Hoşgeldiniz!

efendi

Yürüyüşün Boş İş Olduğunu İspat Eden Cübbeli Ahmet Hoca 02:01
Yürüyüşün Boş İş Olduğunu İspat Eden Cübbeli Ahmet Hoca 11.754 izlenme - 1 hafta önce Cübbeli Ahmet Hoca Efendi spor için yürüyüş yapanlara tavsiye ettiği şeyler açıkçası bana mantıklı geldi yürüyorsun da ne oluyor mübarek? eline ne geçiyor? aldığın nefese yazık. Hızlı yürümek dinende çok doğru değilmiş.
Beşiktaş'ın Efendi Reklamı (Yılmaz Erdoğan) 01:34
Beşiktaş'ın Efendi Reklamı (Yılmaz Erdoğan) 5.087 izlenme - 2 hafta önce Beşiktaş seslendirmesini Yılmaz Erdoğan'ın yaptığı yeni mottosu olan Efendi'nin reklam filmini yayınladı.
Zinanın Sebebi Kızların Okula Gitmesidir 01:08
Zinanın Sebebi Kızların Okula Gitmesidir 2.874 izlenme - 4 hafta önce Şıh Mahmut Efendi denilen zatın müridi olan bir şahıs bir şeyler anlatıyor. Anlattıklarını iyice dinleyip yorumları size bırakıyoruz.
Darbeyi Araştırma Komisyonu Başkanı - Reşat Petek 02:38
Darbeyi Araştırma Komisyonu Başkanı - Reşat Petek 1.415 izlenme - 2 hafta önce AKP darbe girişimini araştırma komisyonu üyesi olarak Reşat Petek'i seçti. TBMM’de kurulan, Cemaat’in 15 Temmuz darbe girişimi ve faaliyetlerini araştırma komisyonunun üyeleri belirlendi. TBMM Genel Kurulu’nda, Meclis Araştırma Komisyonu’na siyasi partilerin bildirdiği isimler oylanarak, kabul edildi. AKP Burdur Milletvekili Reşat Petek de partisini temsilen bu komisyonda yer alacak. Reşat Petek TV8’de Fethullah Gülen’i şu sözlerle savunuyordu: “Hakkında açılan tüm davalardan, Sayın Fethullah Gülen Hocaefendi'nin beraat etmesine ve bu beraat kararının kesinleşmesine rağmen, Ergenekon yapılanmasının parlamentodaki uzantıları tarafından 'çete' diye hakkında Meclis kürsüsünden konuşma yapanlar oldu.” Programın diğer konuklarından gazeteci Merdan Yanardağ ve Celal Ülgen itiraz etmiş, Yanardağ ile Petek arasında tartışma yaşanmıştı.
Arif Sağ - Efendim Tabibim 02:43
Arif Sağ - Efendim Tabibim 95.843 izlenme - 4 yıl önce türkü dünyası
hanifi berber saffet efendi 01:22
hanifi berber saffet efendi 46.096 izlenme - 5 yıl önce https//www.facebook.com/pages/İLHAMİ-YANDIM-HAYRANLARI/322912921585
Bir Gece Nöbet Tutan Kişi Ne Kadar Günahı Olsa da Cennetliktir 03:39
Bir Gece Nöbet Tutan Kişi Ne Kadar Günahı Olsa da Cennetliktir 3.471 izlenme - 3 ay önce 15 Temmuz kalkışmasından sonra Milyonlarca vatansever insan sokaklara dökülüp ülkemizin bu kötü durumunun devam etmemesi için uğraş verip mücadele ediyorlar. Cübbeli hocamızda bu mücadelenin en önemli şahıslarından birisidir ve bize bir haber müjdeliyor.
Din ile Aldatanlar - Hurafeler Derlemesi 08:25
Din ile Aldatanlar - Hurafeler Derlemesi 4.572 izlenme - 2 ay önce Amacımız İslam'ı kötülemek değil, İslam'ı kötüleyenleri deşifre etmektir.
Şeyhin Gözüne Bakan Kömür Gibi Yanar - Menzil Tarikatı - Hurafelife 01:33
Şeyhin Gözüne Bakan Kömür Gibi Yanar - Menzil Tarikatı - Hurafelife 8.174 izlenme - 6 ay önce Eski Gavs'ın Oğlu, Şimdiki Gavs'ın Yeğeni Fevzeddin'in Hikayeleri. Gavs'ın gözüne bakmamesi lazım! Gavs'ın gözüne bakan kömür gibi yanar.
Binali Yıldırım - F. Gülen'e Selamlar Göndermek 01:42
Binali Yıldırım - F. Gülen'e Selamlar Göndermek 2.360 izlenme - 2 ay önce 10. Türkçe olimpiyatlarının İzmir buluşmasında gördüklerine hayranlığını belirtenlerden bu sefer kürsüde şuanki başbakanımız sayın Binali Yıldırım var.
