Hoşgeldiniz!

ecosystem

Pozantı Yolu Ulukışla Arası Doğası ve Çevre Ekosistemi 13:55
Pozantı Yolu Ulukışla Arası Doğası ve Çevre Ekosistemi 129 izlenme - 2 yıl önce Pozantı Yolu Ulukışla Arası Doğası ve Çevre Ekosistemi Farklı ışık koşullarında doğa Biyoçeşitliliği çekimleri Bölgenin farklı bitkisel konumunu öğreneceksiniz Bu video Öz Antalya Tur GAP Gezilerinde Çekilmiştir Sayın Mehmet Sökmen'in Gezi Turlarına Ait Videoları Çok Hoşuma Gidiyor O Yüzden Paylaşmak İstedim.. Meşhur Gülek Boğazının Olduğu Yer Pozantı.. Pozantı, Çukurova Bölgesini ve Akdeniz kıyılarını İç Anadolu’ya bağlayan en kolay ulaşım yolu üzerinde bulunmaktadır. Sözü edilen ulaşım kolaylığı aynı zamanda turizmin Pozantı’dan geçerek bir taraftan İç Anadolu’ya (Kapadokya, Ihlara Vadisi, Konya, Ankara, Kayseri) diğer taraftan Akdeniz Bölgesi (Adana, Mersin, Osmaniye, Gaziantep, Kahramanmaraş, Hatay) ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinin (Şanlıurfa, Diyarbakırr, Mardin) ulaşımını sağlamaktadır. Bölgede Aladağ Milli Parkı ve Demirkazık zirvesi, Çiftehan kaplıcaları, Ulukışla Karagöl ile Bolkar dağları özellikle yazın turizmin yoğunlaştığı alanlardır. Bu alanlara giden insanlar Pozantı’da konaklayarak günübirlik gidip gelebilmektedir. Günübirlik konaklama giderek yaygınlaşmaktadı
Baris Aksoy evaluates the entrepreneurship environment in Turkey 03:41
Baris Aksoy evaluates the entrepreneurship environment in Turkey 81 izlenme - 3 yıl önce Barış Aksoy from Intel Capital is talking on Turkish entrepreneurship ecosystem.
Greek Entrepreneurship Ecosystem 03:54
Greek Entrepreneurship Ecosystem 40 izlenme - 3 yıl önce Niko Bonatsos form General Catalyst Partners is telling about Greek Entrepreneurship Ecosystem.
Rising of tech investors in Turkey 03:55
Rising of tech investors in Turkey 4 izlenme - 3 yıl önce Yüksel Dibekoğlu from iLab is talking on tech investment ecosystem in Turkey.
Startup Events in Greece 02:49
Startup Events in Greece 2 izlenme - 3 yıl önce Niko Bonatsos from General Catalyst Partners talking about the startup events in Greece.