Hoşgeldiniz!

Şefaat Eyle

Hasan Dursun - Şefaat Eyle 06:43
Hasan Dursun - Şefaat Eyle 2.936 izlenme - 3 yıl önce İlahi Sözleri: Şu cennet yurdunda güller kurumuş, Ümmetin kokunu alamaz olmuş, Gözlerden yaş akmaz, pınar kurumuş, Ne olur sultanım şefaat eyle ! Ömer’ler Osman’lar hani nerede ? Ebubekir, Ali hep gönüllerde, Hasan’ın Hüseyin’in hürmetine, Ne olur sultanım şefaat eyle ! *** Maddeden manaya sıra gelmiyor, Yolculuk başladı kimse biliyor, Aradım dostları bir ses vermiyor, Ne olur sultanım şefaat eyle ! Ömer’ler Osman’lar hani nerede ? Ebubekir, Ali hep gönüllerde, Hasan’ın Hüseyin’in hürmetine, Ne olur sultanım şefaat eyle ! *** Üveys’in görmeden döndü kapından, Hırkanı gönderdin nurlu sırtından, Bir Veysel’de benim, yandım aşkından, Ne olur sultanım şefaat eyle ! Ömer’ler Osman’lar hani nerede ? Ebubekir, Ali hep gönüllerde, Hasan’ın Hüseyin’in hürmetine, Ne olur sultanım şefaat eyle !
N'olur Sultanım Şefaat Eyle (S.a.v.) 06:44
N'olur Sultanım Şefaat Eyle (S.a.v.) 591 izlenme - 4 yıl önce Esselâtü Vesselâmü Aleyke Yâ Rasûlallâh Esselâtü Vesselâmü Aleyke Yâ Habiballâh Allahümme Salli Alâ Seyyidina Muhammedin Ve Alâ Âli Seyyidina Muhammed Cennet...
Cemal Akçil Şefaat Eyle 05:35
Cemal Akçil Şefaat Eyle 490 izlenme - 6 yıl önce cemal akçil- şefaat eyle
Hasan Dursun - Şefaat Eyle 04:20
Hasan Dursun - Şefaat Eyle 366 izlenme - 3 yıl önce İlahi Sözlerii: Şu cennet yurdunda güller kurumuş, Ümmetin kokunu alamaz olmuş, Gözlerden yaş akmaz, pınar kurumuş, Ne olur sultanım şefaat eyle ! Ömer’ler Osman’lar hani nerede ? Ebubekir, Ali hep gönüllerde, Hasan’ın Hüseyin’in hürmetine, Ne olur sultanım şefaat eyle ! *** Maddeden manaya sıra gelmiyor, Yolculuk başladı kimse biliyor, Aradım dostları bir ses vermiyor, Ne olur sultanım şefaat eyle ! Ömer’ler Osman’lar hani nerede ? Ebubekir, Ali hep gönüllerde, Hasan’ın Hüseyin’in hürmetine, Ne olur sultanım şefaat eyle ! *** Üveys’in görmeden döndü kapından, Hırkanı gönderdin nurlu sırtından, Bir Veysel’de benim, yandım aşkından, Ne olur sultanım şefaat eyle ! Ömer’ler Osman’lar hani nerede ? Ebubekir, Ali hep gönüllerde, Hasan’ın Hüseyin’in hürmetine, Ne olur sultanım şefaat eyle !
Cemal Akçil--Şefaat Eyle Klip 05:37
Cemal Akçil--Şefaat Eyle Klip 454 izlenme - 6 yıl önce cemal akçil --- şefaat eyle klibi
Mustafa Vural - Gel Şefaat Eyle 01:54
Mustafa Vural - Gel Şefaat Eyle 148 izlenme - 4 yıl önce Gel Şefaat Eyle