Hoşgeldiniz!

duygu çetinkaya

Çılgın Dersane 3 Fragmanı 02:27
Çılgın Dersane 3 Fragmanı 908.872 izlenme - 4 yıl önce Çılgın Dersane serisinin devam filmi ÇILGIN DERSANE 3, 17 Ocakta Sinemalarda... İlki 2007 yılında gösterime giren ve ilgiyle karşılandıktan sonra ikinci bir filmle seriye dönüşen Çılgın Dersane, serinin üçüncü filmiyle karşımıza çıkıyor. Yapımcılığını Aksoy filmin üstleneceği , filmde bu sefer öğretmen öğrenci ilişkileri yerine sadece öğrenciler arasındaki ilişkiler üzerine bir kurgu oluşturulacağı söylendi . Filmin yönetmenliğini ise Kamil Çetin yapıyor. Aynı zamanda bu yeni filmde de diğer iki filmde rol almış olan Duygu Çetinkaya, Paşhan Yılmazel, Okan Karacan ve İlkin Oğuzhan Çakır'ın yine rol alacağı açıklandı.
Çılgın Dersane 3 Fragmanı 02:27
Çılgın Dersane 3 Fragmanı 541.052 izlenme - 4 yıl önce Çılgın Dersane serisinin devam filmi ÇILGIN DERSANE 3, 17 Ocakta Sinemalarda... İlki 2007 yılında gösterime giren ve ilgiyle karşılandıktan sonra ikinci bir filmle seriye dönüşen Çılgın Dersane, serinin üçüncü filmiyle karşımıza çıkıyor. Yapımcılığını Aksoy filmin üstleneceği , filmde bu sefer öğretmen öğrenci ilişkileri yerine sadece öğrenciler arasındaki ilişkiler üzerine bir kurgu oluşturulacağı söylendi . Filmin yönetmenliğini ise Kamil Çetin yapıyor. Aynı zamanda bu yeni filmde de diğer iki filmde rol almış olan Duygu Çetinkaya, Paşhan Yılmazel, Okan Karacan ve İlkin Oğuzhan Çakır'ın yine rol alacağı açıklandı.
Çılgın Dersane 3 Kamera Arkası 03:05
Çılgın Dersane 3 Kamera Arkası 290.726 izlenme - 4 yıl önce Çılgın Dersane 3 filmi kamera arkası görüntüleri. Çılgın Dersane serisinin 3. filmi Çılgın Dersane 3, 17 Ocak'ta Sinemalarda. Çılgın Dersane 3 Kamera Arkası, Çılgın Dersane kamera arkası, çılgın dersane müziği.
Duygu Çetinkaya Canlı Yayında Rezil Oldu 02:34
Duygu Çetinkaya Canlı Yayında Rezil Oldu 69.009 izlenme - 4 yıl önce CNN Türk ekranlarında Mesut Yar'ın konuğu olan Duygu Çetinkaya, 'selfie' fotoğrafları ile ilgili eleştirisi sonrasında alay konusu oldu Çılgın Dershane filmlerinde rol alan ve Survivor yarışması ile tanınan Duygu Çetinkaya Cnn Türk'te yayınlanan "Burada Laf Çok" programında Mesut Yar'la girdiği iddiayı kaybetti. "BENİM ÖYLE POZUM YOK" Cnn Türk'te Mesut Yar'ın sunduğu 'Burada Laf Çok' programın konuğu olan oyuncu Duygu Çetinkaya, 'Selfie' pozu ile ilgili 'Selfie çekilirken bir de şöyle bir şey var', 'dudakları çıkartıyorlar böyle, benim hiç öyle bir pozum yok' dedi. Mesut Yar'ın 'Hiç mi yok' sorusuna, 'Hiç yok, bulamazsınız' diyerek cevap verdi. MESUT YAR O FOTOĞRAFLARI DEŞİFRE ETTİ Programın ilerleyen saatlerinde Mesut Yar, Duygu Çetinkaya'nın instagram hesabından fotografları yayınlayınca, stüdyoda espri konusu oldu.
