Hoşgeldiniz!

Ebru Cündübeyoğlu Videoları İzle

Ebru Cündübeyoğlu - Dertlerimi Zincir Yaptım 04:01
Ebru Cündübeyoğlu - Dertlerimi Zincir Yaptım 4.245 izlenme - 2 yıl önce Ebru Cündübeyoğlu - Dertlerimi Zincir Yaptım - Yeni Klip 2015 Şarkı Sözleri: Dertlerimi Zincir Yaptım Saçlarıma düşen aklar Geçmişimi anlatırlar Her telinde yaşadığım Acıların izleri var! Söylemem mazideki sevgilimi gizlidir Alev alev çıra gibi Beni yakan sevgisidir!.. Dertlerimi, zincir yaptım Birbirine ekliyorum Geleceksin diye birgün Seni hala bekliyorum!.. Düşen yapraklar misali Ömrüm böyle geçip gitti Senle olan aşkımızda Bilmem neden burda bitti?! Meğer ne çok severmişim Ayrılınca anladım! Geri dönmek istedimde Geçliğimi bulamadım!!.. Dertlerimi, zincir yaptım Birbirine ekliyorum Geleceksin diye birgün Seni hala bekliyorum!..
Ebru Cündübeyoğlu - Öyle Yeşil Gözleri Vardı (Saba Tümer İle Bugün) 03:39
Ebru Cündübeyoğlu - Öyle Yeşil Gözleri Vardı (Saba Tümer İle Bugün) 8.621 izlenme - 4 yıl önce Ebru Cündübeyoğlu - Öyle Yeşil Gözleri Vardı (Saba Tümer ile Bugün)
Ebru Cündübeyoğlu - Tek Kelime Bir Söz 04:09
Ebru Cündübeyoğlu - Tek Kelime Bir Söz 7.981 izlenme - 4 yıl önce Sevdiğim Şarkılar (2013) - POLL MENAJERLİK FİLM
Evli ve Öfkeli 14. Bölüm - Annesiyle Esra Karşı Karşıya! 01:54
Evli ve Öfkeli 14. Bölüm - Annesiyle Esra Karşı Karşıya! 1.592 izlenme - 1 yıl önce Esra annesiyle karşı karşıya! - Evli ve Öfkeli 14. Bölüm Evli ve Öfkeli her pazar günü saat 20:00'da ATV ekranlarında... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ebru Cündübeyoğlu - Üzüldüğün Şeye Bak (Saba Tümer İle Bugün) 04:29
Ebru Cündübeyoğlu - Üzüldüğün Şeye Bak (Saba Tümer İle Bugün) 2.502 izlenme - 4 yıl önce Ebru Cündübeyoğlu - Üzüldüğün Şeye Bak (Saba Tümer ile Bugün)
Ebru Cündübeyoğlu - Hayat Mı Bu (Saba Tümer ile Bugün) 03:39
Ebru Cündübeyoğlu - Hayat Mı Bu (Saba Tümer ile Bugün) 2.459 izlenme - 4 yıl önce Ebru Cündübeyoğlu - Hayat Mı Bu (Saba Tümer ile Bugün)
Sinema - Kocan Kadar Konuş 02:07
Sinema - Kocan Kadar Konuş 1.577 izlenme - 2 yıl önce Türkiye sinemalarında bu hafta 1'i yerli 6 film vizyona girecek. Şebnem Burcuoğlu’nun çok satan Kocan Kadar Konuş romanından uyarlanan film bu toprağın kadınlarının daha çocukken nasıl koca bulmaya programlandıklarını anlatıyor. Bu kadınların arasında 30 yaşındaki Efsun (Ezgi Mola) gerçek aşkı, sevgiyi, dürüstlüğü arar ama diğer kızlar gibi numara yapmayı, trip atmayı, erkeği parmağının ucunda oynatmayı bilmez. Bu yüzden bu yaşına kadar düzgün bir ilişkisi olmamıştır. Efsun’un kadınlığın kitabını yazmış İzmirli ailesi ise ona kadınlığı öğretmeye kararlıdır. Efsun da nihayet kendini Türk kızlarına emanet eder. Ailesi tepeden tırnağa yeniledikleri Efsun’u takdim etmeye hazırlanırken Efsun’un karşısına hiç unutamadığı, üstüne yenisini koyamadığı lise aşkı Sinan (Murat Yıldırım) çıkar.
