Hoşgeldiniz!

Edip Yüksel

Amerikalılara Dünya Liderini Sormak 01:27
Amerikalılara Dünya Liderini Sormak 47.631 izlenme - 3 yıl önce Edip Yüksel Abd'de ders verdiği üniversitede dersine girdiği öğrencilere "Dünya liderini tanıyor musunuz?" sorusunu yöneltiyor. Cevaplar gerçekten ilginç...
Edip Yüksel'in Kadınlar Tuvaletine Dalması 05:20
Edip Yüksel'in Kadınlar Tuvaletine Dalması 3.647 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyor ki Edip Yüksel çok bilmişlik yapıp her konuya burnunu sokmasın fakat bu kez olayı biraz daha abartarak kadınlar tuvaletine giriş yapıyor hem de defalarca. tuvalete giriş yaptığı anlarda kadınların bakışları ve verdikleri tepkiler her şeyi ortaya koyuyor esasen fazla da yoruma gerek yok. izliyoruz;
Süleyman Ateş'in Canlı Yayını Terk Etmesi - Ceviz Kabuğu 01:41
Süleyman Ateş'in Canlı Yayını Terk Etmesi - Ceviz Kabuğu 3.367 izlenme - 2 yıl önce 2000'lerin başından bir ceviz kabuğu yayını. Gordon Freeman pardon Hulki Cevizoğlu ilahiyatçı yazar Süleyman Ateş'e son sözlerini soruyor. 19cu reis Edip Yüksel'in sözünü kesmesine sinirlenen Ateş yayını terk ediyor. Bunun üzerine yayın sona eriyor.
Türkiye'nin Büyük Çoğunluğu Deist 01:45
Türkiye'nin Büyük Çoğunluğu Deist 5.722 izlenme - 3 yıl önce Ülkemizin el clasico'su "ateist vs. islam alimi" karşılaşmasında telefonla programa bağlanan Aziz Nesin'in oğlu Ahmet Nesin, insanların kabul etmekte zorlandığı bir noktaya değinmiş. Deist gibi yaşayıp kabul etmekte zorlanan hatta farkında bile olmayan insan sayısı, kuran'a göre yaşayan müslümanlarla kafa kafaya oynar mı?
Edip Yüksel Cinsi Sapık Şeyhülşeytan Abdullah Yolcu 17:13
Edip Yüksel Cinsi Sapık Şeyhülşeytan Abdullah Yolcu 4.833 izlenme - 4 yıl önce Sünniler Pedofiliyi Nasıl Savunuyorlar? Edip Yüksel www.19.org Sünnilerin Muhammed peygamber hakkında hadis ravilerinin uydurdukları iftiraları savunmalarına...
Edip Yüksel - Çoraplarınız Nereye Kayboluyor 09:47
Edip Yüksel - Çoraplarınız Nereye Kayboluyor 2.563 izlenme - 5 yıl önce Çoraplarınız neden kayboluyor? Nereye gidiyorlar? Bilim adamları bu büyük gizemin cevabını buldular Edip Yüksel 25 Ocak 2013 Bilinenleri alt üst edecek keşif Rusya'da bir vatandaş evine yakmak için getirdiği kömürün içinde öyle bir şey buldu ki, bilim adamları bu keşife odaklandı. Rusya'nın Sesi'nde yer alan habere göre bilim adamları yaptıkları açıklamada bulunan nesnenin alışılmadık şekilde hafif olduğunun altını çizdi. Araştırmacılar şimdi modern çağlarda kullanılan bu parçanın 300 milyon yıllık bir kömürün içinden nasıl çıktığını anlamaya çalışıyor. Yöre halkı ise nesnenin dünya dışı olduğuna inanmış durumda... Gizemli obje araştırmaların devam etmesi için saklı tutuluyor. (24 Ocak 