Hoşgeldiniz!

efsane şarkı

Hop  Hop Hop Kop)) 03:03
Hop Hop Hop Kop)) 20.577 izlenme - 9 yıl önce güsel bir kop kop
Cat Stevens Yusuf İslam 03:43
Cat Stevens Yusuf İslam 20.779 izlenme - 9 yıl önce cat stevens eski efsane şarkısı
R.e.m Losing My Religion Orjinal Klip 04:53
R.e.m Losing My Religion Orjinal Klip 16.759 izlenme - 9 yıl önce süper ötesi
Ümit Besen-Nikah Masası(Efsane Şarkı) 04:49
Ümit Besen-Nikah Masası(Efsane Şarkı) 14.736 izlenme - 8 yıl önce dayanmak çok zor böyle sevince
Oscar Harris Alta Gracia [efsane Şarkı Süper] 03:29
Oscar Harris Alta Gracia [efsane Şarkı Süper] 14.633 izlenme - 9 yıl önce nostalji sevenler için
Serdar Sevinç - Sen Gittin [ Efsane Şarkı ] 01:40
Serdar Sevinç - Sen Gittin [ Efsane Şarkı ] 16.669 izlenme - 9 yıl önce serdar sevİnç - sen gittin [ efsane Şarkı ] serdar gitar yılın şarkısı bombaa mutlaka izleyin .!!!
cantuğ turay&berfu öngören-bizim evin halleri-eyva 03:35
cantuğ turay&berfu öngören-bizim evin halleri-eyva 16.910 izlenme - 10 yıl önce rüzgar&misket aşkı,unutulmaz&ölümsüz bir dizi ve muhteşem bir şarkı....bakalım beğenicek misiniz....yorumlarrrr....:d
Efsane Cinnet Getiren Oflu Hoca (22 dk - Tamamı) 21:44
Efsane Cinnet Getiren Oflu Hoca (22 dk - Tamamı) 3.655 izlenme - 3 yıl önce Efendim daha önce sitemizde 3 dakikalık ve 13 dakikalık kısa versiyonları bulunan "90'lı yılların internet fenomeni cinnet getiren laz hoca" nın nacizane derlediğim 22 dakikalık full versiyonunu alkışlarlayaşıyorum.com ahalisinin beğenisine sunuyorum.
Africanism - Zookey Efsane Şarkı 03:14
Africanism - Zookey Efsane Şarkı 8.140 izlenme - 8 yıl önce unutulmaz africanism - zookey şarkısı
Kamuran Akkor - Bir Ateşe Attın Beni 04:41
Kamuran Akkor - Bir Ateşe Attın Beni 2.538 izlenme - 3 yıl önce Diyorlar ki sen delisin, hiç bu kadar sevilirmi Değmeyecek biri için, gurur yere serilirmi Değmeyecek biri için, gurur yere serilirmi Bir ateşe attın beni, alev alev yaktın beni Bir ateşe attın beni, alev alev yaktın beni Değersizmi benim aşkım, yalanlara kattın beni Değersizmi benim aşkım, yalanlara kattın beni Dost üzülür, düşman güler, böyle derde gülünürmü Bilseydim hiç severmiydim aşkın sonu bilinir mi Umudumdun, dileğimdin, sen benim göz bebeğimdin Seni kimler değiştirdi, yüreğinden attın beni Seni kimler değiştirdi, yüreğinden attın beni Bir ateşe attın beni, alev alev yaktın beni Bir ateşe attın beni, alev alev yaktın beni Değersizmi benim aşkım, yalanlara kattın beni Değersizmi benim aşkım, yalanlara kattın beni Dost üzülür, düşman güler, böyle derde gülünürmü Bilseydim hiç severmiydim aşkın sonu bilinir mi
Yeni Türkü Bana Bir Masal Anlat Baba 02:41
Yeni Türkü Bana Bir Masal Anlat Baba 8.437 izlenme - 9 yıl önce efsane şarkı orjinal klip
Efsane Şarkı Yeke Yeke 04:02
Efsane Şarkı Yeke Yeke 2.387 izlenme - 7 yıl önce efsane şarkı yeke yeke
Elektro Gitarla 50 Efsane Şarkı 05:29
Elektro Gitarla 50 Efsane Şarkı 1.156 izlenme - 3 yıl önce Bu videoda elektro gitar konusunda yetenekli adamın 90'lı yıllara ait 50 efsane şarkıyı alt yapı da kullanarak ardı ardına çalmasını hep birlikte izleyelim.. Keyifli izlemeler...
