Hoşgeldiniz!

düzenlemek

Almanya'da Türk Çetesinin Düzenlediği Sokak Dövüşü 04:56
Almanya'da Türk Çetesinin Düzenlediği Sokak Dövüşü 1.338 izlenme - 4 yıl önce KÖNIGSRASSE çetesinin yetiştirdiği elemanlar kendi aralarında bir dövüş organizasyonu ayarlamış. Diğer adı Massaka olan çeteyi bir çok kişide tanır artık dağılmış olsalar bile Murdoc ve Monstar hala rap kariyerlerine devam etmektedirler.
Koca Bulmak İçin Dövüş Düzenlemek - Türkan Şoray 04:00
Koca Bulmak İçin Dövüş Düzenlemek - Türkan Şoray 588 izlenme - 3 yıl önce Ateşli çingene filminde, Türkan Şoray evleneceği aday için dövüş tertip ediyor.Aslında gönlü Ediz Hun'da olan fakat rol icabı da olsa kendisi için dövüşmelerini isteyen Türkan ablamız yüzünden kapışmalar ortaya çıkıyor.Ediz Hun sevdiği kadın için Salih'i devirerek galibiyete ulaşıyor.
En Güçlü Pitbull Kimin Yarışması Düzenlemek 09:50
En Güçlü Pitbull Kimin Yarışması Düzenlemek 789 izlenme - 3 yıl önce Efendim, Hawaii'de düzenlenen garip yarışmada pitbullar yarışıyor. Havai'nin en güçlü köpekleri 2000 kiloya yakın ağırlıkları çekiyorlar. Tehlikeli oldukları kadar da güçlü olan bu hayvanlar yarışmada kıran kırana yarışıyorlar. Ülkemizde ve dünyadaki bir çok ülkede bu hayvanları büyütmek, beslemek ve yetiştirmek yasakken kimileri de yarışmalarını yapıyor. Ne diyelim. İzleyelim..
Video Nasıl Çekilir - Düzenlenir 07:02
Video Nasıl Çekilir - Düzenlenir 411 izlenme - 4 yıl önce Video Nasıl Çekilir - Düzenlenir
paint ile logo kesmek 03:16
paint ile logo kesmek 325 izlenme - 7 yıl önce
Youtube - Kaliteli Video Çekmek ve Düzenlemesini Yapmak İçin Gerekli Programlar 02:56
Youtube - Kaliteli Video Çekmek ve Düzenlemesini Yapmak İçin Gerekli Programlar 40 izlenme - 1 yıl önce Her geçen gün bu konu hakkında daha fazla sorun gelmeye başlamıştı ben de sizlerin sorularını yanıtsız bırakmak istemedim. Video nasıl çekilir ? Video çekmek ve düzenlemek için gerekli programlar nelerdir bunlardan bahsettim. Umarım işinize yarar bir içerik oluşturmuşumdur. Emeğe saygı için beğenip kanalıma abone olmayı unutmayınız. Sosyal Medya ve iletişim: E-mail : ebaytak1963@gmail.com Facebook Sayfa : https://goo.gl/K16Jp9 Facebook Grup : https://goo.gl/bG5sW6 "Programların kullanımı hakkında detaylı bilgiler videoları gelsin mi ?" Başlıklı anketimize aşağıdaki linke tıklayarak katılabilirsiniz. https://goo.gl/AFW6pW
Bira Kasalarını Sıralarken Level Atlamak 02:20
Bira Kasalarını Sıralarken Level Atlamak 57 izlenme - 5 yıl önce Bira kasalarını sıralarken insanlığın sınırlarını zorlamak
Adobe Photoshop Hızlı Maskeleri Düzenlemek 04:45
Adobe Photoshop Hızlı Maskeleri Düzenlemek 24 izlenme - 4 yıl önce Adobe Photoshop Hızlı Maskeleri Düzenlemek