2013, Milliyet) Arkadaşım: Facebook'ta paylaştığın o habere baktım. Gördüğüm kadarıyla nerede uyduruk bir haber varsa, veya sansasyonel spekülasyon varsa hemen ilgini çekiyor. Üzücü. Keşke bir kaç bilimsel kitap okusan. Fizik, kimya, biyoloji, astronomi üzerine... Buna kapasiten yetmiyorsa en azından Carl Sagan'ın "The Demon-Hunted World: Science as a Candle in the Dark" (Karanlık bir Dünyada Bilimin Mum Işığı) adlı kitabını okusan. Hatta kitap okumaya sabrın yoksa şuradaki birkaç makaleyi okusan: http://19.org/category/yuksel/paranormal/ Al sana başka bir haber. Bakalım buna ne diyeceksin: "Araştırmalara göre birçok insan çoraplarını kaybediyor. Büyük olasılıkla sizin de birkaç çorabınız kaybolmuştur ve onları bulamamışsınızdır. Peki o çoraplar nereye kayboluyor? Bu gizemli konu üzerinde incelemede bulunan Danimarkalı Profesör Erik Jensen liderliğindeki bir araştırma ekibi iki gün önce Londra'da düzenlenen bilimsel bir konferansa sundukları tebliğde, kaybolan çoraplar olayının ciddi bir fenomen olduğunu ileri sürdü ve uzaylı yaratıkların büyük olasılıkla insanların çoraplarındaki ayak kokuları ve mantarlar üzerinde araştırma yaptıklarını iddia ettiler. Haber ajanslarının ilgisi üzerine Profesör Jensen bu konuyla ilgili verilerin güçlü olduğunu ve bu konudaki veriler Astronomik Bilimsel Haberler dergisinde yayımlandıktan sonra tüm bilim dünyasını sarsabilecek nitelikte olduğunu ileri süren Jensen sözlerini, 'Bu tezi kuşkuyla karşılayan bilim adamı arkadaşlarımız delilleri inceledikten sonra çorap koklamaya başlayacaklar' diyerek bitirdi." Yukarıdaki haberi biraz daha cilalasam, bir iki çorap resmi eklesem ve bir internet gazetesine assam, büyük olasılıkla sen hemen üzerine atlayacaksın.
Hz. Muhammed Çok Kişiyi Öldürttü - Kadir Mısıroğlu 02:24
Hz. Muhammed Çok Kişiyi Öldürttü - Kadir Mısıroğlu 3.084 izlenme - 3 yıl önce Eski Microsoft çalışanlarından Hulki Cevizoğlu'nun sunduğu bir programa konuşan Üstat Kadir Mısıroğlu, Hz. Muhammed'in siyasi sebeplerden dolayı çok kişiyi öldürttüğünü söyledi. Kendisine küfür edilen bi' şiirden dolayı şairi öldürtmesi ise Charlie Hebdo Katliamını hatırlatmadı değil.
Edip Yüksel Kur'an-ı Kerim'den Ayetleri İnkar Ediyor!! 00:24
Edip Yüksel Kur'an-ı Kerim'den Ayetleri İnkar Ediyor!! 2.461 izlenme - 4 yıl önce Edip Yüksel Kur'an-ı Kerim'den Ayetleri İnkar Ediyor!!
Edip Yüksel  Kutlu Doğum Haftası Yortusu 55:54
Edip Yüksel Kutlu Doğum Haftası Yortusu 2.858 izlenme - 4 yıl önce Kutlu Doğum Haftasına Getirilmiş Bir Eleştiri...
Edip Yüksel Çay Tv Programı 01:33:38
Edip Yüksel Çay Tv Programı 1.334 izlenme - 4 yıl önce Ramazan Koyuncu'nun sunuculuğunu yaptığı Kuran ile Yüzyüze programında Edip Yüksel ile yaptığı söyleşi.