Ebru Cündübeyoğlu - Tek Kelime Bir Söz 04:09
Ebru Cündübeyoğlu - Tek Kelime Bir Söz 2.730 izlenme - 4 yıl önce Sevdiğim Şarkılar (2013) - Poll Menajerlik Film
Koçum Benim - 1. Bölüm 43:30
Koçum Benim - 1. Bölüm 1.196 izlenme - 2 yıl önce Koçum Benim, Tarık Akan (Koç Can), Ebru Cündübeyoğlu (Deniz Hoca), Sevil Üstekin (Sevinç Hoca), Zihni Göktay (İsmail Bey), Ozan Güven (Umut), Yunus Günçe (Gökhan)'ın başrolünü paylaştığı 2002-2004 arasında gösterilmiş televizyon dizisidir. 10 Ocak 2002'de TRT'de yayınlanmaya başlayan dizi, 11 Mart 2004 tarihinde sona ermiştir. Dizi İstek Acıbadem Lisesinde ve İstek Belde lisesinde çekilmiştir. Dizi, 70'lerde çekilen Beyaz Gölge dizisinin yerli versiyonudur. Özgün diziden birebir alıntılar yoğun biçimde mevcuttur.
Evli ve Öfkeli 22. Bölüm Fragmanı (20 Mart Pazar) 00:45
Evli ve Öfkeli 22. Bölüm Fragmanı (20 Mart Pazar) 562 izlenme - 1 yıl önce Evli ve Öfkeli 22. Bölüm 20 Mart 2016 Pazar Akşamı Saat 20:00'da ATV Ekranlarında... Mine ve Seray Ahmet ile ilişkilerini gizlemeye çalışsa da Esra boş durmamıştır, kızların karşısına kanıtla çıkar. Bu durum Seray ve Mine'nin gerilmesine neden olur. Deniz'in tesadüfen Gül ile Ahmet'i görmesi, Esra'nın şüphelerinde haklı olduğunu gösterir. Esra ve Murat, Ahmet'in hak ettiği cezayı alabilmesi için harekete geçer. Dilek'in hayatı ise İbrahim'in mektubu üzerine alınması nedeniyle gittikçe karışır. İbrahim'in karısı Cavide'nin devreye girmesi olayları içinden çıkılmaz bir hale getirir. Murat'ın Didem ile ilişkisi ciddi bir yola girmek üzeredir ki Murat şok olacağı bir gerçek ile karşı karşıya kalır. Seray'ın herkesi bir araya toparlama planı Mine'ye gelen bomba gibi bir haber ile sonlanır. Evli ve Öfkeli Her Pazar Akşamları Saat 20:00'da ATV'de... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ebru Cündübeyoğlu - Tek Kelime Bir Söz (Şeffaf Oda) 03:58
Ebru Cündübeyoğlu - Tek Kelime Bir Söz (Şeffaf Oda) 2.414 izlenme - 4 yıl önce Ebru Cündübeyoğlu - Tek Kelime Bir Söz (Canlı Performans - Şeffaf Oda) Şarkı Sözleri: Beni can evimden vurup yakmaya Bir kıvılcım değil, bir bûsen yeter Ellerin elime değmese bile (âh) Şöyle bir uzaktan baktığın yeter Tek kelime bir söz etmesen bile Bir tatlı gülüşle baktığın yeter Beni kollarınla sarmasan bile Gönlümün içinde yattığın yeter Bir daha adımı sormasan bile Özlemle yoluma baktığın yeter Tertemiz aşkımla çağlayan gibi Gönülden gönüle aktığın yeter Tek kelime bir söz etmesen bile Bir tatlı gülüşle baktığın yeter Beni kollarınla sarmasan bile Gönlümün içinde yattığın yeter
Evli ve Öfkeli 24. Bölüm 2. Fragmanı (3 Nisan Pazar) 00:30
