Hoşgeldiniz!

ege şivesi

Ege Şivesi Pamuk Prenses 02:42
Ege Şivesi Pamuk Prenses 53.074 izlenme - 9 yıl önce kim çekti bilmiyorum ama süper olmuş okuyan arkadaş hakkını vermiş gerçekten
Fatma Teyze - Şifacı Anne Taklidi 00:19
Fatma Teyze - Şifacı Anne Taklidi 4.049 izlenme - 11 ay önce Aydınlı 29 yaşındaki evli ve bir çocuk annesi Fatma Dursun Özcan’ın, Ege şivesi ile çekmiş olduğu kısa videolar izlenme rekorları kırıyor..
Sen Beni Sevmiyomun Gari Dedim Çok Komik 00:34
Sen Beni Sevmiyomun Gari Dedim Çok Komik 3.209 izlenme - 11 ay önce 14 şubat yaklaşırken sosyal medya da paylasılan video KARonOfficial aracılığıyla izlesene.com da Sözler; Sen Beni Sevmiyomun Gari Dedim
Ege Şivesiyle Mobilet Anonsu 00:43
Ege Şivesiyle Mobilet Anonsu 474 izlenme - 4 ay önce Bir köyde çalınan bir mobiletle ilgili cami minaresinden yapılan anons, sosyal medyada olay oldu.Ege şivesiyle güldüren anonsta "Dikkat dikkat, Keziğin Mustafa'nın mobiletini götürmüşler, kim götürdüyse getirsin; şehre inecekmiş" dendiği duyuldu.
Fatma Teyze - Canan Karatay'a Cevap 00:24
Fatma Teyze - Canan Karatay'a Cevap 2.181 izlenme - 11 ay önce Aydınlı 29 yaşındaki evli ve bir çocuk annesi Fatma Dursun Özcan’ın, Ege şivesi ile çekmiş olduğu kısa videolar izlenme rekorları kırıyor.
Fatma Teyze - Dikkatli Evlenmek Lazım 00:19
Fatma Teyze - Dikkatli Evlenmek Lazım 1.728 izlenme - 11 ay önce Aydınlı 29 yaşındaki evli ve bir çocuk annesi Fatma Dursun Özcan’ın, Ege şivesi ile çekmiş olduğu kısa videolar izlenme rekorları kırıyor..
Günaydın Milas - Ege Şivesi Tayland Taxi 03:38
Günaydın Milas - Ege Şivesi Tayland Taxi 5.451 izlenme - 5 yıl önce Dolunay Deniz Bodrum
Ege Şivesi  Şiir 02:55
Ege Şivesi Şiir 6.760 izlenme - 10 yıl önce çok komik
Tolga Çandar'dan Fıkra Gibi Anı (Ege Şivesi) 02:07
Tolga Çandar'dan Fıkra Gibi Anı (Ege Şivesi) 7.621 izlenme - 6 yıl önce Mesut Yar'ın sunduğu Burada Laf Çok'a konuk olan CHP Muğla Milletvekili Tolga Çandar, şiveli konuşmasından ötürü üniversitede bir hocasının kendisini yabancı sandığını anlattı.
Özay Gönlüm - Mektup 03:58
Özay Gönlüm - Mektup 2.826 izlenme - 3 yıl önce Egeli bir teyzenin ağzından oğul hasreti ve köyde günlük yaşam. rahmetle anıyoruz Özay Gönlüm' ü. Bunu seven bunu da sevdi: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/13699/
Ege Şivesiyle 14 Şubat Paylaşımı 00:52
Ege Şivesiyle 14 Şubat Paylaşımı 1.168 izlenme - 11 ay önce Aydın'da, evli ve bir çocuk annesi 29 yaşındaki Fatma Dursun Özcan'ın yüz efekti kullanarak Ege şivesiyle çektiği 14 Şubat temalı kısa video, sosyal medyada beğeni topladı.
Fatma Teyze - Korktun mu Cevabı 00:21
Fatma Teyze - Korktun mu Cevabı 1.063 izlenme - 11 ay önce Aydınlı 29 yaşındaki evli ve bir çocuk annesi Fatma Dursun Özcan’ın, Ege şivesi ile çekmiş olduğu kısa videolar izlenme rekorları kırıyor..
Ege Şivesiyle Ateistleri İmana Getiren İmam 05:28
Ege Şivesiyle Ateistleri İmana Getiren İmam 3.004 izlenme - 4 yıl önce Egeli imam yöresel şiveyle cemaate vaaz veriyor izlerken hipnoz olabilirsiniz aman dikkat!
