Hoşgeldiniz!

ege şivesi

Sen Beni Sevmiyomun Gari Dedim Çok Komik 00:34
Sen Beni Sevmiyomun Gari Dedim Çok Komik 2.704 izlenme - 2 ay önce 14 şubat yaklaşırken sosyal medya da paylasılan video KARonOfficial aracılığıyla izlesene.com da Sözler; Sen Beni Sevmiyomun Gari Dedim
Fatma Teyze - Şifacı Anne Taklidi 00:19
Fatma Teyze - Şifacı Anne Taklidi 2.233 izlenme - 2 ay önce Aydınlı 29 yaşındaki evli ve bir çocuk annesi Fatma Dursun Özcan’ın, Ege şivesi ile çekmiş olduğu kısa videolar izlenme rekorları kırıyor..
Ege Şivesi Pamuk Prenses 02:42
Ege Şivesi Pamuk Prenses 50.755 izlenme - 9 yıl önce kim çekti bilmiyorum ama süper olmuş okuyan arkadaş hakkını vermiş gerçekten
Fatma Teyze - Canan Karatay'a Cevap 00:24
Fatma Teyze - Canan Karatay'a Cevap 1.596 izlenme - 2 ay önce Aydınlı 29 yaşındaki evli ve bir çocuk annesi Fatma Dursun Özcan’ın, Ege şivesi ile çekmiş olduğu kısa videolar izlenme rekorları kırıyor.
Fatma Teyze - Dikkatli Evlenmek Lazım 00:19
Fatma Teyze - Dikkatli Evlenmek Lazım 1.371 izlenme - 2 ay önce Aydınlı 29 yaşındaki evli ve bir çocuk annesi Fatma Dursun Özcan’ın, Ege şivesi ile çekmiş olduğu kısa videolar izlenme rekorları kırıyor..
Ege Şivesiyle 14 Şubat Paylaşımı 00:52
Ege Şivesiyle 14 Şubat Paylaşımı 1.064 izlenme - 2 ay önce Aydın'da, evli ve bir çocuk annesi 29 yaşındaki Fatma Dursun Özcan'ın yüz efekti kullanarak Ege şivesiyle çektiği 14 Şubat temalı kısa video, sosyal medyada beğeni topladı.
Fatma Teyze - Korktun mu Cevabı 00:21
Fatma Teyze - Korktun mu Cevabı 869 izlenme - 2 ay önce Aydınlı 29 yaşındaki evli ve bir çocuk annesi Fatma Dursun Özcan’ın, Ege şivesi ile çekmiş olduğu kısa videolar izlenme rekorları kırıyor..
Fatma Teyze - Borcumuz Var Aşkım Permatik 00:44
Fatma Teyze - Borcumuz Var Aşkım Permatik 658 izlenme - 2 ay önce Aydınlı 29 yaşındaki evli ve bir çocuk annesi Fatma Dursun Özcan’ın, Ege şivesi ile çekmiş olduğu kısa videolar izlenme rekorları kırıyor..
Fatma Teyze - Kocasından Kazık Yiyenler 00:33
Fatma Teyze - Kocasından Kazık Yiyenler 469 izlenme - 2 ay önce Aydınlı 29 yaşındaki evli ve bir çocuk annesi Fatma Dursun Özcan’ın, Ege şivesi ile çekmiş olduğu kısa videolar izlenme rekorları kırıyor.
Fatma Teyze - 15 Tatilin Zararları 00:20
Fatma Teyze - 15 Tatilin Zararları 384 izlenme - 2 ay önce Aydınlı 29 yaşındaki evli ve bir çocuk annesi Fatma Dursun Özcan’ın, Ege şivesi ile çekmiş olduğu kısa videolar izlenme rekorları kırıyor.
Günaydın Milas - Ege Şivesi Tayland Taxi 03:38
Günaydın Milas - Ege Şivesi Tayland Taxi 5.321 izlenme - 4 yıl önce Dolunay Deniz Bodrum
Fatma Teyze - İnternetten Alışveriş Yapan Gençlere Cevap 01:02
Fatma Teyze - İnternetten Alışveriş Yapan Gençlere Cevap 378 izlenme - 2 ay önce Aydınlı 29 yaşındaki evli ve bir çocuk annesi Fatma Dursun Özcan’ın, Ege şivesi ile çekmiş olduğu kısa videolar izlenme rekorları kırıyor..