Evli ve Öfkeli 24. Bölüm 2. Fragmanı (3 Nisan Pazar) 490 izlenme - 1 yıl önce Evli ve Öfkeli 24. Bölümüyle 03 Nisan 2016 Pazar Akşamı Saat 20:00'da ATV Ekranlarında... Mine ve Seray Ahmet ile ilişkilerini gizlemeye çalışsa da Esra boş durmamıştır, kızların karşısına kanıtla çıkar. Bu durum Seray ve Mine'nin gerilmesine neden olur. Deniz'in tesadüfen Gül ile Ahmet'i görmesi, Esra'nın şüphelerinde haklı olduğunu gösterir. Esra ve Murat, Ahmet'in hak ettiği cezayı alabilmesi için harekete geçer. Dilek'in hayatı ise İbrahim'in mektubu üzerine alınması nedeniyle gittikçe karışır. İbrahim'in karısı Cavide'nin devreye girmesi olayları içinden çıkılmaz bir hale getirir. Murat'ın Didem ile ilişkisi ciddi bir yola girmek üzeredir ki Murat şok olacağı bir gerçek ile karşı karşıya kalır. Seray'ın herkesi bir araya toparlama planı Mine'ye gelen bomba gibi bir haber ile sonlanır. Evli ve Öfkeli Her Pazar Akşamları Saat 20:00'da ATV'de... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ebru Cündübeyoğlu feat. Yaşar - Kalbimin Efendisi (Official Video) 04:30
Ebru Cündübeyoğlu feat. Yaşar - Kalbimin Efendisi (Official Video) 396 izlenme - 10 ay önce Ebru Cündübeyoğlu feat. Yaşar - Kalbimin Efendisi (Official Video) 2016 Şarkı Sözleri (Lyrics): Duymadığın o sözler aşkımın ifadesi Konuşamadık seninle kalbimin efendisi Beklediğim sevdalar kalanın ta kendisi Paylaşamadık seninle kalbimin efendisi Vazgeçilmez olan ne nedir sende bulduğum Saçının bir teline ölüp kurban olduğum Ağladığım o günler yokluğun ta kendisi Buluşamadık seninle kalbimin efendisi Sakladığım gerçekler yalanın ta kendisi Sevişemedik seninle kalbimin efendisi Vazgeçilmez olan ne nedir sende bulduğum Saçının bir teline ölüp kurban olduğum
İyi ki Vermişim Dediğin Bir Şey Var mı? - Mesut Yar 01:04
İyi ki Vermişim Dediğin Bir Şey Var mı? - Mesut Yar 824 izlenme - 2 yıl önce CNN Türk ekranlarında yayınlanan 'Mesut Yar ile Burada Laf Çok' programına konuk olanoyuncu Ebru Cündübeyoğlu "İyi ki vermişim dediği bir şey var mı?" sorusunu duyunca basıyor kahkahayı.Mesut Yar Efendi ya bütün kağıtlara aynı soruyu yazdırıyor,ya da harbiden bu konukların bahtına bu sorular çıkıyor karar sizlerin.
Ebru Cündübeyoğlu - Tek Kelime Bir Söz 04:09
Ebru Cündübeyoğlu - Tek Kelime Bir Söz 1.323 izlenme - 4 yıl önce Ebru Cündübeyoğlu'nun "TSM" albümünün ilk klibi "Tek Kelime Bir Söz"
Evli ve Öfkeli 14. Bölüm - Cenk ve Mine Arasında Gerilim... 02:21
Evli ve Öfkeli 14. Bölüm - Cenk ve Mine Arasında Gerilim... 493 izlenme - 1 yıl önce Mine ve Cenk arasında gerilim... - Evli ve Öfkeli 14. Bölüm Evli ve Öfkeli her pazar günü saat 20:00'da ATV ekranlarında... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Maximum - Petrol Ofisi - Ebru Cündübeyoğlu 00:40
Maximum - Petrol Ofisi - Ebru Cündübeyoğlu 1.418 izlenme - 7 yıl önce maximum - petrol ofisi - ebru cündübeyoğlu
Omuz Omuza - 1. Bölüm 01:08:33
Omuz Omuza - 1. Bölüm 605 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin ilk "Sex And The City" dizi uyarlamasıdır, Kanal D'de yayınlanmıştır. Bu sabah 5 civarı Kanal D'de 38. bölümü izledim, baktım sitede yok eklim dedim. Bu dizide kimler yok ki? Ben söylemim siz nostaji yapın.