EDİP YÜKSEL ASLİ KAFİRDİR CEHENNEMİN SONSUZ OLDUĞUNA İNANMIYO AYNI ASLİ KAFİR İBNİ TEYMİYYE GİBİ 02:06
EDİP YÜKSEL ASLİ KAFİRDİR CEHENNEMİN SONSUZ OLDUĞUNA İNANMIYO AYNI ASLİ KAFİR İBNİ TEYMİYYE GİBİ 1.487 izlenme - 2 yıl önce DİGAT! ÇOK MÜHİM UYARI: DÜNYE-E'DAKİ TÜM GUR-ENİ KERIYM’LER: TECWİYD ŞİRKİ İLE HARAKE'LENDİRİLEREK, TEHRIYF EDİLMİŞ'TİR! HARF'LER KESİLİYOR, BİÇİLİYOR, YOK SAYI'LIYOR, TAM OKUNMUYOR. TECWİYD ŞİRKİ İLE GUR-ENİ MÜBİYNİ OKU'YANLAR, EL-LEHÜ TEAELEYE WE NEBİY'LERE, RASÜWLE'RE SAWAŞ AÇAN KİMSE'LERDİR TECWİYD'SİZ GUR-ENİ AZİYMİ YALNIZ BU SAHIYFE'DE BULA'BİLİRSİNİZ SAHIYFEM’DEKİ PAYLAŞIM’LARI WİDEO’LARI FOTO’LARI YAZI’LARI NOT’LARI SİTE’LERİ FORUM’LARI WİDEO SAHIYFE’LERİ BEĞENEN KENDİ SAHIYFE’SİNDE PAYLAŞAN ÖNEREN TEWSİYE EDEN BAŞKALARI’NA ETİKET’LİYEN WEYA BUNLARA YORUM YAPAN KİMSE’LERİN İSİM’LERİ FACEBOOKUN SİTE’LERİN TWİTTEREN İNSTAGRAMIN FORUM’LARIN WİDEO SAHIYFE’LERİN SİSTEMİN’DEN DOLAYI GÖRÜNMEKTE’DİR . BU KİŞİ’LERİN SAHIYFE’LERİNDEKİ ŞİRK KÜFÜR HARAEM’LARI RAD İNKE-ER EDİYO’RUM WE BÖYLE BİR İÇERİĞE BENİM PAYLAŞIM’LARIM ÜZERİNDEN ULAŞMA’NIZ HAELİNDE HİÇ’BİR SORUMLU’LUK ASLA KABUL ETMİYO’RUM PAYLAŞ'TIĞIM TÜM WİDEO'LARDA, KONUŞAN'LAR KE-EFİR'DİR. HİÇ BİR WİDEO BANA AİT DEĞİL'DİR. HEPSİ KE-EFİR'LERE AİT'TİR. SADECE 'HAG', DOĞRU, YARAR'LI PAYLAŞIM OLDU'ĞU İÇİN PAYLAŞIYO'RUM. BU KONUŞAN KİŞİ'LERLE AGIYDEM ASLA AYNI DEĞİL'DİR. HEPSİ MÜSLİM DEĞİL'DİR, KE-EFİR'DİR, EBEDİ CEHENEM'LİKLERDİR. . BU WİDEO'LAR SİZ'LER UYANIN DİYE YAYIN'LANIYOR WE GERÇEĞİ GÖRMENİZ İÇİN'DİR. BU SAHIYFE'DE ŞİRK EHLİ'Nİ, İFŞE-E ETME'LERİ, DÜNYE-E'DAKİ HİÇ'BİR SAHIYFE'DE BULAMAZ'SINIZ! BU SAHIYFE: HAGI, İSLE-EMİ, İYME-ENİ, GUR-ENİ KERIYMİ, EYET'LERİ, GERÇEK DİYNİ YAYMAK'TADIR. CENETE GİR'MEK İSTİYOR'SANIZ: MİLETİ İBRAEHİYM'LERDEN OLUN. . EMEK WEREREK, WEGIT ZEME-EN HARCAYARAK, ÖZEN’LE TİTİZ’LİKLE YAZI’NIN RENK’LENDİRİLMİŞ HALİY’LE OKU’YUN, PAYLAŞIN, YAYIN, TEWSİYE EDİN. RENK’Lİ HAELDE OKUR’SANIZ GÖĞSE, GALBE, BEYİNE, AGLE, GÖZE DAHA İYİ, DAHA GÜZEL HITAEB EDER GÖNLÜNÜZ, GALBİ’NİZ, AGLİ’NİZ, GÖZÜNÜZ, GÖĞSÜ’NÜZ AÇILIR. YORULMA’DAN, SIKIL’MADAN, DAHA ÇOK AKICI ŞEKİL’DE, İSTEK’LE OKUR’SUNUZ. AŞAĞI’DAKİ LİNK’LERE TEK TEK TIKLA’YIN BAKIN İNCELE’YİN. . 