Art Company- Suzanna 04:43
Art Company- Suzanna 2.502 izlenme - 9 yıl önce efsanelerden biri daha
Destan - Atabarı (1998) 03:11
Destan - Atabarı (1998) 1.268 izlenme - 2 yıl önce 1998 yılının Aralık ayında Cilveloy türküsüyle karşımıza çıkmıştı Grup Destan.İlk albümleriyle yaklaşık 500 bin gibi büyük bir satış grafiğiyle iyi bir çıkış yakalamışlardı.Türküleri coverlamaları ve Anadolu Rock akımını benimsemeleriyle hem türküseverlerin hem de rock dinleyicilerinin beğenisini kazanmışlardı. Nalına Da Vur,Tophane Rıhtımı,Annem,Hanım Hey ve Ben Ölürsem şarkılarıyla hepimizin hafızalarında yer edinmişti Grup Destan. Fakat aralarında bir tane daha türkü vardı ki bu türkü Grup Destan'ın asıl çıkışını yapmasını sağlamıştı.Atabarı türküsünden bahsediyorum.Grup Destan'ın Atabarı yorumu çok beğenilmiş hatta öyle ki radyolarda ve televizyonlarda ilk sıralarda uzun süre kalmayı başarmıştır. Hatta günümüzde Atabarı yorumu en çok Grup Destan'dan dinlenilmektedir. İşte hem türkünün bu efsane olmuş yorumunu,hem Grup Destan'ı ve hem de nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
Kenan Doğulu - Tükendim Ben (2000) 04:29
Kenan Doğulu - Tükendim Ben (2000) 1.258 izlenme - 2 yıl önce Bazı şarkılar vardır, adını duyduğumuzda hatırlayamadığımız ama dinleyince birden aklımıza bir sürü hatıraları getiren. Bazı şarkılar vardır, şarkıcının bugüne kadar yapmış olduğu en iyi şarkı olan. İşte bu şarkı da böyleydi.Kenan Doğulu'nun 1999 yapımı Ben Güzelden Anlarım albümünde bulunan,klibi 2000 yazında çekilmiş ve kariyerinde yapmış olduğu en iyi şarkıydı. O sene 2000 yazında milenyum çılgınlığı yaşanıyordu.Hepimiz milenyuma girdik 90'ların karanlığından kurtulduk diye düşünüyorduk. Nerden bilebilirdik ki 90'ların milenyumdan daha güzel olduğunu. İşte bu şarkı da bize o güzel günlerin değerini anlamamızı hatırlatacak bir nitelikte olup aynı zamanda Kenan Doğulu'nun kariyerinde yapmış olduğu en iyi şarkıdır. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve ayrıca sizleri o eski yaz aylarına götürmek istedim. İyi nostaljiler.
2002 Kral Tv En İyi Çıkış Yapan Kadın Sanatçı - Nez 09:22
2002 Kral Tv En İyi Çıkış Yapan Kadın Sanatçı - Nez 1.188 izlenme - 3 yıl önce 2002 yılında çıktığı gibi müthiş bir patlama yaratmış,çıkış klibi Sakın Ha ile o dönemin ergenlik çağında olan erkeklerin Foolish Casanova klibi ile beraber vazgeçilmez kliplerinden olmuş,daha sonradan da 2003 yazında Her Şey Boş şarkısıyla yine aynı patlamayı yapmış Nez'in 2002 Kral Tv En İyi Çıkış Yapan Kadın Sanatçı ödülünü aldığı görüntüdür.Ayrıca o zamanlar hatırlayanlar bilirler Alo Nez diye bir reklam da Kral Tv'de sürekli yayınlanıyordu.Hatta o dediğim reklam sitemizde bulunmaktadır ve linki şurdadır : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/8594/alo-nez-reklamcilik-ve-etik Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve o zamanki ergenlik döneminde olan erkeklerin anılarını canlandırmak istedim. İyi izlemeler.
