Hoşgeldiniz!

düz mantık

Knight Online-Düz Mantık 02:16
Knight Online-Düz Mantık 3.393 izlenme - 8 yıl önce knight online resimlerin bazıları alıntıdır
Düz Mantık Part-2 00:06
Düz Mantık Part-2 206 izlenme - 3 yıl önce Düz Mantık Part-2 - yeni vine
Dev Taraklarla Çölü Taramak - Spaceballs (1987) 01:03
Dev Taraklarla Çölü Taramak - Spaceballs (1987) 258 izlenme - 3 yıl önce Küçükken tv de izlemiştim bu sahneyi. Başkanın kaçakları bulmak için "çölü tarayın" emrini bire bir yerine getiren Dark Helmet, askerlerine dev taraklarla çölü tarattırıyordu. Uzun süre bu filmi arıyordum, isimini bilmediğim için bulmak çok zor oldu. Meğer, mizah anlayışını beğendiğim Mel Brooks'a aitmiş film. Ek bilgi; Uzay yolu, Yıldız savaşları, Maymunlar cehennemi ve Alien filmlerini ti ye almaktadır bu film.
Düz Mantık 00:06
Düz Mantık 103 izlenme - 3 yıl önce Düz Mantık - yeni vine
Aile Hekimi - Kürtaj Yerine Tecavüzcüyü Öldürelim 01:02
Aile Hekimi - Kürtaj Yerine Tecavüzcüyü Öldürelim 149 izlenme - 2 yıl önce Kürtajın yasak olması gerektiğini ve kürtajın resmen cinayet olduğunu söyleyen Sezer ''Biz müslümanız diyorsanız kürtajdan uzak durun, kürtaj yasaklanmalı ve ceza yaptırımı gelmelidir. Anne yaşarken çocuğunu öldürmemeli. Tecavüze uğrayan kişi kürtaj yaptıracağına tecavüzü gerçekleştiren kişiyi öldürsün ikisi de cinayettir'' dedi.
 Türkçe'de Yanlış Anlaşılmak 00:56
Türkçe'de Yanlış Anlaşılmak 138 izlenme - 3 yıl önce Bazen fark etmeden argo cümleler kurarız... Bu arkadaşlar da argo ve iğrenç espri konusunda sınır tanımamışlar ve ortaya da iğrenç ötesi bir video çıkmış bence izlemeyin psikoloji bozukluğuna yol açabilir.
Düz Mantık - Ananla Olan Münasebetim 02:16
Düz Mantık - Ananla Olan Münasebetim 77 izlenme - 2 yıl önce Harikulade bir ünlenmemiş alternatif grup olan Düz Mantık grubunun,saçma ama bir o kadar da güzel olan "Ananla Olan Münasebetim" adlı şarkısını hep beraber dinleyelim.
Türkçede Yanlış Anlaşılmak 00:56
Türkçede Yanlış Anlaşılmak 91 izlenme - 3 yıl önce Bazen fark etmeden argo cümleler kurarız... Bu arkadaşlar da argo ve iğrenç espri konusunda sınır tanımamışlar ve ortaya da iğrenç ötesi bir video çıkmış bence izlemeyin psikoloji bozukluğuna yol açabilir.