Hoşgeldiniz!

Ece Üner Videoları İzle

Ece Üner'den HDP Tepkisi: Mide Bulandırıcı 03:02
Ece Üner'den HDP Tepkisi: Mide Bulandırıcı 2.623 izlenme - 1 yıl önce Habertürk'te Ece Üner'in modere ettiği 'Enine boyuna' programında da 'Saldırının ardından Türkiye ne yapmalı?' sorusuna yanıt arandı. Moderatör Ece Üner ise HDP'nin teröre karşı tutumuna tepki gösterdi. Üner, saldırıdan iki gün önce HDP Eşbaşkanı Selalattin Demirtaş'ın Yunanistan'dan PYD lideri Salih Müslim ile konferanssa katıldığını ve HDP'nin teröre karşı ortak bildiriye imza vermediği hatırlattı. Ece Üner, HDP'nin bu tavrını 'Mide bulandırıcı' olarak tanımladı.
Fatih Altaylı Muhabiri Fırçaladı! Salak Değiliz... 01:00
Fatih Altaylı Muhabiri Fırçaladı! Salak Değiliz... 5.548 izlenme - 4 yıl önce Canlı Yayında Habertürk Tv'ye Konuk Olan Fatih Altaylı, Yayına Bağlanan Muhabire Sinirlendi
Ece Üner'den HDP'ye Sert Tepki (Enine Boyuna 18 Şubat Perşembe) 02:56
Ece Üner'den HDP'ye Sert Tepki (Enine Boyuna 18 Şubat Perşembe) 1.365 izlenme - 1 yıl önce Habertürk moderatörü Ece Üner HDP'nin teröre karşı samimiyetsiz tavrına tepki gösterdi. Habertürk'te Ece Üner'in modere ettiği 'Enine boyuna' programında da 'Saldırının ardından Türkiye ne yapmalı?' sorusuna yanıt arandı. Moderatör Ece Üner ise HDP'nin teröre karşı tutumuna tepki gösterdi. HDP'NİN KİRLİ İLİŞKİ AĞI Üner, saldırıdan iki gün önce HDP Eşbaşkanı Selalattin Demirtaş'ın Yunanistan'dan PYD lideri Salih Müslim ile konferanssa katıldığını ve HDP'nin teröre karşı ortak bildiriye imza vermediği hatırlattı. "MİDE BULANDIRICI" Ece Üner, HDP'nin bu tavrını "Mide bulandırıcı" olarak tanımladı.
Haber Spikeri Nasıl Olunur? 03:15
Haber Spikeri Nasıl Olunur? 821 izlenme - 2 yıl önce Efendim haberleri sunarken erkekleri hipnotize eden haber sipikeri ece üner haber spikerliğini anlatmış. ben sondaki ecnebi spikere bayıldımm... bence haber spikerliği insanın kendine yakışanı giymesidir.
Alev Alatlı Dünya'nın Delikanlı Bir Sese İhtiyacı Vardı (Enine Boyuna 6 Haziran Pazartesi) 02:30
Alev Alatlı Dünya'nın Delikanlı Bir Sese İhtiyacı Vardı (Enine Boyuna 6 Haziran Pazartesi) 277 izlenme - 11 ay önce Yazar Alev Alatlı, Habertürk'te yayınlanan Enine Boyuna programında, Almanya'nın 1915 Ermeni olaylarıyla ilgili aldığı kararı değerlendirdi.
Spiker Ece Üner Canlı Yayında Halay Çekti! 01:00
Spiker Ece Üner Canlı Yayında Halay Çekti! 836 izlenme - 4 yıl önce Diyarbakır'daki kutlamalardan sonra oluşan ılımlı hava Habertürk ekranlarına da yansıdı.
