Hoşgeldiniz!

duygusal sahne

Türkiye'yi Ağlatan Sahne (Öyle Bir Geçer Zaman Ki) 06:52
Türkiye'yi Ağlatan Sahne (Öyle Bir Geçer Zaman Ki) 15.486 izlenme - 5 yıl önce Öyle Bir Geçer Zaman Ki 109. Bölüm
adanalı - sezon finali duygusal sahne 02:41
adanalı - sezon finali duygusal sahne 18.528 izlenme - 9 yıl önce adanalı - sezon finali duygusal sahne
Babam ve Oğlum - Ne Amcası? Dedenim Ben Senin! 02:59
Babam ve Oğlum - Ne Amcası? Dedenim Ben Senin! 4.067 izlenme - 1 yıl önce Babam ve Oğlum'un duygusal sahnelerinden biri. Türkiyenin en iyi Dram Filmlerinden bir tanesi Cagan Irmak Eseri.
Kuzey Cemre Duygusal Sahne (Kuzey Güney 22 Bölüm) 07:29
Kuzey Cemre Duygusal Sahne (Kuzey Güney 22 Bölüm) 6.556 izlenme - 6 yıl önce www.fb.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Leyla ile Mecnun Duygusal sahne 03:47
Leyla ile Mecnun Duygusal sahne 6.332 izlenme - 6 yıl önce
Ask Tutulmasından _duygusal Sahne 04:08
Ask Tutulmasından _duygusal Sahne 3.060 izlenme - 9 yıl önce duygusal sahne
Hızlı ve Öfkeli 7 - En Duygusal Sahne 04:06
Hızlı ve Öfkeli 7 - En Duygusal Sahne 26 izlenme - 1 hafta önce HIZLI VE ÖFKELİ 7 - EN DUYGUSAL SAHNE Bu videomuz da hızlı ve öfkeli'nin 7. serisindeki en duygusal sahneyi derledik. Emeğe saygı için videomuzu beğenmeyi unutmayın dilerseniz kanalımıza ücretsiz olarak abone olabilirsiniz. hızlı ve öfkeli 7 hızlı ve öfkeli 7 müzik hızlı ve öfkeli 7 fragman hızlı ve öfkeli 7 müzikleri hızlı ve öfkeli 7 şarkısı hızlı ve öfkeli 7 full izle hızlı ve öfkeli 7 izle hızlı ve öfkeli 7 şarkıları hızlı ve öfkeli 7 kamera arkası hızlı ve öfkeli 7 full izle türkçe tek parça hd hızlı ve öfkeli 7 türkçe dublaj full izle hızlı ve öfkeli 7 araba çalma sahnesi hızlı ve öfkeli 7 araba uçma sahnesi hızlı ve öfkeli 7 aksiyon sahneleri hızlı ve öfkeli 7 araba hızlı ve öfkeli 7 araba sahnesi müziği hızlı ve öfkeli 7 arabaları hızlı ve öfkeli 7 arap müziği hızlı ve öfkeli 7 araba yarışı hızlı ve öfkeli 7 arabalar hızlı ve öfkeli 7 abu dhabi hızlı ve öfkeli 7 banka soyg
Kuzey Güney 46.Bölüm Duygusal Sahne 04:03
Kuzey Güney 46.Bölüm Duygusal Sahne 1.880 izlenme - 5 yıl önce Kuzey Güney En Duygusal Sahne
Dağ 2 - En Can Alıcı Duygusal Sahne  01:19
Dağ 2 - En Can Alıcı Duygusal Sahne 384 izlenme - 10 ay önce Dağ 2 - En Can Alıcı Duygusal Sahne DAĞ 2'nin en duygusal bölümü bu olsa gerek. Türk milleti öyle bir millettir ki kimse onu düşüremez! Dağ II, yönetmenliğini ve senaristliğini Alper Çağlar’ın yaptığı 2016 yapımı aksiyon, savaş ve dram filmidir. 2012'de vizyona giren Dağ filminin devamıdır. 4 Kasım 2016 tarihinde gösterime girmiştir.[3] İlk filmi 170 bin TL’lik bir bütçe ile çekilen filmin bütçesi 10 kat daha yükseltilerek, 1 milyon 700 bin TL olarak belirlenmiştir. IMDB'de 10 üzerinden 9.9 puan almıştır.[4] Filmde Türk Silahlı Kuvvetleri'nden alınan özel izinle gerçek ve Türkiye üretimli milli silahlar ve zırhlı askeri kara araçları kullanılmıştır.