Hoşgeldiniz!

ece vahapoğlu

Ece Vahapoğlu'ndan Detoks Suyu Önerisi 03:10
Ece Vahapoğlu'ndan Detoks Suyu Önerisi 11.494 izlenme - 3 ay önce Sporcu kimliği ve sağlıklı yaşam çalışmalarıyla tanınan 'Herkes İçin Spor Federasyonu' resmi sözcüsü ve lisanslı atlet Ece Vahapoğlu Ece Vahapoğlu'ndan detoks suyu önerisi MigrosTV'de!
Ece Vahapoğlu ile Bel İnceltme Egzersizleri 05:09
Ece Vahapoğlu ile Bel İnceltme Egzersizleri 5.557 izlenme - 2 ay önce ‘Herkes İçin Spor Federasyonu’ resmi sözcüsü ve lisanslı atlet Ece Vahapoğlu bel egzersizleri önerisi veriyor!
Ece Vahapoğlu ile Karın Egzersizi 05:00
Ece Vahapoğlu ile Karın Egzersizi 1.093 izlenme - 3 ay önce Kadınların da erkeklerin de özellikle ilerleyen yaşlarda sorun yaşadıkları bölge; karın bölgesi. Karın bölgesindeki yağlanmayı önlemek için doğru beslenmenin yanı sıra spor yapmak da etkili unsurlardan. Ece Vahapoğlu üst karın ve alt karın bölgesi için 4 farklı egzersiz öneriyor. Sporcu kimliği ve sağlıklı yaşam çalışmalarıyla tanınan 'Herkes İçin Spor Federasyonu' resmi sözcüsü ve lisanslı atlet Ece Vahapoğlu Ece Vahapoğlu'ndan uygulamalı egzersiz önerileri için videomuzu izleyin.
Ece Vahapoğlu ile Alışveriş Sepeti Egzersizleri 04:00
Ece Vahapoğlu ile Alışveriş Sepeti Egzersizleri 445 izlenme - 2 ay önce Ece Vahapoğlu ile alışveriş sepeti egzersizleri MigrosTV'de!
Ece Vahapoğlu ile Migros Balık Reyonundayız! 04:41
Ece Vahapoğlu ile Migros Balık Reyonundayız! 163 izlenme - 2 ay önce Sporcu kimliği ve sağlıklı yaşam çalışmalarıyla tanınan ‘Herkes İçin Spor Federasyonu’ resmi sözcüsü ve lisanslı atlet Ece Vahapoğlu Migros taze balık reyonlarından sağlıklı yaşamı destekleyen değerli bilgiler veriyor! Ece Vahapoğlu’ndan öneriler için bizi takip etmeye devam edin.
Ece Vahapoğlu'ndan Ofis İçi Egzersiz Önerileri 06:48
Ece Vahapoğlu'ndan Ofis İçi Egzersiz Önerileri 150 izlenme - 2 ay önce Sporcu kimliği ve sağlıklı yaşam çalışmalarıyla tanınan ‘Herkes İçin Spor Federasyonu’ resmi sözcüsü ve lisanslı atlet Ece Vahapoğlu ofis çalışanlarının kolayca yapabileceği egzersiz önerileri veriyor! Ece Vahaopoğlu’ndan öneriler için bizi takip etmeye devam edin! Bu videomuz da ilginizi çekecek; Ece Vahapoğlu ile karın egzersizi.
Ece Vahapoğlu'ndan Sağlıklı Smoothie Önerisi 07:35
Ece Vahapoğlu'ndan Sağlıklı Smoothie Önerisi 96 izlenme - 1 ay önce Ece Vahapoğlu'ndan Sağlıklı Smoothie Önerisi MigrosTV'de!
Ece Vahapoğlu Sağlık Deposu Bakliyatı Anlatıyor! 04:07
Ece Vahapoğlu Sağlık Deposu Bakliyatı Anlatıyor! 135 izlenme - 2 ay önce B vitamini ve yanı sıra pek çok minerali barındıran, yüksek oranda lif ve ç?k ?z yağ iç?r?n, sağlıklı beslenmeye olumlu katkılarının yanı sıra lezzetiyle sofralarımızı dolduran bakliyatları da daha çok tüketmek için çok nedenimiz var! ‘Herkes İçin Spor Federasyonu’ resmi sözcüsü ve lisanslı atlet Ece Vahapoğlu sağlık deposu bakliyatları anlatıyor.
Ece Vahapoğlu ile İç Bacak Egzersizi 05:25
Ece Vahapoğlu ile İç Bacak Egzersizi 72 izlenme - 1 ay önce Ece Vahapoğlu MigrosTV'de! Ece Vahapoğlu ile İç Bacak Egzersizi önerileri için videomuzu izleyin.
