Hoşgeldiniz!

ecrin

Ecrin 23 Nisan Gösterisi 02:15
Ecrin 23 Nisan Gösterisi 271.658 izlenme - 5 yıl önce ' Türkan '
Ecrin Su Çoban - Kanatlarım Var Ruhumda | O Ses Çocuklar Türkiye (14 Nisan Perşembe) 02:09
Ecrin Su Çoban - Kanatlarım Var Ruhumda | O Ses Çocuklar Türkiye (14 Nisan Perşembe) 10.214 izlenme - 2 yıl önce Ecrin Su Çoban - Kanatlarım Var Ruhumda | O Ses Çocuklar Türkiye (14 Nisan Perşembe) Şarkı Sözleri: Sen beni Boşuna Hiç Kalbinin Oralara Koyma Kollarını Bana Sarma Kalamam Oralarda Sen De Gül Eğlen Öyle Acıklı Konuşma Hayat Ne Ki Sonuçta Anlık Bir Buluşma Lalalala La Ben De Böyleyim Lalalala La Hep De Böyleydim Geçmişe Gitmem Küsüm Gözyaşlarıyla Daha Güçlüyüm Ben Hatalar ı mla Beni Kendi Yoluna Çağırma Benim Yolum Başka Gittiğim Yer Başka Yokuşlarım Başka Karanlıkta Yanabilirim Boşlukta Durabilirim Düşmem Ben Kanatlarım Var Ruhumda Geldiğim Gibi Gidebilirim Aşktan Vazgeçebilirim Zincir Yok Ki Benim Boynumda
Ayten Ecrin Dedesinin Manevi Pınarından Sulanıyor... 01:04
Ayten Ecrin Dedesinin Manevi Pınarından Sulanıyor... 5.387 izlenme - 2 yıl önce Ayten Ecrin Dedesinin Manevi Pınarından Sulanıyor...
Ecrin'in Hatim Duası İzlenme Rekorları Kırıyor 02:54
Ecrin'in Hatim Duası İzlenme Rekorları Kırıyor 5.187 izlenme - 3 yıl önce Tokat’ta 5.5 yaşındaki Ecrin Eldemir’in hatim duası görüntüleri, internette tıklanma rekoru kırıyor.
Ecrin 03:25
Ecrin 4.914 izlenme - 6 yıl önce Ecrin
Tatlılık Abidesi Yarışmacı Ecrin Su Çoban - O Ses Çocuklar Türkiye 14 Nisan Perşembe 04:30
Tatlılık Abidesi Yarışmacı Ecrin Su Çoban - O Ses Çocuklar Türkiye 14 Nisan Perşembe 2.517 izlenme - 2 yıl önce Her hafta perşembe günü yayınlanan O Ses Çocuklar bu haftaki yayınla da izleyicileri ekran başına kitlemeye devam etti. Çocuk yarışmacılar performanslarını sergileyerek jurinin vereceği karar bekledi. Peki ilgiyle takip edilen O Ses Çocuklar 3. bölüm de neler oldu? Programda geçen hafta diğer haftalardan farklı olarak program iki gün yayınlandı. Fakat bu hafta tekrar alınan kararla programın sadece perşembe günleri yayınlanmasına devam edildi. O Ses Çocuklar son bölüm de çocuk yarışmacıların performansı juri üyelerini karar vermekte zorladı. 7-14 yaşındaki çocukların yarıştığı programda 2014 yılının juri üyeleri Murat Boz, Hadise ve Mustafa Ceceli'ydi. Bu seneki juri koltuklarının yeni sahipleri Burak Kut, Hadise ve Oğuzhan Koç oldu. İzleyicilerin ilgiyle takip ettiği yarışma her hafta Survivor'dan hemen sonra TV 8 ekranlarında yayınlanmaya devam etti.