Güven Baran & Duygu Çetinkaya - Kıvılcım 04:46
Güven Baran & Duygu Çetinkaya - Kıvılcım 92.662 izlenme - 7 yıl önce by sefer
Niran Ünsal ve Duygu Çetinkaya Arasındaki Sert Kavga! 03:48
Niran Ünsal ve Duygu Çetinkaya Arasındaki Sert Kavga! 42.348 izlenme - 4 yıl önce Olayların kanalı Beyaz Tv'de Oya Aydoğan, Pakize Suda, Sinan Özedincik ve Duygu Çetinkayanın sunduğu 'Söylemezsem Olmaz' programının bu haftaki konuğu Niran Ünsal ile Sunucu Duygu Çetinkaya'nın bir anda oluşan kavgasına şaşırıp..Ohaa ! Bu kadarda olmaz..Sen sunucusun yahu,gelen misafire yaptığın terbiyesizliğe ben utandım(kendi fikrim) ..Ve Niran Ünsal'ın susmasına rağmen edebsizliğine devam eden, ayıbın biri bin para Duygu Çetinkaya'nın kendisinden yaşça büyük sanatçıya yaptığı olay hareketi ben şahsım adına sindiremeyip son kararı siz değerli halk jürisine bırakıyorum..İyi seyirler efendim...
Çılgın Dersane 3 Oyuncularından Mesaj! 02:22
Çılgın Dersane 3 Oyuncularından Mesaj! 47.815 izlenme - 4 yıl önce Çılgın Dersane 3 Oyuncuları sevenlerini serinin yeni filmine davet ediyor. Çılgın Dersane 3 17 Ocak'ta sinemalarda...
Güven Baran-Duygu Çetinkaya - Kıvılcım 04:41
Güven Baran-Duygu Çetinkaya - Kıvılcım 29.140 izlenme - 7 yıl önce güven baran-duygu çetinkaya - kıvılcım
Çılgın Dersane 3 Fragmanı 02:27
Çılgın Dersane 3 Fragmanı 4.252 izlenme - 4 yıl önce Çılgın Dersane serisinin devam filmi ÇILGIN DERSANE 3, 17 Ocakta Sinemalarda... İlki 2007 yılında gösterime giren ve ilgiyle karşılandıktan sonra ikinci bir filmle seriye dönüşen Çılgın Dersane, serinin üçüncü filmiyle karşımıza çıkıyor. Yapımcılığını Aksoy filmin üstleneceği , filmde bu sefer öğretmen öğrenci ilişkileri yerine sadece öğrenciler arasındaki ilişkiler üzerine bir kurgu oluşturulacağı söylendi . Filmin yönetmenliğini ise Kamil Çetin yapıyor. Aynı zamanda bu yeni filmde de diğer iki filmde rol almış olan Duygu Çetinkaya, Paşhan Yılmazel, Okan Karacan ve İlkin Oğuzhan Çakır'ın yine rol alacağı açıklandı.
Duygu Çetinkaya & Güven Baran  Kıvılcım 2011 04:46
Duygu Çetinkaya & Güven Baran Kıvılcım 2011 2.623 izlenme - 7 yıl önce lütfen sayfamıza destek olalım..
Çılgın Dersane 3 Fragmanı 02:27
Çılgın Dersane 3 Fragmanı 3.277 izlenme - 4 yıl önce ÇILGIN DERSANE 3 Fragmanı (Official Trailer) Çılgın Dersane serisinin devam filmi ÇILGIN DERSANE 3, 17 Ocakta Sinemalarda... İlki 2007 yılında gösterime giren ve ilgiyle karşılandıktan sonra ikinci bir filmle seriye dönüşen Çılgın Dersane, serinin üçüncü filmiyle karşımıza çıkıyor. Yapımcılığını Aksoy filmin üstleneceği , filmde bu sefer öğretmen öğrenci ilişkileri yerine sadece öğrenciler arasındaki ilişkiler üzerine bir kurgu oluşturulacağı söylendi . Filmin yönetmenliğini ise Kamil Çetin yapıyor. Aynı zamanda bu yeni filmde de diğer iki filmde rol almış olan Duygu Çetinkaya, Paşhan Yılmazel, Okan Karacan ve İlkin Oğuzhan Çakır'ın yine rol alacağı açıklandı.
