Hoşgeldiniz!

Şefaat Eyle

Hasan Dursun - Şefaat Eyle 06:43
Hasan Dursun - Şefaat Eyle 2.209 izlenme - 2 yıl önce İlahi Sözleri: Şu cennet yurdunda güller kurumuş, Ümmetin kokunu alamaz olmuş, Gözlerden yaş akmaz, pınar kurumuş, Ne olur sultanım şefaat eyle ! Ömer’ler Osman’lar hani nerede ? Ebubekir, Ali hep gönüllerde, Hasan’ın Hüseyin’in hürmetine, Ne olur sultanım şefaat eyle ! *** Maddeden manaya sıra gelmiyor, Yolculuk başladı kimse biliyor, Aradım dostları bir ses vermiyor, Ne olur sultanım şefaat eyle ! Ömer’ler Osman’lar hani nerede ? Ebubekir, Ali hep gönüllerde, Hasan’ın Hüseyin’in hürmetine, Ne olur sultanım şefaat eyle ! *** Üveys’in görmeden döndü kapından, Hırkanı gönderdin nurlu sırtından, Bir Veysel’de benim, yandım aşkından, Ne olur sultanım şefaat eyle ! Ömer’ler Osman’lar hani nerede ? Ebubekir, Ali hep gönüllerde, Hasan’ın Hüseyin’in hürmetine, Ne olur sultanım şefaat eyle !
N'olur Sultanım Şefaat Eyle (S.a.v.) 06:44
N'olur Sultanım Şefaat Eyle (S.a.v.) 560 izlenme - 3 yıl önce Esselâtü Vesselâmü Aleyke Yâ Rasûlallâh Esselâtü Vesselâmü Aleyke Yâ Habiballâh Allahümme Salli Alâ Seyyidina Muhammedin Ve Alâ Âli Seyyidina Muhammed Cennet...
cemal akçil şefaat eyle 05:35
cemal akçil şefaat eyle 489 izlenme - 5 yıl önce cemal akçil- şefaat eyle
cemal akçil--şefaat eyle klip 05:37
cemal akçil--şefaat eyle klip 439 izlenme - 5 yıl önce cemal akçil --- şefaat eyle klibi
Hasan Dursun - Şefaat Eyle 04:20
Hasan Dursun - Şefaat Eyle 212 izlenme - 2 yıl önce İlahi Sözlerii: Şu cennet yurdunda güller kurumuş, Ümmetin kokunu alamaz olmuş, Gözlerden yaş akmaz, pınar kurumuş, Ne olur sultanım şefaat eyle ! Ömer’ler Osman’lar hani nerede ? Ebubekir, Ali hep gönüllerde, Hasan’ın Hüseyin’in hürmetine, Ne olur sultanım şefaat eyle ! *** Maddeden manaya sıra gelmiyor, Yolculuk başladı kimse biliyor, Aradım dostları bir ses vermiyor, Ne olur sultanım şefaat eyle ! Ömer’ler Osman’lar hani nerede ? Ebubekir, Ali hep gönüllerde, Hasan’ın Hüseyin’in hürmetine, Ne olur sultanım şefaat eyle ! *** Üveys’in görmeden döndü kapından, Hırkanı gönderdin nurlu sırtından, Bir Veysel’de benim, yandım aşkından, Ne olur sultanım şefaat eyle ! Ömer’ler Osman’lar hani nerede ? Ebubekir, Ali hep gönüllerde, Hasan’ın Hüseyin’in hürmetine, Ne olur sultanım şefaat eyle !
Mustafa Vural - Gel Şefaat Eyle 01:54
Mustafa Vural - Gel Şefaat Eyle 145 izlenme - 3 yıl önce Gel Şefaat Eyle