Genc Yetenek Ag Gelin 01:46
Genc Yetenek Ag Gelin 4.505 izlenme - 8 yıl önce
Yetenek Sizsiniz Türkiye - Ecrin - Maya ve Çakır 28 Ocak  Perşembe 2016 11:35
Yetenek Sizsiniz Türkiye - Ecrin - Maya ve Çakır 28 Ocak Perşembe 2016 1.380 izlenme - 2 yıl önce Ecrin, Maya ve Çakır - Yetenek Sizsiniz Türkiye 2016 "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Zeynep Ecrin Babacığım Şarkısı 02:36
Zeynep Ecrin Babacığım Şarkısı 2.532 izlenme - 8 yıl önce zeynep ecrin babacığım şarkısı
Ecrin Bebek Ve Komik Teyzesi 01:56
Ecrin Bebek Ve Komik Teyzesi 2.495 izlenme - 8 yıl önce teyzeye bak çay demle ikisi birbirinden cimcime
Ecrin Havuzda 01:11
Ecrin Havuzda 1.221 izlenme - 5 yıl önce Ecrin Havuzda
Zeynep Ecrin Babacığım Şarkısı 02:36
Zeynep Ecrin Babacığım Şarkısı 1.931 izlenme - 8 yıl önce zeynep ecrin babacığım şarkısı
1 yaşında oyun izleyin 00:35
1 yaşında oyun izleyin 1.147 izlenme - 6 yıl önce
Sivas’ta Yeni Yılın İlk Bebeği ‘didem Ecrin’ Oldu 01:46
Sivas’ta Yeni Yılın İlk Bebeği ‘didem Ecrin’ Oldu 1.499 izlenme - 4 yıl önce Sivas’ta 2014’ün ilk bebeği saat 00.05’te hayata gözlerine açan ‘Didem Ecrin’ oldu. Sivas’ta 2014’ün ilk bebeği saat 00.05’te hayata gözlerine açan ‘Didem Ecrin’ oldu.Sivas Devlet Hastanesi’nde yeni yılın 5’inci dakikasında dünyaya gelen ‘Didem Ecrin’ bebek 3 kilo ağırlığında dünyaya merhaba dedi. Veysel ve Fatma Toker çiftinin üçüncü çocuğu olan ‘Didem Ecrin’ bebeği Sivas Valisi Zübeyir Kemelek ve eşi Zehra Kemelek ziyaret ederek çeşitli hediyeler verdi.Didem Ecrin bebeğin annesi Fatma Toker çok heyecanlığını olduğunu belirterek; “Bugün beklemiyorduk ama Allah’a şükür sağlıklı sıhhatli doğdu mutluyuz. Adını Didem Ecrin koyacağız Allah’ın hediyesi anlamına geliyor.” dedi.
6 Yaşındaki Minik Ecrin'in Hatim Duası 04:04
6 Yaşındaki Minik Ecrin'in Hatim Duası 1.360 izlenme - 3 yıl önce 6 yaşındaki Ecrin Eldemir'in hatim duası izleyenleri duygulandırdı. Tokat'ta yaşayan minik Ecrin, Bağlarbaşı Kur'an Kursu'nda Kur'an-ı Kerim'i hatmetti. İşte rekor kıran o hatim duası:
Minik Prenses Ecrin
Minik Prenses Ecrin 341 izlenme - 3 yıl önce minik prenses ecrin
Ali Ercan - Medineye Varamadım 09:56
Ali Ercan - Medineye Varamadım 1.703 izlenme - 5 yıl önce Ali Ercan - Medineye Varamadım
Ecrin Su Çoban Doğum Günü 13:08
Ecrin Su Çoban Doğum Günü 68 izlenme - 3 ay önce Doğum günüm için hazırlıklarım ve doğum günümü bu videoda bulacaksınız. Pastamı özel yaptırdım. Facebook hesabım yok. instagram: ecrinsucoban musically: ecrinsucoban Kanalıma abone olmayı unutmayın.
Gece Saat 4 Bizim Manyak Ecrin 01:22
Gece Saat 4 Bizim Manyak Ecrin 1.378 izlenme - 8 yıl önce gece saat 4 bizim manyak ecrin
Dıbı Dıbı Dıbıdıbı Dıbı... :)) 01:39
Dıbı Dıbı Dıbıdıbı Dıbı... :)) 1.317 izlenme - 9 yıl önce dıbı dıbı dıbıdıbı dıbı... :)
Ecrinden Fenerbahçe Marşı 00:39
Ecrinden Fenerbahçe Marşı 915 izlenme - 5 yıl önce Ecrinden Fenerbahçe Marşı
Pitbull ile 8 Yaşındaki Kızın Dostluğu Şaşırtıyor 03:52