[5] Türkiye'de 3 milyon 600 bin kişi tarafından seyredilerek 2016 yılının en çok izlenen filmi olmuştur.[6] Film Özeti: Oğuz ve Bekir'in askerlik süresi bitmeye yaklaşmıştır. Bu ikili, Özel Kuvvetler Komutanlığına başvurmak isterler. Fakat Bekir'in dizindeki sakatlık, Oğuz'un omzundaki sıkıntı yüzünden reddedilirler. Bu sırada birinci filmde şehit olan Yaşar Demir'in yakın arkadaşı Veysel Gökmusa konuşmaya tanık olur ve bu ikiliyi eğitimlere alır. İkili altı yıl boyunca çetin eğitimlerden geçerler, Bekir dizinden tedavi görür. 6 yıl sonra ise, kod adı "Fırtına Getiren" olan Muhabere Arama-Kurtarma (MAK) 8 timi ile Irak'a operasyona giderler. Operasyon, IŞİD'in esiri gazeteci Ceyda Balaban'ı kurtarmak üzerine kuruludur. Görev, Ceyda Balaban'ı Türkiye'ye geri götürmektedir. Fırtına Getiren timi başarıyla Ceyda Balaban'ı kurtarır. Türkiye'ye dönüş yolunda ise 2 tane Irak Türkünü IŞİD'in elinden kurtarıp yanlarına alırlar. Türkiye'ye dönüş yolunda bir gece köyde dinlenmek isterler. Bu köy, Türk köyüdür. Telsizden gelen istihbaratta bu köye IŞİD'in yağma yapacağı belirtilir. Yarbay Veysel Gökmusa, görevi gereği köyü bırakıp, Ceyda Balaban'ı Türkiye'ye ulaştırmak istese bile duygularına yenik düşer. Telsizde kararlaştırılan buluşma yerine köyün çocukları ve gazeteci Ceyda Balaban götürülür. Helikoptere onlar bindirilir ve Fırtına Getiren timi köye geri döner. Amaçları köyü vatan toprağı gibi savunmaktır. "Son kale" adını verdikleri binaya sivilleri getirip güvene alırlar ve binanın üstüne bir Türk bayrağı çekerler. IŞİD ise yavaş yavaş köye yaklaşmaktadır. Köyde çetin bir savaş olacaktır.
devkerin aşkı - duygusal sahne - 03:06
devkerin aşkı - duygusal sahne - 1.430 izlenme - 7 yıl önce kireç tutmuş gönülleri adeta porçöz etkisiyle pırıl pırıl yapan bu güzelliği saygıyla anıyorum ......bir tatlı huzur almaya geldik...
En Büyük Şarlo & En Büyük Şaban 02:39
En Büyük Şarlo & En Büyük Şaban 700 izlenme - 3 yıl önce Charlie Chaplin'in City Lights(1931) filminin son sahnesiyle, Kemal Sunal'ın En Büyük Şaban filminin müziğini birleştirdim. Bilindiği üzere filmin senaryosu ana tema olarak aynı ve asıl City Lights(Şehir Işıkları) filmine aittir. Kahramanımız kör bir çiçekçi kıza aşık olur ve onun gözlerini açtırmak için hapse girmeyi göze alır. Filmin en can alıcı sahnesi olan ( bana göre) kahramanımızın hapisten çıktıktan sonra gözlerini açtırdığı kızla yeniden karşılaştığı sahnedir. Bu videoda bu sahneye yer verdim. Müzik yanılmıyorsam Cahit Oben'e aittir. Bu müzikle bu sahne birleşince ortaya çok güzel bir video çıktı diye düşünüyorum. İyi seyirler..
''....'' | Mommy 03:56
''....'' | Mommy 65 izlenme - 3 yıl önce Dul bir anne olan Diane Després (Anne Dorval) bazen sıkıntılı bazense şiddete meyilli oğlu Steve (Antoine Olivier Pilon)'i yetiştirmenin zorluğu karşısında bunalmış yalnız bir ebeveyndir. Després sonraları, gizemli olan yeni komşusu Kyle (Suzanne Clément)'dan yardım ve destek almaya başlar.