Ebru Cündübeyoğlu - Dertlerimi Zincir Yaptım 04:01
Ebru Cündübeyoğlu - Dertlerimi Zincir Yaptım 741 izlenme - 2 yıl önce Ebru Cündübeyoğlu - Dertlerimi Zincir Yaptım ___@___xclas_______ Ebru Cündübeyoğlu - Dertlerimi Zincir Yaptım - Yeni Klip 2015 Şarkı Sözleri: Dertlerimi Zincir Yaptım Saçlarıma düşen aklar Geçmişimi anlatırlar Her telinde yaşadığım Acıların izleri var! Söylemem mazideki sevgilimi gizlidir Alev alev çıra gibi Beni yakan sevgisidir!.. Dertlerimi, zincir yaptım Birbirine ekliyorum Geleceksin diye birgün Seni hala bekliyorum!.. Düşen yapraklar misali Ömrüm böyle geçip gitti Senle olan aşkımızda Bilmem neden burda bitti?! Meğer ne çok severmişim Ayrılınca anladım! Geri dönmek istedimde Geçliğimi bulamadım!!.. Dertlerimi, zincir yaptım Birbirine ekliyorum Geleceksin diye birgün Seni hala bekliyorum!..
Evli ve Öfkeli 30. Bölüm FİNAL - Kızlardan Esra'ya Yeni Tarz... (15 Mayıs Pazar) 03:27
Evli ve Öfkeli 30. Bölüm FİNAL - Kızlardan Esra'ya Yeni Tarz... (15 Mayıs Pazar) 314 izlenme - 11 ay önce 15 Mayıs Pazar 2016 - Kızlardan Esra'ya yeni tarz... - Evli ve Öfkeli 30. Bölüm FİNAL Murat’ın görevinden uzaklaştırılması, Esra ve Murat arasında gerilime neden olur. Murat'ın görevinden uzaklaştırılması, Esra ve Murat arasında gerilime neden olur. Murat'ın ise işin peşini bırakmaya niyeti yoktur. Merve babasının oynadığı oyunu öğrendiği halde Dilek'e söylemeye cesaret edemez. Engin'in Tarık'ı kankası bellemesi ise Tarık'ın eziyetini arttırmaktadır. Cenk, anneler günündeki hediye sorununu Mine'ye yaptığı bir jest ile çözümler. Seray, Deniz ile barıştıklarında Coşku'nun hayatlarından çıktığını zannederek hata eder. Coşku ile yine talihsiz bir kaza yaşayan Seray kendisini önemli bir kararın eşiğinde bulur. Dilek'in içinde bulunduğu çıkmazın çözümü ise sürpriz hamlelere gebedir. Dilek, Seray, Esra ve Mine; Bu dört kadının ortak bir tek noktası vardı: Aynı mahallede büyümüş olmaları. Yolları tekrar kesiştiğinde gördüler ki başka hiçbir şekilde ortak noktaları yoktu! Olamazdı da! Ama yanılıyorlardı. Bir ortak noktaları daha vardı. Kısa bir süre sonra anlayacaklardı; hepsi kocaları tarafından aldatılmıştı. Ve hepsi bedelini ödetmek istiyordu! İntikam için bir araya gelen 'ilk eşler kulübünün' dört uçuk kaçık üyesi, yıllar sonra yeniden kendilerini bulurlar. Oyuncular : Birce Akalay: Esra, Ebru Cündübeyoğlu: Seray, YILDIZ ÇAĞRI ATİKSOY: Mine, Ayça Erturan: Dilek, Sarp Akkaya: Murat, Serkan Altunorak: Tarık ve Sinan Eroğlu: Cenk Evli ve Öfkeli Her Pazar Akşamları saat 20:00'da!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Evli ve Öfkeli 27. Bölüm 1. Fragmanı (24 Nisan Pazar) 00:45
Evli ve Öfkeli 27. Bölüm 1. Fragmanı (24 Nisan Pazar) 333 izlenme - 1 yıl önce Evli ve Öfkeli 27. Bölümüyle 24 Nisan 2016 Pazar Akşamı Saat 20:00'da ATV Ekranlarında... Dilek, Seray, Esra ve Mine; Bu dört kadının ortak bir tek noktası vardı: Aynı mahallede büyümüş olmaları. Yolları tekrar kesiştiğinde gördüler ki başka hiçbir şekilde ortak noktaları yoktu! Olamazdı da! Ama yanılıyorlardı. Bir ortak noktaları daha vardı. Kısa bir süre sonra anlayacaklardı; hepsi kocaları tarafından aldatılmıştı. Ve hepsi bedelini ödetmek istiyordu! İntikam için bir araya gelen 'ilk eşler kulübünün' dört uçuk kaçık üyesi, yıllar sonra yeniden kendilerini bulurlar. Evli ve Öfkeli Her Pazar Akşamları Saat 20:00'da ATV'de... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ebru Cündübeyoğlu - Tek Kelime Bir Söz (Saba Tümer İle Bugün) 04:02
