Hoşgeldiniz!

ebrulimuharrem

Ebrulimuharrem ft. Lider  - Yağmur Yağar İnceden 04:46
Ebrulimuharrem ft. Lider - Yağmur Yağar İnceden 661 izlenme - 1 yıl önce Ebrulimuharrem ft. Lider - Yağmur Yağar İnceden (Yeni Klip 2016) Şarkı Sözleri (Lyrics) : Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! En Yeni Şarkılar ve Klipler İçin Lütfen Abone Olunuz : www.izlesene.com/iz/clubnow Takip Edin : Facebook: http://www.facebook.com/hasan.sarici Twitter: http://twitter.com/hasanwashere Instagram : http://instagram.com/hasansrc 3 Adım Müzik® iTunes : http://hyperurl.co/Yagmuryagarinceden Söz : Fatma Karaer,Atakan Mercan,Lider Müzik&Aranje : Muharrem Karaer Yönetmen : Emre Vanlıoğlu Video Kurgu : A.Burak Koç Elektro Gitar : Cihan Ecevit & Davide Salvietti Bass Gitar : A.Nuri Şensoy Perküsyon : Numan Elyer, Yaşar Akpençe, Kemal Taşpınarlı, Efe Taşpınarlı Mix:Muharrem Karaer Mastering : Tarık Ceran Fırat Tanış'a Katkılarından Dolayı Sonsuz Teşekkürler.. Ebrulimuharrem yedi kişiden oluşan bir müzik grubudur: Ebru Gerçek Karaer , Muharrem Karaer,Lider , Ahmet Nuri Şensoy, Osman Fethi Ark,Cihan Ecevit ve M.Burak Öğüt
Arabesk Ve Rock Müzik Birleşirse 02:07
Arabesk Ve Rock Müzik Birleşirse 1.469 izlenme - 3 yıl önce Ebrulimuharrem adıyla tanınan ve İngiltere'de yaşayan Türk çiftten Arabesk ve Rock karışımı Yağmur Yağar İnceden şarkısı.
Ebrulimuharrem - Kurtar Ya Rab (Arabesk Caz) 05:45
Ebrulimuharrem - Kurtar Ya Rab (Arabesk Caz) 178 izlenme - 2 yıl önce Muharrem Karaer ve Ebru Gerçek, Londra'da müzik yapan iki müzisyen. Ebrulimuharrem adında bir grup kuran müzisyenler, enteresan tarzlarıyla dikkat çekiyor. Ayrıca Taylan Mutaf tarafından çekilen klip, kalitesinden dolayı takdiri hak ediyor.
Ebrulimuharrem & Hüsnü Şenlendirici - Nereden Sevdim O Zalimi Ortak Çalışma 06:50
Ebrulimuharrem & Hüsnü Şenlendirici - Nereden Sevdim O Zalimi Ortak Çalışma 239 izlenme - 3 yıl önce Hüsnü Abime Sonsuz Teşekkurlerimle.. Ne Desem Az.. (bahadır Mutu)