aint no sunshine 01:39
aint no sunshine 1.775 izlenme - 9 yıl önce efsane bir şarkı, efsane bir sahne
Ceza - Yerli Plaka - Rap Müzik Dinle 04:16
Ceza - Yerli Plaka - Rap Müzik Dinle 664 izlenme - 2 yıl önce Ceza - Yerli Plaka - Sözleriyle Üstüme iyilik sağlık a dostlar, ceza rap yapar çok kötü toslar, boxlarınıza bak ama alın a foslar, dostlarınıza yakın olun a be kozlar, elinize geçti neredesin a popstar, lossva salonu ayakkabı boyar kostar az konuşana kurdele takacaklar kara tahtayada ceza yazacaklar, yükselen ben değilim bak asansör, şayet beni uçarken gördüysen senin gözün kör, peşimde onlarca yalaka sahte dost var, eninde sonunda yalnız bırakan o dostlar, bi bakim derken şöle ben içine girdim öyle bu ortam işte böyle bu nasıl iş söyle, ipi kopmuş alemin çivisi çıkmış dillerin inadım inat giderim tersine dilim fenerim, yol uzun ve pek dikenli çok uzun lan ben tükendim, yoksunum bi çare kimi zamanda yalnızım avare gezdim, bak ne hale geldim, kim nasıl baktıysa öyle gördü ben buyum, nokta koyduk bitti, her bi yandan çektiler şu etime saplı kancaları ve her gün engel ettiler, belli var bi korkuları bu yerli plaka korkutur, herkez sanar dengimdir, kimse bilmez ancak Ceza nefrettende eskidir Plaka yerli bak sırtı terli çok, ve başı dertli vah eski hali yok Ne olacak Wow wow wowwww Yükselen ben değilim bak alçalan duvarlar (x2) Öyle dar bi yerdeyim ki dünyam pek küçüldü, tek bir yanlış çok gözüktü, geldi günler hep gürültü, pek sıkıntı çekti millet, sabreden kazandı, benimle raks edenlerin kaçında var yürek bi çok çakal rapin önünde tek bilek, bi çok kanal taraflı yazdı gasteler yalan ve çok samimi dostlarım var, en önemlisiyse biliyorum ki yükselen ben değilim alçalan duvarlar sadece ve sadece çok fazla dikkat çektik bu taktik değildi, genede kapladı herkezi panik buna tanık olan her genç tarihi yazsın bi işe yaramazsa bu durur en alt katta bi bakmışsın teker teker dökülmüş tüm dostlar ne ad nede sanın kalır ve unutulur gidersin yükselirken ekmek yerken yere düşerken saçmalarsın hiç süren yok suyun ısındı güneş doğdu kuyu kazılmaz Plaka yerli bak sırtı terli çok, ve başı dertli vah eski hali yok Ne olacak Wow wow wowwww Yükselen ben değilim bak alçalan duvarlar (x2) 4 koldan taciz çok belli bariz, makas alır kızlar yanaktan erkeklerse diz farklılaşma çabası içine girdi herkez, ghettolarda bile mohikan var oğlum her bir kafada farklı ses, farklı vizyon her sokakta yükselir duvarlar yabancı marka giydi herkesimden muhalefetler ellerinde, boş bir defter yazıldı aynı şeyler daim kullanıldı aynı renkler anlaşılmaz boş resimler ömürde belli ineceğin o katta düşeceğiz birlikte belki sanma kurtuluş var, kader bu belli olmaz kaçar gider yanından herkez zaten biz birer hiçiz şayet bu böyle olmasaydı unutulurmuydu o eski sesler, bulut olursa yağmur beklenir güneşli günler çok yakın ve rüzgarın hep estiği, kısa bir not, sazın içinde şeytan yok 77 üsküdar yani bu plaka yerli Plaka yerli bak sırtı terli çok, ve başı dertli vah eski hali yok Ne olacak Wow wow wowwww yükselen ben değilim bak alçalan duvarlar (x4)
Gönül Derdi Her İnsana Söylenmez 04:09
Gönül Derdi Her İnsana Söylenmez 930 izlenme - 4 yıl önce Gönül Derdi Her İnsana Söylenmez
Artık Devir Değişti E Tabi Çelik De Değişti - Çelik - Aman Aman 04:08
Artık Devir Değişti E Tabi Çelik De Değişti - Çelik - Aman Aman 853 izlenme - 3 yıl önce 90'lardan bu yana bir çok efsane şarkılara imza atmış ve hala da etmekte olan sevgili Çelik'in 2000 yılında milenyuma özel uygun olarak yaptığı ve içinde "Artık devir değişti e tabi çelik de değişti" sözlerine sahip olduğu Aman Aman şarkısını yapmıştır.Şarkı o dönem çok patlamış ve adeta he yerde bir slogan olmuştu. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi izlemeler.
