Hoşgeldiniz!

Efendilik Videoları İzle

Efendi Beşiktaş 06:02
Efendi Beşiktaş 8.761 izlenme - 7 ay önce Efendi Beşiktaş'ın buram buram efendilik kokan hareketleri.
Mamasının Geldiğini Gören Köpeğin Heyecanı Ve Efendiliği 00:42
Mamasının Geldiğini Gören Köpeğin Heyecanı Ve Efendiliği 7.864 izlenme - 2 yıl önce Sahibinin kutudan çıkardığı mamayı gören köpek havalara uçuyor(gerçek anlamda). Daha sonrasında ise adeta bir beyefendi gibi oturup mamanın tasa konulup hazır hale gelmesini bekliyor.
Hilal Cebeci - Senden İyi Yaparım 03:05
Hilal Cebeci - Senden İyi Yaparım 923 izlenme - 2 yıl önce Senden İyi Yaparım isimli Hilal Cebeci'nin şarkısı türk müziğinin geldiği tepe noktayı özetler niteliktedir. Zeki Müren gibi bir sanatçıdan sonra düştüğümüz haller oldukça acı verici. Şarkı Sözleri (lyrics): Efendilik Bende Kala Kala Çıktıda Üstümüze Başımıza Getirdiğin Bu Son Hadi Sana Hayırlı Olsun Seni Sevdim Ya Çok Rahatsın Dünyada Bir Tek Sen Mi Varsın Belki Bundan Sonra Anlarsın Güle Güle Gittim Ben Belki Bundan Sonra, Bundan Sonra Alayına Böyle Sınırsız Değil Aynı Tarife Ya Sevmeyi Bilecek Yada Dıııt Gidecek Yok Öyle Hemen Tahta Oturmak İlk Günden Böyle Padişah Olmak Aşk Verecek Emek Verecek Bu Kalbi Hakedecek Sıra Sıra Dizerim Bi Sevgiliyse Hepsinide Üzerim Marifetse Her Gece Gezerim Eğer Böyleyse Senden iyi Yaparım Öyle Bi Giderim Ki Tozumu Bile Bulamazsın Tek Bir izimi Bile Senden Kendimi Değil Sadece Aklınıda Alırım
Darkorbit Tr3 Efe Klanı 09:08
Darkorbit Tr3 Efe Klanı 593 izlenme - 6 yıl önce
Rıdvan Dilmen ve Tanju Çolak Muhabbeti - 90'lı Yıllar 10:30
Rıdvan Dilmen ve Tanju Çolak Muhabbeti - 90'lı Yıllar 471 izlenme - 2 yıl önce Türk futbol tarihinin iki efsane oyuncusu. Rıdvan Dilmen ve Tanju Çolak.. 80 ve 90'lı yılların efendiliğini üzerinde barındıran saygı ve mükemmel bir söyleşiyle ortaya çıkan muhabbet. Gençlik yıllarında Rıdvan Dilmen ve Tanju Çolak'ın "Bu Gece Başka Gece" adlı programda gerçekleştirdiği sohbeti izliyorsunuz. Keyifli seyirler dilerim..