Hoşgeldiniz!

edirne keşan

Gül Ali 03:35
Gül Ali 17.639 izlenme - 8 yıl önce trakya'ya has bir müzik
5 Yaşında İş Makinası Kullanmak (Yerli Malı) 01:07
5 Yaşında İş Makinası Kullanmak (Yerli Malı) 942 izlenme - 3 yıl önce Edirne’nin Keşan İlçesi’nde 5 yaşındaki H.S.’nin iş makinası kullanması, görenleri şaşkına çevirdi, deniyor. Ayrıca videoda Türk medyasının poh poh'lamasını da duyabilirsiniz. Şu videoya ithafen yüklenmiştir: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/91375/5-yasinda-is-makinasi-kullanmak Haber metnide şurada: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/91375/5-yasinda-is-makinasi-kullanmak
Sarıköylü Tevfik - Edirne Keşan 03:48
Sarıköylü Tevfik - Edirne Keşan 692 izlenme - 5 yıl önce
Fehmi Ünlüyayla - Kasap Halay Havası 01:48
Fehmi Ünlüyayla - Kasap Halay Havası 230 izlenme - 11 ay önce Fehmi Ünlüyayla - Kasap Halay Havası(Bey Plak) Saksafon Klarnet Eşliğinde Trakya Edirne Keşan Tekirdağ Çerkezköy Saray vize Kırklareli Bölgelerinin nin en çok sevilen dinlenen roman oyun Havalarını Çiftetellilerini Fehmi Ünlüyaylanın Bu Albümde Buradan Dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Türküleri Dinle,Yöresel Klipleri HD İzle !..
umuda yolculuk edirnede 02:00
umuda yolculuk edirnede 286 izlenme - 7 yıl önce
Fehmi Ünlüyayla - Eminem - Saksafonlu 03:46
Fehmi Ünlüyayla - Eminem - Saksafonlu 78 izlenme - 11 ay önce Fehmi Ünlüyayla - Eminem - Saksafonlu(Bey Plak) Saksafon Eşliğinde Trakya Edirne Keşan Tekirdağ Çerkezköy Saray vize Kırklareli Bölgelerinin nin en çok sevilen dinlenen roman oyun Havalarını Çiftetellilerini Fehmi Ünlüyaylanın Bu Albümde Buradan Dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Türküleri Dinle,Yöresel Klipleri HD İzle !..
Bir Türlü Müzik Yapamayan Selim Sesler 02:01
Bir Türlü Müzik Yapamayan Selim Sesler 125 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Hatırası'nın çekimleri için Trakya'ya (büyük ihtimalle başkent Edirne'ye) gidilir. Orada Selim abey çalacak, sadece gelin ve damat oynayacak, çevredekiler de izleyecek. Plan budur. Ancak Trakyalıların hareketliliği, müzik duyunca oynama huyları hesaba katılmamıştır. Ve belgeselin bir kısmı Selim abey'in "lütfen oturun, misafirlerimiz var çekim yapıyorlar" sesleriyle neşelenmiştir. Seviyorum trakyalıları bea:)
Gençlik Zeybek - Keşan Karacaali Köyü 02:36
Gençlik Zeybek - Keşan Karacaali Köyü 244 izlenme - 5 yıl önce Gençlik Zeybek - Keşan Karacaali Köyü Facebook: http://www.facebook.com/pages/Keşan-Karacaali-Köyü/212851525423340?ref=hl
Eşini Yatakta, Kendini de Köy Meydanında Vurdu 01:50
Eşini Yatakta, Kendini de Köy Meydanında Vurdu 104 izlenme - 2 yıl önce Edirne'de psikolojik sorunları olduğu öne sürülen kişi, eşini yatakta uyurken kafasından tüfekle vurdu, köy meydanında da kendi kafasına sıktı.
Fehmi Ünlüyayla - Çiftetelli Saksafonlu 02:10
Fehmi Ünlüyayla - Çiftetelli Saksafonlu 52 izlenme - 11 ay önce Fehmi Ünlüyayla - Çiftetelli Saksafonlu(Bey Plak) Saksafon Klarnet Eşliğinde Trakya Edirne Keşan Tekirdağ Çerkezköy Saray vize Kırklareli Bölgelerinin nin en çok sevilen dinlenen roman oyun Havalarını Çiftetellilerini Fehmi Ünlüyaylanın Bu Albümde Buradan Dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Türküleri Dinle,Yöresel Klipleri HD İzle !..
on dört bahar 04:29
on dört bahar 112 izlenme - 5 yıl önce Edirneden Bir Aşk Hikayesi
Fehmi Ünlüyayla - Arap Oyun Havası 05:12
Fehmi Ünlüyayla - Arap Oyun Havası 34 izlenme - 11 ay önce Fehmi Ünlüyayla - Arap Oyun Havası(Bey Plak) Saksafon Klarnet Eşliğinde Trakya Edirne Keşan Tekirdağ Çerkezköy Saray vize Kırklareli Bölgelerinin nin en çok sevilen dinlenen roman oyun Havalarını Çiftetellilerini Fehmi Ünlüyaylanın Bu Albümde Buradan Dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Türküleri Dinle,Yöresel Klipleri HD İzle !..
Fehmi Ünlüyayla - Kemalpaşa Çiftetellisi 05:22
Fehmi Ünlüyayla - Kemalpaşa Çiftetellisi 33 izlenme - 11 ay önce Fehmi Ünlüyayla - Kemalpaşa Çiftetellisi(Bey Plak) Saksafon Klarnet Eşliğinde Trakya Edirne Keşan Tekirdağ Çerkezköy Saray vize Kırklareli Bölgelerinin nin en çok sevilen dinlenen roman oyun Havalarını Çiftetellilerini Fehmi Ünlüyaylanın Bu Albümde Buradan Dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Türküleri Dinle,Yöresel Klipleri HD İzle !..