1.JUST: www.justpaste.it/EL-FE-ETIHATI-1 . 2.JUST: www.justpaste.it/YENI-IYME-EN-ETTIM . 1333 SENE İÇİNDE YER'YÜZÜ TE-ERIYHIN'DE BİR İLK! MİLETİ İBRAEHİYM, İSLE-EM, İYME-EN, GUR-EN ÜZERE BİNE-E EDİLEN SİTE'LERİ WE WİDEO KANAL'LARI, HEPSİNİ TEAGIYB EDİN, HERKESE TEWSİYE EDİN, ÇEKİNME'YİN, KORKMA'YIN, PAYLAŞIN, BEĞENİN. . İYME-EN LE-E İ-LEHE İ-LE-E EL-LEHÜ MÜHAMEDÜ RASÜWLÜ EL-LEHİ. . İSLE-EM MİLETİ İBRAEHİYM KEFER NE-E BİKÜM BİZ SİZİ TEKFİYR ET-TİK EL-LEHÜ EKBER. . 3.İNSTAGRAM: www.instagram.com/tekfiyr2019 . 4.SİTE: www.mileti-ibraehiym.simplesite.com . 5.SİTE: www.gurenihakiym.wordpress.com . 6.SİTE: www.eyet-wehy.tumblr.com . 7.WİDEO: www.izlesene.com/iz/sunethadiys . 8.WİDEO: www.dailymotion.com/gur-en-hadiys . 9.WİDEO: www.tune.pk/suneti-ellehi . 10.WİDEO: www.youtube.com/channel/UCRPtWy-e1058_sTy0UlITDg/about . 11.TWİTTER: www.twitter.com/miletiibraehiym . EL-ŞEYHU MÜHAMED ABDÜ EL-MÜNTEGIM RADIYE EL-LEHÜ ANHÜ.
Edip Yüksel'le Kamera Arkası 15:32
Edip Yüksel'le Kamera Arkası 1.048 izlenme - 3 yıl önce Edip Yüksel: 1986 tarihinde hadis, sünnet ve icmayı mezhepçi öğretileri Allah'ın hükmüne ortak koşmak olarak gören "reformist" düşünceleri nedeniyle bazı dînî kesim tarafından "mürted" ilan edilerek hedef gösterilince ABD'ye göçtü. Hukuk ve felsefe alanında lisans diploması olan Yüksel, bir yüksek öğrenim kurumunda felsefe hocalığı yapmaktadır.
Edip Yüksel (T) NASA'ya Salak Diyen Hazret-i Dangalak 08:56
Edip Yüksel (T) NASA'ya Salak Diyen Hazret-i Dangalak 755 izlenme - 3 yıl önce Edip Yüksel'in Cübbeli Ahmet Hoca'ya (hoca yalnız dikkatinizi çekerim!) giydirdiği videolardan yalnızca bir tanesi. İzlerken şarlatanlar ve gerçek Müslümanlar arasında ki ince çizginin farkına varamayanlar varsın diye yüklendi!
