Hoşgeldiniz!

dwayne

Gökdelen (2018) Türkçe Dublajlı İkinci Fragman 03:02
Gökdelen (2018) Türkçe Dublajlı İkinci Fragman 6.451 izlenme - 4 hafta önce Tür: Aksiyon-Gerilim Oyuncular: Dwayne Johnson, Neve Campbell, Pablo Schreiber, Byron Mann, Hannah Quinlivan, Noah Taylor, Roland Møller ve Chin Han Yazan ve Yöneten: Rawson Marshall Thurber Yapımcılar: Beau Flynn, Dwayne Johnson, Rawson Marshall Thurber, Hiram Garcia İdari Yapımcılar: Dany Garcia, Wendy Jacobson, Eric Hedayat, Eric McLeod Legendary’nin Gökdelen filminde başrolde dünya çapında bir ikon olan Dwayne Johnson, eskiden bir FBI Rehine Kurtarma Ekibi Lideri ve ABD savaş gazisiyken artık gökdelenlerin güvenliği için çalışan Will Ford’u canlandırıyor. Ford, Çin’de görev yaptığı sırada dünyanın en yüksek ve en güvenli binasında yangın çıktığını görür ve bu yüzden suçlanır. Bu olay üzerine aranan bir kaçak olan Will’in olayın sorumlularını bulması, adını temize çıkarması ve binanın içinde, yangın emniyet hattının yukarısında mahsur kalan ailesini kurtarması gerekmektedir. Rawson Marshall Thurber (Merkezi İstihbarat, Bu Nasıl Aile) tarafından yazılan ve yönetilen aksiyon gerilimin yapımcıları Beau Flynn (San Andreas, Sahil Güvenlik), Johnson, Thurber ve Hiram Garcia (San Andreas, Merkezi İstihbarat).
Gökdelen (2018) Türkçe Altyazılı İkinci Fragman 03:02
Gökdelen (2018) Türkçe Altyazılı İkinci Fragman 4.169 izlenme - 4 hafta önce Tür: Aksiyon-Gerilim Oyuncular: Dwayne Johnson, Neve Campbell, Pablo Schreiber, Byron Mann, Hannah Quinlivan, Noah Taylor, Roland Møller ve Chin Han Yazan ve Yöneten: Rawson Marshall Thurber Yapımcılar: Beau Flynn, Dwayne Johnson, Rawson Marshall Thurber, Hiram Garcia İdari Yapımcılar: Dany Garcia, Wendy Jacobson, Eric Hedayat, Eric McLeod Legendary’nin Gökdelen filminde başrolde dünya çapında bir ikon olan Dwayne Johnson, eskiden bir FBI Rehine Kurtarma Ekibi Lideri ve ABD savaş gazisiyken artık gökdelenlerin güvenliği için çalışan Will Ford’u canlandırıyor. Ford, Çin’de görev yaptığı sırada dünyanın en yüksek ve en güvenli binasında yangın çıktığını görür ve bu yüzden suçlanır. Bu olay üzerine aranan bir kaçak olan Will’in olayın sorumlularını bulması, adını temize çıkarması ve binanın içinde, yangın emniyet hattının yukarısında mahsur kalan ailesini kurtarması gerekmektedir. Rawson Marshall Thurber (Merkezi İstihbarat, Bu Nasıl Aile) tarafından yazılan ve yönetilen aksiyon gerilimin yapımcıları Beau Flynn (San Andreas, Sahil Güvenlik), Johnson, Thurber ve Hiram Garcia (San Andreas, Merkezi İstihbarat).