Fehmi Ünlüyayla - Roman Havası 05:14
Fehmi Ünlüyayla - Roman Havası 21 izlenme - 11 ay önce Fehmi Ünlüyayla - Roman Havası(Bey Plak) Saksafon Klarnet Eşliğinde Trakya Edirne Keşan Tekirdağ Çerkezköy Saray vize Kırklareli Bölgelerinin nin en çok sevilen dinlenen roman oyun Havalarını Çiftetellilerini Fehmi Ünlüyaylanın Bu Albümde Buradan Dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Türküleri Dinle,Yöresel Klipleri HD İzle !..
Uyuyan Eşini Öldürdü, Köy Meydanında Yaşamına Son Vermek İstedi 01:50
Uyuyan Eşini Öldürdü, Köy Meydanında Yaşamına Son Vermek İstedi 43 izlenme - 2 yıl önce Edirne'de psikolojik sorunları olduğu öne sürülen Gökhan Ferit G., uyuyan eşi Ersel G.'yi tüfekle başından vurarak öldürüp intihara kalkıştı.
'Öğretmen Öküz', 'Öğrenci Eşek' Adlı Kitaplara Eğitimcilerden Tepki 06:04
'Öğretmen Öküz', 'Öğrenci Eşek' Adlı Kitaplara Eğitimcilerden Tepki 48 izlenme - 2 yıl önce Edirne'de 'Öğretmen Öküz, Öğrenci Eşek, Doktor Tilki, Trafik Polisi Kurbağa' adlı resimli hikaye kitaplarına, öğrencilere ve meslek dallarına hakaret edildiği iddiasıyla tepki geldi.
Fehmi Ünlüyayla - Azize Göbek Havası 02:04
Fehmi Ünlüyayla - Azize Göbek Havası 18 izlenme - 11 ay önce Fehmi Ünlüyayla - Azize Göbek Havası(Bey Plak) Saksafon Klarnet Eşliğinde Trakya Edirne Keşan Tekirdağ Çerkezköy Saray vize Kırklareli Bölgelerinin nin en çok sevilen dinlenen roman oyun Havalarını Çiftetellilerini Fehmi Ünlüyaylanın Bu Albümde Buradan Dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Türküleri Dinle,Yöresel Klipleri HD İzle !..
Fehmi Ünlüyayla - İlvanlım 02:30
Fehmi Ünlüyayla - İlvanlım 18 izlenme - 11 ay önce Fehmi Ünlüyayla - İlvanlım(Bey Plak) Saksafon Klarnet Eşliğinde Trakya Edirne Keşan Tekirdağ Çerkezköy Saray vize Kırklareli Bölgelerinin nin en çok sevilen dinlenen roman oyun Havalarını Çiftetellilerini Fehmi Ünlüyaylanın Bu Albümde Buradan Dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Türküleri Dinle,Yöresel Klipleri HD İzle !..
Hırsızlık Şüphelisi Yakalanınca Ortalığı Birbirine Kattı 03:14
Hırsızlık Şüphelisi Yakalanınca Ortalığı Birbirine Kattı 4 izlenme - 6 ay önce Edirne'nin Keşan ilçesi'nde bir iş hanına hırsızlık yapmak amacıyla girdiği iddia edilen 17 yaşındaki H.G., esnaf tarafından fark edilerek yakalandı ve emniyet müdürlüğüne götürülerek polise teslim edildi. Olay anı ise bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.
İntihar şovmeni iş başında 01:06
İntihar şovmeni iş başında 17 izlenme - 3 yıl önce Edirne'nin Keşan ilçesinde özel bir hastanenin çatısına çıkan bir kişi intihar girişiminde bulundu. daha fazlası www.izlesene.com/aksamtv kanalında...
Fehmi Ünlüyayla - Sigaramın Dumanı 02:30
Fehmi Ünlüyayla - Sigaramın Dumanı 12 izlenme - 11 ay önce Fehmi Ünlüyayla - Sigaramın Dumanı(Bey Plak) Saksafon Klarnet Eşliğinde Trakya Edirne Keşan Tekirdağ Çerkezköy Saray vize Kırklareli Bölgelerinin nin en çok sevilen dinlenen roman oyun Havalarını Çiftetellilerini Fehmi Ünlüyaylanın Bu Albümde Buradan Dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Türküleri Dinle,Yöresel Klipleri HD İzle !..
Fehmi Ünlüyayla - Saksafonlu Ada Çiftetellisi 06:09
Fehmi Ünlüyayla - Saksafonlu Ada Çiftetellisi 6 izlenme - 11 ay önce Fehmi Ünlüyayla - Saksafonlu Ada Çiftetellisi(Bey Plak) Saksafon Eşliğinde Trakya Edirne Keşan Tekirdağ Çerkezköy Saray vize Kırklareli Bölgelerinin nin en çok sevilen dinlenen roman oyun Havalarını Çiftetellilerini Fehmi Ünlüyaylanın Bu Albümde Buradan Dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Türküleri Dinle,Yöresel Klipleri HD İzle !..
Edirne Yol Üzerinde Toplananlar, Kullanılmayan Binada Çıkan Yangını Film Gibi İzlediler 01:57
Edirne Yol Üzerinde Toplananlar, Kullanılmayan Binada Çıkan Yangını Film Gibi İzlediler 2 izlenme - 1 yıl önce Edirne'nin Keşan ilçesinde kullanılmayan 2 katlı binada çıkan yangın itfaiye ekiplerince söndürülürken, yol üzerinde toplananlar olayı cep telefonlarıyla görüntüleyerek, film gibi izledi.