Ece Üner: Ersan Şen Sayesinde Erken Doğum Yapıcam 00:40
Ece Üner: Ersan Şen Sayesinde Erken Doğum Yapıcam 178 izlenme - 11 ay önce Meslektaşı Deniz Bayramoğlu ile evli olan Ece Üner’e niye alyans takmadığını sormak. Ben de öyle yaptım ve “Elçiye zeval olmaz” diyerek aynı soruyu Ece Üner’e mesaj attım. Ece Üner’den gelen yanıt, bilginin doğru, ama yorumun doğru olmadığı yönündeydi, ama dahası da vardı: “Evliliğimiz iyi gidiyor. Genelde takmıyordum zaten. Bu vesileyle bir müjde vereyim, üç aylık hamileyim. Allah izin verirse senin gibi akrep burcu bir çocuğumuz olacak.” Habertürk TV’nin ekran yüzlerinden Ece Üner’i de CNN Türk’te hafta içi her sabah program yapan eşi Deniz Bayramoğlu’nu da severim. Evliliklerinin sorunsuz yürümesine, sonbaharda çocuk sahibi olacakları bilgisine sevindim ve kendisini tebrik ettim.
Ece Üner: İlk Çıkma Teklifini Bir Kızdan Aldım 00:55
Ece Üner: İlk Çıkma Teklifini Bir Kızdan Aldım 313 izlenme - 2 yıl önce Başarılı spiker, konuk olduğu programda "İlk çıkma teklifini bir kızdan aldım" şeklindeki itirafıyla şaşırttı. Show TV Ana Haber spikeri Ece Üner, Periscope'dan canlı olarak yayınlanan "Hadi Be" programına konuk oldu. Başarılı spiker ilginç bir anısını da anlattı. Üner, küçükken saçları kısa olduğu için kendisine sürekli yakışıklı çocuk denildiğini, hep bu şekilde sevildiğini hatta bu yüzden ilk çıkma teklifini bir kızdan aldığını söyledi. "BENİ BEĞENDİĞİ İÇİN DONDURMA YEMEK İSTEMİŞ" Küçükken başından geçen ilginç bir olayı anlatan Üner, "Arkadaşlarımın hepsi erkekti bir gün bir kız çocuğu geldi ve bana beraber dondurma yiyebilir miyiz diye sordu. Ben de artık bir kız arkadaşım var onunla gezerim diye çok sevindim ama o beni beğendiği için dondurma yemek istemiş." dedi.
Mesut Yar İle Burada Laf Çok - 4 Kasım 2014 Salı 01:50:08
Mesut Yar İle Burada Laf Çok - 4 Kasım 2014 Salı 452 izlenme - 2 yıl önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok programına 4 Kasım Salı gecesi Hikmet Karaman, Ece Üner, Bedri Baykam, Aslı Omağ, Necati ve Saykolar konuk oldu."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Ece Üner Akşam Raporu 29 03 2016 01:39
Ece Üner Akşam Raporu 29 03 2016 98 izlenme - 1 yıl önce Ece Üner Akşam Raporu 29 03 2016 www.kirmiziturk.com.tr
Bu Tarz Benim Transfer Oldu, Ece Ünerin Reytingi Düştü 00:17
Bu Tarz Benim Transfer Oldu, Ece Ünerin Reytingi Düştü 407 izlenme - 2 yıl önce Show TV'de ilgiyle izlenen Bu Tarz Benim' yarışmasının başka bir kanala transfer olması Show haberin reytinglerini de düşürdü.
Ece Üner Akşam Raporu 28 03 2016 02:26
Ece Üner Akşam Raporu 28 03 2016 91 izlenme - 1 yıl önce Ece Üner Akşam Raporu 28 03 2016 www.kirmiziturk.com.tr
Ece Üner'den Canlı Yayında İlginç Gaf! 00:15
Ece Üner'den Canlı Yayında İlginç Gaf! 643 izlenme - 4 yıl önce Fatih Altaylı ve Ece Üner 20 dakika boyunca Fatih Terim'in hareketlerini kahve muhabbeti tadında konuştuklarından olsa gerek, muhabbetin sonunda Ece Üner, Fatih Altaylı'nın ironik temennisine halk arasında sıkça kullanılan "g*tüne kına yakmak" deyiminin elit bir versiyonuyla karşılık vermek istiyor.
