Hoşgeldiniz!

Ece Sükan Videoları İzle

Nokia C7 İle Tarzını Konuştur! 02:17
Nokia C7 İle Tarzını Konuştur! 4.398 izlenme - 6 yıl önce stil sahibi telefon nokia c7den şık bir yarışma "tarzını konuştur". ece sükan'la eğlenceli bir stil turu ve yepyeni bir nokia c7 kazanmak için sen de "tarzını konuştur"! http//nokia.ly/g5e35o
Nasıl Giyilir? by Ece Sükan - Kalem Etek 02:24
Nasıl Giyilir? by Ece Sükan - Kalem Etek 1.099 izlenme - 3 yıl önce Gardırobunuzu daha iyi değerlendirmenin yollarını mı arıyorsunuz? Markafoni'nin yeni serisi "Nasıl Giyilir?" kadınların çok sevdiği ancak kombinlemekte zorlandığı bir parça olan "Kalem Etek" ile başlıyor. Markafoni Moda Danışmanı Ece Sükan'ın Moda Editörlüğünde, kalem etek giymenin yolları...
Ece Sükan 03:47
Ece Sükan 375 izlenme - 3 yıl önce Ece Sükan
Ece Sükan O Günkü Kavgayı Anlattı - Cumartesi Sürprizi 07:07
Ece Sükan O Günkü Kavgayı Anlattı - Cumartesi Sürprizi 167 izlenme - 3 yıl önce sunuculuğunu gamze karaman'ın gerçekleştirdiği 'cumartesi sürprizi', magazin dünyasından en son haberleri, programların kamera arkası, ünlülerle röportajlar, konser görüntüleri ve samimi itiraflarla hafta sonlarına renk katmaya devam ediyor.bu hafta; ece sükan ve eşinin haftaya damga vuran vale dayağı olayını anlattı.
Ece Sükan Markafoni Backstage 02:24
Ece Sükan Markafoni Backstage 174 izlenme - 3 yıl önce Ece Sükan Markafoni Backstage Kamera Arkası Görüntüleri
Ece Sükan Backstage Görüntüleri - Markafoni 03:30
Ece Sükan Backstage Görüntüleri - Markafoni 115 izlenme - 3 yıl önce 18 Ekim tarihinde yayınlanan "Ece Sükan'ın Seçtikleri" kampanyasının backstage görüntüleri!
Ece Sükan'ın Gözünden İFW 2012 02:26
Ece Sükan'ın Gözünden İFW 2012 106 izlenme - 3 yıl önce 10-13 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen İFW'yi moda danışmanımız Ece Sükan'ın gözünden izleyin.
ALL - Ece Sükan Eylül Ayı Kapak Kızı 00:45
ALL - Ece Sükan Eylül Ayı Kapak Kızı 83 izlenme - 3 yıl önce Güzel, eğitimli, çalışkan ve en önemlisi ne istediğini bilen Ece Sükan'ın ALL dergisinin Eylül ayı için kapak fotoğrafları çektirdi
Ece Sükan İle Markafoni Hangout 13:59
Ece Sükan İle Markafoni Hangout 62 izlenme - 3 yıl önce Ece Sükan, Markafoni Hangout'ta modada kariyer yapmak üzerine soruları yanıtladı.
Ece Sükan Style Talk Söyleşi (İMA&Markafoni) 06:33
Ece Sükan Style Talk Söyleşi (İMA&Markafoni) 72 izlenme - 3 yıl önce Moda dünyasının önde gelen isimlerinden Ece Sükan, 19 Şubat tarihinde Markafoni ve İstanbul Moda Akademisi işbirliğinde düzenlenen "Style Talk" etkinliğinde moda dünyasına dair merak edilenleri anlattı. Uzun yıllardır modellik ve moda editörlüğü yapan Sükan, "Style Talk" kapsamında "Styling, Moda Editörlüğü, 2013-2014 modasının öne çıkan başlıkları" gibi konuların yanı sıra "Dünyaca ünlü markalar için defile stylingi nasıl yapılır?" gibi çeşitli soruların cevaplarını da katılımcılarıyla paylaştı.