Recep Tayyip Erdogan (1995) 03:03
Recep Tayyip Erdogan (1995) 11.685 izlenme - 1 yıl önce Dönemin istanbul belediye başkanı Recep Tayyip Erdoğanın kanal 7 de katıldığı program
Mahmud Efendi'nin Sefere Çıkması (At ve Silah Sesi İçerir) 02:04
Mahmud Efendi'nin Sefere Çıkması (At ve Silah Sesi İçerir) 4.297 izlenme - 6 ay önce Mahmud Efendi'nin kurduğu Marifet Derneği isimli derneğin facebook sayfasında bu başlıkla yayınlanan ve anlam veremediğim video. Buyrun hep beraber anlam veremeyelim.
Tayyip Erdoğan'ın Konuştuğu, Fetullah Gülen'in Dinlediği O Meşhur Konuşma 04:01
Tayyip Erdoğan'ın Konuştuğu, Fetullah Gülen'in Dinlediği O Meşhur Konuşma 4.879 izlenme - 7 ay önce Gazeteciler ve Yazarlar Vakfında konuşma yapan dönemin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ders ve ilke niteliği taşıyan o meşhur anektodlu konuşması ve ders çıkarılması gereken bir olay anlatması. Fetullah Gülen yani FETÖ terör örgütünün liderinin R.T.E'yi dinlemesi. Videoda ki en güzel kare ise 00:38' de ki Muhsin Yazıcıoğlu'nu görmemizdir.. Saygılar.
Cariye İdrarını İçti - Cübbeli - Hurafe Life 01:51
Cariye İdrarını İçti - Cübbeli - Hurafe Life 9.327 izlenme - 9 ay önce Cübbelinin sapık hikayeleri. Cariye Peygamber Efendimizin idrarını içmiş.
Beykoz'da Mahmut Efendi Külliyesi'nde Yıkım 00:35
Beykoz'da Mahmut Efendi Külliyesi'nde Yıkım 4.948 izlenme - 8 ay önce Beykoz'da, orman arazisine kaçak yapıldığı gerekçesiyle yıkım kararı alınan Mahmut Efendi Külliyesinin yıkımına bu sabah başlandı. Marifet Derneğinin yaptırdığı külliyenin kaçak olduğu iddia edilirken, binaların yıkımı için Çavuşbaşı mahallesine sabahın erken saatlerinde çok sayıda belediye ve çevik kuvvet ekibinin geldiği görüldü. Yıkım başlarken, bölgede gerginlik devam ediyor.
Fatih Nurullah Efendi Hazretleri'nin Yurda Dönmesi! 03:58
Fatih Nurullah Efendi Hazretleri'nin Yurda Dönmesi! 6.201 izlenme - 9 ay önce Gözleri fıldır fıldır olan Nurullah Efendiyi umreden dönüşte müridleri yıldız oyuncuları kıskandıracak karşılamayla karşıladı...
Tır show 03:32
Tır show 32.789 izlenme - 10 yıl önce en büyük,en dikkat çekici tırlar , otobanların efendileri yollar bunlardan sorulur.... izleyin yorum sizin......
Mahmut Efendi Hazretleri Ağustos 2013 Tarihinde Hz Mehdi Aleyhisselama Biat Etmeden Ölmeyeceğim Buy 01:04
Mahmut Efendi Hazretleri Ağustos 2013 Tarihinde Hz Mehdi Aleyhisselama Biat Etmeden Ölmeyeceğim Buy 5.863 izlenme - 2 yıl önce Mahmut Efendi Hazretleri Ağustos 2013 tarihinde Hz. Mehdi Aleyhisselam'a biat etmeden ölmeyeceğim buyurmuşlardır
Serkan Çağrı - Gamzedeyim Deva Bulmam (TRT) 06:42
Serkan Çağrı - Gamzedeyim Deva Bulmam (TRT) 11.565 izlenme - 2 yıl önce Klarnet üstadı olarak gördüğüm beyefendi Serkan Çağrı, Barış Manço'nun da Baba Bizi Eversene(1975) filminde seslendirdiği, Ermeni asıllı Tatyos Efendi'ye ait güzide bir parçayı enstrümental olarak icra ediyor. Kulaklarınızın pası silinsin efenim. Programın adı da Dünyanın Türküsü'ymüş bu arada.