Ece Üner: Güneş Görmeyen Yerlerine De 00:20
Ece Üner: Güneş Görmeyen Yerlerine De 479 izlenme - 4 yıl önce Ece Üner: Güneş Görmeyen Yerlerine De Ece Üner'den Canlı Yayında İlginç Gaf Ece Üner, Fatih Altaylı'nın İronisini İlginç Bir Deyimle Tamamlamak İstedi Ancak...
Habertürk spikeri Ece Üner o rektörü fena terletti! 03:44
Habertürk spikeri Ece Üner o rektörü fena terletti! 277 izlenme - 4 yıl önce Ece Üner, ODTÜ öğrencilerini kınayan açıklaması nedeniyle kendi öğrencilerinden büyük tepki gören Mimar Sinan Rektörü'nü fena terletti..
Metiner Ve Arslan Canlı Yayında Kapıştı! 02:31
Metiner Ve Arslan Canlı Yayında Kapıştı! 557 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner ile Bugün Gazetesi Ankara Temsilcisi Adem Yavuz Arslan Habertürk TV'de Ece Üner'e konuk oldu. AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner ile Bugün Gazetesi Ankara Temsilcisi Adem Yavuz Arslan Habertürk TV'de Ece Üner'e konuk oldu.
Ana Haber Spikeri Nasıl Olunur? 03:15
Ana Haber Spikeri Nasıl Olunur? 335 izlenme - 2 yıl önce Haber spikeri olmak için gereken özellikler nelerdir? Ece Üner'in ağzından "terfi"nin keyifli anlatımıyla 3 dakikada haber spikerliği mesleği www.terfi.com.tr
Ece Üner: Onları Doğurmamak Bizim Elimizde 00:58
Ece Üner: Onları Doğurmamak Bizim Elimizde 251 izlenme - 2 yıl önce Habertürk spikeri Ece Üner, Müezzinoğlu ve yazar Yıldız'ın kadınlar hakkında sözlerinin tartışıldığı programda "Böylelerini doğurmamak bizim elimizde" dedi.
Ece Üner'in Canlı Yayındaki Oruç Kazası! - Parça 1 01:00
Ece Üner'in Canlı Yayındaki Oruç Kazası! - Parça 1 270 izlenme - 4 yıl önce Ece Üner'in canlı yayındaki oruç kazası! - Parça 1
Ece Üner'den şaşırtan gaf! Güneş görmeyen yerleri... 00:15
Ece Üner'den şaşırtan gaf! Güneş görmeyen yerleri... 266 izlenme - 4 yıl önce Ece Üner, Fatih Altaylı'nın ironisini ilginç bir deyimle tamamlamak istedi, ancak..
Ece Üner, Barışı Halayla Kutladı 05:00
Ece Üner, Barışı Halayla Kutladı 368 izlenme - 4 yıl önce Öcalan'ın “Silahlara bırakın” çağrısıyla tüm ülkede barış havası eserken, bu mesajlar Habertürk ekranlarında coşkuyla kutlandı. Deneyimli sunucu Ece Üner, programına konuk ettiği Kardeş Türküler 'le birlikte halay çekti. Öcalan 'ın mesajıyla birlikte Ece Üner de barışa sahip çıktı. Ece Üner 'in sunduğu “Haftasonu Raporu 'na konuk olan Kardeş türküler, canlı yayında barış mesajları verirken Türkçe ve Kürtçe şarkılarla programa hem renk kattı, hem de ekran başındakileri inanılmaz bir müzik ziyafeti çekti. Kardeş Türküler 'in keyifli şarkılarına dayanamayan Ece Üner ise daha fazla dayanamayıp, grup üyeleriyle birlikte halay çekti.
