Hoşgeldiniz!

eda ece

Görümce (2016) Teaser - Ön Koltuk 01:12
Görümce (2016) Teaser - Ön Koltuk 51.584 izlenme - 1 yıl önce 2 Aralık 2016'da gösterime girecek Görümce filminden yeni bir teaser video yayınlandı. Videoda görümcenin ön koltuğa oturabilmek için kardeşiyle verdiği mücadeleyi izliyoruz.
Pis Yedili 63. Bölüm Fragmanı 01:04
Pis Yedili 63. Bölüm Fragmanı 99.462 izlenme - 5 yıl önce Cimbom, Furkanların Elçin'in sesini montajladıklarını Zeki'den öğrenmiştir. Bunun üzerine içi rahat etmez ve Ceyhun'u bulup gerçeği anlatır. Milli Eğitim, öğrencileri kayak yapmaları için Uludağ'a gönderecektir. Pis Yedili, Esma Sultan engeline takılır fakat durumu çözecek olan Dizel'dir. Pis Yedili ve İkoncanlar Uludağ'da hem eğlenceli hem de gerilimli anlar yaşayacaklardır.
Pis Yedili 71. Bölüm Fragmanı 01:06
Pis Yedili 71. Bölüm Fragmanı 66.361 izlenme - 5 yıl önce Pis Yedili 71. Bölüm Fragmanı (3.Temmuz 2013) Bölüm Özeti: Trafo ve Pc, Fatih ile Cimbom'u gördüklerini Paşa'ya anlatmışlardır. Paşa sinirlenip ortadan kaybolur. Cimbom defalarca aramasına rağmen ulaşamaz.
Eda Ece pozlarıyla büyüledi! 03:33
Eda Ece pozlarıyla büyüledi! 37.176 izlenme - 5 yıl önce Sevilen oyuncu Eda Ece Women's Health kamera arkası fotoğraf çekimleri.
Kızım İçin Fragmanı 01:38
Kızım İçin Fragmanı 28.601 izlenme - 4 yıl önce 6 Aralık 2013'te vizyona girecek olan dram filmi Kızım İçin 'in fragmanı. “Babalık yapmadan baba olunmaz.” Kırklı yaşların ortasındaki Tuncer, yıllar önce karısından boşanıp kendi hayatına yönelmiştir. Babasının varlığından habersiz büyüyen Tuba ise 18 yaşını doldurmasına üç hafta kala, bir anda karşısında Tuncer’i bulur. Onunla birlikte hayallerini aşan bir yolculuğa çıkar. Tuba, ilginç yolculukta, babası olduğunu iddia eden deli dolu ve gizemli Tuncer’i tanırken, büyük sürprizlerle karşılaşacaktır. Bir yandan hayatında eksikliğini hissettiği sevgilerle, diğer yandan aşkla tanışacaktır. Babasıyla ilgili tek bir anısı bile olmayan Tuba için anılarda kalacak anlar inşa etmeye çalışır Tuncer. Çünkü hayat, yaşanamayanlara hayıflanmak değildir... Yaşananlardan hatıralarda kalandır! GENİŞ ÖZET Tuncer(44), yıllar önce karısından boşanıp, kendi hayatına yönelmiştir. Kızına duyduğu özlem dayanılmaz hale geldiğinde, evden ayrıldığı günden beri görmediği kızının peşine düşer. Tuba artık bir genç kızdır ve 18 yaşını doldurmasına sadece üç hafta kalmıştır. Babasının varlığından habersizdir. Hiç ummadığı bir an, beklenmedik bir olayla, onu karşısında bulur. Tuncer, ölmediğini ve babası olduğuna inandırmaya çalışır Tuba’ya. Tuba, inanıp inanmadığını belli etmese de bu tuhaf, deli dolu adamı kabullenmiş gibi görünür. Ancak yine de, birdenbire karşısına çıkan ve babası olduğunu iddia eden Tuncer’e nasıl davranacağını bilemez. Baba sevgisine hasret geçen çocukluğunun ardından, hakkında hiçbir şey bilmediği, sormaya da cesaret edemediği “Baba”, Tuba’yı hiç ummadığı bir yolculuğa çıkarır. Üstelik onun için her detayı düşünmüştür. Herkesin aklını karıştırabilecek, şaşırtıcı, büyülü bir dünyayı gözleri önüne serer Tuba’nın. Kızı tarafından yaşadığı dahi bilinmeyen vefasız bir baba olarak, yıllardır onu kızından ayıran her şeyi, kızına ulaşacağı yolun taşları yapmaya kararlıdır. Bir yandan duygusal, öte yandan bilinmezliklerle dolu manevralarla çıkar kızının karşısına. Tuncer, son derece gizemli ve bir o kadar tuhaftır. Çok tanıdığı ve seveni vardır çevresinde. Hiç sır vermeyen, ne iş yaptığını açık etmeyen bir adamdır. Daha da garibi Tuba, Tuncer’le ilk kez gittiği her yeri ve yeni tanıdığı herkesi daha önceden biliyormuş hissine kapılır. Tuba, bir türlü çözemediği babası hakkında bilgi sahibi olmak, onun sır perdesini aralamak için, içten içe çırpınmaktadır. Öte yandan kavuşmak için gün saydığı erkek, Tuncer’in de takibindedir. Aşk, Tuba’nın hiç ummadığı bir anda gelip onu bulacaktır. Babasıyla hiçbir iletişimi olmayan bir kız... Hayatta yaşanamayanlara hayıflanmak yerine, yaşanmış güzel anılar bırakmaya çalışan bir baba... Kızı için her fedakarlığı yaptığını düşünen bir anne... “Babalık nedir, nasıl yapılır?” sorusunun cevabını arayanlara, ayrılıklar, kavuşamamalar, son pişmanlıklar ekseninde eğlenceli, komik, bol sürprizli ve duygu dolu bambaşka bir aşkın hikayesi...
