Hoşgeldiniz!

ebay

Masa Satın Alan Kadın Koliden Çıkan Şey Karşısında Çılgına Döndü 01:48
Masa Satın Alan Kadın Koliden Çıkan Şey Karşısında Çılgına Döndü 451 izlenme - 12 ay önce eBay'dan masa ve sandalye satın alan kadın evine gelen koli içindeki balıkları görünce kriz geçirdi. Ülkemizde de benzer görüntüler internet alışverişi sonucu ortaya çıkabiliyor, bunun en uçuk örneklerinden birisi de cep telefonu alan abimize salatalık gönderilmesiydi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ebay'de Satış Yapmak, Ebay'e Başlangıç Rehberi, Ebay'de Nasıl Satış Yapılır 19:38
Ebay'de Satış Yapmak, Ebay'e Başlangıç Rehberi, Ebay'de Nasıl Satış Yapılır 218 izlenme - 10 ay önce Ebay satış'ları hakkında Ayrıntılı bilgi için Aşağıdaki sayfayada gözatabilirsiniz... http://cemgenc.com/ebay-de-satis-yapmak-ve-satis-limitini-artirmak/ Ebayde Satışa ilk başlayanlar için rehber niteliğinde bir video,videoların devamı gelecek..Lütfen takipde kalın.Bu arada arkadaşlar sorularınız olursa bildiğim ve elimden geldiği kadar videolarda cevaplamaya çalışacağım,Yazma olayını pek sevmiyorumda , konuşmak bana daha rahat geliyor. ebay.de
Girişim Ofisleri: Gittigidiyor 15:09
Girişim Ofisleri: Gittigidiyor 1.098 izlenme - 3 yıl önce Türkiye internet sektöründe çalışma ortamı en çok merak edilen şirketlerden Gittigidiyor'un ofisindeyiz bu hafta. Geçtiğimiz yıl eBay tarafından satın alınan ve kısa süre önce de açık artırma sistemini yeniden devreye sokan şirket, çalışma ortamını da baştan aşağıya yeniledi. Ümit Öncel ve Nephan Baykal'ın ofis ziyaretinde kılavuzluğu Gittigidiyor Genel Müdürü Cenk Angın yaptı.
Ebay Den Alışverişin Sırları 1 - Bidturk.com 00:58
Ebay Den Alışverişin Sırları 1 - Bidturk.com 1.126 izlenme - 7 yıl önce yurtdışından nasıl alışveriş yapabileceğinizi ve ucuza ithal ürünleri evinize getirtebileceğinizi öğretiyorum
Yanlışlıkla $7500'a İki Adet Xbox Aldı 01:55
Yanlışlıkla $7500'a İki Adet Xbox Aldı 22 izlenme - 1 yıl önce İlk internet alışverişi girişiminde babasının hesabından eBay'a giren Nathan, Çalışma mantığını yanlış anlayıp iki Xbox 360 için tam 7500$ harcadı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
eBay'dan Masa Satın Alan Kadın Koliden Çıkan Şey Karşısında Çılgına Döndü 01:48
eBay'dan Masa Satın Alan Kadın Koliden Çıkan Şey Karşısında Çılgına Döndü 11 izlenme - 12 ay önce eBay'dan masa ve sandalye satın alan kadın evine gelen koli içindeki balıkları görünce kriz geçirdi. Ülkemizde de benzer görüntüler internet alışverişi sonucu ortaya çıkabiliyor, bunun en uçuk örneklerinden birisi de cep telefonu alan abimize salatalık gönderilmesiydi.
ebay give-a-toy store 01:18
ebay give-a-toy store 38 izlenme - 5 yıl önce
ebay etfc neop crwenewswire stocks to watch 01:10
ebay etfc neop crwenewswire stocks to watch 32 izlenme - 5 yıl önce on its third quarter fiscal 2011 ebay ıncorporated - symbol ebay - posted revenue of nearly 3.0 billion a 32% increase year over year.
Vantuzlu Tripod İncelemesi, Ebay Serisi Bölüm 1 - Elektro Türk 05:39
Vantuzlu Tripod İncelemesi, Ebay Serisi Bölüm 1 - Elektro Türk 3 izlenme - 7 ay önce Lütfen abone olmayı unutmayın :) Please subscribe! İncelemedeki ürünü satın aldığım link : http://www.ebay.com/itm/151561711452?... Ebaydan satıın alınan ürün kaç günde gelir, ebaydan alışveriş nasıl yapılır?