Hoşgeldiniz!

Edgar Davids

Sergen Yalçın vs Hollanda 02:27
Sergen Yalçın vs Hollanda 3.391 izlenme - 4 ay önce Gelmiş geçmiş en iyi türk futbolcuları arasında yer alan yaşayan efsane Sergen Yalçın'ın adeta Hollanda takımını ayağında oynattığı (özellikle Edgar Davids'i) unutulmaz maçtan karelerdir. İyi nostaljiler.
Edgar Davids'in Muhteşem Golü 00:48
Edgar Davids'in Muhteşem Golü 6.722 izlenme - 3 yıl önce yıldız futbolcuların bir araya geldiği özel maçta edgar davids in attığı muhteşem gol..
Edgar Davids Yine Yaptı Yapacağını! 00:55
Edgar Davids Yine Yaptı Yapacağını! 1.486 izlenme - 4 yıl önce 2014 Soccer Aid maçında Hollanda\'nın efsane oyuncusu Edgar Davids\'in rakip takımdaki Jonathon Wilkes yaptığı sert hareket sonrası kavga çıktı....
Dostluk Maçında Bu Yapılır Mı? 00:29
Dostluk Maçında Bu Yapılır Mı? 513 izlenme - 2 yıl önce Unicef yararına oynanan dostluk maçında İngiltere karması ile Dünya Karması karşı karşıya geldi. Bu dostluk maçında İngiltere karması adına forma giyen Tv sunucusu Ben Shepherd'ın, Hollandalı efsane futbolcusu Edgar Davids'e yaptığı sert hareket büyük tepki çekti. Maçı yorumlayan Manchester United'ın unutulmaz kalecisi Peter Schmeichel'de bu hareketi eleştirirken, "Dostluk maçında yapılan bu tip bir hareket kabul edilemez" dedi.
Edgar Davids 03:00
Edgar Davids 860 izlenme - 10 yıl önce öylesine yaptım
Dostluk Maçında Bu Yapılır Mı? 00:29
Dostluk Maçında Bu Yapılır Mı? 254 izlenme - 2 yıl önce Unicef yararına oynanan dostluk maçında İngiltere karması ile Dünya Karması karşı karşıya geldi. Bu dostluk maçında İngiltere karması adına forma giyen Tv sunucusu Ben Shepherd'ın, Hollandalı efsane futbolcusu Edgar Davids'e yaptığı sert hareket büyük tepki çekti. Maçı yorumlayan Manchester United'ın unutulmaz kalecisi Peter Schmeichel'de bu hareketi eleştirirken, "Dostluk maçında yapılan bu tip bir hareket kabul edilemez" dedi.
Dostluk Maçında Bu Yapılır Mı ? 00:15
Dostluk Maçında Bu Yapılır Mı ? 247 izlenme - 2 yıl önce Unicef yararına oynanan dostluk maçında İngiltere karması ile Dünya Karması karşı karşıya geldi. Bu dostluk maçında İngiltere karması adına forma giyen Tv sunucusu Ben Shepherd'ın, Hollandalı efsane futbolcusu Edgar Davids'e yaptığı sert hareket büyük tepki çekti. Maçı yorumlayan Manchester United'ın unutulmaz kalecisi Peter Schmeichel'de bu hareketi eleştirirken, "Dostluk maçında yapılan bu tip bir hareket kabul edilemez" dedi.
Efsane Futbolcularla Nike Reklamı - Good vs Evil 01:30
Efsane Futbolcularla Nike Reklamı - Good vs Evil 518 izlenme - 3 yıl önce Cantona, Ronaldo, Figo ve diğer efsane futbolcular kötülerin takımı(bir youtube yorumu ile "Team of Pepe's") ile karşılaşmaktadır. Birçok futbolcuyla hasret gidereceğimiz kısa film tadındaki bir nike reklamı. İyi seyirler.
Edgar Davids Müthiş Çalımı Gururuna Yediremeyince.. 00:31
Edgar Davids Müthiş Çalımı Gururuna Yediremeyince.. 372 izlenme - 4 yıl önce İngiltere Konferans Ligi Ekiplerinden Barnet'de Oyuncu-menajerlik Yapan Edgar Davids Takımının Preston North End İle Oynadığı Maçta Kendisine Müthiş Bir Çalım Atan Josh Brownhill'i Sert Bir Faulle Durdurabildi.
Edgar Davids - Rottweiler 02:27
Edgar Davids - Rottweiler 275 izlenme - 3 yıl önce Bugunlerde futbolu bıraktıgını acıklayan Edgar Davids nam-ı diğer Rottwiler, futbolun hırçın cocuklarının arasına kendıne yer buldu. Son 10 macta 4 kırmızı gorunce futbolu bıraktıgını acıklayan Edgar Davids '' Futbol oynamama izin vermiyorlar süreklı kırmızı görüyorum bende futbolu bırakıyorum '' diyerek aktıf futbol hayatına nokta koydu. Bızde karıyerınden bır kesıt ızleyerek bır devrinda son bulmasına tanık oluyoruz..
Edgar Davids'ten Gösteri Maçında Şahane Gol 00:48
Edgar Davids'ten Gösteri Maçında Şahane Gol 147 izlenme - 3 yıl önce Laureus All Stars ile Real Madrid Legends arasında oynanan gösteri maçında Hollanda'nın efsane futbolcusu Edgar Davids harika bir gole imza attı.
Efsaneden muhteşem füze 00:44
Efsaneden muhteşem füze 220 izlenme - 3 yıl önce Hollandalı efsane oyuncu Edgar Davids, Laureus All-Stars ile Real Madrid efsanelerinin karşı karşıya geldiği maçta muhteşem bir gole imza attı.
Edgar Davids Rakibini Yumrukladı 01:13
Edgar Davids Rakibini Yumrukladı 211 izlenme - 5 yıl önce İngiltere Konferans Ligi Ekiplerinden Barnet'de Oyuncu-menajerlik Yapan Edgar Davids, Takımının Wrexham İle Karşıkaştığı Maçta Rakip Futbolcu Stewen Wright'a Yumruk Atarak Kırmızı Kart Gördü
Yardım Maçında Edgar Davids, Jonathon Wilke'yle Yumruklaştı 00:51
Yardım Maçında Edgar Davids, Jonathon Wilke'yle Yumruklaştı 63 izlenme - 4 yıl önce 2014 Soccer Aid maçında Hollanda'nın efsane oyuncusu Edgar Davids'in rakip takımdaki Jonathon Wilkes yaptığı sert hareket sonrası kavga çıktı.
42 yaşında şov yaptı! Bir Edgar Davids klasiği... 00:48
42 yaşında şov yaptı! Bir Edgar Davids klasiği... 21 izlenme - 3 yıl önce Edgar Davids, efsane futbolcuların sahne aldığı gösteri maçında attığı golle izleyenleri büyüledi.
Efsaneden muhteşem füze 00:44
Efsaneden muhteşem füze 16 izlenme - 3 yıl önce Hollandalı efsane oyuncu Edgar Davids, Laureus All-Stars ile Real Madrid efsanelerinin karşı karşıya geldiği maçta muhteşem bir gole imza attı.
İngiltere'de Yardım Maçına Mourinho Damga Vurdu 00:38
İngiltere'de Yardım Maçına Mourinho Damga Vurdu 26 izlenme - 4 yıl önce Yardım maçında sahaya giren Jose Mourinho, Olly Murs'un pozisyonunu bozdu.