Tuvalet Taşının Allah'la Konuşması - Hurafe Life  Cübbeli Hoca 00:55
Tuvalet Taşının Allah'la Konuşması - Hurafe Life Cübbeli Hoca 7.329 izlenme - 9 ay önce Cübbeli Ahmet Hoca Tuvalet Taşının Allah'la Konuşmasını Anlatıyor. - Ya Rabbim ne suçum vardı da beni tuvalet taşı yaptın? Sus! 60 Yaşını geçip de sakalsız ölene mezar taşı yaparsam daha mı iyi olur? Hurafe Life
Osmanlı Kuruluyor Padişah Tayyip Bey Olacak 00:45
Osmanlı Kuruluyor Padişah Tayyip Bey Olacak 357 izlenme - 2 hafta önce Eyyup Fatih Nurullah Efendi, Osmanlı yeniden kurulacağını söyleyerek Padişah Erdoğan olacaktır açıklamasında bulundu.
Ney Dinletisi Dede Efendi 05:12
Ney Dinletisi Dede Efendi 5.814 izlenme - 2 yıl önce Ney Dinletisi Dede Efendi
Marifet Derneği: İlim İrfan Yuvasına Dozer Sokarsan Allah da  Seni Yıkar 03:14
Marifet Derneği: İlim İrfan Yuvasına Dozer Sokarsan Allah da Seni Yıkar 3.550 izlenme - 8 ay önce Marifet Derneği'nin sosyal medya hesabından yayınlanan bir videoda Şefik Kocaman yıkım kararı verilen külliye ile ilgili karar aşamasındayken değerlendirmede bulunuyor. Yıkım üzerine karar verilmesine tepki veren Şefik Kocaman, kararın çözülebilir olduğunu ancak yetkililerin bu yönde hareket etmediğini söylüyor. Verilen kararı yakışmaz olarak yorumlayan Şefik Kocaman, "böyle bir ilim irfan yuvasına sen dozer sokarsan Allah seni yıkar" dedi. Allah'a tevekkülü olan adamın üzerine gitmeyeceksin yetkilileri de bu kadar ikaz etmiş olalım bizim maddi bir tehdit unsurumuz yok Allah'ımız var bizim" diye konuştu.
konya kaŞik ekİbİ saffet efendİ !!! 03:38
konya kaŞik ekİbİ saffet efendİ !!! 23.590 izlenme - 8 yıl önce
Helal Etmiyem 2 (Tamam Ahmet) 00:19
Helal Etmiyem 2 (Tamam Ahmet) 4.160 izlenme - 1 yıl önce Daha önce helal etmiyem videosuyla tanıdığımız dayı, gayet uysal şekilde karşımıza çıkıyor. Burdan Ahmet'e sesleniyorum, ahmet sakın parayı alma demediğini bırakmaz ben sana söyleyeyim.
Kemani Tatyos Efendi - Ud Taksimi 01:26
Kemani Tatyos Efendi - Ud Taksimi 11.346 izlenme - 5 yıl önce
Murat Dalkılıç - Zalim Efendi 04:39
Murat Dalkılıç - Zalim Efendi 7.898 izlenme - 2 yıl önce Murat Dalkılıç "Zalim Efendi" şarkısıyla netd Müzik'te! Şarkı Sözleri (lyrics): Koskoca anlamsız sorunlar var, mahsurlar Bir o kadar derin hikayeyle karşımda Karın ağrısı sözde hatırlatma Bundan öncekilerden kalma Bir başka kollarda aslında Yalnızlık yılları alışkanlıklar yaratmış Yani yaralarım taze değil Bayağı eskiden beri kalmış Bir zamanlar zavallı kalbim Zalim efendiyle bir olmuş Sordum ki hali vakti şimdi perişanmış Şarkı Sözleri (lyrics): Koskoca anlamsız sorunlar var, mahsurlar Bir o kadar derin hikayeyle karşımda Karın ağrısı sözde hatırlatma Bundan öncekilerden kalma Bir başka kollarda aslında Yalnızlık yılları alışkanlıklar yaratmış Yani yaralarım taze değil Bayağı eskiden beri kalmış Bir zamanlar zavallı kalbim Zalim efendiyle bir olmuş Sordum ki hali vakti şimdi perişanmış
Hafız İsmail Coşar Hoca Efendi Mevlid i Şerif Dailymotion video 10:45
Hafız İsmail Coşar Hoca Efendi Mevlid i Şerif Dailymotion video 8.343 izlenme - 4 yıl önce Hafız İsmail Coşar Hoca Efendi Mevlid i Şerif
Yılmaz Erdoğan'ın Sesinden 'Efendi Beşiktaş' 01:34
Yılmaz Erdoğan'ın Sesinden 'Efendi Beşiktaş' 109 izlenme - 2 hafta önce Beşiktaş'ın bu sezonki sloganı 'Efendi'nin tanıtımı Yılmaz Erdoğan'ın sesi ile yapıldı.
efendi hazretleri sultanim 01:14
efendi hazretleri sultanim 8.067 izlenme - 7 yıl önce www.facebook.com/kurpuns