Pis Yedili 64.Bölüm Fragmanı 01:05
Pis Yedili 64.Bölüm Fragmanı 28.407 izlenme - 5 yıl önce Pis Yedili 64.Bölüm Fragmanı (10.Nisan 2013) Twitterdan Takip Edin: /twitter.com/TURGUTMmm
Eda Ece 02:47
Eda Ece 11.109 izlenme - 5 yıl önce Eda Ece
Ayşegül Aldinç - Yolun Başında (Pis Yedili) 03:23
Ayşegül Aldinç - Yolun Başında (Pis Yedili) 16.945 izlenme - 5 yıl önce Ayşegül Aldinç - Yolun Başında (Pis Yedili) Şarkı Sözleri: Önce resimleri duvardan kaldırdım Çay içtiğin bardağı rafa sakladım Giydiğin ne varsa bir bir katladım Bir damla yaş düştü çok ağlamadım Kokun uçtu gitti açık camlardan Sevdiğin şarkıyı hiç söylemedim Korkmuyorum sensiz akşamlardan Sevdiğimi unut özleyemedim Sen haylaz rüzgarlar önünde şimdi Sevdanın yükünü attım omuzumdan Sen sandığım şey belki benim yüreğimdi İyi ki dönmüşüm yolun başından Of yolun başından Söz: Aysel Gürel Müzik: Fuat Güner
Eda Ece İle Kamera Arkası 03:33
Eda Ece İle Kamera Arkası 6.987 izlenme - 4 yıl önce Eda Ece İle Kamera Arkası
Pis Yedili (Bertan Asllani - Salça) - Yine Bize Yangın Var (94.Bölüm) 03:49
Pis Yedili (Bertan Asllani - Salça) - Yine Bize Yangın Var (94.Bölüm) 14.265 izlenme - 4 yıl önce Pis Yedili (Bertan Asllani - Salça) - Yine Bize Yangın Var (94.Bölüm)
Eda Ece İle Kamera Arkası 03:33
Eda Ece İle Kamera Arkası 6.396 izlenme - 4 yıl önce Sevilen Oyuncu Eda Ece İle Gerçekleştirdiğimiz Çekimin Kamera Arkası Görüntülerini İzlemek İçin Tıkla.
Kaçamak Aşıklar Cimbom Ve Bayrampaşalı - Pis Yedili 61. Bölüm 02:07
Kaçamak Aşıklar Cimbom Ve Bayrampaşalı - Pis Yedili 61. Bölüm 9.215 izlenme - 5 yıl önce Evin Önüne Gelen Cimbom Ve Bayrampaşalı, Cimbom'un Annesine Yakalanmamak İçin Çaba Sarfederler.
 Yalnızım Dostlarım...!  / Kocan Kadar Konuş 00:30
Yalnızım Dostlarım...! / Kocan Kadar Konuş 6.657 izlenme - 3 yıl önce "dolmuş Şoförü Müyüm Ben?" 'kocan Kadar Konuş' Sinemalarda! https://www.facebook.com/kocankadarkonusfilm https://twitter.com/kkkfilm https://instagram.com/kocankadarkonusfilm/ şebnem Burcuoğlu’nun Çok Satan Kocan Kadar Konuş Romanından Uyarlanan Film Bu Toprağın Kadınlarının Daha Çocukken Nasıl Koca Bulmaya Programlandıklarını Anlatıyor. bu Kadınların Arasında 30 Yaşındaki Efsun (Ezgi Mola) Gerçek Aşkı, Sevgiyi, Dürüstlüğü Arar Ama Diğer Kızlar Gibi Numara Yapmayı, Trip Atmayı, Erkeği Parmağının Ucunda oynatmayı Bilmez. Bu Yüzden Bu Yaşına Kadar Düzgün Bir İlişkisi Olmamıştır. efsun’un Kadınlığın Kitabını Yazmış İzmirli Ailesi İse Ona Kadınlığı Öğretmeye Kararlıdır. efsun Da Nihayet Kendini Türk Kızlarına Emanet Eder. Ailesi Tepeden Tırnağa Yeniledikleri Efsun’u Takdim Etmeye Hazırlanırken Efsun’un Karşısına Hiç Unutamadığı, Üstüne Yenisini Koyamadığı Lise Aşkı Sinan (Murat Yıldırım) Çıkar.
