz bu konulara duyarsız kalırsak hükümetinde pek umrunda olmayacak gibi. Bu videoyu çeken arkadaşa kızmaya lüzum yok, bence yeterince farkındalık yaratmış. Şöyle de bir imza kampanyası açmış; http://tinyurl.com/k4ofn9r
Duyarsız Mc Fht Mc Kutsal - Sözlerim Kifayetsiz 02:03
Duyarsız Mc Fht Mc Kutsal - Sözlerim Kifayetsiz 503 izlenme - 5 yıl önce Duyarsız Mc Fht Mc Kutsal - Sözlerim Kifayetsiz
Duyarsız Feat Vale Karmaşık Hayat 02:22
Duyarsız Feat Vale Karmaşık Hayat 106 izlenme - 7 yıl önce beğenip dinleyen herkese teşekkürler ulaşım için murat_pusat1905@hotmail.com aynı zamanda facebook hesabıdır
 Bisiklet Yolunda Piknik Yapmak (Yeni Türkiye) 06:18
Bisiklet Yolunda Piknik Yapmak (Yeni Türkiye) 56 izlenme - 3 yıl önce Kartal sahil yolundaki bisiklet yoluna kilimini yaymış aileyi bisikletli arkadaşlar kalkmaları için uyarıyorlar. Şu ülkede bisiklet sürücülerine her zaman 2. sınıf vatandaş gibi davranıldığı için tabi ki iplenmiyorlar. İkinci geçişlerinde ise aralarında tartışma çıkıyor. Ama bu videoda 3 tarafta hatalı bence. Öncelikle en büyük hata bisiklet yolunu zaptedenlerin. Bunlardan çok var, Eskişehir'de bisiklet yolları kaldırımdan bozmadır. Yani bir zeminden yüksek olduğu için eğik düzlemden kaldırıma çıkılır. Onun önüne araç parkeden dingilleri çok gördüm. Kameraya çeken bisiklet sürücüsü de haksız çünkü birisini izinsiz kayıt altına almak suçtur. Polis zaten malumunuz. Trip atan türbanlı bacıdan söz etmek istemiyorum bile. Yeni Türkiye'de her şey eski kalıyor sanırım?
Dünya Bu Hale Nasıl Geldi 01:06
Dünya Bu Hale Nasıl Geldi 52 izlenme - 3 yıl önce Teknoloji, duyarsızlık ve sanal kimlik ile insanların nasıl kötü bir şekilde değiştiğini izliyoruz.
'Yalan Dünya' dizisi kürk gerçeğine duyarsız kalmadı 01:34
'Yalan Dünya' dizisi kürk gerçeğine duyarsız kalmadı 66 izlenme - 6 yıl önce