Edip Yüksel - Ahmet Tekin İle Hadis Üzerine Tartışma 2/2 58:15
Edip Yüksel - Ahmet Tekin İle Hadis Üzerine Tartışma 2/2 784 izlenme - 4 yıl önce 22 Şubat 2013 tarihinde İstanbul Teknik Üniversitesi Taşkışla kampüsünde Ahmet Tekin ile yaptığım tartışma... 2013 Şubatında HaberTürk'teki Öteki Gündem prog...
Kuran'da 2 2=5 Yazsaydı 01:26
Kuran'da 2 2=5 Yazsaydı 507 izlenme - 2 yıl önce İlahiyatçıların ve ilahiyat konularıyla ilgilenen diğer kimselerin Kuran'a ilişkin dile getirdiği bin bir çeşit tevilin ve halkın din eleştirilerine gösterdiği tepkinin komik bir özeti.
Edip Yüksel - Sahabe, Peygamber Kanı ve Sidiği İçti mi? 18:42
Edip Yüksel - Sahabe, Peygamber Kanı ve Sidiği İçti mi? 537 izlenme - 3 yıl önce Cübbeli Ahmet'in bir takım hadisler ışığında sahabelerin peygamberin sidiğini ve kanını içtiğini , peygamberin dışkısının kokmadığını iddia etmektedir.Edip Yüksel de bu durumdan rahatsız olup bir video hazırlamış. Video biraz uzun farkındayım ama din adı altında insanları uyutup ceplerini boşaltan bu tiplerin gerçek yüzünü herkese göstermemiz gerekiyor. Ayrıca Cübbeli , Fethullah gibi dinci tayfanın nasıl hayatı insanlara zehir edebileceğinin uyarısını yapmış bu videoda Edip Bey.Hoş şu aralar canlı canlı görüyoruz bunu yanı başımızda. Üşenmeden izleyiniz efenim pişman olmazsınız. Not : Videodan bir alıntı yapmadan açıklamayı bitiremeyeceğim kusura bakmayın. "...Bide bunlar Atatürk'e laf ederler...Sizin gibi adamlara Atatürk gibi adam lazım..."
Edip Yüksel New York'ta Sıfır Noktası'nda Meydan Okuyor 07:16
Edip Yüksel New York'ta Sıfır Noktası'nda Meydan Okuyor 645 izlenme - 3 yıl önce Hadisleri kabul etmeyen ve dini yalnızca Kuran'dan alan ve Tüm detayları Kuran'da bulabileceğimizi iddia eden Edip Yüksel Amerika'da herkese 3 dk'lık bir münazara teklif ediyor. Münazara detaylarını yakında yayınlayacağım. Edip Yüksel'in Açıklaması Edip Yüksel Ground Zero'da Amerikalılara Meydan Okuyor İslami Reform konusunda çekilen ve yakında yayımlanacak olan bir dokümanter film için 25 Temmuz 2011 tarihinde Edip Yüksel New York'taki Ground Zero denilen noktada Amerikan vatandaşlarına meydan okudu. Benimle barış içinde entellektüel bir tartışmaya girmeye çağırıyorum sizi. Dini ve politik tezlerimi eleştiriniz. Sokaktan rastgele üç Amerikal'yı hakem olarak seçiniz. Eğer üç dakikalık bir tartışmanın sonunda haklı olduğunuza karar verirlerse o zaman şu elimdeki 100 doları kazanacaksınız. Eğer üç hakem tartışmayı kaybettiğinize karar verse o zaman aşağıdaki iki seçenekten birisini bedavadan seçeceksiniz: • Quran: a Reformist Translation'in bir kopyası. Kuran'dan korkuyorsanız veya okuma yazma bilmiyorsanız, o zaman: • Bir kutu gazlı içecek ve bir torba patates cipsi.
