Hoşgeldiniz!

edirne keşan

Bas Git Bak! 01:26
Bas Git Bak! 6.305 izlenme - 4 ay önce 5 Yıl önce oğlum bak git olayı hafızalardan halen çıkmazken, benzeri bir olay Edirne'nin Keşan ilçesinde 2 temizlik işçisi bir gurup genç arasında yaşandı
Gül Ali 03:35
Gül Ali 17.866 izlenme - 10 yıl önce trakya'ya has bir müzik
Traktör Römorkunun Altında Kahvaltı Etmek İstedi, Canından Oldu 01:08
Traktör Römorkunun Altında Kahvaltı Etmek İstedi, Canından Oldu 826 izlenme - 1 yıl önce Edirne’nin Keşan ilçesinde eşiyle birlikte traktör römorkunun altında yemek yemek isteyen yaşlı adam, freni boşalan traktörün altında kalarak hayatını kaybetti.
5 Yaşında İş Makinası Kullanmak (Yerli Malı) 01:07
5 Yaşında İş Makinası Kullanmak (Yerli Malı) 992 izlenme - 4 yıl önce Edirne’nin Keşan İlçesi’nde 5 yaşındaki H.S.’nin iş makinası kullanması, görenleri şaşkına çevirdi, deniyor. Ayrıca videoda Türk medyasının poh poh'lamasını da duyabilirsiniz. Şu videoya ithafen yüklenmiştir: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/91375/5-yasinda-is-makinasi-kullanmak Haber metnide şurada: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/91375/5-yasinda-is-makinasi-kullanmak
Sarıköylü Tevfik - Edirne Keşan 03:48
Sarıköylü Tevfik - Edirne Keşan 705 izlenme - 7 yıl önce
Fehmi Ünlüyayla - Kasap Halay Havası 01:48
Fehmi Ünlüyayla - Kasap Halay Havası 357 izlenme - 2 yıl önce Fehmi Ünlüyayla - Kasap Halay Havası(Bey Plak) Saksafon Klarnet Eşliğinde Trakya Edirne Keşan Tekirdağ Çerkezköy Saray vize Kırklareli Bölgelerinin nin en çok sevilen dinlenen roman oyun Havalarını Çiftetellilerini Fehmi Ünlüyaylanın Bu Albümde Buradan Dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Türküleri Dinle,Yöresel Klipleri HD İzle !..
umuda yolculuk edirnede 02:00
umuda yolculuk edirnede 291 izlenme - 8 yıl önce
Gençlik Zeybek - Keşan Karacaali Köyü 02:36
Gençlik Zeybek - Keşan Karacaali Köyü 251 izlenme - 6 yıl önce Gençlik Zeybek - Keşan Karacaali Köyü Facebook: http://www.facebook.com/pages/Keşan-Karacaali-Köyü/212851525423340?ref=hl
Bir Türlü Müzik Yapamayan Selim Sesler 02:01
Bir Türlü Müzik Yapamayan Selim Sesler 164 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Hatırası'nın çekimleri için Trakya'ya (büyük ihtimalle başkent Edirne'ye) gidilir. Orada Selim abey çalacak, sadece gelin ve damat oynayacak, çevredekiler de izleyecek. Plan budur. Ancak Trakyalıların hareketliliği, müzik duyunca oynama huyları hesaba katılmamıştır. Ve belgeselin bir kısmı Selim abey'in "lütfen oturun, misafirlerimiz var çekim yapıyorlar" sesleriyle neşelenmiştir. Seviyorum trakyalıları bea:)
Fehmi Ünlüyayla - Eminem - Saksafonlu 03:46
Fehmi Ünlüyayla - Eminem - Saksafonlu 127 izlenme - 2 yıl önce Fehmi Ünlüyayla - Eminem - Saksafonlu(Bey Plak) Saksafon Eşliğinde Trakya Edirne Keşan Tekirdağ Çerkezköy Saray vize Kırklareli Bölgelerinin nin en çok sevilen dinlenen roman oyun Havalarını Çiftetellilerini Fehmi Ünlüyaylanın Bu Albümde Buradan Dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Türküleri Dinle,Yöresel Klipleri HD İzle !..