Fatma Teyze - Düzleştirici Meslesi 00:40
Fatma Teyze - Düzleştirici Meslesi 366 izlenme - 2 ay önce Aydınlı 29 yaşındaki evli ve bir çocuk annesi Fatma Dursun Özcan’ın, Ege şivesi ile çekmiş olduğu kısa videolar izlenme rekorları kırıyor...
Fatma Teyze - Düşünceli Babaanne Taklidi 00:27
Fatma Teyze - Düşünceli Babaanne Taklidi 334 izlenme - 2 ay önce Aydınlı 29 yaşındaki evli ve bir çocuk annesi Fatma Dursun Özcan’ın, Ege şivesi ile çekmiş olduğu kısa videolar izlenme rekorları kırıyor.
Özay Gönlüm - Mektup 03:58
Özay Gönlüm - Mektup 2.690 izlenme - 3 yıl önce Egeli bir teyzenin ağzından oğul hasreti ve köyde günlük yaşam. rahmetle anıyoruz Özay Gönlüm' ü. Bunu seven bunu da sevdi: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/13699/
Ege Şivesi  Şiir 02:55
Ege Şivesi Şiir 6.716 izlenme - 9 yıl önce çok komik
Tolga Çandar'dan Fıkra Gibi Anı (Ege Şivesi) 02:07
Tolga Çandar'dan Fıkra Gibi Anı (Ege Şivesi) 7.387 izlenme - 5 yıl önce Mesut Yar'ın sunduğu Burada Laf Çok'a konuk olan CHP Muğla Milletvekili Tolga Çandar, şiveli konuşmasından ötürü üniversitede bir hocasının kendisini yabancı sandığını anlattı.
Ege Şivesiyle Ateistleri İmana Getiren İmam 05:28
Ege Şivesiyle Ateistleri İmana Getiren İmam 2.890 izlenme - 3 yıl önce Egeli imam yöresel şiveyle cemaate vaaz veriyor izlerken hipnoz olabilirsiniz aman dikkat!
Canan Karataya Fatma teyzeden Cevap 00:23
Canan Karataya Fatma teyzeden Cevap 253 izlenme - 2 ay önce Canan Karataya Fatma teyzeden Cevap videosu KARon Official aracılığıyla izlesene.com ' da Sözler; Fatma teyzenin canan karatayın ekmek yemeyin lafına sözler söylüyor.
Böle Garı Düşman Başına 01:01
Böle Garı Düşman Başına 3.898 izlenme - 4 yıl önce Dolunay Deniz Bodrum
ege şivesi pamuk prenses 02:53
ege şivesi pamuk prenses 5.108 izlenme - 9 yıl önce gideverion geliverion gidiptiron gediptiron :d ege şivesine bayılıyorum ya :d ......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Genç Annenin Ege Şivesiyle Çektiği Sevgililer Günü Videosu Herkesi Güldürdü 00:33
Genç Annenin Ege Şivesiyle Çektiği Sevgililer Günü Videosu Herkesi Güldürdü 244 izlenme - 2 ay önce İzmir'de, evli ve bir çocuk annesinin ege şivesiyle konuşarak çektiği Sevgililer Günü videosu, kısa sürede sosyal medyada binlerce kişi tarafından paylaşıldı.
