Hoşgeldiniz!

Efkan Ala

Şehit Yakınından Efkan Ala'ya Tepki 01:14
Şehit Yakınından Efkan Ala'ya Tepki 4.486 izlenme - 1 yıl önce Ankara Kocatepe Camii'nde Törende Şehit Polislerden Birinin Kardeşi İçişleri Bakanı Efkan Ala'ya Tepki Gösterdi. Terfi Sınavını Kazandığı Halde Kardeşinin Rütbesinin Verilmediğini Söyleyen Şehidin Ablası "AFERİN Size Kazandığı Sınavı Layık Görmeyenler Utansın" Dedi.
Efkan Ala'nın Kutadgu Bilig Diyememesi 01:00
Efkan Ala'nın Kutadgu Bilig Diyememesi 4.009 izlenme - 2 yıl önce STK temsilcileri ile toplantı düzenlemek üzere Diyarbakır’a gelen İçişleri Bakanı Efkan Ala, dil sürçmesi yüzünden Kutadgu Bilig’i bir türlü söyleyemedi. Daha fazla bir şey söylemiyor, yorum kısmını size bırakıyorum...
 Başbakan Erdoğan Yeni Kabineyi Açıkladı 02:01
Başbakan Erdoğan Yeni Kabineyi Açıkladı 9.871 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Erdoğan, yeni kabineyi oluşturdu. Liste Köşk'ün onayına sunuldu. Türkiye'yi sarsan yolsuzluk ve rüşvet operasyonu sonrası üç bakanın istifasıyla birlikte Başbakan Erdoğan, kabinede değişikliğe gidiyor. Erdoğan, akşam saatlerinde yeni kabineyi Köşk'e götürerek Cumhurbaşkanı Gül'ün onayına sundu. İşte Erdoğan'ın açıkladığı yeni kabine; Başbakan Yardımcılığı'na, Emrullah İşler Adalet Bakanlığı'na Bekir Bozdağ Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'na Ayşenur İslam Ekonomi Bakanlığı'na Nihat Zeybek Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na İdris Güllüce Gençlik ve Spor Bakanlığı'na Akif Çağatay Kılıç İçişleri Bakanlığı'na Efkan Ala Ulaştırma Bakanlığı'na Lütfü Elvan Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'na Fikri Işık AB Bakanlığı'na Mevlüt Çavuşoğlu ANKARA'DA HAREKETLİ SAATLER Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e kabine revizyonunu sunması beklenen Başbakan Erdoğan, Başbakanlık Resmi Konutu'nda Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz ve Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı ile görüşüyor.Öte yandan, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Çankaya Köşkü'nden ayrılarak konutuna geçtiği öğrenildi.
Efkan Ala Yemin Metnini İki Kez Okuması 01:42
Efkan Ala Yemin Metnini İki Kez Okuması 3.693 izlenme - 2 yıl önce TBMM’de 25. Dönem milletvekillerinin yemin töreni devam ederken, AK Parti Erzurum Milletvekili Efkan Ala, yemin metnini iki kez okumak zorunda kaldı. Ala, metni okurken hata yapınca, Meclis Başkanı Deniz Baykal tarafından uyarıldı. CHP'liler Ala'ya tepki gösterirken, Baykal, Ala’dan yemin metnini ikinci kez okumasını istedi. Bunun üzerine Efkan Ala, yemin metnini ikinci kez okudu.
Binali Yıldırım: İçişleri Bakanı Efkan Ala Görevden Ayrıldı 01:04
Binali Yıldırım: İçişleri Bakanı Efkan Ala Görevden Ayrıldı 497 izlenme - 11 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım'ı, Cumhurbaşkanı Külliyesi'nde kabul etti. Başbakan Yıldırım, kabulün ardından kabinede yapılan değişikliğe ilişkin açıklamaya yaptı. Yıldırım, "İçişleri Bakanımız Bursa Milletvekili Efkan Ala'nın istifasıyla boşalan bakanlığa, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı, Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu, boşalan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'na da Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Mehmet Müezzinoğlu atanmıştır. Kamuoyuna bu bilgileri sunuyorum." diye konuştu. İçişleri Bakanlığı görevini bırakan Efkan Ala'ya hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Başbakan Yıldırım, yeni görevlerine atanan bakanlara da başarı dileğinde bulundu.
Cübbeli Ahmet Hoca Akp Eleştirisi 03:24
Cübbeli Ahmet Hoca Akp Eleştirisi 1.036 izlenme - 2 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca, Efkan Ala'nın, Hz.Muhammed(s.a.v) hakkındaki sözleri üzerine patladı.