Fehmi Ünlüyayla - Çiftetelli Saksafonlu 02:10
Fehmi Ünlüyayla - Çiftetelli Saksafonlu 108 izlenme - 2 yıl önce Fehmi Ünlüyayla - Çiftetelli Saksafonlu(Bey Plak) Saksafon Klarnet Eşliğinde Trakya Edirne Keşan Tekirdağ Çerkezköy Saray vize Kırklareli Bölgelerinin nin en çok sevilen dinlenen roman oyun Havalarını Çiftetellilerini Fehmi Ünlüyaylanın Bu Albümde Buradan Dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Türküleri Dinle,Yöresel Klipleri HD İzle !..
Fehmi Ünlüyayla - Kemalpaşa Çiftetellisi 05:22
Fehmi Ünlüyayla - Kemalpaşa Çiftetellisi 56 izlenme - 2 yıl önce Fehmi Ünlüyayla - Kemalpaşa Çiftetellisi(Bey Plak) Saksafon Klarnet Eşliğinde Trakya Edirne Keşan Tekirdağ Çerkezköy Saray vize Kırklareli Bölgelerinin nin en çok sevilen dinlenen roman oyun Havalarını Çiftetellilerini Fehmi Ünlüyaylanın Bu Albümde Buradan Dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Türküleri Dinle,Yöresel Klipleri HD İzle !..
Fehmi Ünlüyayla - Arap Oyun Havası 05:12
Fehmi Ünlüyayla - Arap Oyun Havası 44 izlenme - 2 yıl önce Fehmi Ünlüyayla - Arap Oyun Havası(Bey Plak) Saksafon Klarnet Eşliğinde Trakya Edirne Keşan Tekirdağ Çerkezköy Saray vize Kırklareli Bölgelerinin nin en çok sevilen dinlenen roman oyun Havalarını Çiftetellilerini Fehmi Ünlüyaylanın Bu Albümde Buradan Dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Türküleri Dinle,Yöresel Klipleri HD İzle !..
Fehmi Ünlüyayla - Roman Havası 05:14
Fehmi Ünlüyayla - Roman Havası 40 izlenme - 2 yıl önce Fehmi Ünlüyayla - Roman Havası(Bey Plak) Saksafon Klarnet Eşliğinde Trakya Edirne Keşan Tekirdağ Çerkezköy Saray vize Kırklareli Bölgelerinin nin en çok sevilen dinlenen roman oyun Havalarını Çiftetellilerini Fehmi Ünlüyaylanın Bu Albümde Buradan Dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Türküleri Dinle,Yöresel Klipleri HD İzle !..
Fehmi Ünlüyayla - Azize Göbek Havası 02:04
Fehmi Ünlüyayla - Azize Göbek Havası 32 izlenme - 2 yıl önce Fehmi Ünlüyayla - Azize Göbek Havası(Bey Plak) Saksafon Klarnet Eşliğinde Trakya Edirne Keşan Tekirdağ Çerkezköy Saray vize Kırklareli Bölgelerinin nin en çok sevilen dinlenen roman oyun Havalarını Çiftetellilerini Fehmi Ünlüyaylanın Bu Albümde Buradan Dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Türküleri Dinle,Yöresel Klipleri HD İzle !..
'Öğretmen Öküz', 'Öğrenci Eşek' Adlı Kitaplara Eğitimcilerden Tepki 06:04
'Öğretmen Öküz', 'Öğrenci Eşek' Adlı Kitaplara Eğitimcilerden Tepki 49 izlenme - 4 yıl önce Edirne'de 'Öğretmen Öküz, Öğrenci Eşek, Doktor Tilki, Trafik Polisi Kurbağa' adlı resimli hikaye kitaplarına, öğrencilere ve meslek dallarına hakaret edildiği iddiasıyla tepki geldi.