Edip Yüksel ve Michael Sikkofield 38:07
Edip Yüksel ve Michael Sikkofield 442 izlenme - 2 yıl önce Bu iki insanı o veya bu şekilde duymuşsunuzdur. Edip Yüksel'in siyasi fikirleri güzel olmasa da, islami açıdan güzel saptamaları vardır. İyi seyirler dilerim.
Edip Yüksel - Ne Mutlu Patatesim Diyene (Zerzevat Modeli) 23:15
Edip Yüksel - Ne Mutlu Patatesim Diyene (Zerzevat Modeli) 671 izlenme - 3 yıl önce Edip Yüksel'in ırkçılık hakkında yayınladığı videoyu, ilginize ve düşüncenize sunuyoruz.
Edip Yüksel - Walmart Domuzu 23:24
Edip Yüksel - Walmart Domuzu 489 izlenme - 3 yıl önce "Wal-Mart sağlıklı olmayan abur cubur çok yağlı ve şekerli çerezler satıyor. Bunlar Çin halkının sağlığına zarar vermeyecek mi?" Wal-Mart müdürü şu cevabı veriyor: "Doğrusu bir sorun yok. Deneyimleri sonucu öğrenecekler. İleride diyet ürünleri ve eksersiz makinaları bulunduran raflar açacağız. İşimiz daha iyi olacak!" Milyonlarca aç insana rağmen çürümeye terkedilmiş milyonlarca ton buğday, kapitalist sistemi "insanlığa karşı suç işlemekten" mahkûm etmek için tek başına yeterlidir. Kapitalist canavarı tarihin çöplüğüne, ikizi olan komünist diktatörlüğün yanına atmalıyız. Her ikisi de mantıkta Hatalı İkilem diye bilinen yöntemi kullanarak dünyayı uzun sure kandırdılar. Kapitalizm, kapital cezayı (capital punishment), yanı ölümü çoktan hakketmiştir. Biraj'ın yukarıdaki son cümlesini kapitalizmin mezar taşına yazabilirsiniz... Özellikle çürümeye terkedilmiş milyonlarca ton gıda maddesinin resmiyle birlikte! Yarattığı haksızlıkların ve trajedilerin bir kısmını bile listelemek ve resimlemek için gökdelen büyüklüğünde mezar taşı gerektiren bir canavardır kapitalizm!
Yalakalar ve Salakalar - Edip Yüksel 02:47
Yalakalar ve Salakalar - Edip Yüksel 622 izlenme - 3 yıl önce Milli ve dini duyguları istismar eden demagog siyasetçileri iki tip alkışlar. Yalakalar ve Salakalar. Yalakalar makam, maaş ve ihale alır; salakalar ise vergi, oy ve kan verir.
Edip Yüksel (t) 2014 Çay Tv Programı 01:33:38
Edip Yüksel (t) 2014 Çay Tv Programı 462 izlenme - 4 yıl önce Ramazan Koyuncu'nun Sunuculuğunu Yaptığı Kuran İle Yüzyüze Programında Edip Yüksel İle Yaptığı Söyleşi.
4 Dilde Van Kalesi Tanıtımı 03:20
4 Dilde Van Kalesi Tanıtımı 248 izlenme - 2 yıl önce Edip Yüksel ve Van Keçileri İngilizce, Türkçe, Kürtçe ve Japonca Van Kalesi Tanıtımı
Edip Yüksel'in Akılalmaz Gökkuşağı Projesi 04:39
Edip Yüksel'in Akılalmaz Gökkuşağı Projesi 259 izlenme - 3 yıl önce Edip Yüksel'i sunni islamı reddedip ABD'ye yerleşmesi ve youtube videoları ile tanıyorsunuz. Geçenlerde animasyon yaptıracak birini arıyordu,bir projem var diyordu. Elemanı bulmuş ve anismasyonu yaptırmış. Ben bu işin esprisi nedir anlamaya zekam yetmedi sizlere sunayım dedim.