Ece Vahapoğlu ile Migros Taze Reyonundayız! 05:13
Ece Vahapoğlu ile Migros Taze Reyonundayız! 54 izlenme - 3 hafta önce Sporcu kimliği ve sağlıklı yaşam çalışmalarıyla tanınan ‘Herkes İçin Spor Federasyonu’ resmi sözcüsü ve lisanslı atlet Ece Vahapoğlu ile Migros taze reyonundayız. Ece Vahaopoğlu’ndan öneriler için bizi takip etmeye devam edin!
Leyla Alaton Canlı Yayında Küfür Etti 03:12
Leyla Alaton Canlı Yayında Küfür Etti 3.346 izlenme - 4 yıl önce Leyla Alaton, Önceki Akşam Ece Vahapoğlu'nun Uzun Lafın Kısası' Programına Katıldı. Programda Konu Tacizden Açılınca Alaton Kendini Tutamadı.
Murat Özarı 'Ben Geceleri İyi Çekerim' (bay Tahmin) 01:39
Murat Özarı 'Ben Geceleri İyi Çekerim' (bay Tahmin) 2.181 izlenme - 4 yıl önce Bay Tahmin Ece Vahapoğlu ve Gülhan Şen'in konuk olduğu geceden komik anlar...
Yılmaz Morgül - Kıvanç Tatlıtuğ'dan Yüzbin Kat İyiyim! 03:18
Yılmaz Morgül - Kıvanç Tatlıtuğ'dan Yüzbin Kat İyiyim! 591 izlenme - 2 yıl önce Yılmaz bu hafta acaba nasıl gündemde kalırım dercesine 43 dili aynı anda konuşabilen Ece Vahapoğlu na konuk oldu.Bu güzelimiz hangi üstün özelliğinden dolayı TV de programa başladı bilmiyorum ama Yılmaz ile gayet mutluydu.Yılmaz , Kıvanç Tatlıtuğ a atıfta bulunurken(fakat alıcı gözle izlememiş Kıvanç ı), yedi yıllık ilişkisi, çok çocuk isteği ve idolü Bruce Lee den bahsetti.Senaryo yazarlarının yeni ilham kaynağı Yılmaz olmalı...
Ece Vahapoğlu Konuğuna Aşık Oldu 01:18
Ece Vahapoğlu Konuğuna Aşık Oldu 820 izlenme - 4 yıl önce Ece Vahapoğlu konuğuna aşık oldu izle İşte Ece Vahapoğlu'nun yeni sevgilisi.. Ece Vahapoğlu İstanbul Offshore Kulübü Başkanı Uğur Işık'la aşk yaşıyor. Vahapoğlu'nun kendi programına konuk olduğunda tanıştığı Uğur Işık'la olan aşkını ilk olarak Hürriyetten Gökhan Kimsesizcan duyurdu
Ece Vahapoğlu Als Hastalarına Destek 00:15
Ece Vahapoğlu Als Hastalarına Destek 202 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ece Vahapoğlu ile İc? Bacak Egzersizi 05:25
Ece Vahapoğlu ile İc? Bacak Egzersizi 13 izlenme - 2 ay önce Ece Vahapoğlu ile bacak egzersizi önerileri MigrosTV'de!
Sağlıklı Beslenme ve Zayıflama / Ece Vahapoğlu - Simge Çıtak 44:05
Sağlıklı Beslenme ve Zayıflama / Ece Vahapoğlu - Simge Çıtak 143 izlenme - 2 yıl önce "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Leyla Alaton Canlı Yayında Küfür Etti 03:12
Leyla Alaton Canlı Yayında Küfür Etti 187 izlenme - 4 yıl önce
Burada Laf Çok  -  26 Ekim 2015 01:46:40
Burada Laf Çok - 26 Ekim 2015 52 izlenme - 1 yıl önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok programına 26 Ekim Pazartesi gecesi Mirkelam, Turabi, Ece Vahapoğlu, Rahman Altın konuk oldu.
Ece Vahapoğlu ile Ofis İçi Egzersizler 06:48
Ece Vahapoğlu ile Ofis İçi Egzersizler 6 izlenme - 2 ay önce Ece Vahapoğlu ile ofis içi egzersiz önerileri MigrosTV'de!
Canlı Yayında 'o.....' Deyince... 02:18
Canlı Yayında 'o.....' Deyince... 29 izlenme - 4 yıl önce Ünlü iş kadını Leyla Alaton, canlı yayında ağzından kaçan "O.." sözü nedeniyle özür diledi. Sonra da "Eğer RTÜK'ten bir ceza gelirse, faturayı bana gönderin" dedi.