Fehmi Ünlüyayla - İlvanlım 02:30
Fehmi Ünlüyayla - İlvanlım 25 izlenme - 2 yıl önce Fehmi Ünlüyayla - İlvanlım(Bey Plak) Saksafon Klarnet Eşliğinde Trakya Edirne Keşan Tekirdağ Çerkezköy Saray vize Kırklareli Bölgelerinin nin en çok sevilen dinlenen roman oyun Havalarını Çiftetellilerini Fehmi Ünlüyaylanın Bu Albümde Buradan Dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Türküleri Dinle,Yöresel Klipleri HD İzle !..
Edirne'de Seyir Halindeki Aracın Üzerinde Yatan Kuzu Görenleri Şaşkına Çevirdi 00:32
Edirne'de Seyir Halindeki Aracın Üzerinde Yatan Kuzu Görenleri Şaşkına Çevirdi 4 izlenme - 9 ay önce Edirne'nin Keşan ilçesinde seyir halindeki aracın üzerindeki kuzuyu gören vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi.
Hırsızlık Şüphelisi Yakalanınca Ortalığı Birbirine Kattı 03:14
Hırsızlık Şüphelisi Yakalanınca Ortalığı Birbirine Kattı 8 izlenme - 2 yıl önce Edirne'nin Keşan ilçesi'nde bir iş hanına hırsızlık yapmak amacıyla girdiği iddia edilen 17 yaşındaki H.G., esnaf tarafından fark edilerek yakalandı ve emniyet müdürlüğüne götürülerek polise teslim edildi. Olay anı ise bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.
İntihar şovmeni iş başında 01:06
İntihar şovmeni iş başında 18 izlenme - 4 yıl önce Edirne'nin Keşan ilçesinde özel bir hastanenin çatısına çıkan bir kişi intihar girişiminde bulundu. daha fazlası www.izlesene.com/aksamtv kanalında...
Fehmi Ünlüyayla - Sigaramın Dumanı 02:30
Fehmi Ünlüyayla - Sigaramın Dumanı 17 izlenme - 2 yıl önce Fehmi Ünlüyayla - Sigaramın Dumanı(Bey Plak) Saksafon Klarnet Eşliğinde Trakya Edirne Keşan Tekirdağ Çerkezköy Saray vize Kırklareli Bölgelerinin nin en çok sevilen dinlenen roman oyun Havalarını Çiftetellilerini Fehmi Ünlüyaylanın Bu Albümde Buradan Dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Türküleri Dinle,Yöresel Klipleri HD İzle !..
Fehmi Ünlüyayla - Saksafonlu Ada Çiftetellisi 06:09
Fehmi Ünlüyayla - Saksafonlu Ada Çiftetellisi 16 izlenme - 2 yıl önce Fehmi Ünlüyayla - Saksafonlu Ada Çiftetellisi(Bey Plak) Saksafon Eşliğinde Trakya Edirne Keşan Tekirdağ Çerkezköy Saray vize Kırklareli Bölgelerinin nin en çok sevilen dinlenen roman oyun Havalarını Çiftetellilerini Fehmi Ünlüyaylanın Bu Albümde Buradan Dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Türküleri Dinle,Yöresel Klipleri HD İzle !..
Azra Akın Dünya Evine Girdi - Edirne 01:37
Azra Akın Dünya Evine Girdi - Edirne 4 izlenme - 1 yıl önce Londra'da yapılan 2002 Miss World yarışmasında dünya güzeli seçilen Azra Akın, Edirne'nin Keşan ilçesinde dünya evine girdi.
Edirne Yol Üzerinde Toplananlar, Kullanılmayan Binada Çıkan Yangını Film Gibi İzlediler 01:57
Edirne Yol Üzerinde Toplananlar, Kullanılmayan Binada Çıkan Yangını Film Gibi İzlediler 4 izlenme - 3 yıl önce Edirne'nin Keşan ilçesinde kullanılmayan 2 katlı binada çıkan yangın itfaiye ekiplerince söndürülürken, yol üzerinde toplananlar olayı cep telefonlarıyla görüntüleyerek, film gibi izledi.