Efkan Ala’nın Hz. Muhammed Üzerinden Kendilerine Verdiği Müthiş Ayar! 02:03
Efkan Ala’nın Hz. Muhammed Üzerinden Kendilerine Verdiği Müthiş Ayar! 671 izlenme - 2 yıl önce Yaklaşık 300 partilinin katıldığı programda AKP dışında tüm toplum kesimlerini eleştiren ve partili gençlere de “Eleştirmekten çekinmeyin, acımasızca eleştirin.” tavsiyesinde bulunan Ala, elde ettikleri seçim zaferlerinden gururlanmamaları gerektiğini söyledi. Hızını alamayarak Hz. Muhammed’in (sas) Mekke’nin fethi sırasında gurura kapıldığını ve Allah tarafından uyarıldığını iddia etti.
Efkan Ala - Hz.Muhammed'in Hataları Var, Bizim Yok 02:36
Efkan Ala - Hz.Muhammed'in Hataları Var, Bizim Yok 229 izlenme - 12 ay önce İçişleri Bakanı Efkan Ala katıldığı sahur programında çok tartışılacak ifadeler kullandı. Bakan Ala, hükümetin icraatlerini anlatırken, Hz. Muhammed'in Mekke'nin fethi sırasında gurura kapıldığını ve Allah tarafından uyarıldığını ima etti. Akpliler tarafından muhtemelen montaj yeeeaa diye inkar edilecek bu videoyu yaymanız güzel olur.
Canlı Bombanın Kimliği Belirlendi 02:27
Canlı Bombanın Kimliği Belirlendi 371 izlenme - 1 yıl önce İçişleri Bakanı Efkan Ala, İstiklal Caddesi’nde intihar saldırısını düzenleyen teröristin Gaziantep nüfusuna kayıtlı Mehmet Öztürk olduğunu açıkladı. Bakan Ala, bombacının DAEŞ üyesi olduğunu ifade etti. Ankara’da düzenlediği basın toplantısında İstiklal Caddesi’nde yaşanan canlı bomba saldırısını değerlendiren İçişleri Bakanı Efkan Ala, "Dün İstanbul’da menfur bir saldırı gerçekleşti.
Efkan Ala Oltu Ziyareti ( Yurt Açılışı Oltu) 02:43
Efkan Ala Oltu Ziyareti ( Yurt Açılışı Oltu) 603 izlenme - 3 yıl önce Efkan Ala Oltu Ziyareti ( Yurt Açılışı Oltu) içişleri Bakanı Efkan Ala Memleketi Oltu'yu Ziyaret Etti. Efkan Ala Anadolu İmam Hatip Erkek Öğrenci Yurdunun Açılışını Yaptı. Efkan Ala Oltu'da Büyük Sevgi Seliyle Karşılandı. Vatandaşların İlgisi Çok Büyüktü. kadir Bulut, Www.oltugenclik.com, Oltu, Açılış Töreni, Efkan Ala Oltu Ziyareti, Efkan Ala Oltuda,
Başbakan Erdoğan Gezi Parkı eylemcileriyle görüştü 01:44
Başbakan Erdoğan Gezi Parkı eylemcileriyle görüştü 806 izlenme - 4 yıl önce K Parti Genel Merkezi'ndeki görüşmede, Erdoğan, Gezi parkı olaylarıyla ilgili heyet üyelerinden bilgi alacak ve düşüncelerini aktaracak. Heyette, tiyatro sanatçısı Ahmet Mümtaz Taylan, akademisyenler Prof. Dr. Betül Tanbay, Prof. Dr. Hale Çıracı ve İpek Akpınar, yönetmen Kutluğ Ataman, öğrenci Nil Eyüpoğlu, sanat yönetmeni Rumeysa Kiger, mimar Selva Gürdoğan, sosyal medya uzmanı Zehra Öney, öğrenci Zülfikar Kürüm ve sosyal paylaşım sitesinde Başbakan Erdoğan'a hitaben Gezi Parkı olaylarına ilişkin mektup yazan Bülent Peker de yer alıyor. Basına kapalı gerçekleşen görüşmede, Başbakan Erdoğan'a İçişleri Bakanı Muammer Güler, Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Başbakanlık Müsteşarı Efkan Ala, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik de eşlik ediyor.devam edecek ........
