Hoşgeldiniz!

düzenek

Acayip Şekilde Kurgulanmış Düzenek 01:27
Acayip Şekilde Kurgulanmış Düzenek 2.936 izlenme - 2 hafta önce Görüntüde bir meşeyi cam kavanoza ulaştırmak için hazırlanan çılgın sistematik düzeneği izlicez
Gözlerinizi Ayıramayacağınız Rube Goldberg Düzeneği 02:42
Gözlerinizi Ayıramayacağınız Rube Goldberg Düzeneği 1.665 izlenme - 2 ay önce Zincirleme reaksiyonlara kırmızı bir topun muhteşem bir maceraya çıktığı Rube Goldberg makinesinde izliyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tüpgaz Çeken Gencin Araba İçin Yaptığı Düzenek 02:34
Tüpgaz Çeken Gencin Araba İçin Yaptığı Düzenek 5.863 izlenme - 9 ay önce
newton kanununu bozan düzenek 00:31
newton kanununu bozan düzenek 29.802 izlenme - 9 yıl önce inanmayacaksınız ama gerçek.
artemia düzeneği ve artemia açma 05:28
artemia düzeneği ve artemia açma 20.505 izlenme - 8 yıl önce kendi yaptığım artemia düzeneği yapım aşamaları
Odun Kesmenin En Kolay Yöntemi 01:07
Odun Kesmenin En Kolay Yöntemi 3.386 izlenme - 3 yıl önce Odun Kesmenin En Kolay Yöntemi Kurmuş olduğu düzenek sayesinde odunları rahatlıkla kesen adamı izliyoruz.
Kumu Su Gibi Hareket Ettiren Mühendis 10:02
Kumu Su Gibi Hareket Ettiren Mühendis 276 izlenme - 3 ay önce Eski NASA mühendisi Mark Rober, normalde katı bir halde bulunan kumların yaptığı bir düzenekle su gibi akışkan duruma geçmesini sağlıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
inanılmaz düzenek 04:12
inanılmaz düzenek 2.902 izlenme - 7 yıl önce
Fare Kapanı 03:12
Fare Kapanı 4.417 izlenme - 5 yıl önce Fare Kapanı
muhteşem düzenek 03:17
muhteşem düzenek 4.209 izlenme - 9 yıl önce adamlar yememiş içmemiş bu zamazingoyla uğraşmış :)
İzlerken Hipnotize Olacağınız Rube Goldberg Makinesi 02:42
İzlerken Hipnotize Olacağınız Rube Goldberg Makinesi 159 izlenme - 2 ay önce Rube Goldberg makinesinde kırmızı bir topun muhteşem bir maceraya çıktığı zincirleme reaksiyonları izliyoruz.
ATM Cihazındaki Düzeneği Farkeden Genç 00:35
ATM Cihazındaki Düzeneği Farkeden Genç 1.701 izlenme - 3 yıl önce banka atm cihazından para çekecektim ancak ustaca yerleştirilen düzeneği fark edince hemen alkışlarla yaşıyorum'a video çıktı diye sevindim ve videoya aldım sonra polisi aradım videoda yok ancak ekranın üstünde bir de yine sökülebilir kamera düzeneği vardı onu sonra fark ettik.oradan da kartın şifreyi alıyorlarmış aman dikkat.bi de gelen banka görevlisi bir teşekkür bile etmedi bana.hatta pazar günü tatili yarıda kesildiği için mutsuzdu. şimdiden alkışlarınızla beni onure ettiğiniz için teşekkür ederim...
İlginc Bir Düzenek 00:23
İlginc Bir Düzenek 2.986 izlenme - 9 yıl önce ilginc bir düzenek
İyi düzenek kurmuşlar 00:54
İyi düzenek kurmuşlar 4.006 izlenme - 10 yıl önce
Evcil Hayvanı Olanlar İçin Mükemmel İcat 00:37
Evcil Hayvanı Olanlar İçin Mükemmel İcat 229 izlenme - 10 ay önce Evinde evcil hayvan besleyenler için çok gerekli bir düzenek hayvanınızı yıkadığınızda dağılan kıllar saçılmıyor bu düzenekte toplanıyor
Balık Tutmaya Level Atlatan Adam 01:00
Balık Tutmaya Level Atlatan Adam 152 izlenme - 5 ay önce Kurduğu düzenek ile çok sayıda balığı kolaylıkla yakalamayı beceren mucit arkadaşın kameralarına yansıyan görüntüleri izliyoruz.
Domuz Kaçıran Mekanizması 01:09
Domuz Kaçıran Mekanizması 350 izlenme - 2 yıl önce Tarlaya bağa bahçeye dadanan domuzları uzaklaştırmak için doğal yöntemlerle oluşturulan düzeneği izliyoruz.
Katana Kılıcı İle Drone Parçalamak 04:03
Katana Kılıcı İle Drone Parçalamak 134 izlenme - 6 ay önce David Windestal isimli sosyal medya kullanıcısı tarafından paylaşılan videoda bir düzenek üzerine konulmuş katana kılıcıyla drone parçalamış.
Kargalara Yapılan Zeka Testi 02:51
Kargalara Yapılan Zeka Testi 476 izlenme - 3 yıl önce Terazi gibi bir düzenek hazırlanıyor ve karganın yiyeceğe ulaşması için ağırlık mı neyse onları boruya atması gerekiyor ve dahi atıyor. En zeki hayvan olduğu da söylenir kargaların.
