Hoşgeldiniz!

egede

Sezen Aksu - Kalbim Ege'de Kaldı 04:53
Sezen Aksu - Kalbim Ege'de Kaldı 14.477 izlenme - 7 yıl önce kalbim ege'de kaldi sezen aksu
Kalbim Egede Kaldı 1. Bölüm - Bu köyden kaçış yok! 05:39
Kalbim Egede Kaldı 1. Bölüm - Bu köyden kaçış yok! 7.717 izlenme - 2 yıl önce Zeliş ve Mustafa, evlendikten sonra Iraz Nine'nin hasta olmadığını ve yakın zamanada ölmeyeceğini öğrenince köyden kaçmaya karar verirler fakat Iraz Nine'ye yakalanırlar.
Kalbim Ege'de Kaldı 7. Bölüm Fragmanı 00:35
Kalbim Ege'de Kaldı 7. Bölüm Fragmanı 5.903 izlenme - 2 yıl önce Mustafa, Yaman'ın Zeliş'e aldığı kolye yüzünden kıskançlık yaşar.. Sonunda, Zeliş'e aşık olduğunu itiraf eder! Kalbim Ege'de Kaldı, yeni bölümü ile Çarşamba 20:00'de!
Umut Kaya - Kalbim Egede Kaldi.wmv 05:03
Umut Kaya - Kalbim Egede Kaldi.wmv 6.780 izlenme - 6 yıl önce
Kalbim Ege'de Kaldı 6.Bölüm Fragmanı 00:54
Kalbim Ege'de Kaldı 6.Bölüm Fragmanı 3.260 izlenme - 2 yıl önce Zeliş ve Yaman'ın birlikte yurtdışına gideceğini öğrenen Mustafa, paniğe kapılıyor. Kalbim Ege'de Kaldı, yeni bölümü ile Çarşamba 20:00'de!
Kalbim Egede Kaldı 1. Bölüm - Çünkü ben yanlış adamım! 00:57
Kalbim Egede Kaldı 1. Bölüm - Çünkü ben yanlış adamım! 4.321 izlenme - 2 yıl önce İşte, İstanbul’un renkli dünyasında, kadınların göz bebeği olan ve kendine olan özgüveniyle girdiği her ortamda dikkat çeken Mustafa...
Egede Mercan Avı 26:12
Egede Mercan Avı 5.461 izlenme - 5 yıl önce Egede Mercan Avı
Kalbim Egede Kaldı 6. Bölüm - Zeliş ve Mustafa'nın aşkı tescillendi 05:55
Kalbim Egede Kaldı 6. Bölüm - Zeliş ve Mustafa'nın aşkı tescillendi 3.419 izlenme - 2 yıl önce Mustafa, İlke'yi bağ evine götürürken köylüye yakalanır. Mustafa, köylüden kurtulayım derken Zeliş imdadına yetişir ve öyle bir durum yaratırlar ki artık aşkları köylünün gözünde tescillenmiş olur.
Kalbim Ege'de Kaldı 11. Bölüm Fragmanı 01:04
Kalbim Ege'de Kaldı 11. Bölüm Fragmanı 2.553 izlenme - 2 yıl önce Zeliş ayrılma kararı alır ve bu durum Mustafa'yı derinden etkiler! Kalbim Ege'de Kaldı yeni bölümü ile 2 Eylül Çarşamba 20:00'de Kanal D'de!
Kalbim Egede Kaldı 11. Bölüm - Beklenmedik son! 05:52
Kalbim Egede Kaldı 11. Bölüm - Beklenmedik son! 3.016 izlenme - 2 yıl önce Mustafa’nın Yaman’ı gözaltına aldırmasından sonra Mustafa ile olan evliliğini sonlandıran Zeliş, bununla da kalmaz ve tam da Yaman’ın istediği gibi onun kucağına düşer ve Yaman’la evlenmeye karar verir. Bu olanlardan sonra her şey bitmiş gibi gözükse de asıl olaylar şimdi başlar. Mustafa, bu evliliğe engel olmaya çalışacaktır fakat hiç beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalır. Zeliş ve Mustafa, Yaman’a rağmen bir arada kalabilecek mi?
Kalbim Egede Kaldı 5. Bölüm - İşte Özür Dileme Faslı! 05:55
Kalbim Egede Kaldı 5. Bölüm - İşte Özür Dileme Faslı! 3.151 izlenme - 2 yıl önce Iraz Nine bu evlilik işini iki aileyi barıştırmak için yaptığını ve eğer barışırlarsa mirasın yarısının ailelerin olacağını, yoksa mirası köylüye dağıtacağını Osman’a söyler. Bunun üzerine hummalı bir özür dileme faslı başlar.
