Hoşgeldiniz!

Ebru Öztürk

Ebru Öztürk Frikik 00:09
Ebru Öztürk Frikik 27.444 izlenme - 8 yıl önce :))
Yılmaz Morgül'ün Yemek Duası Adada Kavga Çıkardı (Survivor 2016 - 15 Şubat Pazartesi) 13:05
Yılmaz Morgül'ün Yemek Duası Adada Kavga Çıkardı (Survivor 2016 - 15 Şubat Pazartesi) 1.364 izlenme - 1 yıl önce Survivor'de yarışan Yılmaz Morgül'ün, "Yemeğimizi dua ederek yiyelim" isteği adayı gerdi. Survivor 2016'nın 15 Şubat Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde Ünlüler takımında açlık yarışmacıları zorlamaya başladı ve Ebru Öztürk ile Yılmaz Morgül, yemek düzeni konusunda tartıştı. YILMAZ MORGÜL YEMEK DUASI İSTEDİ Yılmaz Morgül ve Ebru Öztürk arasındaki yemek tartışması Ünlüler takımının geneline yansıdı. Ebru Öztürk'e yemek yaptığı için yöneticiliği üstelenebileceğini söyleyen Morgül, yemekten önce yemek duası istedi. Bunun için de Öztürk'ten herkesi çağırmasını isteyen Morgül, tepki alınca çileden çıktı.
Survivor 2016 Kadrosuna Ebru Öztürk'da Dahil Oldu 01:36
Survivor 2016 Kadrosuna Ebru Öztürk'da Dahil Oldu 171 izlenme - 1 yıl önce 7 Şubat’ta ekranlara gelecek olan Survivor 2016, daha ekranlara gelmeden ilgi odağı haline geldi. Acun Ilıcalı’nın da Survivor 2016 ünlüler takımına katılması kesinleşen isimleri resmi Twitter sayfasında duyurmaya başlaması ile gözler Ilıcalı’nın Twitter hesabına yöneldi. Eski Fenerbahçeli futbolcu Tuncay Şanlı’nın sevgilisi olarak adından sıkça söz ettiren Ebru Öztürk’te Survivor 2016 ünlüler takımında yerini aldı. Ebru Öztürk Kimdir? Şimdilerde modellik yapan, eski voleybolcu Ebru Öztürk, 1984 yılında, İstanbul’da doğdu. Şu anda mankenlik yapan Ebru Öztürk, bir dönem Fenerbahçe Voleybol Takımı’nda forma giymişti.
Tuncay Şanlı, Yeni Sevgilisi Ebru Öztürkle Birlikte Görüntülendi 00:36
Tuncay Şanlı, Yeni Sevgilisi Ebru Öztürkle Birlikte Görüntülendi 306 izlenme - 3 yıl önce Katar takımı Umm Salal takımında forma giyen Tuncay Şanlı, ünlü manken ve oyuncu sevgilisi Ebru Öztürk'le birlikte okjektiflere yakalandı.
Survivor Ebru Öztürk Hala Kendini Toparlayamadı - Survivor Panorama 18 Mart Cuma 00:54
Survivor Ebru Öztürk Hala Kendini Toparlayamadı - Survivor Panorama 18 Mart Cuma 91 izlenme - 1 yıl önce Survivor Panorama programına katılan Ebru Öztürk elenmesinin üstünden günler geçmesine rağmen hala toparlayamadığını, zayıf olduğu halde 4 kilo verdiğini ve tansiyon düşüklüğü problemi yaşadığını paylaştı.
Tuğba Özay'a Ebru Öztürk'ten Yattara Eleştirisi! (Survivor 2016 - 27 Şubat Cumartesi) 01:47
Tuğba Özay'a Ebru Öztürk'ten Yattara Eleştirisi! (Survivor 2016 - 27 Şubat Cumartesi) 110 izlenme - 1 yıl önce Ebru Öztürk, Tuğba Özay'ın ada konseyinde Yattara'nın kendi taraflarındaymış gibi konuşmasından dert yandı... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ebru Öztürk Ve Nagihan: Sayıları Ben Getiriyorum, Sen Değil! (Survivor 2016 - 7 Mart Pazartesi) 04:33
Ebru Öztürk Ve Nagihan: Sayıları Ben Getiriyorum, Sen Değil! (Survivor 2016 - 7 Mart Pazartesi) 81 izlenme - 1 yıl önce Ödül oyununu kaybeden Ünlülerde Ebru ve Nagihan arasında büyük bir tartışma yaşandı. İşte o anlar... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yılmaz Morgül Survivor Adasını İnletti (Survivor 2016 - 15 Şubat Pazartesi) 13:55
Yılmaz Morgül Survivor Adasını İnletti (Survivor 2016 - 15 Şubat Pazartesi) 79 izlenme - 1 yıl önce urvivor 2016'nın 15 Şubat Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde Ünlüler takımında açlık yarışmacıları zorlamaya başladı ve Ebru Öztürk ile Yılmaz Morgül, yemek düzeni konusunda tartıştı. Yılmaz Morgül ve Ebru Öztürk arasındaki yemek tartışması Ünlüler takımının geneline yansıdı. Gerginliğe daha fazla dayanamayan Avatar Atakan devreye girdi ve Yılmaz Morgül'e yanlış yaptığını söyledi.
Dikkat Çeken Galibiyet Sevinci Ebru Öztürk'ten... (Survivor 2016 - 16 Şubat Salı) 00:18
Dikkat Çeken Galibiyet Sevinci Ebru Öztürk'ten... (Survivor 2016 - 16 Şubat Salı) 52 izlenme - 1 yıl önce Bulgur ve meyve için kıyasıya rekabete rekabete giren Ünlüler ve Gönüllüler mücadelesinde rakibinden puanı kapan Ebru Öztürk sevinciyle dikkat çekti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ebru Öztürk Kimdir? - Biyografitv 00:57
Ebru Öztürk Kimdir? - Biyografitv 15 izlenme - 1 yıl önce Survivor yarışmacısı Ebru Öztürk kimdir, hayatı ve biyografisini bu videoda izleyebilirsin.