Hoşgeldiniz!

easy a

easy a fragman 02:32
easy a fragman 27.500 izlenme - 8 yıl önce easy a filminin resmi fragmanı...
easy a  filimin fragmanı 02:32
easy a filimin fragmanı 387 izlenme - 7 yıl önce lisede kendi halinde bir öğrenci olan olive hakkında herkesi meraklandıran bir dedikodu yayılır. söylentilere göre olive bekaretini kaybetmiştir. olive bu durumun doğru olmadığını anlatmaya çırpınsa da dedikodu gerçekten daha fazla sahicilik kazanır. bütün hayatının mahvolduğunu düşünen olive bu dedikodu sayesinde bir anda okulun en gözde ve popüler kızına dönüştüğünü görür.
easy a fragmanı 1 00:35
easy a fragmanı 1 134 izlenme - 6 yıl önce lisede kendi halinde bir öğrenci olan olive hakkında herkesi meraklandıran bir dedikodu yayılır. söylentilere göre olive bekaretini kaybetmiştir. olive bu durumun doğru olmadığını anlatmaya çırpınsa da dedikodu gerçekten daha fazla sahicilik kazanır. bütün hayatının mahvolduğunu düşünen olive bu dedikodu sayesinde bir anda okulun en gözde ve popüler kızına dönüştüğünü görür.
easy a fragmanı 3 00:45
easy a fragmanı 3 41 izlenme - 6 yıl önce lisede kendi halinde bir öğrenci olan olive hakkında herkesi meraklandıran bir dedikodu yayılır. söylentilere göre olive bekaretini kaybetmiştir. olive bu durumun doğru olmadığını anlatmaya çırpınsa da dedikodu gerçekten daha fazla sahicilik kazanır. bütün hayatının mahvolduğunu düşünen olive bu dedikodu sayesinde bir anda okulun en gözde ve popüler kızına dönüştüğünü görür.
easy a fragmanı 4 00:56
easy a fragmanı 4 32 izlenme - 6 yıl önce lisede kendi halinde bir öğrenci olan olive hakkında herkesi meraklandıran bir dedikodu yayılır. söylentilere göre olive bekaretini kaybetmiştir. olive bu durumun doğru olmadığını anlatmaya çırpınsa da dedikodu gerçekten daha fazla sahicilik kazanır. bütün hayatının mahvolduğunu düşünen olive bu dedikodu sayesinde bir anda okulun en gözde ve popüler kızına dönüştüğünü görür.