Hoşgeldiniz!

ece vahapoğlu

Ece Vahapoğlu ile Bel İnceltme Egzersizleri 05:09
Ece Vahapoğlu ile Bel İnceltme Egzersizleri 5.844 izlenme - 12 ay önce ‘Herkes İçin Spor Federasyonu’ resmi sözcüsü ve lisanslı atlet Ece Vahapoğlu bel egzersizleri önerisi veriyor!
Ece Vahapoğlu ile Karın Egzersizi 05:00
Ece Vahapoğlu ile Karın Egzersizi 1.206 izlenme - 1 yıl önce Kadınların da erkeklerin de özellikle ilerleyen yaşlarda sorun yaşadıkları bölge; karın bölgesi. Karın bölgesindeki yağlanmayı önlemek için doğru beslenmenin yanı sıra spor yapmak da etkili unsurlardan. Ece Vahapoğlu üst karın ve alt karın bölgesi için 4 farklı egzersiz öneriyor. Sporcu kimliği ve sağlıklı yaşam çalışmalarıyla tanınan 'Herkes İçin Spor Federasyonu' resmi sözcüsü ve lisanslı atlet Ece Vahapoğlu Ece Vahapoğlu'ndan uygulamalı egzersiz önerileri için videomuzu izleyin.
Leyla Alaton Canlı Yayında Küfür Etti 03:12
Leyla Alaton Canlı Yayında Küfür Etti 3.529 izlenme - 4 yıl önce Leyla Alaton, Önceki Akşam Ece Vahapoğlu'nun Uzun Lafın Kısası' Programına Katıldı. Programda Konu Tacizden Açılınca Alaton Kendini Tutamadı.
Ece Vahapoğlu'ndan Sağlıklı Smoothie Önerisi 07:35
Ece Vahapoğlu'ndan Sağlıklı Smoothie Önerisi 263 izlenme - 11 ay önce Ece Vahapoğlu'ndan Sağlıklı Smoothie Önerisi MigrosTV'de!
Ece Vahapoğlu ile Migros Balık Reyonundayız! 04:41
Ece Vahapoğlu ile Migros Balık Reyonundayız! 192 izlenme - 11 ay önce Sporcu kimliği ve sağlıklı yaşam çalışmalarıyla tanınan ‘Herkes İçin Spor Federasyonu’ resmi sözcüsü ve lisanslı atlet Ece Vahapoğlu Migros taze balık reyonlarından sağlıklı yaşamı destekleyen değerli bilgiler veriyor! Ece Vahapoğlu’ndan öneriler için bizi takip etmeye devam edin.
Yılmaz Morgül - Kıvanç Tatlıtuğ'dan Yüzbin Kat İyiyim! 03:18
Yılmaz Morgül - Kıvanç Tatlıtuğ'dan Yüzbin Kat İyiyim! 713 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz bu hafta acaba nasıl gündemde kalırım dercesine 43 dili aynı anda konuşabilen Ece Vahapoğlu na konuk oldu.Bu güzelimiz hangi üstün özelliğinden dolayı TV de programa başladı bilmiyorum ama Yılmaz ile gayet mutluydu.Yılmaz , Kıvanç Tatlıtuğ a atıfta bulunurken(fakat alıcı gözle izlememiş Kıvanç ı), yedi yıllık ilişkisi, çok çocuk isteği ve idolü Bruce Lee den bahsetti.Senaryo yazarlarının yeni ilham kaynağı Yılmaz olmalı...
Ece Vahapoğlu ile Migros Taze Reyonundayız! 05:13
Ece Vahapoğlu ile Migros Taze Reyonundayız! 104 izlenme - 10 ay önce Sporcu kimliği ve sağlıklı yaşam çalışmalarıyla tanınan ‘Herkes İçin Spor Federasyonu’ resmi sözcüsü ve lisanslı atlet Ece Vahapoğlu ile Migros taze reyonundayız. Ece Vahaopoğlu’ndan öneriler için bizi takip etmeye devam edin!
Ece Vahapoğlu Als Hastalarına Destek 00:15
Ece Vahapoğlu Als Hastalarına Destek 202 izlenme - 3 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ece Vahapoğlu İle Bel İnceltme Egzersizleri 05:09
Ece Vahapoğlu İle Bel İnceltme Egzersizleri 31 izlenme - 8 ay önce ‘Herkes İçin Spor Federasyonu’ resmi sözcüsü ve lisanslı atlet Ece Vahapoğlu bel egzersizleri önerisi veriyor! Yan karın bölgesini inceltmeye destek, bel kaslarını sıkılaştıran etkili egzersiz önerileri için videomuzu izleyin!
Leyla Alaton Canlı Yayında Küfür Etti 03:12
Leyla Alaton Canlı Yayında Küfür Etti 196 izlenme - 4 yıl önce
Ece Vahapoğlu İle İç Bacak Egzersizi 05:25
Ece Vahapoğlu İle İç Bacak Egzersizi 16 izlenme - 8 ay önce Özellikle yoğun ve masa başında çalışan kişilerin vücut hareketlerinin kısıtlanmasına iyi gelecek bir egzersiz var sırada. Ece Vahapoğlu, iç bacak egzersizleri öneriyor. Sporcu kimliği ve sağlıklı yaşam çalışmalarıyla tanınan ‘Herkes İçin Spor Federasyonu’ resmi sözcüsü ve lisanslı atlet Ece Vahapoğlu‘ndan uygulamalı egzersiz önerileri için videomuzu izleyin
Ece Vahapoğlu İle Karın Egzersizi 05:00
Ece Vahapoğlu İle Karın Egzersizi 4 izlenme - 8 ay önce Kadınların da erkeklerin de özellikle ilerleyen yaşlarda sorun yaşadıkları bölge; karın bölgesi. Karın bölgesindeki yağlanmayı önlemek için doğru beslenmenin yanı sıra spor yapmak da etkili unsurlardan. Ece Vahapoğlu üst karın ve alt karın bölgesi için 4 farklı egzersiz öneriyor.