Pitbull ile 8 Yaşındaki Kızın Dostluğu Şaşırtıyor 144 izlenme - 1 yıl önce Ankara’da evlerinde besledikleri Pitbull cinsi köpek ile kıskandıran bir dostluk kuran 8 yaşındaki Ecrin Yaşin, okul dışında vaktini geçirdiği köpeğini ninni söyleyerek uyutuyor. Görünüşü ve güçlü yapısı ile görenlerin korktuğu Pitbull cinsi köpeği yavruyken alarak beslemeye başlayan Ersan Yaşin, 18 aydır beslediği Tetik isimli köpeği tam bir bakıcı haline getirdi. Evlerinde besledikleri Tetik ile birlikte vaktinin büyük bölümünü geçiren küçük Ecrin Yaşin ise, köpeği ile çok iyi anlaşıyor. Köpeği ile oyunlar oynayan ve bakımını üstlenen küçük kız, ninni söyleyerek köpeğini uyutuyor. Görenlerin ilgisini çeken bu dostluğu anlatan ve Tetik’in hiç kimseye zarar vermediğini belirten Ecrin Yaşin “Tetik bize ilk geldiğinde 2 aylıktı, şimdi 18 aylık. Yaklaşık 2 senedir bizle duruyor. Biz de onu çok seviyoruz. Çocuk sevgisi ile yaşadığı için hiçbir çocuğa, hiçbir insana zarar vermiyor. Eskiden bizim komşularımız korkardı, çocuklar korkardı, şimdi çocuklar geliyor, ‘Tetik’i de getir oynayalım’ diyorlar. Çok insan sever bir köpek. Ben de uyuturum, ninni söylerim ona, küçükken yatağımda da yatırmıştım bir kere” dedi. Hayvanları ve çocukları çok sevdiğini belirten baba Ersan Yaşin ise, köpeği Tetik ile her türlü aktiviteyi ailesi ile birlikte yaptığını anlatarak “Bu köpekleri psikolojisi bozuk insanların eline veriyorlar, köpeği karanlıkta bırakıyorlar, yemek vermiyorlar, su vermiyorlar, kökü yetiştiriyorlar. Köpek dışarıya çıktığı zaman psikolojisi bozuk oluyor. Benim bildiğim kadarıyla bu köpekler dadı olarak kullanılıyor yabancı ülkelerde. Çocuğunuz emanet edebilirsiniz. Benim çocuğum parkta oynarken bir kere kayboldu. Ecrin’in atletini Tetik’e koklattım ‘git Ecrini bul oğlum’ dedim. 2 sokak ötede Ecrin’i buldu ve çeke çeke eve geri getirdi. İyi davranırsanız bu köpek de size iyi davranır” diye konuştu. ====================================================== Türkiye Gazetesi YouTube Kanalına Abone Olmak İçin: http://bit.ly/Turkiye-Gazetesi Türkiye Gazetesi Resmi Web Sitesi http://www.turkiyegazetesi.com.tr Türkiye Gazetesi Sosyal Medya Adresleri https://facebook.com/turkiyegazetesi https://twitter.com/turkiyegazetesi https://plus.google.com/+turkiyegazetesi https://instagram.com/turkiyegazetesi... Türkiye Gazetesi Haber Akışı http://www.turkiyegazetesi.com.tr/rss...
Komando Ecrin Vitamin Savaşı 03:04
Komando Ecrin Vitamin Savaşı 681 izlenme - 6 yıl önce 05350660430
Canım Kızıma... 02:00
Canım Kızıma... 809 izlenme - 9 yıl önce bir uçurumsa yaşamak...uçurumda tutulacak bir ağaçtır umut...ey umut...bırakma ellerimizi...güzel olsun yarınlar durumun gözleri kadar...
Gamze Ecrin 02:53
Gamze Ecrin 521 izlenme - 7 yıl önce filmine bakarmiş tatlı tatlı da dıkınırmış benim bitanem
Tatlı Ecrin Zelal 01:58
Tatlı Ecrin Zelal 291 izlenme - 6 yıl önce Ecrin zelal nasıl tatlı hele o gülüşe bakın )
Dünyanın En Küçük Apaçisii  2  Aylık  Ecrinnn 01:06
Dünyanın En Küçük Apaçisii 2 Aylık Ecrinnn 316 izlenme - 7 yıl önce ecrin elciler
Mardin Midyat'ta 5 yaşındaki Ecrin Tunç aranıyor 01:39
Mardin Midyat'ta 5 yaşındaki Ecrin Tunç aranıyor 274 izlenme - 3 yıl önce Mardin'in Midyat İlçesi’nde ailesiyle akraba ziyaretine gittikleri Harmanlı Köyü’nde bakkala gitmek için evden çıkan 5 yaşındaki Ecrin Tunç’tan dünden bu yana haber alınamıyor. Jandarma ekipleri minik kızı bulmak için köy ve çevresinde aramalarını sürdürüyor.
Seni Çok Seviyorum Canım Kızım 05:12
Seni Çok Seviyorum Canım Kızım 599 izlenme - 7 yıl önce seni seviyorum kızım canımsın herşeyimsin anneciğim
Ecrin 00:18
Ecrin 296 izlenme - 7 yıl önce 2 yaşındaki ecrin nisa