Hagi'nin gençlik yılları - Nostalji 01:03
Hagi'nin gençlik yılları - Nostalji 492 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray'ın efsane yılıdızı Gheorghe Hagi gençlik yıllarından şarkı söylerken.
Ferda Anıl Yarkın -  En İyi Arkadaşım (90'ların Efsane Şarkısı) 03:40
Ferda Anıl Yarkın - En İyi Arkadaşım (90'ların Efsane Şarkısı) 494 izlenme - 3 yıl önce Sene 1999. O dönemlerde Üzülme,Sonuna Kadar ve Aşkın Yetmez şarkılarıyla Türk popunda büyük bir hayran kitlesi oluşturmuş sevgili Ferda Anıl Yarkın, 1999 yılında Vay Be adlı bir albümle yaklaşık 3 yıl sonra yeniden sahalara geri dönmüştür. Albümde Yaralıyım, Vay Be ve Sen İyi Ol şarkılarına klip çekilse de albümü efsane yapan şarkı En İyi Arkadaşım şarkısıydı. Söz ve müziği Mustafa Sandal'a ait olan bu şarkı bir dönem dinleyenlerin sözlerinden anlam çıkarmaya çalıştığı ve sözlerindeki anlaşılmazlığa rağmen müzikten dolayı çok eğlenmişlerdi. İşte sizi 90'ların efsane şarkılarından bir tanesini paylaşmak ve o günlere dönüş yapmak istedim. İyi nostaljiler.
Baha - Kutupta Yaz Gibi Özledim Seni (1999) 04:02
Baha - Kutupta Yaz Gibi Özledim Seni (1999) 518 izlenme - 3 yıl önce 90'larda iz bırakmış sanatçılarından olan ve hala müzik hayatına kaliteli işlerle devam etmekte olan sevgili Baha'yı bizle tanıştıran çıkış şarkısıdır.Şarkı 1999 yılında çıkardığı Aşkın Tebessümü albümünde bulunmaktadır.Ayrıca bu kliple Baha o dönem platonik aşıkların dermanı olmuş ve özellikle düğünlerin vazgeçilmez şarkılarından olmuştur. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi izlemeler.
Göktan - Mevsimler 05:30
Göktan - Mevsimler 347 izlenme - 3 yıl önce Asıl adı Göktan Çelikiz olan ve 90'larda imza attığı şarkılarla hepimizin gönlünde taht kurmuş olan bu güzel sesli abimizin 1998'de çıkardığı "Efsane" isimli albümünden, söz ve müziği Erhan Güleryüz'e ait olan ve eminim ki hepinizin bildiği bu parçayla sizleri başbaşa bırakmaktan mutluluk duyuyorum efem.
Elektro Gitarla 50 Efsane Şarkı 05:29
Elektro Gitarla 50 Efsane Şarkı 410 izlenme - 4 yıl önce Bu Videoda Elektro Gitar Konusunda Yetenekli Adamın 90'lı Yıllara Ait 50 Efsane Şarkıyı Alt Yapı Da Kullanarak Ardı Ardına Çalmasını Hep Birlikte İzleyelim.. Keyifli İzlemeler...
Beckham'ın Oğlu Şarkıcılığa Özendi 00:15
Beckham'ın Oğlu Şarkıcılığa Özendi 198 izlenme - 2 yıl önce İngiliz futbol efsanesi David Beckham'ın oğlu Cruz Beckham şarkıcılığa özendi.
