Hoşgeldiniz!

edward norton

Gizli Güzellik (Collateral Beauty) Türkçe Altyazılı 2. Fragman 02:18
Gizli Güzellik (Collateral Beauty) Türkçe Altyazılı 2. Fragman 126.031 izlenme - 1 yıl önce 2016 yapımı Gizli Güzellik (Collateral Beauty) Türkçe altyazılı fragmanı. Filmde Will Smith, Edward Norton ve Helen Mirren gibi oyuncular var.
Dövüş Kulübü Fragman 02:30
Dövüş Kulübü Fragman 127.144 izlenme - 5 yıl önce Oregon Üniversitesinde yüksek lisansını yapan Chuck Palanhiuk'un uzak olmayan bir gelecekte geçen ve kafası karışık genç bir erkeği konu alan romanından yola çıkılarak çekilen Fight Club'da filmi anlatan, ünlü bir otomobil firmasında iyi bir işe sahiptir. Tek düze yaşamı kronik uykusuzluk sorunuyla çekilmez bir hale gelmiştir. Ailesi ve yakın bir arkadaşı olmayan Jack doktorunun tavsiyesi üzerine kanserli hastaların terapi grubuna katılır. Bu toplantılar esnasında Marla'yla tanışır o da genç adam gibi hasta olmadığı halde grubun toplantılarına katılmaktadır. Jack'in ve Marla'nın çabaları tüketici kültürünün anlamsızlığına karşı bir duruştur adeta kariyer sahibi ama yanlız insanların bir tepkisi. Jack'ın jenerasyonu ölü bir jenerasyondur. Bir yolculuk sonrası evinin yanmış olduğunu gördüğünde arayabileceği tek kişinin yolculuk sırasında tanıştığı sabun satıcısı Tyler Durden olmasıda adeta bunun bir kanıtıdır. İçilen birkaç biranın ardından park yerinde Tyler, kahramanımızı kendine vurması için kışırtacaktır. Aralarında başlayan bu kavga Jack'in hayatını değiştirecektir. Bir süre sonra Jack Tyler'ın yanına taşınır. Tyler'ın liderliğinde bir dövüş kulübünün kuruluşuyla bu kulübde sayıları elliyi aşmamak kaydıyla genç erkekler birbirleriyle dövüşmeye başlayacaklardır. Kısa sürede popüler hale gelen kulüp ve Tyler Durden hızlı bir şekilde bu ölü jenerasyonun mesihi haline gelir.
Gizli Güzellik (Collateral Beauty) Türkçe Altyazılı Fragman 02:20
Gizli Güzellik (Collateral Beauty) Türkçe Altyazılı Fragman 13.725 izlenme - 1 yıl önce 2016 yapımı Gizli Güzellik (Collateral Beauty) Türkçe altyazılı fragmanı. Filmde Will Smith, Edward Norton ve Helen Mirren gibi oyuncular var.
Fight Club Kamera Arkası - Narrator'un Kendini Vurma Sahnesi 03:03
Fight Club Kamera Arkası - Narrator'un Kendini Vurma Sahnesi 4.740 izlenme - 3 yıl önce Fight Club filminin son sahnesinde yer alan Narrator'un (Edward Norton) Tyler'a resti çekip kendini ağzından vurduğu sahnenin nasıl hazırlandığını izliyoruz efenim. İyi seyirler.
The Grand Budapest Hotel Fragmanı 02:25
The Grand Budapest Hotel Fragmanı 6.891 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Johnny Depp ve Edward Norton gibi isimlerin bulunduğu ABD yapımı komedi filmi The Grand Budapest Hotel filminin fragmanı. Wes Anderson’ın merakla beklediğimiz yeni filmi The Grand Budapest Hotel, 2014 yılının şubat ayında düzenlenecek olan 64. Uluslararası Berlin Film Festivali’nin açılış filmi olacak.
Rounders Trailer 02:44
Rounders Trailer 6.026 izlenme - 5 yıl önce Academy Award(R) winner Matt Damon (GOOD WILL HUNTING, Best Original Screenplay, 1997; THE BOURNE SUPREMACY) and Edward Norton (THE ITALIAN JOB) star in this...
İtalyan İşi Fragman 02:43
İtalyan İşi Fragman 4.484 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Donald Sutherland, Mark Wahlberg, Edward Norton yer alan ve intikam için soygun yapanların hikayesini konu aldığı aksiyon suç tarzındaki italyan işi fragmanı.
