Hoşgeldiniz!

Düzenek Videoları İzle

newton kanununu bozan düzenek 00:31
newton kanununu bozan düzenek 29.796 izlenme - 8 yıl önce inanmayacaksınız ama gerçek.
Evcil Hayvanı Olanlar İçin Mükemmel İcat 00:37
Evcil Hayvanı Olanlar İçin Mükemmel İcat 130 izlenme - 2 hafta önce Evinde evcil hayvan besleyenler için çok gerekli bir düzenek hayvanınızı yıkadığınızda dağılan kıllar saçılmıyor bu düzenekte toplanıyor
İzlemesi Aşırı Keyifli Şeylerde Bugün: Misket Yuvarlaması 01:04
İzlemesi Aşırı Keyifli Şeylerde Bugün: Misket Yuvarlaması 178 izlenme - 1 hafta önce İzlemesi Aşırı Keyifli Şeylerde Bugün: Misket Yuvarlaması Kurulan düzenekle demir bilyenin yol alması kameralara böyle yansıdı.
artemia düzeneği ve artemia açma 05:28
artemia düzeneği ve artemia açma 20.463 izlenme - 7 yıl önce kendi yaptığım artemia düzeneği yapım aşamaları
Odun Kesmenin En Kolay Yöntemi 01:07
Odun Kesmenin En Kolay Yöntemi 3.364 izlenme - 2 yıl önce Odun Kesmenin En Kolay Yöntemi Kurmuş olduğu düzenek sayesinde odunları rahatlıkla kesen adamı izliyoruz.
inanılmaz düzenek 04:12
inanılmaz düzenek 2.898 izlenme - 6 yıl önce
Fare Kapanı 03:12
Fare Kapanı 4.339 izlenme - 4 yıl önce Fare Kapanı
muhteşem düzenek 03:17
muhteşem düzenek 4.204 izlenme - 8 yıl önce adamlar yememiş içmemiş bu zamazingoyla uğraşmış :)
ATM Cihazındaki Düzeneği Farkeden Genç 00:35
ATM Cihazındaki Düzeneği Farkeden Genç 1.445 izlenme - 2 yıl önce banka atm cihazından para çekecektim ancak ustaca yerleştirilen düzeneği fark edince hemen alkışlarla yaşıyorum'a video çıktı diye sevindim ve videoya aldım sonra polisi aradım videoda yok ancak ekranın üstünde bir de yine sökülebilir kamera düzeneği vardı onu sonra fark ettik.oradan da kartın şifreyi alıyorlarmış aman dikkat.bi de gelen banka görevlisi bir teşekkür bile etmedi bana.hatta pazar günü tatili yarıda kesildiği için mutsuzdu. şimdiden alkışlarınızla beni onure ettiğiniz için teşekkür ederim...
İlginc Bir Düzenek 00:23
İlginc Bir Düzenek 2.985 izlenme - 8 yıl önce ilginc bir düzenek
İyi düzenek kurmuşlar 00:54
İyi düzenek kurmuşlar 4.006 izlenme - 9 yıl önce
Domuz Kaçıran Mekanizması 01:09
Domuz Kaçıran Mekanizması 252 izlenme - 1 yıl önce Tarlaya bağa bahçeye dadanan domuzları uzaklaştırmak için doğal yöntemlerle oluşturulan düzeneği izliyoruz.
Tepki & Tahribad-ı İsyan & EYPİO - Düzenek (Official Audio) 05:00
Tepki & Tahribad-ı İsyan & EYPİO - Düzenek (Official Audio) 278 izlenme - 1 yıl önce Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Tepki & Tahribad-ı İsyan & EYPİO - Düzenek (Official Audio) Şarkı Sözleri: Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Kargalara Yapılan Zeka Testi 02:51
Kargalara Yapılan Zeka Testi 382 izlenme - 2 yıl önce Terazi gibi bir düzenek hazırlanıyor ve karganın yiyeceğe ulaşması için ağırlık mı neyse onları boruya atması gerekiyor ve dahi atıyor. En zeki hayvan olduğu da söylenir kargaların.