Böle Garı Düşman Başına 01:01
Böle Garı Düşman Başına 3.982 izlenme - 5 yıl önce Dolunay Deniz Bodrum
Fatma Teyze - Borcumuz Var Aşkım Permatik 00:44
Fatma Teyze - Borcumuz Var Aşkım Permatik 859 izlenme - 11 ay önce Aydınlı 29 yaşındaki evli ve bir çocuk annesi Fatma Dursun Özcan’ın, Ege şivesi ile çekmiş olduğu kısa videolar izlenme rekorları kırıyor..
Artık Sevmecem Gari Versiyon 2 03:25
Artık Sevmecem Gari Versiyon 2 6.703 izlenme - 9 yıl önce muğla şivesiyle artık sevmecem gari versiyon 2
Ege Şivesiyle Araba Reklamı 00:27
Ege Şivesiyle Araba Reklamı 2.741 izlenme - 5 yıl önce Ege Şivesiyle Araba Reklamı
Fatma Teyze - Kocasından Kazık Yiyenler 00:33
Fatma Teyze - Kocasından Kazık Yiyenler 658 izlenme - 11 ay önce Aydınlı 29 yaşındaki evli ve bir çocuk annesi Fatma Dursun Özcan’ın, Ege şivesi ile çekmiş olduğu kısa videolar izlenme rekorları kırıyor.
Fatma Teyze - Düzleştirici Meslesi 00:40
Fatma Teyze - Düzleştirici Meslesi 528 izlenme - 11 ay önce Aydınlı 29 yaşındaki evli ve bir çocuk annesi Fatma Dursun Özcan’ın, Ege şivesi ile çekmiş olduğu kısa videolar izlenme rekorları kırıyor...
Fatma Teyze - 15 Tatilin Zararları 00:20
Fatma Teyze - 15 Tatilin Zararları 526 izlenme - 11 ay önce Aydınlı 29 yaşındaki evli ve bir çocuk annesi Fatma Dursun Özcan’ın, Ege şivesi ile çekmiş olduğu kısa videolar izlenme rekorları kırıyor.
Fatma Teyze - İnternetten Alışveriş Yapan Gençlere Cevap 01:02
Fatma Teyze - İnternetten Alışveriş Yapan Gençlere Cevap 512 izlenme - 11 ay önce Aydınlı 29 yaşındaki evli ve bir çocuk annesi Fatma Dursun Özcan’ın, Ege şivesi ile çekmiş olduğu kısa videolar izlenme rekorları kırıyor..
Ege Şivesiyle Konuşan 2 Adamın İlluminati Muhabbeti 00:45
Ege Şivesiyle Konuşan 2 Adamın İlluminati Muhabbeti 2.314 izlenme - 4 yıl önce Ege şivesiyle konuşan 2 adamın yaptığı komik illuminati sohbetini izliyoruz. İlluminati nedir? Kim yönetir? Simgesi nedir? gibi sorulara cevap arayan bu arkadaşların çektiği kısa film, gerçekten de izleyenleri güldürmeyi başarıyor. Yapanları tebrik eder, iyi seyirler dilerim.
Fatma Teyze - Düşünceli Babaanne Taklidi 00:27
Fatma Teyze - Düşünceli Babaanne Taklidi 444 izlenme - 11 ay önce Aydınlı 29 yaşındaki evli ve bir çocuk annesi Fatma Dursun Özcan’ın, Ege şivesi ile çekmiş olduğu kısa videolar izlenme rekorları kırıyor.
Hayvansever  Egeli Teyzenin Hoş Sohbeti 03:21
Hayvansever Egeli Teyzenin Hoş Sohbeti 1.077 izlenme - 3 yıl önce Aydın Efeler ilçesinde bağlı Kızılcaköy Mahallesi’nde yaşayan 77 yaşındaki Meliha Kaya isimli kadının yaşam koşulları ve hayvan sevgisi görenleri şaşırtıyor. Kendini zor taşıyan yaşlı kadın yolda bulduğu bir yavru köpeği araçların ezmesinden endişe ederek pazar arabasına koyup kilometrelerce taşıyarak evine götürdü. Yaşlı kadının şefkatini gören yavru köpek ise pazar arabasındaki seyahatinde uyuyup kaldı. Edinilen bilgiye göre Aydın’ın Efeler İlçesi’ne bağlı Kızılcaköy Mahallesi’nde yaşayan ve bir süre önce eşi ölünce çocukları da dışarıda olduğu için yapayalnız kalan Meliha Kaya kimseye muhtaç olmamak için yol kenarlarından hurda malzeme toplamaya başladı. Hiç para harcamadan yaşamaya çalışan yaşlı kadın her gün sabah köyünden kalkıp Aydın-İzmir karayolu üzerinde yaklaşık 10 kilometrelik mesafede teneke kutu ve para edecek geri dönüşüm malzemesi arayıp bulduğu hurdaları satarak karnını doyurmaya çalışıyor. “BEN KİMSEYİ ÇİĞNEMİYORUM KİMSE BENİ ÇİĞNEMEZ” Karayolu kenarında