Gökdelen (Skyscraper) Türkçe Dublajlı Fragman 02:28
Gökdelen (Skyscraper) Türkçe Dublajlı Fragman 5.129 izlenme - 4 ay önce Tür: Aksiyon-Gerilim Oyuncular: Dwayne Johnson, Neve Campbell, Pablo Schreiber, Byron Mann, Hannah Quinlivan, Noah Taylor, Roland Møller ve Chin Han Yazan ve Yöneten: Rawson Marshall Thurber Yapımcılar: Beau Flynn, Dwayne Johnson, Rawson Marshall Thurber, Hiram Garcia İdari Yapımcılar: Dany Garcia, Wendy Jacobson, Eric Hedayat, Eric McLeod Legendary’nin Gökdelen filminde başrolde dünya çapında bir ikon olan Dwayne Johnson, eskiden bir FBI Rehine Kurtarma Ekibi Lideri ve ABD savaş gazisiyken artık gökdelenlerin güvenliği için çalışan Will Ford’u canlandırıyor. Ford, Çin’de görev yaptığı sırada dünyanın en yüksek ve en güvenli binasında yangın çıktığını görür ve bu yüzden suçlanır. Bu olay üzerine aranan bir kaçak olan Will’in olayın sorumlularını bulması, adını temize çıkarması ve binanın içinde, yangın emniyet hattının yukarısında mahsur kalan ailesini kurtarması gerekmektedir. Rawson Marshall Thurber (Merkezi İstihbarat, Bu Nasıl Aile) tarafından yazılan ve yönetilen aksiyon gerilimin yapımcıları Beau Flynn (San Andreas, Sahil Güvenlik), Johnson, Thurber ve Hiram Garcia (San Andreas, Merkezi İstihbarat). Gökdelen filminin idari yapımcıları Dany Garcia (Sahil Güvenlik, Ballers), Wendy Jacobson (San Andreas), Eric Hedayat (Çin Seddi, Çelik Yumruklar) ve Eric McLeod (Kong: Kafatası Adası, Karayip Korsanları serisi). Gökdelen, bir Universal Pictures filmidir.
G.i. Joe: Misilleme - Türkçe Fragman 01:40
G.i. Joe: Misilleme - Türkçe Fragman 131.047 izlenme - 5 yıl önce G.I.JOE: MİSİLLEME 29 Mart 2013'te Sinemalarda!
San Andreas (2015) Fragman 2 02:22
San Andreas (2015) Fragman 2 41.116 izlenme - 3 yıl önce California'da yaşanan ve Batı Kıyı Şeridi'nin tamamını etkileyen büyük çaplı bir deprem faciasının ardından yaşanan arama kurtarma sürecinde, itfaiye eri Tom'un yaşadıklarını ön plana alan film, genç adamın duygusal hayatı ile sorumluluklarını dengede tutma çabasına odaklanıyor.
Zor Kazanç Türkçe Altyazılı Fragman 02:29
Zor Kazanç Türkçe Altyazılı Fragman 89.385 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Mark Wahlberg, Dwayne Johnson, Ed Harris, Anthony Mackie ve Tony Shalhoub gibi isimlerin yer aldığı Zor Kazanç (Pain and Gain) filminin Türkçe altyazılı fragmanı.
Hercules The Thracian War Fragman 01:32
Hercules The Thracian War Fragman 50.497 izlenme - 4 yıl önce Hercules: The Thracian War' adlı grafik romandan perdeye aktarılan filmin yönetmenliğiniyse, çizgi roman uyarlamaları konusunda idmanlı olan Brett Ratner üstleniyor! Ian McShane, Rufus Sewell ve John Hurt'un de kadroda yer aldığı film, ülkemizde 25 Temmuz 2014 tarihinde izleyiciyle buluşacak!
Merkezi İstihbarat (Central Intelligence) Türkçe Altyazılı Teaser Fragman 01:42
Merkezi İstihbarat (Central Intelligence) Türkçe Altyazılı Teaser Fragman 17.741 izlenme - 3 yıl önce Rawson Marshall Thurber'ın yönettiği, 2016'da vizyona girecek filmin başrolünde Dwayne Johnson ve Kevin Hart bulunuyor.
Hızlı ve Öfkeli 6 Fragman 02:36
Hızlı ve Öfkeli 6 Fragman 57.337 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson gibi isimlerin yer aldığı aksiyon suç türündeki Hızlı ve Öfkeli 6 filminin yayınlanan ikinci resmi fragman.
San Andreas (2015) Teaser Fragman 02:01
San Andreas (2015) Teaser Fragman 22.006 izlenme - 4 yıl önce 2015'te vizyona girecek olan San Andreas filminin ilk teaser fragmanı. Brad Peyton'ın yönettiği filmde Dwayne Johnson, Alexandra Daddario ve Carla Gugino başrolde oynuyor.