25.Saat - Ayna Sahnesi - Türkçe Altyazı 05:21
25.Saat - Ayna Sahnesi - Türkçe Altyazı 1.775 izlenme - 3 yıl önce Ünlü Yönetmen Spike Lee'nin Yönetmenliğini yaptığı Kült Filmler arasında yer alan 25.Saat Filminde Edward Norton'un Ayna karşısında yaptığı konuşmayı ve lanet etiği şeylere bakacaz.. Film 2002 Çekildiği için 11 Eylül sonrasında Amerikan toplumunda yaşanan çekişmelerin bir görüntüsüdür aslında. Not: Sitede videonun Türkçe Dublajı Mevcuttur Bu video ise Altyazıdır. Yönetici arkadaşlar İnşallah kabul edersiniz... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/106997/senin-de-icine-edeyim-25-saat-25th-hour-dublajli
Brad Pitt - Dövüş Kulübü 02:16
Brad Pitt - Dövüş Kulübü 2.036 izlenme - 5 yıl önce Brad Pitt'in Dövüş Kulübü filminde canlandırdığı performans.
25.Saat - Final 11:01
25.Saat - Final 898 izlenme - 3 yıl önce Mükemmel Edward Norton oyunculuğu sayesinde arabadaki 3.kişi olabilirsiniz. Hapise girip girmediği size kalmış. Filmdeki diğer kült sahne; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/36910/fuck-you---lanet-olsun-kufur-icerir---25th-hour
Everyone Says I Love You Fragmanı 01:39
Everyone Says I Love You Fragmanı 2.427 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Edward Norton, Woody Allen ve Natalie Portman gibi efsanevi oyuncuların bulunduğu Everyone Says I Love You (Herkes Seni Seviyorum Der) filminin fragmanı. Film, Woody Allen’ın yazıp yönettiği bir dönem oldukça popüler olan müzikallere göndermeler yapan bir komedi. Açık fikirli avukat Bob (Alan Alda), her şeye burnunu sokan karısı, karısının eski kocası, üvey kızı, oğlu, babası, Alman hizmetçisi ve hatta eski karı ve kocaların da içinde bulunduğu alışılmışın dışında kocaman bir ailenin hikayesi... Çekimleri New York, Paris ve Venedik’te yapılan 1930’lara özgü müzikal dili ile hayat dersleri veren bir Allen klasiği.
aramızdaki sarışın - keeping the faith 02:33
aramızdaki sarışın - keeping the faith 2.413 izlenme - 8 yıl önce 2000 - abd film edward norton'ın ilk yönetmenlik deneyimi ve o'nunla birlikte ben stiller oynuyor.
2 Dakikada David Fincher Filmleri 01:41
2 Dakikada David Fincher Filmleri 1.170 izlenme - 2 yıl önce Fight Club ve Seven gibi kült filmlerde imzası olan usta yönetmen David Fincher, en son 2014 yapımı Gone Girl ile karşımıza çıkmıştı. Onu çoğu yönetmenden farklı kılan görsel biçeminden örnekler sunarak sinemaseverlere etkileyici bir deneyim yaşatan 2 dakikalık video...
Dövüş Kulübü Kurallar - Fight Club Rules 01:24
Dövüş Kulübü Kurallar - Fight Club Rules 986 izlenme - 3 yıl önce Post ejaculation syndrome yaratan nadir filmlerden Dövüş Kulübünün unutulmaz 8 kuralı... Admin Notu: İçerik sahibi Polattcan'ın katkılarıyla ses problemi giderilmiştir.
Eski Sokak Dövüşçüsü Olan Hoca - Ehlisünnet Tv 01:33
Eski Sokak Dövüşçüsü Olan Hoca - Ehlisünnet Tv 744 izlenme - 3 yıl önce Eski sokak dövüşçüsü, fight clup üyesi yenilerin cami hocası ilim irfan öğreticisi hocamızın yüzüne tüküren mahluk ile ilgili enteresan anısı.