Kızım İçin Fragmanı 01:38
Kızım İçin Fragmanı 8.993 izlenme - 4 yıl önce Kırklı yaşların ortasındaki Tuncer, yıllar önce karısından boşanıp kendi hayatına yönelmiştir. Babasının varlığından habersiz büyüyen Tuba ise 18 yaşını doldurmasına üç hafta kala, bir anda karşısında Tuncer’i bulur. Onunla birlikte hayallerini aşan bir yolculuğa çıkar. Tuba, ilginç yolculukta, babası olduğunu iddia eden deli dolu ve gizemli Tuncer’i tanırken, büyük sürprizlerle karşılaşacaktır. Bir yandan hayatında eksikliğini hissettiği sevgilerle, diğer yandan aşkla tanışacaktır.Babasıyla ilgili tek bir anısı bile olmayan Tuba için anılarda kalacak “an”lar inşa etmeye çalışır Tuncer. Çünkü hayat, yaşanamayanlara hayıflanmak değildir... Yaşananlardan hatıralarda kalandır!
Eda Ece 02:54
Eda Ece 3.466 izlenme - 4 yıl önce Eda Ece Aşkım 1 Tanem Benim
Eda Ece 06:11
Eda Ece 5.426 izlenme - 5 yıl önce Ben Bu Videoyu Eda Ece'yi Sevdiğim İçin Yükledim :)
Pis Yedili Güney Samyeli & Günçiçek Seymen Anısına 03:24
Pis Yedili Güney Samyeli & Günçiçek Seymen Anısına 4.905 izlenme - 5 yıl önce Pis Yedili Oyuncularından Güney & Günçiçek Hatrına Yapmış Olduğumuz Video
Pis Yedili 75. Bölüm 2. Fragmanı 01:03
Pis Yedili 75. Bölüm 2. Fragmanı 7.417 izlenme - 5 yıl önce Pis Yedili 75. Bölüm 2. Fragmanı (31.Temmuz 2013) Cimbom okula dönmüştür. Kantinde ilk kez karşılaştığı Rüzgar ile aralarında tatsız bir konuşma geçer. Bu sırada Cimbom’un okula döndüğünü gören Furkan, durumdan faydalanmak için Cimbom’un yanına gider ve ona bir teklifte bulunur. Esma Sultan, düğün için Dizel’in onu götürdüğü düğün sarayında bayılır. Doktorlar dinlenmesini tavsiye ederler. Bu sırada okulda müdirelik görevi de Oya Bilir’e geçer. Gücü eline geçiren Oya Bilir, okulda birçok değişiklik yapar. Ceyhun’un iş yerine habersiz gelen Elçin, Ceyhun ve Zeynep’in şakalaşmalarına tanık olur. Bu durumdan hoşlanmadığı ortadadır fakat Ceyhun bunu pek anlayamaz ve günün sonunda Elçin, Ceyhun’a patlar. ‘Pis Yedili’ yeni bölümüyle Çarşamba akşamı saat 21.00de Show Tv’de!
Pis Yedili - Orço Yetenek Sizsiniz Türkiye'de 08:01
Pis Yedili - Orço Yetenek Sizsiniz Türkiye'de 10.715 izlenme - 5 yıl önce
Eda Ece'nin Cimbom'un Harika Gözleri 01:04
Eda Ece'nin Cimbom'un Harika Gözleri 4.825 izlenme - 5 yıl önce Pis Yedili'nin Sevilen Oyuncusu Eda Ece Namıdeğer Cimbom Beyaz Show'da
Ayşegul, Murat'ın Teklifini Kabul Etti | İlişki: Durumu Karışık 25.Bölüm Sonu 02:36
Ayşegul, Murat'ın Teklifini Kabul Etti | İlişki: Durumu Karışık 25.Bölüm Sonu 3.225 izlenme - 2 yıl önce İlişki: Durumu Karışık 25.Bölüm Sonu | Ayşegul, Murat'ın teklifini kabul etti Yapım: MF Yapım Yapımcı: Faruk Bayhan Yönetmen Barış Yöş Senaryo: Banu Kiremitçi Oyuncular: Seren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat), Eda Ece (Elif), Mert Türkoğlu (Efe), Özlem Öçalmaz (Ece) "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eda Ece 02:01
Eda Ece 4.348 izlenme - 5 yıl önce Bu Güzelliği Sizlerle Paylaşmak İstedik. Sonda Ki Yanlışlık Değildir.
