Hoşgeldiniz!

ege kayacan

ege kayacan - Şahsi Şov 02:24
ege kayacan - Şahsi Şov 1.719 izlenme - 8 yıl önce yatak odası konuşması ve aşk şarkısı... ege kayacan'ın 1 saat 30 dakikalık stand up show'undan alınmış 2 dakikalık bir parça. old city comedy club / nisan 2009 / İstanbul
Modern Sabahlar - Esat'lı Ege 02:39
Modern Sabahlar - Esat'lı Ege 276 izlenme - 1 yıl önce Radyo ODTÜ'nün sabah neşesi Modern Sabahlar ekibinden safkan Angara havası... "Hmmm Modern Sabahlar" kısmıyla Ankara dolmuşçularının favori radyosu Megasite'ye bir giydirim içermekte. Lost karakterlerini bünyesinde barındıran yegane türkü olması açısından da bir başyapıt...
Şok Ses Kaydı: Modern Sabahlar Peynirleri Nasıl Sıfırladı? 03:26
Şok Ses Kaydı: Modern Sabahlar Peynirleri Nasıl Sıfırladı? 463 izlenme - 3 yıl önce Radyo ODTÜ'de yayımlanan "Modern Sabahlar" programının sunucularının şok ses kaydı ortaya çıktı. Kayıtta program sunucularından Ege Kayacan ve Fahir Öğünç, Oktay Demirci'den falza girilen peynir siparişleri nedeniyle dükkandaki parmesanları sıfırlamasını istiyor. Oktay Demirci, Twitter'dan yaptığı açıklamada, ses kaydının montaj ve hayal ürünü olduğunu iddia etti.
Modern Sabahlar - Sentezlerim 01:24
Modern Sabahlar - Sentezlerim 237 izlenme - 1 yıl önce Radyo ODTÜ'nün sabah neşesi Modern Sabahlar ekibinin efsane şarkılarından... Mercan Dede ve benzeri doğu-batı sentezcilerinin meşhur olmaya başladığı yıllarda bu furyayı ti'ye alma amaçlı üretilmişti. Hatta bu şarkının sözlerinden yola çıkarak Can Dündar da bir köşeyazısı yazmıştı ("Füzyon Çağı" - 27.05.2003).
Modern Sabahlar Söyleşisi 01:05:41
Modern Sabahlar Söyleşisi 424 izlenme - 3 yıl önce 10 Şubat 2014 akşamı If Performance Hall'de, Radyo ODTÜ "Modern Sabahlar" programı sunucuları Ege Kayacan, Fahir Öğünç ve Oktay Demirci ile yaptığımız söyleşi. "Bu bir 40 Kişi işidir" http://www.40kisi.com
Bir Öykü, Bir Şarkı (Modern Sabahlar) 07:34
Bir Öykü, Bir Şarkı (Modern Sabahlar) 181 izlenme - 1 yıl önce Radyo ODTÜ de yayınlanan; modern sabahlar programında, 12.12.2007 tarihinde, ege kayacan tarafından anlatılan, insanı gülmekten yerlere yatıran hikaye. Tava dediğin sabit midir??
Küçük Mübaşir - 1 (Modern Sabahlar) 14:11
Küçük Mübaşir - 1 (Modern Sabahlar) 172 izlenme - 1 yıl önce Radyo odtü'nün efsanevi diyebileceğimiz, altı buçuk yaşında otuz iki santim boyundaki ufaklık bir mübaşir ve hakim hakstıbıl amcasının bin bir surat cek bimbır'la olan maceralarını konu edinen güzide radyo tiyatrosu gibi bi şeyi.
Ege Kayacan - Pompala Panda 05:00
Ege Kayacan - Pompala Panda 141 izlenme - 1 yıl önce Radyocu, Komedyen, Müzisyen Ege Kayacan'ın Ankara Çağdaş Sanatlar Gösteri Merkezinde sergilediği Stand-up gösterisinde çaldığı Pompala Panda şarkısının görüntüleridir.
Ege Kayacan - Aşk Olsun 02:24
Ege Kayacan - Aşk Olsun 137 izlenme - 2 yıl önce Radyo ODTÜ de yayınlanan; modern sabahlar programının yapımcılarından Ege Kayacan' ın tek kişilik gösterisinden bir kesit.
ege kayacan - esatlı ege 02:27
ege kayacan - esatlı ege 272 izlenme - 5 yıl önce radyo odtu modern sabahlar ege kayacan esatlı ege fahir oktay megasite