İZEL DÜŞER O 2012 KLİP by MELEKLERerkekOLUR 04:59
İZEL DÜŞER O 2012 KLİP by MELEKLERerkekOLUR 1.582 izlenme - 6 yıl önce
Birdman Fragman 01:46
Birdman Fragman 658 izlenme - 4 yıl önce Amores Perros, 21 Grams ve Babel gibi filmlerin yönetmnei Alejandro Gonzalez Inarritu’nun yeni filmi Birdman, 17 Ekim’de vizyonda olacak. Filmin oyuncu kadrosunda Michael Keaton, Lindsay Duncan, Zach Galifianakis, Edward Norton, Andrea Riseborough, Amy Ryan, Emma Stone ve Naomi Watts yer alıyor. Michael Keaton’ın ”Birdman” isimli süperkahraman rolüyle tanınan bir aktörü canlandırdığı filmden ilk fragman yayınlandı.
Çöpten Film: Fight Club 01:46
Çöpten Film: Fight Club 468 izlenme - 3 yıl önce Çöpten Film grubundan yeni ve güzel bir video. David Fincher'ın yönettiği, Edward Norton, Brad Pitt ve Helena Bonham Carter'ın başrollerini paylaştığı karanlık film Fight Club karşınızda ! *Aşırı derecede spoiler içerir.
American History X - Kaldırım Sahnesi 02:32
American History X - Kaldırım Sahnesi 384 izlenme - 3 yıl önce Amerika'nın ırkcılık sorununa el atan filmden bi kare .. Aynısını Kurtlar Vadisi'nde Memati'den izleyebilirsiniz
Fuck You - Lanet Olsun (Küfür İçerir - 25th Hour) 03:19
Fuck You - Lanet Olsun (Küfür İçerir - 25th Hour) 330 izlenme - 3 yıl önce Çok saygı değer Edward abimizden oyunculuğun ne demek olduğunu gösteren 25. saat filminden bi kesit alt yazılara kanmayın Malumunuz lanet olsun demiyor.
Dulce Pontes - Cancao do Mar 05:24
Dulce Pontes - Cancao do Mar 432 izlenme - 2 yıl önce Richard Gere ve Edward Norton'un oynadıkları Primal Fear adlı filmin şahane müziği. Filmi izleyenler kesinlikle bu şarkıda takılı kalmıştır belkide benim gibi sadece şarkının çalan bölümlerini tekrar tekrar izlemiştir. Biraz araştırma ile şarkının Dulce Pontes isimli Portekizli sanatçıya ait olduğunu da öğrenmiş olduk. Müzik zevkiniz ne olursa olsun hoşnut kalacağınıza eminim.
 Eski Sokak Dövüşçüsü Olan Hoca - EhliSünnet Tv 01:33
Eski Sokak Dövüşçüsü Olan Hoca - EhliSünnet Tv 456 izlenme - 4 yıl önce Eski sokak dövüşçüsü, fight clup üyesi yenilerin cami hocası ilim irfan öğreticisi hocamızın yüzüne tüküren mahluk ile ilgili enteresan anısı.
Penis Şarkısı - Fight Club 01:33
Penis Şarkısı - Fight Club 340 izlenme - 3 yıl önce Efsane film Fight Club'ın (Dövüş Kulübü-1999) başrol oyuncuları Edward Norton ile Brad Pitt'in seslendirdikleri şarkıyı filmden sahneler eşliğinde dinleyeceğiz. Bu seyredeceğimiz video, filmden silinmiş bir sahne olabileceği gibi oyuncuların eğlenmek için çektikleri bir videoda olabilir. Ama ikinci olasılık daha ağır basıyor gibi... Bu videoyu nasıl buldum?: Seyredenler bilirler, filmde Tyler Durden (Brad Pitt) çalıştığı sinemada filmlerin arasına pormografik görüntüler ekleştiriyordu. Filmin yönetmeni David Fincher de tıpkı tyler gibi filmin sonunda çok kısa bir süre görünen penis görüntüsü koymuştu. İşte siteye yüklemek için o sahneleri ararken bu videoyu buldum. Ama aradığım sahneleri bulamadım artık filmi indirip ordan keserim.
Fight Club - Bırak Ne Olacaksa Olsun 03:59
Fight Club - Bırak Ne Olacaksa Olsun 262 izlenme - 3 yıl önce 14. bireyin günlük hayatındaki bokluklara biraz daha katlanabilmesi için yapılmış; toplumun manipülasyonunu hedefleyen propaganda filmi. 2000'lere girilirken abd hükümeti ve fbi, bir grup yönetmene sisteme bağlayıcı, manipulasyon etkisi yaratan filmler yaptırmak istemiştir. yapılan araştırmalarda yumuşak, naif bir sistem eleştirisi getiren, şiddet ve aksiyon içeren, sonunda bireye hiçbir çözüm sunmayan filmlerin bireylerin sisteme daha az baş kaldırmasını sağladığı görülmüştür. bunun üzerine yapılan filmler hem amacına ulaşmış hemde yüksek gişe hasılatı getirerek fbi'a ek gelir sağlamıştır. bu filmlerden en başarılıları fight club ve matrix'tir.
