Hoşgeldiniz!

ed harris

Russell Crowe - Oscar Ödülü Konuşması (2001 - Altyazılı) 04:01
Russell Crowe - Oscar Ödülü Konuşması (2001 - Altyazılı) 2.189 izlenme - 2 yıl önce 88. Akademi Ödülleri Töreni'ne yaklaştığımız bu günlerde, değerli, kaliteli oyunculardan Russell Crowe'un da konuşmasını yüklemek istedim.2001 yılında düzenlenen 73. Akademi Ödülleri'nde Russell Crowe'un Ed Harris, Tom Hanks, Javier Bardem ve Geoffrey Rush gibi rakiplerine karşı kazandığı Oscar ödülü konuşmasını izliyoruz.(Altyazı tekrardan bana aittir, kendimce anlaşılır şekilde çevirmeye çalıştım, yanlışlarım olabilir.İyi seyirler.)
Beethoven'ı Anlamak  - 9. Senfoni Sahnesi 12:05
Beethoven'ı Anlamak - 9. Senfoni Sahnesi 979 izlenme - 3 yıl önce Avrupa Birliği'nin milli marşı da olan bu senfoniyi tamamen sağır olarak (her ne kadar dramatize edilip gerçeği tamamen yansıtmasa da) şefliğini yapan beethoven'ın tüm salonu nasıl etkilediğini bu unutulmaz filmde Ed Harris'in şahane oyunculuğuyla bir kez daha hatırlayalım.
kızımı kurtarın gone baby gone 02:30
kızımı kurtarın gone baby gone 1.417 izlenme - 8 yıl önce 2007 abd yapımı polisiye film. ben affleck'in ilk yönetmenlik deneyimi olan film'de morgan freeman ed harris gibi oscar ödüllü oyuncular oynuyor. ben affleck ise daha önce 1997 yılında senaryosunu yazdığı can dostum good will hunting adlı filmle oscar'a layık görülmüştü
The Truman Show Finali (1998) 02:32
The Truman Show Finali (1998) 451 izlenme - 2 yıl önce Yok size alt yazı ya da seslendirme, zaten bu sahne için ihtiyaçta yok. Filmde hayatının tamamı bir tv şovu olan Turuman'ın, kendisi için yapılan yapay dünyayı terk etmeden evvel, haşa tanrıyı oynayan yönetmenle dialogu.
Mother! / Anne! Kamera Arkası 08:59
Mother! / Anne! Kamera Arkası 27 izlenme - 7 ay önce https://www.instagram.com/bizimcansu/ https://www.facebook.com/sinemaskoptv/ Cansu Bizim'in hazırlayıp sunduğu, beyazperdenin ve gişenin nabzını tutan, sinemaseverlere yön veren Sinema Programları Fil Tv ve Sinema Tv'de! Sinema sizin için vazgeçilmezse, Her hafta vizyona giren yeni filmleri kaçırmıyor yakından takip ediyorsanız SineVizyon,SineBox,SineHaber tam size göre! Filmlere ait en güncel bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkaları...
Phantom Fragman 01:25
Phantom Fragman 194 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde David Duchovny, Ed Harris gibi isimlerin yer aldığı ve bir rus denizaltında geçen Phantom isimli filmin resmi fragmanı.
The Rock (1996) Soundtrack 06:26
The Rock (1996) Soundtrack 112 izlenme - 3 yıl önce 1996 yapımı, Sean Connery ve Nicholas Cage gibi iki ustayı bir araya getiren efsane film The Rock'ın tüm anahaber bültenleri tarafından kesilip kullanılan 1. soundtrack parçası "Hummell Gets The Rockets". Tabii ki Hans Zimmer ustanın elinden çıkma. Hüzün ve Gaz bir arada.
Manyetik Fırtına - Geostorm - Türkçe Altyazılı Teaser Fragman 01:31
Manyetik Fırtına - Geostorm - Türkçe Altyazılı Teaser Fragman 14 izlenme - 1 yıl önce Dünya'nın önde gelen liderleri, eşi benzeri görülmemiş bir dizi doğal felaket dünyayı tehdit ettikten sonra, küresel iklimi kontrol etmek ve herkesi güvende tutmak için Dutch Boy adı verilen karmaşık bir uydu ağı oluşturmak üzere bir araya gelirler. Fakat bir şeyler ters gider ve Dünya'yı korumak için yapılan sistem ona saldırmaya başlar. Dünya çapında bir felaket yaklaşmaktadır ve dünyadaki her şeyi silip süpürmeden önce bir çözüm yolu bulunmazsa her şey yok olacaktır... Manyetik Fırtına 20 Ekim'de Sinemalarda.. #manyetikfirtina