Hoşgeldiniz!

efektleri

Süperkahraman Olan Çocuk 00:43
Süperkahraman Olan Çocuk 80.528 izlenme - 4 yıl önce Dreamworks firmasında çalışan bir babanın oğluna hediyesi de böyle olurdu zaten. Henüz 3 yaşındaki küçük çocuk babası tarafından bir süper kahramana dönüştürülmüş. Bunu yaparken de film efektlerini kullanmayı ihmal etmemiş. İşte, babanın oğlu için yaptığı projeden 11 güzel kare.
Orgazm Efektleri Nasil Yapilir 01:18
Orgazm Efektleri Nasil Yapilir 65.836 izlenme - 9 yıl önce
Film Ses Efektleri Nasıl Yapılıyor? 13:21
Film Ses Efektleri Nasıl Yapılıyor? 7.503 izlenme - 2 yıl önce Bir filmi, film yapan en önemli unsurlardan biridir ses efektleri. Özellikle bu işi yapan insanlara büyük bir saygı duymamız gerek. Pete Burgis ve Sue Harding isimli ses kayıt sanatçılarının sahne arkasında neler çektiğini "The Secret World of Foley" isimli kısa filmde görüyoruz.
Yeşilcam Araba Efektleri - Necip Sarıcıoğlu 07:38
Yeşilcam Araba Efektleri - Necip Sarıcıoğlu 1.181 izlenme - 5 ay önce Bu seferde Necip SarıcıoÄŸlu'nun yeÅŸilçam filmlerinde kullandığı araba efektlerini dinleyeceÄŸiz.
Metin2 Skill Efektler 04:09
Metin2 Skill Efektler 3.903 izlenme - 6 yıl önce Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım ve ortaya bu çıktı.Tabi bazılarınız beğenmeyebilir.Yargılayabilir.Sorun yok ama emeğime karşı bir teşekkürü çok görmem.İyi seyirler...
Neden Snapchat? 03:13
Neden Snapchat? 1.793 izlenme - 2 yıl önce Neden Snapchat? Neden'in bu eğlenceli videosunda Hilal Şefkatli, Snapchat uygulamasını ele alıyor. Soruyor, sorguluyor Neden Snapchat diye. Anı yaşamanın, sorumluluğu en aza indirmenin ve kekli börekli altın günü paylaşan akrabalardan gizlenmenin keyifli ve kolay yolu olan Snapchat ile eğleniyor, nasıl da güzel yaşadığımızı, aman nasıl da sıkıldığımızı komik filtrelerle hikayemiz olarak yaratıyoruz işte hepimiz. Komik, eğlenceli ve ilginç işte. O zaman hep birlikte: SNAPCHAT. SNAPCHATCHATCHAT. ALTILI YEDİLİ. SNAPCHATCHATCHAT BASTIRA BASTIRA. SNAPCHAT. SNAPCHATCHATCHAT...
Kendince Hollywood Filmi Çeken Adam 00:39
Kendince Hollywood Filmi Çeken Adam 1.490 izlenme - 3 yıl önce Hollywood filmlerindeki patlama ve arabayla uçma sahnesini gerçekten deneyen adam, havadayken arabayı terk ederek başarılı bir gösteri ortaya koyuyor.
Yeşilçam Silah Sesi Efektleri 01:01
Yeşilçam Silah Sesi Efektleri 940 izlenme - 3 yıl önce Yeşilçam'da silahin patlamasindan oldukca uzun sure sonra devreye giren, tek atış yapılmışken, iki kez hatta üç kez duyulabilen, genellikle birbirine benzeyen efektlerimiz.
Cücü Filmlerindeki Yumruk Efektleri 01:23
Cücü Filmlerindeki Yumruk Efektleri 807 izlenme - 3 yıl önce Ses teknisyenlerinin ağzıyla yaptığı apaçık belli olan, Cücü'nün filmlerine has ses efektleridir. Aşırı miktarda 'opua dışın' içerir. Benzer paylaşım için http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/45307/yesilcam-silah-sesi-efektleri
Filmlerde Ve Dizilerde İzlediğimiz Görsel Efektler Nasıl Hazırlanıyor? 04:48
Filmlerde Ve Dizilerde İzlediğimiz Görsel Efektler Nasıl Hazırlanıyor? 1.388 izlenme - 7 yıl önce www.ziza.net/web/gunce filmlerde ve dizilerde izlediğimiz görsel efektlerin hangi ortamlarda yapıldığını merak ediyor musunuz? bu videoda müthiş sahnelerin sırrını öğreneceksiniz! www.gencyorum.net masrafından ortamın uyumsuzluğundan veya iş yükünden dolayı altından kalkılamayacak çekimler için yeşil arka plan kullanılarak yapılan kayıtlar kullanılıyor.
