Hoşgeldiniz!

Düzey Videoları İzle

Kamusal Mizah - Çok Üst Düzey Bir Makyaj 03:05
Kamusal Mizah - Çok Üst Düzey Bir Makyaj 5.068 izlenme - 3 ay önce Geçenlerde bir kız arkadaşla konuşurken, makyajını sildiğinde kendini çok çirkin hissettiğinden bahsetmişti. Ben de en fazla cildin pürüzlüdür, sivilcen filan da yok zaten 21 yaşındasın dedim. Bir cilt sorunu da olmadığından bahsetti. Daha sonra fark ettim ki kadınlar makyaj yaparak idalize bir yeni ben yaratıyorlar. Daha sonra o hallerini gerçek kendileri sanıp, yüzlerini yıkadıklarında karşılaştıkları kendilerine yabancılaşıyorlar ve bu bir bağımlılık haline geliyor; eksiklik hissi yaratıyor. Kaliteli mizah içerikleriyle tanıdığımız Kamusal Mizah kanalının yeni videosunda da; kadınların makyaja ayırdıkları vakte yapılan absürt eleştiriyi, sizlerle paylaşmak istedim.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Greenpeace Esprisi 00:40
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Greenpeace Esprisi 9.628 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün katıldığı açılış töreninde Greenpeace'i eleştirdi.
Kara Sevda Yeni Bölüm Fragmanı (Üst Düzey Oyunculuk İçerir) 01:27
Kara Sevda Yeni Bölüm Fragmanı (Üst Düzey Oyunculuk İçerir) 2.044 izlenme - 10 ay önce Kara Sevda dizisini izleyenler bilir hemen hemen her sahne böyle.Amatörlük gizli mesaj içermektedir. Farklı bir şekilde geri döndüm,korkmayın kalıcı değilim,beni unuttunuz mu diye merak ettim,vallahi birçok kez televizyonda gözüktüm kimse tanımıyor buradan yapılan yorumlardan ve buradaki videolardan tanıyan insanlar var.Ne diyeyim,saygıyla eğiliyorum.
Ayşe Arman'ın Katıldığı Sunumda Elbisesi Patladı 01:05
Ayşe Arman'ın Katıldığı Sunumda Elbisesi Patladı 957 izlenme - 2 yıl önce Ayşe Arman moderatör olarak katıldığı "Üst Düzey Motivasyonun Anahtarı" sunumunda elbisesinin patlamasıyla zor anlar yaşadı.
Patatesle Araba Kapısı Nasıl Açılır 01:42
Patatesle Araba Kapısı Nasıl Açılır 881 izlenme - 3 yıl önce Amerika'nın Colorado eyaletinde yaşayan Amber Fisher adlı abimiz çok enteresan bir buluşa imza attı. Büyük bir patatesle tüm arabaların kapılarının açılabilmesi araba üreticileri ve sanayicilerini harekete geçirdi.
Bilic'in El Hareketi, Basın Toplantısına Damga Vurdu 00:35
Bilic'in El Hareketi, Basın Toplantısına Damga Vurdu 232 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, Liverpool'u nasıl elediklerini anlatırken yaptığı el hareketi, basın toplantısına damga vurdu.
Hızlı Hipnoz , İleri Düzey Hipnoz Eğitimi, Rapid And Immediate Hypnosis Techniques Trainings 04:02
Hızlı Hipnoz , İleri Düzey Hipnoz Eğitimi, Rapid And Immediate Hypnosis Techniques Trainings 207 izlenme - 3 yıl önce Hipnozu bütün boyutlarıyla uluslararası alanda öğreten yüzlerce hipnoz uzmanı yetiştiren Türk hipnozunun güçlü temsilcisi Mehmet Başkak, hipnozun her türünü olduğu gibi en hızlısını da yıllardır öğretmeye devam ediyor. INTERNATIONAL TRAININGS/CONFERENCES In Hypnosis Academy Organizations, as well as the trainings containing all stages of hypnosis, exclusive higher level trainings intended only for hypnosis professionals are also provided. Additionally,trainings and conferences are organized intended for the business world. Hypnotherapist Trainer Mehmet Başkak, shares his knowledge through conferences, seminars and trainings within national and international organizations. (Please contact us for your Training and Conference requests
Hızlı Hipnoz, İleri Düzey Hipnoz Eğitimleri,  Rapid And Immediate Hypnosis Techniques) 03:18
Hızlı Hipnoz, İleri Düzey Hipnoz Eğitimleri, Rapid And Immediate Hypnosis Techniques) 181 izlenme - 3 yıl önce Hipnozu bütün boyutlarıyla uluslararası alanda öğreten yüzlerce hipnoz uzmanı yetiştiren Türk hipnozunun güçlü temsilcisi Mehmet Başkak, hipnozun her türünü olduğu gibi en hızlısını da yıllardır öğretmeye devam ediyor. INTERNATIONAL TRAININGS/CONFERENCES In Hypnosis Academy Organizations, as well as the trainings containing all stages of hypnosis, exclusive higher level trainings intended only for hypnosis professionals are also provided. Additionally,trainings and conferences are organized intended for the business world. Hypnotherapist Trainer Mehmet Başkak, shares his knowledge through conferences, seminars and trainings within national and international organizations. (Please contact us for your Training and Conference requests.