Ebru Cündübeyoğlu - Tek Kelime Bir Söz (Saba Tümer İle Bugün) 1.252 izlenme - 4 yıl önce Ebru Cündübeyoğlu - Tek Kelime Bir Söz (Saba Tümer ile Bugün)
Dilek Hayale Dalarsa... - Evli ve Öfkeli 13. Bölüm 02:59
Dilek Hayale Dalarsa... - Evli ve Öfkeli 13. Bölüm 407 izlenme - 1 yıl önce Evli ve Öfkeli 13. Bölüm - Dilek hayale dalarsa... Evli ve Öfkeli her pazar günü saat 20:00'da ATV ekranlarında... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Evli ve Öfkeli 20. Bölüm  2. Fragmanı (6 Mart Pazar) 00:29
Evli ve Öfkeli 20. Bölüm 2. Fragmanı (6 Mart Pazar) 354 izlenme - 1 yıl önce Evli ve Öfkeli 20. Bölüm 06 Mart 2016 Pazar Akşamı Saat 20:00'da ATV Ekranlarında... Evli ve Öfkeli Her Pazar Akşamları Saat 20:00'da ATV'de... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Evli ve Öfkeli 30. Bölüm FİNAL - Dilek, Tarık'a Evlenme Teklif Ediyor (15 Mayıs Pazar) 01:56
Evli ve Öfkeli 30. Bölüm FİNAL - Dilek, Tarık'a Evlenme Teklif Ediyor (15 Mayıs Pazar) 278 izlenme - 11 ay önce 15 Mayıs Pazar 2016 - Dilek, Tarık'a evlenme teklif ediyor - Evli ve Öfkeli 30. Bölüm FİNAL Murat’ın görevinden uzaklaştırılması, Esra ve Murat arasında gerilime neden olur. Murat'ın görevinden uzaklaştırılması, Esra ve Murat arasında gerilime neden olur. Murat'ın ise işin peşini bırakmaya niyeti yoktur. Merve babasının oynadığı oyunu öğrendiği halde Dilek'e söylemeye cesaret edemez. Engin'in Tarık'ı kankası bellemesi ise Tarık'ın eziyetini arttırmaktadır. Cenk, anneler günündeki hediye sorununu Mine'ye yaptığı bir jest ile çözümler. Seray, Deniz ile barıştıklarında Coşku'nun hayatlarından çıktığını zannederek hata eder. Coşku ile yine talihsiz bir kaza yaşayan Seray kendisini önemli bir kararın eşiğinde bulur. Dilek'in içinde bulunduğu çıkmazın çözümü ise sürpriz hamlelere gebedir. Dilek, Seray, Esra ve Mine; Bu dört kadının ortak bir tek noktası vardı: Aynı mahallede büyümüş olmaları. Yolları tekrar kesiştiğinde gördüler ki başka hiçbir şekilde ortak noktaları yoktu! Olamazdı da! Ama yanılıyorlardı. Bir ortak noktaları daha vardı. Kısa bir süre sonra anlayacaklardı; hepsi kocaları tarafından aldatılmıştı. Ve hepsi bedelini ödetmek istiyordu! İntikam için bir araya gelen 'ilk eşler kulübünün' dört uçuk kaçık üyesi, yıllar sonra yeniden kendilerini bulurlar. Oyuncular : Birce Akalay: Esra, Ebru Cündübeyoğlu: Seray, YILDIZ ÇAĞRI ATİKSOY: Mine, Ayça Erturan: Dilek, Sarp Akkaya: Murat, Serkan Altunorak: Tarık ve Sinan Eroğlu: Cenk Evli ve Öfkeli Her Pazar Akşamları saat 20:00'da!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Evli ve Öfkeli 16. Bölüm 2. Fragmanı 00:41