Sahil Güvenlik (Baywatch) Türkçe Altyazılı Fragman 02:05
Sahil Güvenlik (Baywatch) Türkçe Altyazılı Fragman 7.595 izlenme - 1 yıl önce 2 Haziran 2017'de gösterime girecek Sahil Güvenlik filminden Türkçe altyazılı fragman yayınlandı. Dwayne Johnson ve Zac Efron başrolde.
Moana (2016) Teaser Fragman 01:18
Moana (2016) Teaser Fragman 8.595 izlenme - 2 yıl önce 2016 yapımı Moana adlı animasyonun teaser fragmanı. Filmin seslendirme kadrosunda Dwayne Johnson bulunuyor.
Gökdelen (Skyscraper) Türkçe Altyazılı Fragman 02:28
Gökdelen (Skyscraper) Türkçe Altyazılı Fragman 1.315 izlenme - 4 ay önce Tür: Aksiyon-Gerilim Oyuncular: Dwayne Johnson, Neve Campbell, Pablo Schreiber, Byron Mann, Hannah Quinlivan, Noah Taylor, Roland Møller ve Chin Han Yazan ve Yöneten: Rawson Marshall Thurber Yapımcılar: Beau Flynn, Dwayne Johnson, Rawson Marshall Thurber, Hiram Garcia İdari Yapımcılar: Dany Garcia, Wendy Jacobson, Eric Hedayat, Eric McLeod Legendary’nin Gökdelen filminde başrolde dünya çapında bir ikon olan Dwayne Johnson, eskiden bir FBI Rehine Kurtarma Ekibi Lideri ve ABD savaş gazisiyken artık gökdelenlerin güvenliği için çalışan Will Ford’u canlandırıyor. Ford, Çin’de görev yaptığı sırada dünyanın en yüksek ve en güvenli binasında yangın çıktığını görür ve bu yüzden suçlanır. Bu olay üzerine aranan bir kaçak olan Will’in olayın sorumlularını bulması, adını temize çıkarması ve binanın içinde, yangın emniyet hattının yukarısında mahsur kalan ailesini kurtarması gerekmektedir. Rawson Marshall Thurber (Merkezi İstihbarat, Bu Nasıl Aile) tarafından yazılan ve yönetilen aksiyon gerilimin yapımcıları Beau Flynn (San Andreas, Sahil Güvenlik), Johnson, Thurber ve Hiram Garcia (San Andreas, Merkezi İstihbarat). Gökdelen filminin idari yapımcıları Dany Garcia (Sahil Güvenlik, Ballers), Wendy Jacobson (San Andreas), Eric Hedayat (Çin Seddi, Çelik Yumruklar) ve Eric McLeod (Kong: Kafatası Adası, Karayip Korsanları serisi). Gökdelen, bir Universal Pictures filmidir.
Siri Reklamı - Dwayne Johnson 03:41
Siri Reklamı - Dwayne Johnson 2.038 izlenme - 10 ay önce Dwayne Johnson'ın bir gün içinde Siri ile birlikte neler yapabileceğini gösteren bir Apple reklamı izleyeceğiz.
Zor Kazanç / Pain & Gain / Türkçe Altyazılı Fragman 02:29
Zor Kazanç / Pain & Gain / Türkçe Altyazılı Fragman 18.276 izlenme - 5 yıl önce Zor Kazanç / Pain & Gain / 12 Temmuz'da Sinemalarda! Daniel Lugo ve en yakın arkadaşı Adrian Doorbal Florida'da yaşamakta ve vücut geliştirme salonunda antrenör olarak çalışmaktadır. Her gün bir diğerinin aynı olan bir hayat süren ikili, spor salonundaki sinir bozucu düzenden ve düşük maaşlarından usanmıştır. Kendi Amerikan Rüyaları’nın peşinden gitmeye karar veren ekip, hali hazırda suçlu olduklarına inandıkları zengin bir müşterilerini kaçırıp, işleri de kılıfına uydurarak zengin olmanın planını kurarlar. Hapisten henüz çıkan Paul Doyle'un da yardımlarıyla işe atılırlar. Ama ters giden tesadüfler sonucu, işler sarpa sarar. Yönetmenliğini Michael Bay'in üstlendiği filmin başrollerini Mark Wahlberg, Anthony Mackie’nin ve Dwayne Johnson paylaşıyor. Kadrosunda Rebel Wilson, Ed Harris ve Rob Corddry gibi isimleri de barındıran kara komedi-aksiyon türündeki film, gerçek bir hikayeden uyarlandı.