Duygu Çetinkaya 02:57
Duygu Çetinkaya 1.349 izlenme - 4 yıl önce Merhaba arkadaşlar, hepinize iyi seyirler dilerim :)
Duygu Çetinkaya - Sil Baştan (Gülben Show) 03:22
Duygu Çetinkaya - Sil Baştan (Gülben Show) 2.134 izlenme - 4 yıl önce Hakkı Bulut ile birlikte Gülben Show programına konuk olan Duygu Çetinkaya'dan sürpriz canlı performans : SİL BAŞTAN
Periscope Survivor: Duygu ÇETiNKAYA 07:07
Periscope Survivor: Duygu ÇETiNKAYA "Güzelliğimi işte Bunlara Borçluyum!" KAÇIRMAYIN! 658 izlenme - 3 yıl önce Periscope Survivor: Duygu ÇETiNKAYA "Güzelliğimi işte Bunlara Borçluyum!" KAÇIRMAYIN!Periscope Survivor: Duygu ÇETiNKAYA "Güzelliğimi işte Bunlara Borçluyum!" KAÇIRMAYIN!Periscope Survivor: Duygu ÇETiNKAYA "Güzelliğimi işte Bunlara Borçluyum!" KAÇIRMAYIN!Periscope Survivor: Duygu ÇETiNKAYA "Güzelliğimi işte Bunlara Borçluyum!" KAÇIRMAYIN!Periscope Survivor: Duygu ÇETiNKAYA "Güzelliğimi işte Bunlara Borçluyum!" KAÇIRMAYIN!Periscope Survivor: Duygu ÇETiNKAYA "Güzelliğimi işte Bunlara Borçluyum!" KAÇIRMAYIN!Periscope Survivor: Duygu ÇETiNKAYA "Güzelliğimi işte Bunlara Borçluyum!" KAÇIRMAYIN!Periscope Survivor: Duygu ÇETiNKAYA "Güzelliğimi işte Bunlara Borçluyum!" KAÇIRMAYIN!Periscope Survivor: Duygu ÇETiNKAYA "Güzelliğimi işte Bunlara Borçluyum!" KAÇIRMAYIN!Periscope Survivor: Duygu ÇETiNKAYA "Güzelliğimi işte Bunlara Borçluyum!" KAÇIRMAYIN!
Türk Ünlülerin Kötü Tweet'lere Verdikleri Cevaplar - 8 01:36
Türk Ünlülerin Kötü Tweet'lere Verdikleri Cevaplar - 8 2.050 izlenme - 4 yıl önce Bakalım Tuğçe Özbudak, Hakan Hatipoğlu, Duygu Çetinkaya, Melis Tüzüngüç, Fırat Çöloğlu, Arto kendileri hakkında yazılmış arsız tweetler için ne diyecek..
Çılgın Dersane 3 Fragmanı 02:27
Çılgın Dersane 3 Fragmanı 1.993 izlenme - 4 yıl önce Çılgın Dersane serisinin devam filmi ÇILGIN DERSANE 3, 17 Ocakta Sinemalarda... İlki 2007 yılında gösterime giren ve ilgiyle karşılandıktan sonra ikinci bir filmle seriye dönüşen Çılgın Dersane, serinin üçüncü filmiyle karşımıza çıkıyor. Yapımcılığını Aksoy filmin üstleneceği , filmde bu sefer öğretmen öğrenci ilişkileri yerine sadece öğrenciler arasındaki ilişkiler üzerine bir kurgu oluşturulacağı söylendi . Filmin yönetmenliğini ise Kamil Çetin yapıyor. Aynı zamanda bu yeni filmde de diğer iki filmde rol almış olan Duygu Çetinkaya, Paşhan Yılmazel, Okan Karacan ve İlkin Oğuzhan Çakır'ın yine rol alacağı açıklandı.
Çılgın Dersane 3 Fragmanı 02:27
Çılgın Dersane 3 Fragmanı 1.645 izlenme - 4 yıl önce Çılgın Dersane serisinin devam filmi ÇILGIN DERSANE 3, 17 Ocakta Sinemalarda... İlki 2007 yılında gösterime giren ve ilgiyle karşılandıktan sonra ikinci bir filmle seriye dönüşen Çılgın Dersane, serinin üçüncü filmiyle karşımıza çıkıyor. Yapımcılığını Aksoy filmin üstleneceği , filmde bu sefer öğretmen öğrenci ilişkileri yerine sadece öğrenciler arasındaki ilişkiler üzerine bir kurgu oluşturulacağı söylendi . Filmin yönetmenliğini ise Kamil Çetin yapıyor. Aynı zamanda bu yeni filmde de diğer iki filmde rol almış olan Duygu Çetinkaya, Paşhan Yılmazel, Okan Karacan ve İlkin Oğuzhan Çakır'ın yine rol alacağı açıklandı.
Niran Ünsal ve Duygu Çetinkaya Arasındaki Sert Kavga! 03:48
Niran Ünsal ve Duygu Çetinkaya Arasındaki Sert Kavga! 667 izlenme - 3 yıl önce Olayların kanalı Beyaz Tv'de Oya Aydoğan, Pakize Suda, Sinan Özedincik ve Duygu Çetinkayanın sunduğu 'Söylemezsem Olmaz' programının bu haftaki konuğu Niran Ünsal ile Sunucu Duygu Çetinkaya'nın bir anda oluşan kavgasına şaşırıp..Ohaa ! Bu kadarda olmaz..Sen sunucusun yahu,gelen misafire yaptığın terbiyesizliğe ben utandım(kendi fikrim) ..Ve Niran Ünsal'ın susmasına rağmen edebsizliğine devam eden, ayıbın biri bin para Duygu Çetinkaya'nın kendisinden yaşça büyük sanatçıya yaptığı olay hareketi ben şahsım adına sindiremeyip son kararı siz değerli halk jürisine bırakıyorum..İyi seyirler efendim...
