Hoşgeldiniz!

ebubekir öztürk

Ganyotçu Ebubekir Öztürk'den Küfürlü İzmir Marşı 00:15
Ganyotçu Ebubekir Öztürk'den Küfürlü İzmir Marşı 19.316 izlenme - 9 ay önce Oyuncu Ebubekir Öztürk bir grup arkadaşıyla bir arabanın içinde 'İzmi Marşı'na küfür edildiği görülmektedir. Oyuncudan henüz bir açıklama gelmiş değil.
 Ebubekir Öztürk: Özür Diliyorum Ama... 03:25
Ebubekir Öztürk: Özür Diliyorum Ama... 10.208 izlenme - 9 ay önce Oyuncu Ebubekir Öztürk, İzmir Marşı'nı küfürlü söylediği görüntülerle eleştiri oklarının hedefi olmuştu. Öztürk, sessizliğini Beyaz TV ekranlarında Söylemezsem Olmaz programında bozdu. Sözlerine 'Türk halkından özellikle İzmirli kardeşlerimden özür diliyorum' diyerek başlayan Öztürk, İzmir Marşı'nın önemini bilmediğini söyledi. Yaşanan olayı etkiye-tepki olarak değerlendiren Öztürk, Cumhurbaşkanı Erdoğan için 'Aşığım, seviyorum' yorumunda bulundu.
Engin Nursani Damar 03:40
Engin Nursani Damar 17.775 izlenme - 9 yıl önce alperen252525
Erzurum Dagları 04:52
Erzurum Dagları 5.444 izlenme - 9 yıl önce alperen252525
Ebubekir Öztürk'ün İzmir Marşına Küfür Etmesi 00:14
Ebubekir Öztürk'ün İzmir Marşına Küfür Etmesi 310 izlenme - 9 ay önce Kolpaçino'da oynayan Ganyotçu, Türk ordusunun Kurtuluş Savaşı sırasında İzmir'e girişini konu alan İzmir Marşı'na küfür ediyor...
Engin Nurşani Adınaa Cızık Çektim 05:00
Engin Nurşani Adınaa Cızık Çektim 4.006 izlenme - 9 yıl önce :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:
Ganyotçu Ebubekir Öztürk'ten Küfürlü İzmir Marşı 00:14
Ganyotçu Ebubekir Öztürk'ten Küfürlü İzmir Marşı 173 izlenme - 9 ay önce Bazı sinema filmlerinde canlandırdığı 'Ganyotçu' karakteriyle tanınan Ebubekir Öztürk adlı oyuncunun İzmir Marşı'na küfrettiği görüntüleri ortaya çıktı. Oyuncunun milli değerleri küfürlü sözlerle hedef alması tepki çekti.
Filinta'nın Bekri Karakteri Ebubekir Öztürk ile Özel Röportaj 01:28
Filinta'nın Bekri Karakteri Ebubekir Öztürk ile Özel Röportaj 359 izlenme - 2 yıl önce Filinta'nın Bekri Karakteri Ebubekir Öztürk ile Özel Röportaj Filinta, TRT 1'de yayınlanan, dizinin senaristliğini Ömer Genç'in yaptığı Osman Kaya'nın yönettiği Osmanlı polisiyesi dizisidir. Dizinin ismi bir tür küçük tüfek ve güzel, yakışıklı anlamına gelmektedir. Dizinin başlangıcında "Gerçek kişi ve olaylarla ilgisi yoktur" yazısı bulunsa da padişahın Sultan Abdülaziz olduğu düşünülmektedir. Dizinin senaristliğini 39. bölüme kadar Altuğ Küçük yapmış ve 39. bölümden itibaren kalemi Ömer Genç'e devretmiştir.
Ebubekir Öztürk (Ganyotçu) Özür Diledi! İzmir Marşını Küfürlü Söylemişti 04:25
Ebubekir Öztürk (Ganyotçu) Özür Diledi! İzmir Marşını Küfürlü Söylemişti 59 izlenme - 9 ay önce İzmir' Marşı'nı küfürlü bir şekilde söyleyen ganyotçu ebubekir öztürk Beyaz TV canlı yayında Nihat Doğan'ın Söylemezsem Olmaz isimli programında özür diledi ve pişman olduğunu söyledi.
İzmir Marşı'na Küfür Eden Oyuncu Diziden Kovuldu 02:11
İzmir Marşı'na Küfür Eden Oyuncu Diziden Kovuldu 64 izlenme - 9 ay önce Şu sıralar Payitaht Abdülhamid dizisinde rol alan oyuncu Ebubekir Öztürk’ün bir araçta, yanındaki kişilerle birlikte söylediği küfürlü İzmir Marşı, videonun sosyal medyada yayılmasının ardından en çok konuşulan konularından biri oldu. Kolpaçino filmindeki 'Ganyotçu' karakteriyle hafızalara kazınan oyuncu Ebubekir Öztürk'e sosyal medyadan tepkiler yağdı... Tepkiler üzerine oyuncunun anlaşmalı olduğu yapım şirketi Es Film, sözleşmenin iptal edildiğini ve oyuncunun TRT'de yayınlanan Payitaht Abdülhamit adlı diziden çıkarıldığını bildirdi. Öztürk ise avukatı aracılığıyla yaptığı açıklamada videonun kesilerek yayınlandığını iddia ederken, ilgili görüntüler nedeniyle özür diledi. ''haberler,Son dakika Haberler,Dünyadan Haberler, News from World,News,last minute news''
Ganyotçu Ebubekir Öztürk'den Küfürlü İzmir Marşı 00:15
Ganyotçu Ebubekir Öztürk'den Küfürlü İzmir Marşı 22 izlenme - 9 ay önce Videonun altına her türlü yaratıcı küfür serbesttir.
İzmir Marşı - Ebubekir Öztürk 02:11
İzmir Marşı - Ebubekir Öztürk 16 izlenme - 9 ay önce
Oyuncu Ebubekir Öztürk'ün Özür Dilemesi! 17:24
Oyuncu Ebubekir Öztürk'ün Özür Dilemesi! 15 izlenme - 9 ay önce Geçtiğimiz günlerde İzmir Marşı'na söylediği sözlerle eleştiri oklarının hedefi olan komedyen oyuncu Ebubekir Öztürk, Beyaz TV'de 'Söylemezsem Olmaz' programında konu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Öztürk, internete düşen videosunun bağlamından koparılarak, gündemin değiştirilmeye çalışıldığını söyleyerek "Bu talihsiz olay için özür diliyorum ama; 50 milyon insanı denize döktüğün zaman düşünce özgürlüğü, insanlara kuzu deyince düşünce özgürlüğü, Cumhurbaşkanımıza, hanımefendiye küfür edildiği zaman düşünce özgürlüğü ama ben bir cümle dağa taşa söyleyince bittik."ifadesini kullanıyor. İzliyoruz
Ebubekir Öztürk, ilk kez konuştu! 17:12
Ebubekir Öztürk, ilk kez konuştu! 6 izlenme - 9 ay önce