Şihap Selahattin Akkaya Ft Arsız Bela Ses Efektleri 03:59
Şihap Selahattin Akkaya Ft Arsız Bela Ses Efektleri 631 izlenme - 6 yıl önce şihap selahattin akkaya ft arsız bela ses efektleri...harika olmuş arkadaşlar bana göre
fireworks golgelendirme efekti 00:44
fireworks golgelendirme efekti 659 izlenme - 8 yıl önce
Doctor Who 50.Yıl Özel - The Day Of The Doctor Bölümü Görsel Efektleri 05:34
Doctor Who 50.Yıl Özel - The Day Of The Doctor Bölümü Görsel Efektleri 508 izlenme - 3 yıl önce Doktor'un Zaman Lordlarını ve Dalekler'i tamamıyla yok ettiği bilinen Son Büyük Zaman Savaşı'na dönüşü. Daha önce Onuncu Doktor ve Rose Tyler'ı oynayan David Tennant ve Billie Piper bu bölümde oynamıştır.John Hurt Doktor'un önceki bilinmeyen rejerasyonunu canlandırmıştır.Ayrıca bu bölümde klasik serinin Terror of the Zygons (1975) adlı bölümünde olan uzaylı Zygonlar ile Dalekler geri dönmüştür.Şimdi de 50.Yıl Özel Bölümün Görsel Efektlerine bakalım iyi seyirler.
Cannn 00:09
Cannn 183 izlenme - 4 yıl önce
merih doğan- 3d animasyon-after effects 3d animasyon dersleri-siber akademi 01:16
merih doğan- 3d animasyon-after effects 3d animasyon dersleri-siber akademi 514 izlenme - 7 yıl önce merih doğan- 3d animasyon-after effects 3d animasyon dersleri-siber akademi
Only God Forgives Efektleri 04:11
Only God Forgives Efektleri 127 izlenme - 3 yıl önce Rayn Gazling'in başrolünde oynadığı mehter marşı gibi ilerleyen Onlay Gad Forgayvıs filminin efektleri efenim. Zaten efektler de olmasa sabredilemeyecek bir filmdi.
fireworks egitim blur efekti 01:40
fireworks egitim blur efekti 285 izlenme - 8 yıl önce
after effect videosu 26:35
after effect videosu 249 izlenme - 9 yıl önce arkadaşlar bu video süper aşağıdaki sitede çok daha fazlası var... http://www.dusunceyazi.com/
Filmlerdeki Ses Efektleri Nasıl Yapılıyor? 01:43
Filmlerdeki Ses Efektleri Nasıl Yapılıyor? 8 izlenme - 3 ay önce Asude Altıntaş ve Cihan Özalevli'nin sunduğu Bilin Deneyin'de filmlerdeki ses efektlerinin nasıl yapıldığı basit bir deneyle anlatıldı.
Snapchat Filitreleri, Snapchat Yüz Efektleri Denedik Çok Komik Çok Eğlenceli 02:11
Snapchat Filitreleri, Snapchat Yüz Efektleri Denedik Çok Komik Çok Eğlenceli 39 izlenme - 1 yıl önce Merhaba Arkadaşlar bizi izlerken yorum yazmayı like atmayı unutmayın.. Abone Olmak için... https://goo.gl/SwGQ2I To Subscribe... https://goo.gl/SwGQ2I TÜM Videolar: https://www.youtube.com/channel/UCQKT... UYARI: Lütfen Yorum Yazarken Topluma Saygılı Olalım, Küfürlü ve Argolu Kelimeler Otomatik olarak Devre Dışı kalır ve yorumlarda gözükmeyecektir.!!
6 Film Öncesi ve Sonrası Özel Efektler - 6 Movies Before and After Special Effects 02:40
6 Film Öncesi ve Sonrası Özel Efektler - 6 Movies Before and After Special Effects 9 izlenme - 3 ay önce 6 Film ÖNCESİ Ve SONRASI Özel Efektler - 6 Movies Before and After Special Effects MOVİVOTV Bir filmin güzel olmasını sağlayan sadece oyuncular değildir, efektlerinde payı çok büyük. Ve hatta artık çoğu kişi özel efektler için bile bir filmi izleyebiliyoruz. Bu filmlerdeki özel efektlerle çekilen sahnelerin, yeşil perdelerin (green screen) nasıl yapıldığını yani kamera arkalarını merak edenler için hazırladık. İyi Seyirler ?Ücretsiz Abone olmayı unutmayın: https://www.youtube.com/redirect?q=ht... ?Dailymotion: https://www.youtube.com/redirect?q=ht... ?Instagram:https://www.instagram.com/movivotv/ ? İzlesene: https://www.izlesene.com/kanal/MoVivo... Kategori
Photoshop CS2 Yazı Efekti Verme 05:44
Photoshop CS2 Yazı Efekti Verme 114 izlenme - 6 yıl önce Arkadaşlar yayınladığım slayt şeklindeki videoların tamamını kendim yapıyorum !!
Trickshota Heat Shot 00:24
Trickshota Heat Shot 54 izlenme - 5 yıl önce Tegv'de Arkadaşla Oyunda Yapdığım Bir Videodur prg:after Affect 5.5 İlk Videom :d efectler:cclens,magic Buller....
Film Ses Efektleri Nasıl Yapılır? 01:26
Film Ses Efektleri Nasıl Yapılır? 10 izlenme - 2 yıl önce FİLM SES EFEKTLERİ NASIL YAPILIR? Bir filmi, film yapan en önemli unsurlardan biridir ses efektleri.Filmlerde en ufak bir anın bile ses efektlerinin nasıl yapıldığını gösteriyor.