Ece Üner'den şok: O kadar yakışıklıydım ki ilk çıkma teklifimi bir kızdan aldım 00:55
Ece Üner'den şok: O kadar yakışıklıydım ki ilk çıkma teklifimi bir kızdan aldım 110 izlenme - 2 yıl önce Show TV Ana Haber spikeri Ece Üner, Periscope'dan canlı olarak yayınlanan Emre Saygı ile "Hadi Be" programına konuk oldu. İlginç bir anısını anlatan Üner, Emre Saygı'yı oldukça şaşırttı. Başarılı spiker, küçükken saçları kısa olduğu için kendisine sürekli yakışıklı çocuk denildiğini, hep bu şekilde sevildiğini hatta bu yüzden ilk çıkma teklifini bir kızdan aldığını anlattı. İşte Ece Üner’in ilginç anısını anlattığı o video...
Deniz Bayramoğlu İle Ece Üner Evleniyor.. 01:48
Deniz Bayramoğlu İle Ece Üner Evleniyor.. 302 izlenme - 4 yıl önce Deniz Bayramoğlu ile Ece Üner evleniyor Uzun süredir Ece Üner ile birlikte olan Deniz Bayramoğlu evleneceğini canlı yayında duyurdu.
Ece Üner Canlı Yayında Halay Çekti! 05:00
Ece Üner Canlı Yayında Halay Çekti! 278 izlenme - 4 yıl önce Ece Üner Canlı Yayında Halay Çekti!
Cinselliği Yaratan Allah'tır ve Sevişmek İbadettir 05:32
Cinselliği Yaratan Allah'tır ve Sevişmek İbadettir 365 izlenme - 4 yıl önce Habertürk'te Ece Üner'in Sunduğu ''Enine Boyuna'' programına konuk olan İlahiyatçı Yazar Ali Rıza Demircan'dan önemli açıklamalar.
Başörtüsüne Yönelik Saldırı Ece Üneri Sinirlendirdi: Mide Bulandırıcı 01:31
Başörtüsüne Yönelik Saldırı Ece Üneri Sinirlendirdi: Mide Bulandırıcı 168 izlenme - 2 yıl önce Avusturya'da başörtüsüne yönelik saldırı haberini sunan Ece Üner, "En hafif tabiriyle mide bulandırıcı bir olay" diyerek tepkisini ortaya koydu.
Güneş Görmeyen Yerlerine de... Neyse - Haberturk 00:15
Güneş Görmeyen Yerlerine de... Neyse - Haberturk 212 izlenme - 2 yıl önce Fatih Altaylı ve Ece Üner 20 dakika boyunca Fatih Terim'in hareketlerini kahve muhabbeti tadında konuştuklarından olsa gerek, muhabbetin sonunda Ece Üner Fatih Altaylı'nın ironik temennisine halk arasında sıkça kullanılan "g*tüne kına yakmak" deyiminin elit bir versiyonuyla karşılık vermek istiyor.
Ece Üner'in Canlı Yayında Oruç Kazası 01:00
Ece Üner'in Canlı Yayında Oruç Kazası 233 izlenme - 4 yıl önce Habertürk ekranlarında istenmeyen kaza! Dün akşam ekranlara gelen programda sunucu Ece Üner'in başına talihsiz bir olay geldi. Üner, Ankara ile İstanbul arasındaki saat farkını unutunca komik duruma düştü.
Fatih Akyel'in İlginç Süper Kupa Anısı 01:04
Fatih Akyel'in İlginç Süper Kupa Anısı 138 izlenme - 4 yıl önce Habertürk'te Ece Üner'in sunduğu "Akşam Raporu" programına konuk olan Fatih Akyel, Süper Kupa finalinde başından geçen ilginç bir anıyı anlattı. Akyel "Süper Kupa'da ben yedektim, sonradan oyuna girdim. O gün beni Mircea Lucescu değil de Hagi oyuna sokmuştu" dedi.
Ece Üner'in Canlı Yayında Oruç Kazası 01:00
Ece Üner'in Canlı Yayında Oruç Kazası 101 izlenme - 4 yıl önce Habertürk Ekranlarında İstenmeyen Kaza!