Efkan Ala'ya Şiir ( Muhlis Yeşilyurt Oltu) 02:34
Efkan Ala'ya Şiir ( Muhlis Yeşilyurt Oltu) 788 izlenme - 3 yıl önce Efkan Ala'ya Şiir ( Muhlis Yeşilyurt Oltu) oltulu Muhlis Yeşilyurt Kendi Yazdığı Şiiri İçişleri Bakanı Efkan Ala'ya Okudu. oltu, Oltu'da Efkan Ala'ya Şiir, Muhlis Yeşilyurt, Oltu Gençlik, Oltu Haber, Oltu Haberleri,
Efkan Ala'nın Beyin Yakan Paralel Yapı Cevabı 01:49
Efkan Ala'nın Beyin Yakan Paralel Yapı Cevabı 519 izlenme - 2 yıl önce Polislerin paralel olduğuna nasıl karar veriyorsunuz sorusuna Efkan Ala cevap veriyor: “Şimdi bakın kendi öncüllerinizi ortaya koyduğunuz işin içinden, yani bu soru şimdi paralel yapı olduğunu nasıl anlıyorsunuz. Suçu, organize bir suç işlenmiş mi? Bir dinlenmemesi gerek bir yer dinlenmiş mi? Dinlenmiş yasal olmayan bir şekilde. O kişiyi kaç kişi dinlemiş onu? Kaç kişi dinlemiş. Onların hepsi tespit ediliyor. Tespit edildiği zaman biraz önce söylediğim araçları kim almış. Bunlar tespit edildiğinde kim almışsa yasal olarak kim o meselenin içerisindeyse, altına imza atmışsa onlar gönderiliyor. Bir de hani şey vardır, memleket kimin ne olduğunu biliyor. Bir suç işlenmiş, devlet, bu suçu işleyenlerin üzerinden bir soruşturma yürütüyor. Yoksa suç işlememiş olanlara yönelik tabanda, efendim, işte insanlara bir zamanlar bir şeyin içerisinde olmuşlar, onlara yönelik bir şey yok. Bir çaba, bir soruşturma yok.”
Efkan Ala: 03:46
Efkan Ala: 308 izlenme - 3 yıl önce İçişleri Bakanı Efkan Ala Erzurum'da- Bakan Ala: "Öyle şey olmalı ki; bizim kendi beldemize, ilimize yaptığımız her iş, aynı zamanda Türkiye'nin kalkınmasına fayda vermeli. Türkiye böyle düşündüğü içindir ki, zenginleşmeyi, kalkınmayı ileri doğru gitmeyi Allah'a şükür 2002'den beri başarıyoruz"ERZURUM (AA) - İçişleri Bakanı Efkan Ala, "Öyle şey olmalı ki; bizim kendi beldemize, ilimize yaptığımız her iş, aynı zamanda Türkiye'nin kalkınmasına fayda vermeli. Türkiye böyle düşündüğü içindir ki, zenginleşmeyi, kalkınmayı ileri doğru gitmeyi Allah'a şükür 2002'den beri başarıyoruz" dedi.
Şehit Yakını Bakan Efkan Ala'ya Sen Git Diyerek Tepki Gösterdi 01:14
Şehit Yakını Bakan Efkan Ala'ya Sen Git Diyerek Tepki Gösterdi 135 izlenme - 1 yıl önce Ankara Kocatepe Camii'nde Törende Şehit Polislerden Birinin Kardeşi İçişleri Bakanı Efkan Ala'ya Tepki Gösterdi. Terfi Sınavını Kazandığı Halde Kardeşinin Rütbesinin Verilmediğini Söyleyen Şehidin Ablası "AFERİN Size Kazandığı Sınavı Layık Görmeyenler Utansın" Dedi.
Efkan Ala İlk Kez Konuştu - Showhaber 02:21
Efkan Ala İlk Kez Konuştu - Showhaber 397 izlenme - 4 yıl önce içişleri bakanı efkan ala, yolsuzluk ve rüşvet operasyonunu değerlendirdi: zarar verme kapasitesini ortaya koymuş olan bu örgütlü çete ile ilgili hukuk gereğini yapacaktır. içişleri bakanı efkan ala, trt 1’de katıldığı canlı yayında, rüşvet ve yolsuzluk operasyon sonrasında yaşanan tartışmaları değerlendirdi. işte ala'nın böyle bir tuzak kuruluyor, o kişi orada mı kalacak. kimse kanunların kuralların üzerinde değildir. en başta o yargı çevresi uymak zorundadır. görevini ihmal ederek tuzak kuran görevlilere karşı seyirci mi kalacağız.