San Andreas (2015) Fragman 02:01
San Andreas (2015) Fragman 7.413 izlenme - 4 yıl önce California'da yaşanan ve Batı Kıyı Şeridi'nin tamamını etkileyen büyük çaplı bir deprem faciasının ardından yaşanan arama kurtarma sürecinde, itfaiye eri Tom'un yaşadıklarını ön plana alan film, genç adamın duygusal hayatı ile sorumluluklarını dengede tutma çabasına odaklanıyor.
Herkül: Özgürlük Savaşçısı (Türkçe Altyazılı Fragman) 01:23
Herkül: Özgürlük Savaşçısı (Türkçe Altyazılı Fragman) 10.248 izlenme - 4 yıl önce Brett Ratner tarafından yönetilen ve Dwayne Johnson'ın başrolünde yer aldığı Herkül: Özgürlük Savaşçısı filmi resmi fragmanı. Herkül: Özgürlük Savaşçısı filmi 25 Temmuz'da 3 Boyutlu Olarak Sinemalarda! Radical Studio’nun çok sevilen ve daha önce çizgi film ve televizyon dizisi olarak uyarlanan “Hercules: The Thracian Wars” grafik romanı temel aksiyonu filminin yönetmenliğini Brett Ratner üstleniyor. Oyuncu kadrosunda Ian McShane, Dwayne Johnson, Rufus Sewell Joseph Fiennes, Rebecca Ferguson, Aksel Hennie ve John Hurt gibi birbirinden ünlü isimleri barındıran filmin senaryosunda ise Ryan Condal ve Evan Spiliotopoulos’un imzası olacak. Yapımcılığını Paramount Pictures ve Metro-Goldwyn-Mayer Stüdyoları’nın beraber üstlendiği filmde doğa üstü güçlerin hakimiyetinden ziyade, daha mantıklı bir dünyada geçmesi planlanıyor. ‘Herkül: Özgürlük Savaşçısı’ (Hercules) filminin fragmanını izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayın.
Baywatch (2017) Teaser Fragman 01:59
Baywatch (2017) Teaser Fragman 2.531 izlenme - 2 yıl önce Oyuncular: Dwayne Johnson, Zac Efron, Alexandra Daddario 2017'de gösterime girecek Baywatch filminin ilk teaser fragmanı yayınlandı!
G.I. Joe: Retaliation Fragman 01:27
G.I. Joe: Retaliation Fragman 9.036 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Bruce Willis, Channing Tatum ve Dwayne Johnson gibi isimlerin yer aldığı g.i. joe: Retaliation filminin yayınlanan resmi fragmanı
Central Intelligence (2016) Teaser Fragman 01:43
Central Intelligence (2016) Teaser Fragman 2.883 izlenme - 3 yıl önce 2016'da vizyona girmesi beklenen komedi filmi Central Intelligence'ın teaser'ı. Başrolde Dwayne Johnson ve Kevin Hart var.
Ballers 3. Sezon 2. Bölüm Fragmanı 00:54
Ballers 3. Sezon 2. Bölüm Fragmanı 946 izlenme - 11 ay önce Ballers 3. Sezon 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni bölüm 30 Temmuz Pazar Ballers 3x02 Promo/Preview "Bull Rush" Ballers Season 3 Episode 2 Promo Ballers 3x02 Promo "Bull Rush" (HD) » Watch Ballers Sundays at 10:00pm on HBO » Starring: Dwayne Johnson Contribute subtitle translations for this video: https://www.youtube.com/timedtext_vid...
Empire State Fragman 02:31
Empire State Fragman 5.193 izlenme - 5 yıl önce Oyuncu kadrosunda Dwayne Johnson, Liam Hemsworth, Emma Roberts, Nikki Reed, Shenae Grimes gibi isimlerin yer aldığı Empire State filminin resmi fragmanı.