Kenan Erçetingöz, Duygu'nun Boğazına Sarıldı 03:38
Kenan Erçetingöz, Duygu'nun Boğazına Sarıldı 989 izlenme - 5 yıl önce Survivor yarışmacısı Dağhan'la aşk yaşadığı iddialarına cevap veren Duygu, adada yaşadığı tartışmalarda sürekli kendisinin haklı olduğunu söyleyince program sunucusu çileden çıktı. Beyaz TV'de yayınlanan'Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze'programına konuk olan Duygu Çetinkaya samimi açıklamalarda bulundu. Survivor yarışmacısı Dağhan'la aşk yaşadığı iddialarına cevap veren Duygu, adada yaşadığı tartışmalarda sürekli kendisinin haklı olduğunu söyleyince program sunucusu çileden çıktı. DAĞHAN'LA AŞK YAŞADI MI? Duygu Çetinkaya, Survıvor yarışmasında Dağhan'la aşk yaşadığı iddialarına asla böyle bir şey yok cevabını verdi. Adadayken sürekli sürtüşme yaşadığı Bozok hakkında da sert açıklamalarda bulunan Duygu, Kenan Erçetingöz'ün adada yaşanan tartışmaları izlettirmesi üzerine her konuda kendini haklı bulduğunu söyledi. DUYGU'NUN BOĞAZINA SARILDI Duygu Çetinkaya'nın adada yaşanan tartışmalarda kendisini hararetle savunması karşısında çileden çıkan Kenan Erçetingöz, yerinden kalkarak '75 milyonun yapmak istediğini yapmak istiyorum' diyerek Duygu'nun boğazına sarıldı. Erçetingöz 'artık bir kere de sus' diyerek Duygu'ya olan tepkisini dile getirdi. Kenan Erçetingöz'ün o hareketi stüdyoda neşeli dakikaların yaşanmasına neden oldu.
Çılgın Dersane Üniversitede 3.Bölüm Tek Parça 2/3 28:06
Çılgın Dersane Üniversitede 3.Bölüm Tek Parça 2/3 865 izlenme - 4 yıl önce Çılgın Dersane Üniversitede 3.Bölüm Tek Parça 2/3
Duygu Çetinkaya'dan Taklitler 01:47
Duygu Çetinkaya'dan Taklitler 440 izlenme - 5 yıl önce Duygu Çetinkaya katıldığı burada laf çok programında taklitleri sergiledi
Periscope Survivor: Duygu Çetinkaya Hasan, Bozok İle Barıştı! İnanamayacaksınız! Duygu Bikini Show! 13:24
Periscope Survivor: Duygu Çetinkaya Hasan, Bozok İle Barıştı! İnanamayacaksınız! Duygu Bikini Show! 354 izlenme - 3 yıl önce 12.08.2015 günü Mehmet Ali KÖK kanalına yüklediğim "Periscope Survivor: Duygu Çetinkaya Hasan, Bozok İle Barıştı! İnanamayacaksınız! Duygu Bikini Show!" başlıklı videoyu izleyin. Periscope Survivor: Duygu Çetinkaya Hasan, Bozok İle Barıştı! İnanamayacaksınız! Duygu Bikini Show! Periscope Survivor: Duygu Çetinkaya Hasan, Bozok İle Barıştı! İnanamayacaksınız! Duygu Bikini Show! Periscope Survivor: Duygu Çetinkaya Hasan, Bozok İle Barıştı! İnanamayacaksınız! Duygu Bikini Show! Periscope Survivor: Duygu Çetinkaya Hasan, Bozok İle Barıştı! İnanamayacaksınız! Duygu Bikini Show!
Duygu Çetinkaya: 'Erkeklerde beyin diye bir şey yok' 02:11
Duygu Çetinkaya: 'Erkeklerde beyin diye bir şey yok' 249 izlenme - 4 yıl önce Karanlık bi oda. Kısık bi ışık. Sessizlik. Duygu Çetinkaya bize kendisinden bahsediyor. O odadan çıkarken aklımızda 'Erkeklerde beyin diye bir şey yok' cümlesi kalıyor...
