Hoşgeldiniz!

Edwin Cardona

Edwin Cardona'dan Akıllara Zarar Bir Gol... 01:11
Edwin Cardona'dan Akıllara Zarar Bir Gol... 532 izlenme - 3 yıl önce Brezilyalı yıldız takımının tek golünü atan Camilo Sanvezzo'ya harika bir asist yaptı ... oyuncusu Rogelio Chavez, Queretaro karşısında inanılmaz bir gol kaydetti.
Önce Füze, Sonra Kırmızı! 01:17
Önce Füze, Sonra Kırmızı! 594 izlenme - 4 yıl önce Copa Sudamericana 2.turunda General Diaz ile Atletico Nacional arasında oynanan maçta Atletico Nacional forması giyen Edwin Cardona, attığı mükemmel golden 15 dakika sonra 28.dakikada takımını 10 kişi bıraktı.
Meksika Ligi'nde müthiş aşırtma golü 00:45
Meksika Ligi'nde müthiş aşırtma golü 372 izlenme - 3 yıl önce Meksika Ligi takımlarından Monterrey’in orta saha oyuncusu Edwin Cardona, Leon’a karşı oynanan mücadelede mükemmel bir gole imza attı.
Cardona'dan mükemmel gol 00:36
Cardona'dan mükemmel gol 108 izlenme - 2 yıl önce Meksika Ligi'nde oynanan mücadelede Monterrey forması giyen Edwin Cardona mükemmel bir gole imza attı.
Meksika Ligi'nde Müthiş Aşırtma Golü 00:45
Meksika Ligi'nde Müthiş Aşırtma Golü 101 izlenme - 3 yıl önce Meksika Ligi takımlarından Monterrey’in orta saha oyuncusu Edwin Cardona, Leon’a karşı oynanan mücadelede mükemmel bir gole imza attı.
Edwin Cardona'dan Akıllara Zarar Bir Gol... 01:11
Edwin Cardona'dan Akıllara Zarar Bir Gol... 54 izlenme - 3 yıl önce Brezilyalı yıldız takımının tek golünü atan Camilo Sanvezzo'ya harika bir asist yaptı ... oyuncusu Rogelio Chavez, Queretaro karşısında inanılmaz bir gol kaydetti.
Kolombiyalı Cardona, G.Koreli Sung-Yueng ile alay etti 01:38
Kolombiyalı Cardona, G.Koreli Sung-Yueng ile alay etti 13 izlenme - 7 ay önce Kolombiya'nın Güney Kore ile oynadığı maçta Edwin Cardona, Ki Sung-Yueng'ın çekik gözlü olmasıyla alay etti.
Sosa'nın Yerine Kolombiyalı! - Sporx 06:04
Sosa'nın Yerine Kolombiyalı! - Sporx 25 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş'ın Arjantinli yıldızı Sosa'nın bir kez daha arıza çıkarması ve Estudiantes'e gitmek istemesi, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ı çılgına çevirdi. Siyah-beyazlı yönetim Sosa'nın ayrılık isteğine Ganso ve Alvarez ile cevap verirken; taraftarlar ise Edwin Cardona için adeta seferberlik başlattı.
Cardona'dan 2 füze! 00:47
Cardona'dan 2 füze! 24 izlenme - 3 yıl önce Kolombiyalı orta saha oyuncusu Edwin Cardona, Dünya Kupası eleme maçları öncesinde Meksika Ligi'ndeki performansıyla göz dolduruyor.
89'da Girdi, 90'da Ateş Etti!... 00:51
89'da Girdi, 90'da Ateş Etti!... 40 izlenme - 3 yıl önce Meksika Ligi'nde Monterrey ile Queretaro arasında oynanan maçta ev sahibinde forma giyen Edwin Cardona, 89.dakikada oyuna girip 90.dakikada attığı müthiş golle takımına 3 puanı getiren isim oldu.
Cardona'dan mükemmel gol 00:35
Cardona'dan mükemmel gol 14 izlenme - 2 yıl önce Meksika Ligi'nde oynanan mücadelede Monterrey forması giyen Edwin Cardona mükemmel bir gole imza attı.
Cardona'dan mükemmel gol! 00:36
Cardona'dan mükemmel gol! 7 izlenme - 2 yıl önce Meksika Ligi'nde oynanan mücadelede Monterrey forması giyen Edwin Cardona mükemmel bir gole imza attı.
Edwin Cardona'dan Altın Dokunuş!... 00:50
Edwin Cardona'dan Altın Dokunuş!... 10 izlenme - 3 yıl önce Meksika'da oynanan Monterrey - Toluca maçında Monterrey forması giyen Edwin Cardona, çok şık bir gole imza attı...
Cardona'dan Mükemmel Aşırtma 00:45
Cardona'dan Mükemmel Aşırtma 7 izlenme - 3 yıl önce Meksika Ligi takımlarından Monterreyin orta saha oyuncusu Edwin Cardona, Leona karşı oynanan mücadelede mükemmel bir gole imza attı.