çok ilginç bir düzenek 01:25
çok ilginç bir düzenek 1.119 izlenme - 8 yıl önce hakkaten ilginç yha
Lazçeker Kopya Düzeneği (Finallere Özel) 00:24
Lazçeker Kopya Düzeneği (Finallere Özel) 290 izlenme - 2 yıl önce Evet arkadaşlar dün gece sabah saat 5'e kadar Çevre-İnsan Faktörleri denen saçma sapan bir derse çalıştım artık usanmış, bitkin düşmüş, yorulmuş bir haldeyken aklıma böyle bir düzenek geldi (Düzeneği baştan sona videoda yapmak isterdim ama 1 tane silgim var öğrenci adamız video içinde gidip silgi almadım arkadaşlardan da çalamadım...) gayet güzel işleyen bir alet finalleri ve diğer derslerimi kurtaracağa benziyor yapımıda kolay isterseniz nasıl yapacağınızı ve nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlatayım. İhtiyaçlar listesi --------------------- 1) 8-10 tane neo mıknatıs 2) 1 adet silgi 3) Kağıt, Kalem 4) Yapıştırıcı(Prit tercihimdir daha sonradanda mıknatısları başka kağıtlarda kullanabilirsiniz) 5) Silgiyi oymak için bıçak Yapımı ----------------- Silgimizin üzerine kaç tane mıknatıs kullanacaksanız koyun ve şablonunu çıkartın daha sonra şablona uygun bir şekilde silginin içini çıkartın ne çok delin nede az delin tam kararında olması gerekiyor daha sonra mıknatısları silgiye iyice yerleştirin ve kabını tekrardan takın. Kopya kağıdımızda dikkat etmemiz gereken husus çok uzun olmamasıdır yoksa aşağıya doğru yatıyor genişlik bakımından çok problem çıkmaz kestiğiniz kağıda ufak harflerle yazı yazmak isterseniz size 0,3 uçlu kalemleri tavsiye ederim harfler gerçekten ufak ve okunabilir oluyor kopya kağıdımızın üstünden 1-2 satır boşluk bırakmalısınız çünkü o kısıma mıknatıslarımızı yapıştırıcaz bunada dikkat edin. Sıra geldi mıknatıslarımızı kağıda yapıştırmaya ben prit tercih ettim sizede tavsiye ederim mıknatısı yapıştıracağımız kısıma bol bol priti sürün ve silginin içine kaç mıknatıs koyduysanız kağıdada o kadar mıknatıs yerleştirin ve kurumasını bekleyin. ve mutlu son lazçeker kopya aletimiz hazır dikkat etmemiz gereken en önemli husus kopyamızı çekerken heyecanlanmamamız soğuk kanlı olmamız. kolay gelsin arkadaşlar inşallah en düşük notunuz CC olsun...
 Akıllı Telefonu Mikroskoba Çeviren Adam 04:40
Akıllı Telefonu Mikroskoba Çeviren Adam 491 izlenme - 4 yıl önce Yaptığı inanılmaz düzenekle akıllı cep telefonunu mikroskoba çeviren adamın videosu olay yarattı. Evde yapılabilecek bir düzenekle çalışan sistemi, genç adam anlattı...
Bonzai İçin Düzeneğini Anlattı 02:05
Bonzai İçin Düzeneğini Anlattı 288 izlenme - 3 yıl önce Bonzai İçin Düzeneğini Anlattı
Alman Kızlarının Komik Oyunu - Octoberfest 04:19
Alman Kızlarının Komik Oyunu - Octoberfest 355 izlenme - 2 yıl önce Almanya'da her yıl düzenlenen geleneksel Alman Oyunu Oktoberfest, eğlenceli anlara tanık oldu. Münih'de Ekim ayında düzenlenen festivalde dönen platformda çeşitli engelleri aşarak düşmemeye çalışan Alman kızlarının komik anları kameralara yansıdı. İzlenilen görüntülerde tüm zorlukları aşarak düşmemeyi başaran, ancak son anda kayarak platformun dışına çıkan kız izleyenleri güldürdü.