çok ilginç bir düzenek 01:25
çok ilginç bir düzenek 1.119 izlenme - 9 yıl önce hakkaten ilginç yha
İzlemesi Aşırı Keyifli Şeylerde Bugün: Misket Yuvarlaması 01:04
İzlemesi Aşırı Keyifli Şeylerde Bugün: Misket Yuvarlaması 197 izlenme - 10 ay önce İzlemesi Aşırı Keyifli Şeylerde Bugün: Misket Yuvarlaması Kurulan düzenekle demir bilyenin yol alması kameralara böyle yansıdı.
Alman Kızlarının Komik Oyunu - Octoberfest 04:19
Alman Kızlarının Komik Oyunu - Octoberfest 620 izlenme - 2 yıl önce Almanya'da her yıl düzenlenen geleneksel Alman Oyunu Oktoberfest, eğlenceli anlara tanık oldu. Münih'de Ekim ayında düzenlenen festivalde dönen platformda çeşitli engelleri aşarak düşmemeye çalışan Alman kızlarının komik anları kameralara yansıdı. İzlenilen görüntülerde tüm zorlukları aşarak düşmemeyi başaran, ancak son anda kayarak platformun dışına çıkan kız izleyenleri güldürdü.
Lazçeker Kopya Düzeneği (Finallere Özel) 00:24
Lazçeker Kopya Düzeneği (Finallere Özel) 351 izlenme - 2 yıl önce Evet arkadaşlar dün gece sabah saat 5'e kadar Çevre-İnsan Faktörleri denen saçma sapan bir derse çalıştım artık usanmış, bitkin düşmüş, yorulmuş bir haldeyken aklıma böyle bir düzenek geldi (Düzeneği baştan sona videoda yapmak isterdim ama 1 tane silgim var öğrenci adamız video içinde gidip silgi almadım arkadaşlardan da çalamadım...) gayet güzel işleyen bir alet finalleri ve diğer derslerimi kurtaracağa benziyor yapımıda kolay isterseniz nasıl yapacağınızı ve nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlatayım. İhtiyaçlar listesi --------------------- 1) 8-10 tane neo mıknatıs 2) 1 adet silgi 3) Kağıt, Kalem 4) Yapıştırıcı(Prit tercihimdir daha sonradanda mıknatısları başka kağıtlarda kullanabilirsiniz) 5) Silgiyi oymak için bıçak Yapımı ----------------- Silgimizin üzerine kaç tane mıknatıs kullanacaksanız koyun ve şablonunu çıkartın daha sonra şablona uygun bir şekilde silginin içini çıkartın ne çok delin nede az delin tam kararında olması gerekiyor daha sonra mıknatısları silgiye iyice yerleştirin ve kabını tekrardan takın. Kopya kağıdımızda dikkat etmemiz gereken husus çok uzun olmamasıdır yoksa aşağıya doğru yatıyor genişlik bakımından çok problem çıkmaz kestiğiniz kağıda ufak harflerle yazı yazmak isterseniz size 0,3 uçlu kalemleri tavsiye ederim harfler gerçekten ufak ve okunabilir oluyor kopya kağıdımızın üstünden 1-2 satır boşluk bırakmalısınız çünkü o kısıma mıknatıslarımızı yapıştırıcaz bunada dikkat edin. Sıra geldi mıknatıslarımızı kağıda yapıştırmaya ben prit tercih ettim sizede tavsiye ederim mıknatısı yapıştıracağımız kısıma bol bol priti sürün ve silginin içine kaç mıknatıs koyduysanız kağıdada o kadar mıknatıs yerleştirin ve kurumasını bekleyin. ve mutlu son lazçeker kopya aletimiz hazır dikkat etmemiz gereken en önemli husus kopyamızı çekerken heyecanlanmamamız soğuk kanlı olmamız. kolay gelsin arkadaşlar inşallah en düşük notunuz CC olsun...
Tepki & Tahribad-ı İsyan & EYPİO - Düzenek (Official Audio) 05:00
Tepki & Tahribad-ı İsyan & EYPİO - Düzenek (Official Audio) 310 izlenme - 2 yıl önce Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Tepki & Tahribad-ı İsyan & EYPİO - Düzenek (Official Audio) Şarkı Sözleri: Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Tüpgaz Çeken Gencin Araba İçin Yaptığı Düzenek 02:35
Tüpgaz Çeken Gencin Araba İçin Yaptığı Düzenek 136 izlenme - 9 ay önce Gün geçmiyor ki canım ülkemizde farklı bir tür üremesin. Tüp çekmeden duramayan gencin, Şahin'e modifiye yapar gibi tüp düzeneği kurmasını ve açıklamasını izliyoruz.
Sigaranın Ciğerlere Verdiği Zararı Kendince Test Eden Genç 03:38
Sigaranın Ciğerlere Verdiği Zararı Kendince Test Eden Genç 43 izlenme - 4 ay önce Bir adet sigaranın ciğerlere verdiği zararı kendince test eden bir genç, hazırladığı ilginç düzenekle ortaya korkunç bir görüntü çıkartmış.
 Akıllı Telefonu Mikroskoba Çeviren Adam 04:40
Akıllı Telefonu Mikroskoba Çeviren Adam 507 izlenme - 4 yıl önce Yaptığı inanılmaz düzenekle akıllı cep telefonunu mikroskoba çeviren adamın videosu olay yarattı. Evde yapılabilecek bir düzenekle çalışan sistemi, genç adam anlattı...
Bonzai İçin Düzeneğini Anlattı 02:05
Bonzai İçin Düzeneğini Anlattı 296 izlenme - 4 yıl önce Bonzai İçin Düzeneğini Anlattı
Süper Bir Düzenek 00:49
Süper Bir Düzenek 958 izlenme - 10 yıl önce süper
Dünyanın en işsiz adamı lego bulursa 07:03
Dünyanın en işsiz adamı lego bulursa 368 izlenme - 5 yıl önce Legolarla dev düzenek hazırlayan adam