Beyaz Futbol Ekibi Söylemezsem Olmaz Ekibi ile Yer Değiştirirse 07:49
Beyaz Futbol Ekibi Söylemezsem Olmaz Ekibi ile Yer Değiştirirse 398 izlenme - 3 yıl önce Efenim Beyaz Tv'de biri sabah biri gece kuşağında yayınlanan programların sunucu ve yorumcuları birbirleriyle yer değiştirirse nasıl olur diye düşünmüşler ve uygulamaya geçirmişler. Biliyorum hepiniz içiniden "Eee? Napalım?" diye düşünüyorsunuz. İşin eğlenceli tarafı magazinle ilgilenen Söylemezsem Olmaz programını bizim efsane ve Türkiye'de bana göre yayınlanan en büyük talk show olan Beyaz Futbol ekibi sunmuş. İzleyelim efenim..
Türk Ünlülerin Kötü Tweet'lere Verdikleri Cevaplar - 1 01:31
Türk Ünlülerin Kötü Tweet'lere Verdikleri Cevaplar - 1 418 izlenme - 4 yıl önce Bakalım Duygu Çetinkaya, Hakan Hatipoğlu, Gamze Karaman, İrem Derici, Sefa Doğanay, Arto kendileri hakkında yazılmış arsız tweetler için ne diyecek.
Güven Baran  Duygu Çetinkaya - Kivilcim 04:40
Güven Baran Duygu Çetinkaya - Kivilcim 340 izlenme - 6 yıl önce
Duygu Çetinkaya'dan Süper Taklitler 01:47
Duygu Çetinkaya'dan Süper Taklitler 285 izlenme - 5 yıl önce Duygu Çetinkaya, Nihat Doğan, Yıldız Tilbe Ve Sezen Aksu'nun Taklitlerini Yaptı. Duygu Çetinkaya Sezen Aksu Taklidi, Duygu Çetinkaya, Nihat Doğan Taklidi.duy...
Survivor Hilmi Cem, Murat ve Duygu Hala Küs Mü? (Gecce) 04:28
Survivor Hilmi Cem, Murat ve Duygu Hala Küs Mü? (Gecce) 202 izlenme - 4 yıl önce Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze'nin bu akşamki konukları Survivor'un ayrılmaz ikilisi Hilmi Cem ve Murat oldu. İkili usta gazeteci Kenan Erçetingöz'e Survivor anılarını anlatırken, sürpriz bir telefon bağlantısı gerçekleşti. Yarışma boyunca adada sadece Duygu Çetinkaya ile tartışan Murat ve Hilmi Cem, Duygu ile küs olup olmadıklarını açıkladı. Canlı yayına telefonla katılan Duygu da Hilmi Cem ve Murat'la ilgili görüşlerini anlattı.
Ece Erken Oğlunun Soyadını Erken Yapmak İçin Kolları Sıvadı 11:17
Ece Erken Oğlunun Soyadını Erken Yapmak İçin Kolları Sıvadı 19 izlenme - 1 yıl önce Aramızda Kalmasın, Jess Molho, Duygu Çetinkaya ve Hakan Ural'ın sunumlarıyla ve birbirinden sürpriz konuklarıyla hafta içi her sabah TV8'de.
Güven Baran Duygu Çetinkaya-Kıvıcım 04:41
Güven Baran Duygu Çetinkaya-Kıvıcım 34 izlenme - 3 yıl önce Güven Baran Duygu Çetinkaya-Kıvıcım Yükleyen-Mustafa Özdemir ŞARKI SÖZLERİ Ben Seni Severken Duvarlarım Vardı Hepsini Yıktım Senin Olmak için Ben Seni Severken Dualarım Vardı Güven Baran Hep Yanımda Kalman için Ama Hayat En Güzel Hayalimi Yıkıyor En Sevdiğim Bir Gün Sana El Oluyor Duygu Çetinkaya Ben Onu Derinlerde Saklarken O Sana Kendini Yasaklıyor Güven Baran Her Yangın Bir Kıvılcımdır En Başında Ya Söndüreceksin Büyümeden Yada Yanmayı Kabul Edeceksin Ben Herşeyi Kabulledim Ya Sonuçta Pişman mıyım Şimdi Hayır asla Duygu Çetinkaya & Güven Baran Her Yangın Bir Kıvılcımdır En Başında Ya Söndüreceksin Büyümeden Ya da Yanmayı Kabul Edeceksin Ben Herşeyi Kabullendim ya Sonuçta Pişman mıyım Şimdi Hayır Asla Düşman mıyım Sana Olamam Asla