Muhteşem Super Mario Dominosu 05:09
Muhteşem Super Mario Dominosu 77 izlenme - 8 ay önce 19 yaşındaki domino sanatçısı The Domino King, Nintendo'nun efsane oyunu Super Mario World için müthiş bir domino düzeneği hazırladı. The Domino King favori oyununu 81,032 domino taşı kullanarak yaklaşık bir ayda tamamladı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dünyanın en işsiz adamı lego bulursa 07:03
Dünyanın en işsiz adamı lego bulursa 365 izlenme - 5 yıl önce Legolarla dev düzenek hazırlayan adam
Tekno Müzik Yapan İlginç Düzenek 06:04
Tekno Müzik Yapan İlginç Düzenek 150 izlenme - 1 yıl önce Graham Dunning tarafından icat edilen bu cihaz mükemmel olmasa da, geleceğin enstrümanlarına giden bir basamak olmaya aday. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Süper Bir Düzenek 00:49
Süper Bir Düzenek 958 izlenme - 9 yıl önce süper
Türk İşi Hırsız Düzeneği - Hırsız Bahçede 02:16
Türk İşi Hırsız Düzeneği - Hırsız Bahçede 312 izlenme - 2 yıl önce Diyarbakır'ın Ergani ilçesinde Orhan Türk adlı abimiz dadanacağını düşündüğü hırsız için kendince bir düzenek kuruyor, yalan essah bilmem başarılı da olmuş sonucunda.
Pet Şişe Ve Büyüteçle Yapılabilecek Basit Bir Teleskop 01:29
Pet Şişe Ve Büyüteçle Yapılabilecek Basit Bir Teleskop 43 izlenme - 6 ay önce pet şişe ve büyüteçle yapılabilecek basit bir teleskop.cok isinize yarayacak ayni zamanda teleskop nasil yapilir,kolayca ogrene bileceginiz bir vidyo.
Yol Kasıs Kapan Trafik Düzenek 09:32
Yol Kasıs Kapan Trafik Düzenek 420 izlenme - 6 yıl önce yol kasıs kapan trafik düzenek
Beyinciklere Zarar Misket Düzeneği! (Çipetpet Dedirtir) 06:56
Beyinciklere Zarar Misket Düzeneği! (Çipetpet Dedirtir) 127 izlenme - 2 yıl önce Muhterem bir elektromekanik meraklısı dayı yememiş içmemiş ilginç bir mekanizma grubu tasarlayıp üzerinde misketlere farklı pozisyonlarda tur attırıyor. Beyin yakıcı.
Rizeli Ramazan - Güğüm Düzeneği 04:13
Rizeli Ramazan - Güğüm Düzeneği 149 izlenme - 2 yıl önce Rize'nin Çayeli İlçesi nde, bahçesindeki sebze ve meyveleri yaban hayvanlarından korumak isteyen Ramazan Çepni, birbirine bağlı güğümleri ağaçlara asarak ilginç yöntemle tarlasını yabani hayvanlardan koruyormuş.İzliyoruz
Vine Sihirbazı Zach King'den Müthiş Düzenek 01:35
Vine Sihirbazı Zach King'den Müthiş Düzenek 125 izlenme - 2 yıl önce Vine sihirbazı olarak bilinen Zach King'in kurmuş olduğu olağanüstü düzeneğin muhteşem görüntüleri.
İnce Düşünceli Yunan İcadı 01:39
İnce Düşünceli Yunan İcadı 106 izlenme - 2 yıl önce Komşumuz Yunanistan'da, bedensel engellilerin deniz banyosu yapması ve yüzmesi için yapılmış güzel düzeneğe bakın. Böyle ince düşünen insanlar, iyi ki varsınız.