REŞAD HALİFE KAFİRİN VE EDİP YÜKSEL KAFİRİN BATIL OLAN 19 RAKAMINA CEVAB HAÇLILARINTAKVİMİ ESAS ALIR 02:50
REŞAD HALİFE KAFİRİN VE EDİP YÜKSEL KAFİRİN BATIL OLAN 19 RAKAMINA CEVAB HAÇLILARINTAKVİMİ ESAS ALIR 197 izlenme - 1 yıl önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR
ABD'li Öğrencilerin Ak Saray ile İlgili Görüşleri 06:34
ABD'li Öğrencilerin Ak Saray ile İlgili Görüşleri 211 izlenme - 3 yıl önce Daha önce yayınlanan Edip Yüksel videosunun devamı olarak ele alınmış bir çalışma. Bir önceki çalışmasında Türkiye'nin başbakanını soruyordu. Bu videoda ise 1150 odalı sarayı neden yaptırmış olabilir? sorusu üzerinde durulmuş. Edip Yüksel ABD'de üniversitelerde Felsefe dersleri vermekte. Bir ülkenin seçilmiş lideri kamu kaynaklarını kullanarak 1150 odalı bir saray yaptırmış. Neden? verilen cevapların bazıları şöyle... Güç gösterisi... Yapabileceğini göstermek... Fiziksel bir zaafını örtmek...
EDİP YÜKSEL LAİK KAFİR OLDUĞUNU İLAN ETTİ ÇARŞAF TESETTÜR DÜŞMANIDIR AMERİKADA SEÇİMLERE GİRECEKMİŞ 01:12
EDİP YÜKSEL LAİK KAFİR OLDUĞUNU İLAN ETTİ ÇARŞAF TESETTÜR DÜŞMANIDIR AMERİKADA SEÇİMLERE GİRECEKMİŞ 123 izlenme - 1 yıl önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR
EDİP YÜKSEL KAFİRİ 2013 YILINDA BENİM SAYFAMI GÖSTERİP TALEBESİ DİYEREK İFTİRA ATMIŞTIR ODA KAFİRDİR 17:13
EDİP YÜKSEL KAFİRİ 2013 YILINDA BENİM SAYFAMI GÖSTERİP TALEBESİ DİYEREK İFTİRA ATMIŞTIR ODA KAFİRDİR 161 izlenme - 2 yıl önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN: TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ: ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE: “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE: ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ: KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 8-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN: 1-BUHARİ: ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM: ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ: ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD: ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ: ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE: ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA: İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED: AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ: ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN : 1-EL-KAFİ: CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH: ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM: EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR: EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ "BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ" DİYENLERİN HEPSİDE: ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB: ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA> TORUNLARIDA> TALEBELERİDE> BABASIDA> DEDESİDE: ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE: ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE: ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ: ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK: HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA: 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN: TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR
Peygamber Şeriat Koyamaz Diyen Edip Yüksel'e Cübbeli Hoca'dan Cevap 02:59
Peygamber Şeriat Koyamaz Diyen Edip Yüksel'e Cübbeli Hoca'dan Cevap 189 izlenme - 3 yıl önce Cübbeli ahmet hoca'dan tokat gibi cevap...İLETİŞİM skype blacknota email: dostmevlana@hotmail.com ALLAH RAZI OLSUN HOCAMIZDAN