14 Kasım 2014 Cuma / Efkan Ala 01:26:57
14 Kasım 2014 Cuma / Efkan Ala 251 izlenme - 3 yıl önce Baştan Sona'da İçişleri Bakanı Efkan Ala konuştu. Polisin "vur yetkisi" genişliyor mu? Polis devleti eleştirilerine ne diyor? Emniyet'te paralel yapı operasyonları sürecek mi? Çözüm süreci ve kamu düzeni dengesi sağlanabildi mi? Akif Beki sordu; İçişleri Bakanı Efkan Ala yanıtladı."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
İçişleri Bakanı'nın Anayasayı Tanımıyorum Demesi 01:08
İçişleri Bakanı'nın Anayasayı Tanımıyorum Demesi 104 izlenme - 2 yıl önce İçişleri Bakanı Efkan Ala, hiçbir anayasal kurumun millet egemenliğini kullanma yetkisine sahip olmadığını, böyle bir yetkiyi tanımadığını söyledi. Diyecek birşey bulamadım. Bunu bir bakan söylüyorsa biz bitmişiz demektir
Efkan Ala Kimdir? 02:15
Efkan Ala Kimdir? 80 izlenme - 2 yıl önce Efkan Ala Kimdir? Efkan Ala Biyografi, Efkan Ala Yaşamı, Efkan Ala Hayatı, Efkan Ala Kim, Efkan Ala Belgesel. 13.08.2015 günü Biyografi TV kanalına yüklediğim 'Efkan Ala Kimdir?' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/biyografitv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Efkan Ala: Torpillemelere İzin Vermeyiz 06:15
Efkan Ala: Torpillemelere İzin Vermeyiz 132 izlenme - 3 yıl önce İçişleri Bakanı Ala, Erzincan'da- Bakan Ala (2): "Demokratik siyasi istikrar Türkiye'nin en önemli kazanımıdır.
Başbakan Yıldırım: Efkan Ala Görevini Bıraktı 01:30
Başbakan Yıldırım: Efkan Ala Görevini Bıraktı 45 izlenme - 11 ay önce Başbakan Binali Yıldırım, İçişleri Bakanı Efkan Ala’nın istifa etmesi üzerine kabinedeki değişiklikleri açıkladı. Yıldırım yaptığı açıklamada, “İçişleri Bakanımız Erzurum Milletvekili Efkan Ala’nın istifasıyla boşalan bakanlığa Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu, boşalan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na da Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Dr. Mehmet Müezzinoğlu atanmıştır. İçişleri Bakanlığını bırakan Efkan Ala’ya yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Görevlerine atanan bakanlarımıza başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.
Bakan Efkan Ala'nın Kutadgu Bilig İle İmtihanı 01:11
Bakan Efkan Ala'nın Kutadgu Bilig İle İmtihanı 83 izlenme - 2 yıl önce STK temsilcileri ile toplantı düzenlemek üzere Diyarbakır’a gelen İçişleri Bakanı Efkan Ala, dil sürçmesi nedeni Kutadgu Bilig’i söyleyememesi nedeni ile zor anlar yaşadı.
 Açız Geçinemiyoruz 02:07
Açız Geçinemiyoruz 138 izlenme - 3 yıl önce Bakan Efkan Ala'ya memleketinde 'asgari ücret' tepkisi
İzmir'de Polisin Göstericileri Öldüresiye Dövmesi 01:31
İzmir'de Polisin Göstericileri Öldüresiye Dövmesi 109 izlenme - 2 yıl önce Berkin Elvan'ın katledilmesine tepki gösteren İzmirliler akşam saatlerinde sokaklara çıktı. Ardından gelişen olaylar ve akabinde polisin nasıl görevini aşarak göstericilere şiddet kullandıklarını görüyoruz.
Cenaze Töreninde İçişleri Bakanı Ala’ya Korkma Titre Diye Bağırmak 00:34
Cenaze Töreninde İçişleri Bakanı Ala’ya Korkma Titre Diye Bağırmak 145 izlenme - 3 yıl önce Şehit Emniyet Müdür Yardımcısı Atıf Şahin’in cenaze törenine katılan İçişleri Bakanı Efkan Ala, bir vatandaşın ‘korkma, titre’ tepkisi ile karşılaştı.