Evli ve Öfkeli 16. Bölüm 2. Fragmanı 356 izlenme - 1 yıl önce Evli ve Öfkeli 16. Bölüm 31 Ocak Pazar Alşamı Saat 20:00'da ATV Ekranlarında... Dilek'in yaptığı ölüm diyetinden dolayı sağlığının bozulması kadınları harekete geçirir. Dilek, Tarık yüzünden böyle olmuştur. Tarık, Dilek'in hayatından çıkmalıdır ve istemeye istemeye Dilek'i terk eder. Kadınlar Dilek'e moral olsun diye beraber dışarı çıkarlar. Felekten bir gece çalan kadınlarımızı, bela bu gece de peşini bırakmaz. Murat, Esra'nın giyinip süslenip gece dışarı çıkmasını kıskanır. Esra'yı sabaha kadar karakolda tutacaktır. Esra, Murat'ın aşk ilanından kaçamayacağını anlar. Murat'a duygularını açması için bir şans verir. Evli ve Öfkeli Her Pazar Akşamları Saat 20:00'da ATV ekranlarında... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Evli ve Öfkeli 21. Bölüm - Vay Yalancı Vay! (13 Mart Pazar) 02:31
Evli ve Öfkeli 21. Bölüm - Vay Yalancı Vay! (13 Mart Pazar) 314 izlenme - 1 yıl önce 13 Mart Pazar 2016 - Vay yalancı vay! - Evli ve Öfkeli 21. Bölüm Mine ve Seray Ahmet ile ilişkilerini gizlemeye çalışsa da Esra boş durmamıştır, kızların karşısına kanıtla çıkar. Bu durum Seray ve Mine'nin gerilmesine neden olur. Deniz'in tesadüfen Gül ile Ahmet'i görmesi, Esra'nın şüphelerinde haklı olduğunu gösterir. Esra ve Murat, Ahmet'in hak ettiği cezayı alabilmesi için harekete geçer. Dilek'in hayatı ise İbrahim'in mektubu üzerine alınması nedeniyle gittikçe karışır. İbrahim'in karısı Cavide'nin devreye girmesi olayları içinden çıkılmaz bir hale getirir. Murat'ın Didem ile ilişkisi ciddi bir yola girmek üzeredir ki Murat şok olacağı bir gerçek ile karşı karşıya kalır. Seray'ın herkesi bir araya toparlama planı Mine'ye gelen bomba gibi bir haber ile sonlanır. Evli ve Öfkeli Her Pazar Akşamları saat 20:00'da ATV'de... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Erkekler Kapıya Dayandı! - Evli ve Öfkeli 13. Bölüm 03:27
Erkekler Kapıya Dayandı! - Evli ve Öfkeli 13. Bölüm 356 izlenme - 1 yıl önce Evli ve Öfkeli 13. Bölüm - Erkekler kapıya dayandı! Evli ve Öfkeli her pazar günü saat 20:00'da ATV ekranlarında... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Evli ve Öfkeli 19. Bölüm Fragmanı (28 Şubat Pazar) 00:41
Evli ve Öfkeli 19. Bölüm Fragmanı (28 Şubat Pazar) 317 izlenme - 1 yıl önce Evli ve Öfkeli 19. Bölüm 28 Şubat 2016 Pazar Akşamı Saat 20:00'da ATV Ekranlarında... Evli ve Öfkeli Her Pazar Akşamları Saat 20:00'da ATV'de... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Evli ve Öfkeli 30. Bölüm 1. Fragmanı (15 Mayıs Pazar) 00:45
Evli ve Öfkeli 30. Bölüm 1. Fragmanı (15 Mayıs Pazar) 250 izlenme - 11 ay önce Evli ve Öfkeli 30. Bölümüyle 15 Mayıs 2016 Pazar Akşamı Saat 20:00'da!... Dilek, Seray, Esra ve Mine; Bu dört kadının ortak bir tek noktası vardı: Aynı mahallede büyümüş olmaları. Yolları tekrar kesiştiğinde gördüler ki başka hiçbir şekilde ortak noktaları yoktu! Olamazdı da! Ama yanılıyorlardı. Bir ortak noktaları daha vardı. Kısa bir süre sonra anlayacaklardı; hepsi kocaları tarafından aldatılmıştı. Ve hepsi bedelini ödetmek istiyordu! İntikam için bir araya gelen 'ilk eşler kulübünün' dört uçuk kaçık üyesi, yıllar sonra yeniden kendilerini bulurlar. Oyuncular : Birce Akalay: Esra, Ebru Cündübeyoğlu: Seray, YILDIZ ÇAĞRI ATİKSOY: Mine, Ayça Erturan: Dilek, Sarp Akkaya: Murat, Serkan Altunorak: Tarık ve Sinan Eroğlu: Cenk Evli ve Öfkeli Her Pazar Akşamları Saat 20:00'da!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."