Sagopa Kajmer Ve Kolera Edip Yükselin Yolunda Mı? 06:02
Sagopa Kajmer Ve Kolera Edip Yükselin Yolunda Mı? 185 izlenme - 3 yıl önce Orijinal video youtube.com/channel/UCnVS6jPRK6GlbwhQ2Hdzdug kanalına aittir. Bugün sünnet ve hadisleri yalanlar nitelikte twitler yayınlayıp Edip Yüksel için bu adam samimi, dinleyin diyen ve daha önce albümlerini Allah yolundayım diye yutturup sattıran Yunus Özyavuz'un 2009'da Cübbeli hoca hakkında söyledikleri böyleydi: hocam benim canımdır.ben onun sayesinde nice ilimler öğrendim.ilme devam ediyorum. o benim danışacağım en mühim kaynaktır,senetimdir.ben cübbeli ahmet hocamı allah rızası için çok seviyorum.ulema hazeratını ceddimiz baş üstünde tutmuştur. bu durum öteden bu yana böyle gelmiştir.zamanın allamesi ise cübbeli ahmet hoca efendidir. ayrıntı bekleyenler için bir kaç ayrıntıyı paylaşayım. bir gün cd -dvd sipariş ediyorudum.isimleri çok hoşuma giden bir seri cd yi satın aldım. bu seri haricinde onlarca cd-dvd aldım o alışverişimde.sonra bu materyaller bana vardığı vakit, kapaklarını inceledim.cübbeli hocamın resmini gördüm.etrafımdakiler ürktüler. henüz izlememiştik sadece kapaktaki resminden kaynaklandı bu.sarık,cübbe sakal vs. şu an herkes öyle değil mi zaten? herkes yanılmıyor mu çoğu zaman ya da bazen? neyse; birgün ''hadi takalım da şu cübbeli hocayı bir izleyelim'' dedim. o gün bugundur aradığımı bulmanın mutluluğu içerisindeyim.herşey açık ve net. hadise sünnete tam riayet,yalakalık yok,neyse o.1400 sene evvel gelen emanet aynen korunuyor ve devam ettiriliyor.ben bunu arıyordum.onlarca hoca-alim sohbeti dinledim. ama sadece sohbetti.cübbeli hoca efendinin ilim meclisi ise sahabeyle buluşmak gibiydi. evliya hazeratının da hazır olarak bulunup dinlediği ruhlarının manen mecliste hissedildiği bir sohbetti adeta.efendimiz sallalahu aleyhi vesellem in ihya olduğunu hissettiğimiz türdendi, hatta her sohbette onunetrafımızda bir yerlerde olduğunu gözümüzle göremesek de hislerimizle hissettiğimiz türden. ben bunu seviyorum ve bunun peşindeyim.etrafta insanlar beni hocamla görecekler diye çekinmiyorum.aksine tabuları yıkmak istiyorum.bir müslümanım ve birçoğunun gördüğü gibi ''iyi insan ol yeter'' mantığı göremiyorum.bir musluman çocuğu olduğumu unutan ve hayrete düşenler hatta çevre rap sakinlerinde hakarete varan söylemler söyleyen kişiler oluyor.sakal,sürme gibi. onları da anlıyorum,öyleyken böyle olunca akılları şaşıyor. bununla beraber bana ve yaptıklarıma dil uzatmak isterseniz peki ala.siz bilirsiniz. hocam konusunda ailem bile hiç olmadığı kadar üzerime geldi.hatta onlarla az kalsın bozuşuyorduk. neyseki bana güveniyorlar ve artık ailem de beni böyle kabulleniyorlar.ya da kabullenmek zorundalar.din gerçekten kimsenin elini sürmemesi gereken bir emanet. kısacası son 3 senedir zaten ben ,hem ailemle hem dostlarımla dini,manevi konular nedeniyle ihtilafa düşüyorum .ama hiç problem değil.yürüdüğün yolun doğru olduğunu biliyorsan yürü gitsin.arkana bile bakma.ben öyle yaptım.kimin ne dediği de önemli değil. maksat saflarımızı bilelim değil mi? cübbeli hocam hakkında son olarak şunu söylemek isterim; o gerçekten mübarek bir evliyanın okulunda okumuş onun rahlesinden ders yapmış,onun takvasıyla edep bulmuş mübarek bir arif. bir alim.herkesin peşini bırakırım ama onun peşini bırakmam.vesselam. umarım açıklamalarım herkesin aklındaki soruları cevaplandırmıştır. yine de aklınızda soru işareti varsa sorun.sormadan iş olmaz derler.