Hızlı Hipnoz, İleri Düzey Hipnoz Eğitimleri,  Rapid And Immediate Hypnosis Techniques) 03:18
Hızlı Hipnoz, İleri Düzey Hipnoz Eğitimleri, Rapid And Immediate Hypnosis Techniques) 96 izlenme - 3 yıl önce Hipnozu bütün boyutlarıyla uluslararası alanda öğreten yüzlerce hipnoz uzmanı yetiştiren Türk hipnozunun güçlü temsilcisi Mehmet Başkak, hipnozun her türünü olduğu gibi en hızlısını da yıllardır öğretmeye devam ediyor. INTERNATIONAL TRAININGS/CONFERENCES In Hypnosis Academy Organizations, as well as the trainings containing all stages of hypnosis, exclusive higher level trainings intended only for hypnosis professionals are also provided. Additionally,trainings and conferences are organized intended for the business world. Hypnotherapist Trainer Mehmet Başkak, shares his knowledge through conferences, seminars and trainings within national and international organizations. (Please contact us for your Training and Conference requests. E-mail: mehmetbaskak@gmail.com)
Üst Düzey Oyunculuk - Aykut Elmas 00:15
Üst Düzey Oyunculuk - Aykut Elmas 50 izlenme - 2 yıl önce Üst düzey oyunculuk gerektiren anlar - Aykut Elmas Vine'ları
Hızlı Hipnoz , İleri Düzey Hipnoz Eğitimi, Rapid And Immediate Hypnosis Techniques Trainings 04:02
Hızlı Hipnoz , İleri Düzey Hipnoz Eğitimi, Rapid And Immediate Hypnosis Techniques Trainings 61 izlenme - 3 yıl önce Hipnozu bütün boyutlarıyla uluslararası alanda öğreten yüzlerce hipnoz uzmanı yetiştiren Türk hipnozunun güçlü temsilcisi Mehmet Başkak, hipnozun her türünü olduğu gibi en hızlısını da yıllardır öğretmeye devam ediyor. INTERNATIONAL TRAININGS/CONFERENCES In Hypnosis Academy Organizations, as well as the trainings containing all stages of hypnosis, exclusive higher level trainings intended only for hypnosis professionals are also provided. Additionally,trainings and conferences are organized intended for the business world. Hypnotherapist Trainer Mehmet Başkak, shares his knowledge through conferences, seminars and trainings within national and international organizations. (Please contact us for your Training and Conference requests. E-mail: mehmetbaskak@gmail.com)
Memilo Üst Düzey Radyocu 04:14
Memilo Üst Düzey Radyocu 131 izlenme - 5 yıl önce Arsız Memilo Hadi Yea
Sahibinden Bebek Sahibi Olunacağı İçin Satılık Araç 00:21
Sahibinden Bebek Sahibi Olunacağı İçin Satılık Araç 82 izlenme - 2 yıl önce Sahibinden satılık araç ilanları arasında çok ilginç ilanlar yayınlanmaya devam ediyor. Sahibinden satılık bu aracın satılma sebebi, araç sahiplerinin bebek bekliyor olması. Sahibini bir sosyal medya fenomeni yapan aracın detayları şu şekilde..
Hızlı Hipnoz, İleri Düzey Hipnoz Eğitimi, Rapid And Immediate Hypnosis Techniques) 01:00
Hızlı Hipnoz, İleri Düzey Hipnoz Eğitimi, Rapid And Immediate Hypnosis Techniques) 87 izlenme - 3 yıl önce Hipnozu bütün boyutlarıyla uluslararası alanda öğreten yüzlerce hipnoz uzmanı yetiştiren Türk hipnozunun güçlü temsilcisi Mehmet Başkak, hipnozun her türünü olduğu gibi en hızlısını da yıllardır öğretmeye devam ediyor. INTERNATIONAL TRAININGS/CONFERENCES In Hypnosis Academy Organizations, as well as the trainings containing all stages of hypnosis, exclusive higher level trainings intended only for hypnosis professionals are also provided. Additionally,trainings and conferences are organized intended for the business world. Hypnotherapist Trainer Mehmet Başkak, shares his knowledge through conferences, seminars and trainings within national and international organizations. (Please contact us for your Training and Conference requests.