Efsane Dövüş Sahnesinden Brad Pitt Çıkartılırsa 00:49
Efsane Dövüş Sahnesinden Brad Pitt Çıkartılırsa 228 izlenme - 3 yıl önce Dijital video sanatçısı Richard Trammel, Adobe After Effects programı kullanarak, klasik Fight Club sahnesini tekrar üretmiş. Fight Club'ı izlemeyenler için spoiler içerir Tyler Durden aslında yoktu... Peki Edward Norton'ın canlandırdığı karakter dışarıdan nasıl gözüküyordu... (Açıklama Onedio.com'dan alıntıdır)
American History X - Final Sahnesi 02:45
American History X - Final Sahnesi 277 izlenme - 3 yıl önce Efendim milliyetçiliğin aslında ne kadar saçma bir şey olduğunu gösteren, benim için yeri ayrı olan Edward Norton'un başrolünde oynadığı 1998 yapımlı American History X filminin final sahnesini nostalji olur diye paylaşmak istedim. İzleyelim..
Murat Ak Mum Çiçeği 2013 Hd Klip By Meleklererkekolur 04:04
Murat Ak Mum Çiçeği 2013 Hd Klip By Meleklererkekolur 446 izlenme - 5 yıl önce murat ak’ın ‘mum çiçeği’ni dinlediğimde, lâtif’in bi inşaat köşesinde güvercinlerin arasında bulduğu baran’ın çiçekli tokasına bakakalan hüzünlü yüzü canlandı gözümde.. bunda nazan bekiroğlu’nun parmağı var: http://www.youtube.com/watch?v=hOfst641LSA
Fight Club - Fragman 02:22
Fight Club - Fragman 222 izlenme - 2 yıl önce Ölmeden önce izlemeniz gereken film abartısı yapmaya gerek yok. Sesini sinemalarda değil de sonrasında duyuran bir filmdir. Dövüş Kulübü.Sanırsam anlayan herkesin ilk 3ündedir. The first rule of Fight Club is, you do not talk about Fight Club. The second rule of Fight Club is ...
Where is My Mind? - Fight Club Soundtrack 8 Bit Edition 03:33
Where is My Mind? - Fight Club Soundtrack 8 Bit Edition 115 izlenme - 2 yıl önce http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/84339/ghostbuster-soundtrack-floppy-disk müziğinden yola çıkarak youtube da yapılan farklı çalışmalara göz gezdirirken buldum. Bana göre sanat eseri niteliğindeler. Verilen emek ve çıkan sesler muazzam. 8 bit versiyonlar ise hatırladığımız atari , segalardaki polifonik sesler. Müziğimiz efsane filmin efsane müziğidir . Filmdeki Müzik Pixies e aitti.Çok beğenildi bir çok coveri yapıldı.Ama bu çok iyi olmuş kanımca.
Ezel - Alternatif Jenerik (Ossur Ossur İpe Diz Versiyon) 02:07
Ezel - Alternatif Jenerik (Ossur Ossur İpe Diz Versiyon) 136 izlenme - 3 yıl önce Monte Kristo Kontu'ndan devşirilerek yaratılsa da kalitesi ile dönem dizilerinden fersah fersah ileride olan Ezel dizisini saçmalatmak isteği ile başladı her şey. Bir insan neden durduk yerde böyle bir şey ister, neden püsküvüt yemek yerine bunun gibi gereksiz işlerle uğraşır anlamak da, anlatmak da imkansız. Sebebi her ne olursa olsun saçmalık sevenlerin sevebileceği (tabiki bir memeyi sevdikleri kadar değil), absürd hastalarının oehh işte diyebilecekleri bir çalışma sabaha kadar uğraşılarak yaratıldı. Finalde ise bonus niteliğinde bir 30 saniye var. O da ayrı mesele. Özet olarak; meme. Bu arada o sarışın kadın da Bade İşçil'miş. (bknz:mahsun kırmızıgül)