San Andreas Fayı (2015) Türkçe Altyazılı Fragman 01:58
San Andreas Fayı (2015) Türkçe Altyazılı Fragman 2.496 izlenme - 3 yıl önce 2015 yapımı san andreas filminin fragmanı. oyuncular: alexandra daddario, dwayne johnson, carla gugino . film özeti : california'da yaşanan ve batı kıyı şeridi'nin tamamını etkileyen büyük çaplı bir deprem faciasının ardından yaşanan arama kurtarma sürecinde, itfaiye eri tom'un yaşadıklarını ön plana alan film, genç adamın duygusal hayatı ile sorumluluklarını dengede tutma çabasına odaklanıyor.
Hızlı ve Öfkeli 7 - jason statham & dwayne johnson Dövüş Sahnesi 2015 HD 04:08
Hızlı ve Öfkeli 7 - jason statham & dwayne johnson Dövüş Sahnesi 2015 HD 2.923 izlenme - 3 yıl önce Hızlı ve Öfkeli 7 - jason statham & dwayne johnson Dövüş Sahnesi
6 Nisan, 2014: WrestleMania 30'un Dev Açılışı! - Türkçe Çeviri (Part2) 10:43
6 Nisan, 2014: WrestleMania 30'un Dev Açılışı! - Türkçe Çeviri (Part2) 1.334 izlenme - 2 yıl önce Şov: WrestleMania XXX. Yer: New Orleans, Louisiana - Super(Silver)dome! Tarih: 6 Nisan, 2014. Kendi çağının en büyük üç güreşçisi aynı ringde! WrestleMania 30'un dev açılışında The Rock, Hulk Hogan ve "Stone Cold" Steve Austin arasında geçen renkli görüntülerin ikinci ve son partını izliyoruz. İyi seyirler.
Hızlı ve Öfkeli 6 Fragman 03:22
Hızlı ve Öfkeli 6 Fragman 2.998 izlenme - 5 yıl önce Dom (Vin Diesel) ve Brian’nın (Paul Walker) Rio'da yaptıkları hırsızlıkla devirdikleri Kingpin Krallığından sonra kendilerine 100 milyon dolar kalmıştır. Bu soygundan sonra kahramanlarımız dünyaya dağılmıştır. Ancak eve dönemiyor olmaları ve sonsuza dek kaçak yaşamaları, hayatlarını yarım bırakmaktadır.
roberto carlosu kıskandıran frikik golü ... 00:49
roberto carlosu kıskandıran frikik golü ... 3.042 izlenme - 8 yıl önce roberto carlos'a meydan okuyan frikik.son 10 yılın en iyi firikik golü anketinde eski fenerbahçeli roberto carlosun fransaya, bartheze attığı gol 2. oldu. carlosu kıskandıran frikik golünü ise amerikalı futbolcu dwayne de rosario attı..
Zor Kazanç Filminden İlginç Reklam 00:55
Zor Kazanç Filminden İlginç Reklam 2.580 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Mark Wahlberg, Dwayne Johnson, Anthony Mackie gibi isimlerin yer aldığı Zor Kazanç filminin resmi fragmanı.
Herkül Özgürlük Savaşçısı Hercules Trailer 01:23
Herkül Özgürlük Savaşçısı Hercules Trailer 1.642 izlenme - 4 yıl önce Herkül Özgürlük Savaşçısı Hercules Trailer 2014-[ Hd] 25 Temmuz Tarihinde Vizyona Girecek Olan Filmin, Hercules: The Tharcian Wars Çizgi Romanından Esinlenildiğini Ve Klasik Herkül Hikayesinin Sona Ermesinden Bir Süre Sonrasını Konu Alıyor. brett Ratner oyuncular : Dwayne Johnson , John Hurt , Joseph Fiennes , Ian Mcshane , Joe Anderson
G.I. Joe: Misilleme: Centilmen Fragman 00:32
G.I. Joe: Misilleme: Centilmen Fragman 3.552 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Channing Tatum, Dwayne Johnson ve Ray Park gibi isimlerin yer aldığı G.I. Joe: Misilleme filminin televizyonlarda yayınlanan Centilmen isimli kısa fragmanı.