 Patatesle Araba Kapısı Nasıl Açılır 01:42
Patatesle Araba Kapısı Nasıl Açılır 73 izlenme - 3 yıl önce Amerika'nın Colorado eyaletinde yaşayan Amber Fisher adlı abimiz çok enteresan bir buluşa imza attı. Büyük bir patatesle tüm arabaların kapılarının açılabilmesi araba üreticileri ve sanayicilerini harekete geçirdi.
Buz Hokeyi Milli Takımı 02:54
Buz Hokeyi Milli Takımı "İddialı" 57 izlenme - 2 yıl önce Buz Hokeyi Milli Takımı "iddialı"- Türkiye Buz Hokeyi A Milli Takımı, İzmir'in ev sahipliğinde oynanacak Dünya Buz Hokeyi Şampiyonası 3. Klasman Grubu'nda mücadele edecek- Milli Takım Başantrenörü İnce: - "Bizim için bu turnuvada ikincilik diye bir şey yok, birincilik için oynayacağız, Türkiye'yi bir üst klasmana taşıyacağız"- "Geçen sene ve ondan önceki sene Süper Lig'de kalite olarak düşüş olsa da bu sene iyi bir çizgi yakaladık" ALİ KORKMAZ - Buz Hokeyi Erkek Milli Takım Başantrenörü Deniz İnce, Dünya Buz Hokeyi Şampiyonası 3. Klasman Grubu'nda birincilik için oynayacaklarını belirterek, "Türkiye'yi bir üst klasmana taşıyacağız" dedi.
Günde 5 Dakika Çalışarak Karın Kası - İleri Düzey 05:51
Günde 5 Dakika Çalışarak Karın Kası - İleri Düzey 4 izlenme - 4 ay önce Günde 5 dakika çalışarak, 2 ayda inanılmaz karın kaslarına sahip olmak için bu videoda gösterilen hareketleri her gün uygulamanız gerekmektedir, fakat unutmayın ki bu sadece karın bölgesi için geçerli olmaktadır diğer bölgelerin sıkılaşıp güzel bir hale gelmesi için diğer videolarımızı da izleyip çalışmanız gerekmektedir. Bizi takip etmeyi unutmayın, diğer videolarımız için kanalımıza davetlisiniz.
PKK'nın Üst Düzey İsmi Öldürüldü 00:31
PKK'nın Üst Düzey İsmi Öldürüldü 2 izlenme - 4 ay önce PKK'nın Üst Düzey İsmi Öldürüldü
Erdinç Tanrıverdi Üst Düzey 00:39
Erdinç Tanrıverdi Üst Düzey 14 izlenme - 2 yıl önce Erdinç Tanrıverdi Üst Düzey
Güntekin Onay: Ozan Tufan Üst Düzey Bir Futbolcu Değil 02:03
Güntekin Onay: Ozan Tufan Üst Düzey Bir Futbolcu Değil 4 izlenme - 9 ay önce Ünlü yorumcu Güntekin Onay, "Ozan Tufan çok üst seviye oyuncu değil. Kötü oyuncu değil, sadece yetenekleri bu kadar." dedi.
Sosyete Plajından Tonla Çöp Çıktı 04:47
Sosyete Plajından Tonla Çöp Çıktı 14 izlenme - 2 yıl önce Bodrum'da sosyetenin uğrak yeri olan Göltürkbükü Plajı'nda denizden pet şişe, bira kutuları, tabak, çaydanlık, çatal, sandalye ve güneşlik gibi 1 tona yakın atık çıktı.
Ümit Milli Futbol Takımı, Bosna Hersek Maçına Hazır 03:35
Ümit Milli Futbol Takımı, Bosna Hersek Maçına Hazır 15 izlenme - 2 yıl önce Ümit Milli Futbol Takımı, Bosna Hersek maçına hazır Ümit Milli Futbol Takımı, yarın Bosna Hersek ile yapacağı özel maçın hazırlıklarını, başkent Saraybosna'daki Otoka Stadı'nda yaptığı antrenmanla tamamladı.