oldukça tehlikeli bir uğraşı olmasına rağmen araçların kendisini ezmesinden hiç korkmayan yaşlı kadının özellikle hayvanlara olan şefkati görenleri şaşırtıyor. “Bu yolda bu şekilde yürümek tehlikeli değil mi? Araçlar sizi çiğnemesin?” sözüne “Ben kimseyi çiğnemiyorum. Kimse beni çiğnemez” diye cevap veren yaşlı kadın ilerlemiş yaşına ve tükenmiş takatine rağmen başka araçlar tarafından çarpılmasından endişe ettiği yavru köpeği de eli ile çektiği arcının içine koyup yavaş yavaş evine doğru yol almaya devam etti. Ülke insanlarının yanı sıra dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen milyonlarca kişinin barındırılıp bakıldığı Türkiye’nin en batısındaki Aydın şehrinde yaşayan 77 yaşındaki Meliha Kaya’nın zor hayat koşulları görenlerin yüreğini sızlatıyor. Yıllardır zor koşullarda yaşayan yaşlı kadının utancından ne valiliğe ne de kaymakamlığa müracaat etmediği öğrenilirken, gerek valilik gerekse yerel yönetimler Meliha Kaya’yı bulup derdine derman olursa yaşlı kadın ömrünün geri kalan kısmında rahat yüzü görecek.
Canan Karataya Fatma teyzeden Cevap 00:23
Canan Karataya Fatma teyzeden Cevap 404 izlenme - 11 ay önce Canan Karataya Fatma teyzeden Cevap videosu KARon Official aracılığıyla izlesene.com ' da Sözler; Fatma teyzenin canan karatayın ekmek yemeyin lafına sözler söylüyor.
Genç Annenin Ege Şivesiyle Çektiği Sevgililer Günü Videosu Herkesi Güldürdü 00:33
Genç Annenin Ege Şivesiyle Çektiği Sevgililer Günü Videosu Herkesi Güldürdü 268 izlenme - 11 ay önce İzmir'de, evli ve bir çocuk annesinin ege şivesiyle konuşarak çektiği Sevgililer Günü videosu, kısa sürede sosyal medyada binlerce kişi tarafından paylaşıldı.
Yöre Şiveli Motorsiklet Tamircisinin Uçan Motorlarla İmtihanı 03:43
Yöre Şiveli Motorsiklet Tamircisinin Uçan Motorlarla İmtihanı 666 izlenme - 4 yıl önce Ege Yöresi şivesi motorsiklet tamircilerinin uçak motoru tamiri sonrası mizansel olay kurgusu çevresinde gelişen olayları anlatmakta... Ege yöresinden olmak ve motorsikletçi olmayı aynı potada eriten ''Yürü Gari İbrahim'' filmini de izlemenizi şiddetle öneririm.
Fatih Mühürdar'dan İlhan İrem taklidi 01:48
Fatih Mühürdar'dan İlhan İrem taklidi 417 izlenme - 4 yıl önce 80lerin meşhur komedyeni Fatih Mühürdar'ın ilk işlerinden (belki de ilki). Kendisi sakıp sabancı taklidiyle çok ekmek yemiş taklid komedisinin dedesi olmuştur. üstelik sadece sakıp sabancı çenesiyle çektiği bir filmini de hatırlıyorum. başta ki trakya ağızlı hippiye de ayrı dikkat!!!
Çırakların Muhabbeti - Karpuz Kabuğundan Gemiler Yapmak 01:48
Çırakların Muhabbeti - Karpuz Kabuğundan Gemiler Yapmak 307 izlenme - 3 yıl önce Ahmet Uluçayın yazıp yönettiği Karpuz Kabuğundan Gemiler Yapmak(2004) filminden kısa bir kesit sizlerle... Filmin konusu kısaca 1960lı-70li yıllarda Kütahyanın bir köyündeki 2 çocuğun sinemaya olan merakı ve kendi sinema projeksyonlarını yapmaya çalışmaları çevresinde gelişiyor tatkaçıran(spoiler) vermemek için pek fazla bir şey yazmak istemiyorum... Bu videoda karpuzcuda çırak olan Recep ile berberde çırak olan Mehmet'in iş çıkışı yaptıklar konuşmadan bir kesit sizlerle... Kısıtlı bütçeyle, çeşitli zorluklarla çekilen ve neredeyse oyuncuların tamamının köylülerden oluştuğu film ülkemizde ve yurtdışında büyük başarılar elde etmiş ve Türk sinemasının unutulmazları arasında yerini almıştır. Sinema tutkunlarından izlemeyen varsa bu filmi mutlaka izlemesini öneririm pişman olmazsınız.