Efkan Ala İçişleri Bakanı Kutadgu Bilig Diyemedi 00:43
Efkan Ala İçişleri Bakanı Kutadgu Bilig Diyemedi 69 izlenme - 2 yıl önce İçişleri Bakanı Efkan Ala, dil sürçmesi nedeniyle Kutadgu Bilig'i bir türlü söyleyemedi. Bakan'ın zor anları kameralara böyle yansıdı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Efkan Ala'nın istifasına ilk Yorum 02:28
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Efkan Ala'nın istifasına ilk Yorum 26 izlenme - 11 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Efkan Ala'nın sürpriz bir şekilde İçişleri Bakanlığı'ndan istifa etmesi sonrası konu hakkında ilk değerlendirmesini yaptı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan efkan ala hakkında; "Ne Efkan Ala kardeşimizden bir sıkıntı söz konusudur ne de bu süreç içinde ona yönelik herhangi bir olumsuzluğu söylemeye ne Sayın Başbakan’ın ne benim herhangi bir haddimize değildir, o kadar da açıktır" dedi. EFKAN ALA’NIN GÖREVİ BIRAKMASINI DEĞERLENDİRDİ Efkan Ala’nın neden istifa ettiği yönündeki bir soruya da cevap veren Erdoğan, bir hükümette zaman zaman değişiklikler olabileceğini söyleyerek ”Sayın Başbakan mesai arkadaşları ile ya da kendi istiareyi yaptığı arkadaşları ile nitekim sonunda benimle istişarede bulunmuştur, ortaya sürmüş olduğu tezler haklı. İçişleri Bakanımız Sayın Ala bu süreç içinde kendileri istifasını vermek suretiyle böyle bir değişim bu süreç içinde yapılmıştır. Ne Efkan Ala kardeşimizden bir sıkıntı söz konusudur ne de bu süreç içinde ona yönelik herhangi bir olumsuzluğu söylemeye ne Sayın Başbakan’ın ne benim herhangi bir haddimize değildir, o kadar da açıktır. Bunlar bizim dava arkadaşımızdır, yol arkadaşımızdır. Yolculuk esnasında zaman zaman ‘performans kaybı’ diyebilirsiniz ya da farklı şeyler söyleyebilirsiniz, bu tür değişiklikler her kabinede olabilir. Aradan bir müddet geçer farklı bakanlıklarda benzer şeyler olabilir ama şuanda böyle bir şey Sayın Başbakan’dan bana iletilmiş değil, hükümetimizin gündeminde böyle bir şey yok, yoluna hükümetimiz kararlı bir şekilde devam ediyor. Gündemimizin en önemli başlığı, darbeden sonra teröristlerle mücadeledir, bu mücadele alanımız da bellidir. Yoğun bir çalışma ile bunun üzerine gidiyoruz. Milletimizin huzuru bizim için önceliklidir” diye konuştu.
 Operasyonlar ne zaman bitecek? 01:25
Operasyonlar ne zaman bitecek? 41 izlenme - 1 yıl önce İçişleri Bakanı Efkan Ala, terör örgütüne yönelik operasyonlara ilişkin, 'Birkaç gün içerisinde Cizre'nin biteceğini düşünüyoruz. Sur'da belki bir iki hafta alabilir. Orada da yüzde 85-90'lara geldi. Cizre yüzde 99 civarında' dedi.
İki Şehidin Hesabını Kim Verecek? - İçişleri Bakanı Efkan Ala 02:00
İki Şehidin Hesabını Kim Verecek? - İçişleri Bakanı Efkan Ala 80 izlenme - 3 yıl önce Bir süre önce dikilen terörist heykelini, gazetelerin ve medyanın gündemi getirmesiyle, bu şehitlerin olduğunu söylüyor pek saygıdeğer bakan. Aynı zamanda bu heykelin haber yapılmasının temel sebebinin olağanüstü seviyedeki istikrarımıza darbe vurmak olduğunu ve bunun içinde vaveyle(yaygara) çıkartıldığını belirtiyor. Yani bakana göre bir teröristin heykelinin dikilmesi önemsizmiş. Bu olay sırasında şehit düşen askerlerimizden de sorumlu olan gazetecilermiş. Bu haber de muhtemelen yalanmış: http://www.haberhergun.com/genel/alanin-heykelden-haberi-varmis-h14779.html
İçişleri Bakanı Efkan Ala Görevini Bıraktı , Yerine Süleyman Soylu Geldi. 03:43
İçişleri Bakanı Efkan Ala Görevini Bıraktı , Yerine Süleyman Soylu Geldi. 21 izlenme - 11 ay önce Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşen Başbakan Binali Yıldırım, görüşmenin ardından yaptığı açıklamada İçişleri Bakanı Efkan Ala'nın görevi bıraktığını duyurdu.Yıldırım ayrıca Ala'nın yerine İçişleri Bakanlığı'na Süleyman Soylu'nun getirildiğini belirtti.