ABD'de, Siyahi Genç Freddie Gray İçin Cenaze Töreni Düzenlendi 02:53
ABD'de, Siyahi Genç Freddie Gray İçin Cenaze Töreni Düzenlendi 16 izlenme - 2 yıl önce ABD'de, siyahi genç Freddie Gray için cenaze töreni düzenlendi- Binlerce kişinin katıldığı törenin ardından protestocularla polis arasında şiddetli olaylar patlak verdi- Olaylarda, AA foto muhabiri de omzuna taş isabet etmesi sonucu yaralandı ABD'nin Baltimore kentinde gözaltındayken hastanelik olup hayatını kaybeden siyahi genç Freddie Gray için cenaze töreni düzenlendiKentteki bir kilisede düzenlenen törene binlerce kişi katıldı.
Nemrud Üst Düzey Masondu, Avrupa Birliği Babil Kulesini Mi Örnek Aldı 09:49
Nemrud Üst Düzey Masondu, Avrupa Birliği Babil Kulesini Mi Örnek Aldı 3 izlenme - 9 ay önce Nemrud üst düzey masondu, Avrupa Birliği Babil Kulesini mi örnek aldı?
Akkuyu Santrali'nin Rusya'daki 04:42
Akkuyu Santrali'nin Rusya'daki "İkizi" Kapılarını AA'ya Açtı 13 izlenme - 2 yıl önce Akkuyu Santrali'nin Rusya'daki "ikizi" kapılarını AA'ya açtı- Anadolu Ajansı, Akkuyu Nükleer Güç Santrali'nin "ikizi" olarak nitelendirilen Rusya'nın Novovoronej Nükleer Güç Santrali'ni görüntüledi, santralin detaylarını araştırdı- İki VVER 440 ile bir VVER-1000 güç reaktörü kullanılan santralde, toplam bin 800 megavat enerji üretiliyor- Ana kumanda odasındaki bin 600 elektronik göstergeye aynı anda yaklaşık 4 bin veri yansıyor- Akkuyu Nükleer AŞ Üst Düzey Yetkilisi Abramov: - "Akkuyu deprem riski, iklim şartları, tsunami olasılığı gibi nedenler gözetilerek üst düzey güvenlikle inşa edilecek.
Barrack Obama: 03:20
Barrack Obama: "Abd'ye Yatırım Yapan Şirketler, Dünyanın En Büyük Pazarına Ulaşma İmkanı... 11 izlenme - 2 yıl önce SelectUSA Yatırım Zirvesi- ABD Başkanı Obama: "ABD'ye yatırım yapan şirketler, dünyanın büyümeye devam eden en büyük ve en istikrarlı pazarına ulaşma imkanı yakalayacaklar" ABD Başkanı Barack Obama, "ABD'ye yatırım yapan şirketler, dünyanın büyümeye devam eden en büyük ve en istikrarlı pazarına ulaşma imkanı yakalayacaklar" dedi.
Elazığspor Kulübü 48 Yaşında 01:58
Elazığspor Kulübü 48 Yaşında 9 izlenme - 2 yıl önce Elazığspor Kulübü 48 yaşında- Kulübün kuruluşunun 48. yıl dönümü tesislerde düzenlenen etkinlikle kutlandı Elazığspor Kulübü'nün kuruluşunun 48. yıl dönümü tesislerde düzenlenen etkinlikle kutlandı.
Basketbolda Maçın Ardından - Real Madrid Başantenörü Pablo Laso 00:50
Basketbolda Maçın Ardından - Real Madrid Başantenörü Pablo Laso 11 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Real Madrid Başantenörü Pablo Laso'nun basın toplantısı düzenlemesi, Basketbolda maçın ardından- Anadolu Efes Başantrenörü Ivkovic: - "İki takım arasında sahada oynanan basketbol gerçekten çok iyiydi.
2026 Kış Olimpiyatları, Türkiye İçin Devlet Projesi Olmalı 04:50
2026 Kış Olimpiyatları, Türkiye İçin Devlet Projesi Olmalı" 9 izlenme - 2 yıl önce "2026 Kış Olimpiyatları, Türkiye için devlet projesi olmalı"- Kayak Federasyonu Başkanı Yarar: "2026 Kış Olimpiyatları'nı almak için dünyanın büyük ülkelerinden ABD, Almanya, Fransa kapışırken Türkiye'nin böyle bir potansiyelle bunu düşünmemesi bence büyük bir kayıptır.
Daeş Karargahı Vuruldu, 18 Üst Düzey Terörist Öldü 00:30
Daeş Karargahı Vuruldu, 18 Üst Düzey Terörist Öldü 1 izlenme - 6 ay önce DAEŞ Karargahı Vuruldu, 18 Üst Düzey Terörist Öldü