Eda Ece Meleğime 02:43
Eda Ece Meleğime 2.805 izlenme - 5 yıl önce Eda Ece Meleğime
Eda Ece Bitane 03:50
Eda Ece Bitane 3.143 izlenme - 5 yıl önce Seni çok Seven Fanin @demetdac1
İlişki Durumu: Karışık 39.Bölüm Final | Ayşegül ve Can Mutlu Son (23 Nisan Cumartesi) 03:05
İlişki Durumu: Karışık 39.Bölüm Final | Ayşegül ve Can Mutlu Son (23 Nisan Cumartesi) 2.036 izlenme - 2 yıl önce 23 Nisan Cumartesi 2016 - Ayşegül ve Can mutlu son | İlişki Durumu: Karışık 39.Bölüm Final Yapım: MF Yapım Yapımcı: Faruk Bayhan Yönetmen Barış Yöş Senaryo: Banu Kiremitçi Oyuncular: Seren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat), Eda Ece (Elif), Mert Türkoğlu (Efe), Özlem Öçalmaz (Ece) Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği bir aşk oyunu hikayesi olan “İlişki Durumu : Karışık”ta neşe, duygusallık ve heyecan da hiç eksik olmayacak. İlişki Durumu : Karışık Wediacorp lisansı altında yayınlanmaya devam edecek. :) MF YAPIM; Tanınmış yapımcılarımızdan Fatih Aksoy ile ünlü televizyoncularımızdan Faruk Bayhan`ın kurduğu bir yapım şirketidir. Bir Aşk Hikayesi`nin mimarı olan MF Yapım yeni diziler için çalışmalara devam etmektedir. MF yapım başarılı kurucuları ve yetenekli ekibi ile harika bir kadro oluşturmaktadır. Amaçlarının sadece izleyicilerin beğenisini kazanmak olmadığını çalıştıkları oyuncuların da memnun kalmalarını sağlamak olduğunu açıkça dile getirmişlerdir. MF Yapım 05.02.2014 tarihinde ilk bölümü ile ekranlara merhaba diyen Zeytin Tepesi dizisinin de yapımcılığını yapmaktadır. MEDYAPIM; Kuruluşundan bugüne geçen 19 yıl içinde MEDYAPIM gerçekleştirdiği program türü, sayısı ve bu programların uzun süreli ve başarılı ekran performanslarıyla Türkiye’nin en büyük prodüksiyon şirketi olma niteliğini kazandı. MEDYAPIM bugün Türkiye’nin en önemli starlarının, ulusal kanalların ve de uluslararası birçok televizyon kuruluşunun birlikte çalışma konusunda ilk tercihi olmayı sürdürüyor. Şu an çeşitli kanallarda yayınlanan, birçok programın yapımını MEDYAPIM gerçekleştiriyor. Çok genç ve kalabalık bir yapım ekibi, bir bölümü canlı olmak üzere haftalık 20 saate yakın program üretiyor. İlişki Durumu : Karışık Her Cumartesi Akşamları Saat 20:00'da.! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eda Ece Slayt 03:53
Eda Ece Slayt 2.795 izlenme - 5 yıl önce Eda Ece Slayt
Eda Ece İle Kamera Arkası 03:33
Eda Ece İle Kamera Arkası 3.649 izlenme - 4 yıl önce Sevilen oyuncu Eda Ece ile gerçekleştirdiğimiz çekimin kamera arkası görüntülerini izlemek için tıkla.
İsyankar Cimbom - Pis Yedili 73. Bölüm 01:08
İsyankar Cimbom - Pis Yedili 73. Bölüm 4.335 izlenme - 5 yıl önce pis yedili 73. bölümde, cimbom, bayrampaşalı'nın onu bırakıp gitmesine isyan ediyor.
Pis Yedili'nin Cimbomı Eda Ece'den Derbi Eleştirisi  Beyaz Show 01:11
Pis Yedili'nin Cimbomı Eda Ece'den Derbi Eleştirisi Beyaz Show 3.359 izlenme - 5 yıl önce Pis Yedili'nin Sevilen Oyuncusu Eda Ece Beyaz Show'da Derbi Hakkında Eleştiride Bulundu https://twitter.com/BeyazShowWatch.
Cimbom'a Yaklaşan Furkan - Pis Yedili 75. Bölüm 03:21
Cimbom'a Yaklaşan Furkan - Pis Yedili 75. Bölüm 3.048 izlenme - 5 yıl önce pis yedili 75. bölümde, furkan cimbom'un bayrampaşalı'dan ayrılmasından istifade ederek cimbom'a yanaşmaya çalışıyor.