Mustafa Sandal - Seni Tek Geçerim (2000) 03:41
Mustafa Sandal - Seni Tek Geçerim (2000) 349 izlenme - 3 yıl önce 90'ların ilk zamanlarından bu yana bir çok şarkılara imza atmış , harika müzik ve albümlerde yapmış sevgili Mustafa Sandal'ın en iyi albümlerinden biri olan Akışına Bırak albümünde bulunan ve albümün çıkış parçası olan Tek Geçerim şarkısının klibidir. 90'larda bir çok efsane şarkıya imza atmış , her şarkısıyla olay olmuş, konserlerinde, kliplerinde danslarıyla idol olmuş bir isimdi Mustafa Sandal . İlk çıktığı zaman Suç Bende albümüyle kasıp kavurmuştu ve 1.5 milyona yakın satış yapmıştı. İkinci albümü Gölgede Aynı ile 3 milyonun üzerinde bir satış yapmış ve artık kendini piyasada sarsılasamaz bir idol haline getirmişti. Araba klibi çıktığı gün bütün ana haberlere aynı anda konu olmuştu. Koca 1 yıl boyunca bütün her yerlerde bu albüm çalmıştı. Amerika'da, Avrupa'da ve Rusya'da bile Araba, İki Tas Çorba, Jest Oldum ve Gidenlerden büyük hit olmuştu. Daha sonradan herkes üç albümü Mustafa Sandal'dan yine aynı kalitede beklerken Detay albümünü çıkarmıştı. Albüm beklenenlerin çok çok altında olmuştu. Aya Benzer, I Am The Bombacı, Detay ve Onca gibi leziz şarkılar da vardı ama Aramızda Bir Top Var şarkısı yanlış anlaşılmış hatta bir çok köşe yazısında, programlarda ve halk arasında dalga konusu olmuştu. Ama yine de bu albüm 1 milyonun üzerinde satış yapmış ve Mustafa Sandal bambaşka bir tarz yapmış ve sonraki albümlerinde de (Akışına Bırak albümü hariç) aynı tarzda devam etmiştir. Bunun yanısıra Mustafa Sandal, 90'lardan bu yana bir çok sanatçıya harika şarkılar da vermiştir. İşte o verdiği şarkılar şunlardır: Ajda Pekkan - Vazgeçme Ferda Anıl Yarkın - Sonuna Kadar Yonca Evcimik - Bandıra Bandıra Sezen Aksu - İnce Mevzu İzel - Eyvallah , Emanet ve Nakış Reyhan Karaca - Gidesim Gelmiyor Ayşegül Aldinç - Yanlışsın Ozan Orhon - Zeynep Hakan Peker - Amma Velakin ve Ne Samba Ne De Rumba Asya - Beni Aldattın Sibel Alaş - Adam Zerrin Özer - Böyle de Bir Huyu Var Sertab Erener - Büyü De Gel Çocuk Deniz Arcak - Yağmurdan Kaçarken Doluya Tutuldum Kendisine böyle muhteşem şarkılara imza attığı için , 90'larda bize çocukluğumuzun en güzel günlerini ve o saf duyguları yaşattığı için , Gölgede Aynı ve Suç Bende gibi efsane bir albüme imza attığı için kendisine saygımız her zaman sonsuz olacaktır . İyi dinlemeler .
Kıraç - Yıllar Sonra (2002) 04:27
Kıraç - Yıllar Sonra (2002) 255 izlenme - 3 yıl önce Yıllar geçti,yollar geçti aramızda.Geriye hatıralar,acılar,mutluluklar ve aşkım kaldı bize dair,sana dair. Sokakta gördüğüm mutlu sevgililer,senden bana kalan tek bir kelime bile duyunca ; yine sen varsın aklımda. Artık geri gelsen ya da ben sana gelsem ne fayda eder ki ? Bu saatten sonra sana "seni seviyorum" desem ne farkeder ki ? Bizim için vakit geçti artık.Sen başka dünyalarda ben başka dünyalardayız artık.Başka hayallerde,başka mutluluklarda,başka kollarda belki de . Ama yine de şunu bilmeni isterim ki yıllar geçse yollar geçse bile unutmam seni.Unutamam seni. İşte bu şarkı da sana ve aşk acısı çeken alkışlarlayaşıyorum üyelerine gelsin.Eski aşklara ve hatıralara gelsin. İyi dinlemeler.
Levent Yüksel - Tuana (1993) 05:44
Levent Yüksel - Tuana (1993) 200 izlenme - 3 yıl önce 1993 yılında Medcezir adlı efsane albümüyle yüz yıllarca hiç unutulmayacak efsane bir albüme imza atmış,bugünlerde kalan nadir kaliteli sanatçılarımızdan biri olan büyük insan sevgili Levent Yüksel'in işte o efsane Medcezir albümünün efsane şarkılarından Tuana'nın Trt'ye özel çekilmiş klibidir. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve 90'lara,o güzel zamanlara ve eski aşklarımıza dönüş yapmak istedim. İyi nostaljiler.