Ege Şivesiyle Araba Reklamı 00:27
Ege Şivesiyle Araba Reklamı 2.712 izlenme - 5 yıl önce Ege Şivesiyle Araba Reklamı
Artık Sevmecem Gari Versiyon 2 03:25
Artık Sevmecem Gari Versiyon 2 6.660 izlenme - 8 yıl önce muğla şivesiyle artık sevmecem gari versiyon 2
Uşak Şivesi Titanik 2007 04:26
Uşak Şivesi Titanik 2007 1.621 izlenme - 3 yıl önce uşak şivesi titanik gülmek ve güldürmek için :D
artık sevmecen gari/ ege şivesi 03:25
artık sevmecen gari/ ege şivesi 3.010 izlenme - 6 yıl önce https//www.facebook.com/pages/ilhami-yandım-hayranları/322912921585?refpb
Bu Komedi Kaçmaz 05:25
Bu Komedi Kaçmaz 2.251 izlenme - 4 yıl önce Bu Komedi Kaçmaz :d Kuzu Partisi Yapan Ispartalı Dayılar Yeğin Gari
Ege Şivesiyle Konuşan 2 Adamın İlluminati Muhabbeti 00:45
Ege Şivesiyle Konuşan 2 Adamın İlluminati Muhabbeti 2.201 izlenme - 3 yıl önce Ege şivesiyle konuşan 2 adamın yaptığı komik illuminati sohbetini izliyoruz. İlluminati nedir? Kim yönetir? Simgesi nedir? gibi sorulara cevap arayan bu arkadaşların çektiği kısa film, gerçekten de izleyenleri güldürmeyi başarıyor. Yapanları tebrik eder, iyi seyirler dilerim.
Hayvansever  Egeli Teyzenin Hoş Sohbeti 03:21
Hayvansever Egeli Teyzenin Hoş Sohbeti 1.008 izlenme - 2 yıl önce Aydın Efeler ilçesinde bağlı Kızılcaköy Mahallesi’nde yaşayan 77 yaşındaki Meliha Kaya isimli kadının yaşam koşulları ve hayvan sevgisi görenleri şaşırtıyor. Kendini zor taşıyan yaşlı kadın yolda bulduğu bir yavru köpeği araçların ezmesinden endişe ederek pazar arabasına koyup kilometrelerce taşıyarak evine götürdü. Yaşlı kadının şefkatini gören yavru köpek ise pazar arabasındaki seyahatinde uyuyup kaldı. Edinilen bilgiye göre Aydın’ın Efeler İlçesi’ne bağlı Kızılcaköy Mahallesi’nde yaşayan ve bir süre önce eşi ölünce çocukları da dışarıda olduğu için yapayalnız kalan Meliha Kaya kimseye muhtaç olmamak için yol kenarlarından hurda malzeme toplamaya başladı. Hiç para harcamadan yaşamaya çalışan yaşlı kadın her gün sabah köyünden kalkıp Aydın-İzmir karayolu üzerinde yaklaşık 10 kilometrelik mesafede teneke kutu ve para edecek geri dönüşüm malzemesi arayıp bulduğu hurdaları satarak karnını doyurmaya çalışıyor. “BEN KİMSEYİ ÇİĞNEMİYORUM KİMSE BENİ ÇİĞNEMEZ” Karayolu kenarında oldukça tehlikeli bir uğraşı olmasına rağmen araçların kendisini ezmesinden hiç korkmayan yaşlı kadının özellikle hayvanlara olan şefkati görenleri şaşırtıyor. “Bu yolda bu şekilde yürümek tehlikeli değil mi? Araçlar sizi çiğnemesin?” sözüne “Ben kimseyi çiğnemiyorum. Kimse beni çiğnemez” diye cevap veren yaşlı kadın ilerlemiş yaşına ve tükenmiş takatine rağmen başka araçlar tarafından çarpılmasından endişe ettiği yavru köpeği de eli ile çektiği arcının içine koyup yavaş yavaş evine doğru yol almaya devam etti. Ülke insanlarının yanı sıra dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen milyonlarca kişinin barındırılıp bakıldığı Türkiye’nin en batısındaki Aydın şehrinde yaşayan 77 yaşındaki Meliha Kaya’nın zor hayat koşulları görenlerin yüreğini sızlatıyor. Yıllardır zor koşullarda yaşayan yaşlı kadının utancından ne valiliğe ne de kaymakamlığa müracaat etmediği öğrenilirken, gerek valilik gerekse yerel yönetimler Meliha Kaya’yı bulup derdine derman olursa yaşlı kadın ömrünün geri kalan kısmında rahat yüzü görecek.
Sadece İzle :) 01:44
Sadece İzle :) 1.335 izlenme - 4 yıl önce Komik Video İzleeeee :)