Kalbim Egede Kaldı 1. Bölüm - Zeliş'in platonik aşkı Yaman! 02:28
Kalbim Egede Kaldı 1. Bölüm - Zeliş'in platonik aşkı Yaman! 2.783 izlenme - 2 yıl önce Zeliş, işine olan titizliği ile göz doldururken farkında olmadan aslında patronu Yaman'a da abayı yakmıştır...
Kalbim Egede Kaldı 7. Bölüm - Mustafa, Aşık Olduğunu Söyleyecek Mi? 05:58
Kalbim Egede Kaldı 7. Bölüm - Mustafa, Aşık Olduğunu Söyleyecek Mi? 2.631 izlenme - 2 yıl önce Yaman'ın, Zeliş'e açılmasıyla ona karşı boş olmadığını anlayan Mustafa, Zeliş'e aşık olduğunu söylemeye karar verir. 07.08.2015 günü Kalbim Ege'de Kaldı kanalına yüklediğim 'Kalbim Egede Kaldı 7. Bölüm - Mustafa, aşık olduğunu söyleyecek mi?' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kalbimegedekaldi kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Merve Özbey - Kalbim Egede Kaldı (Canlı Performans) 03:05
Merve Özbey - Kalbim Egede Kaldı (Canlı Performans) 1.707 izlenme - 2 yıl önce Merve Özbey - Kalbim Egede Kaldı Şarkı Sözleri: Cigaramı sardım karşı sahile Yaktım ucuna acıları Ağları attım anılar doldu Ağlar hasretimin kıyıları Yareme tuz diye yakamoz bastım Tek şahidim aydı Aman aman Bir elimde defne Bir elimde sevdan Kalbim egede kaldı Kadehimi vurdum karşı yakaya Efeler kalktı şerefe Sevgimi attım dostlar tuttu Bir ağıt yaktı kadere Yareme tuz diye yakamoz bastım Tek şahidim aydı Aman Aman Bir elimde defne Bir elimde sevdan Kalbim egede kaldı Aman efendim Ayrılık ölümden beter Canım efendim Yeter bu hasretlik yeter Aman efendim Bana bir merhaba gönder Canım efendim
Kalbim Egede Kaldı 11. Bölüm - Grup Seksendört - Ölürüm Hasretinle 04:16
Kalbim Egede Kaldı 11. Bölüm - Grup Seksendört - Ölürüm Hasretinle 2.529 izlenme - 2 yıl önce Grup Seksendört'ün unutulmaz şarkısı "Ölürüm Hasretinle" Kalbim Ege'de Kaldı'da sizlerle... 04.09.2015 günü Kalbim Ege'de Kaldı kanalına yüklediğim 'Kalbim Egede Kaldı 11. Bölüm - Grup Seksendört - Ölürüm Hasretinle' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kalbimegedekaldi kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kalbim Egede Kaldı 1. Bölüm - Zeliş ve Mustafa'nın ikna turu 05:53
Kalbim Egede Kaldı 1. Bölüm - Zeliş ve Mustafa'nın ikna turu 2.513 izlenme - 2 yıl önce Zeliş ve Mustafa'nın ailesi evlilik haberini duyar duymaz birbirine girerler ve iki babada bu evliliğe kesinlikle karşıdır. Zeliş ve Mustafa hem Iraz Nine'nin son vasiyetini yerine getirmek, hem de ailelerinin borçlarını ödemek için birbirleri ile evlenmeyi kabul etmiştir. Bu iki genç, Iraz Nine'den avans alarak ailelerinin borçlarını ödeyerek onları ikna etmeye çalışırlar.
Kalbim Egede Kaldı 7. Bölüm - Bekle beni Zeliş! 05:59
Kalbim Egede Kaldı 7. Bölüm - Bekle beni Zeliş! 2.353 izlenme - 2 yıl önce Mustafa, Zeliş'e aşık olduğu gerçeğiyle sonunda yüzleşir ve bu gerçeği Zeliş'e kabul ettirmek için plan yapar. 07.08.2015 günü Kalbim Ege'de Kaldı kanalına yüklediğim 'Kalbim Egede Kaldı 7. Bölüm - Bekle beni Zeliş!' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kalbimegedekaldi kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Sezen Aksu - Kalbim Ege'de Kaldı 04:53
Sezen Aksu - Kalbim Ege'de Kaldı 3.751 izlenme - 7 yıl önce daha fazlası için sayfamıza bekliyoruz & facebook sayfamızı 'beğen'in videolara profilinizden ulaşın. sayfamıza bekliyoruz; www.facebook.com/ask.beni.de.sever.mi ------------------------------------------------
Kalbim Egede Kaldı 1. Bölüm - Eyvah! Levyeli Ninja! 05:06
Kalbim Egede Kaldı 1. Bölüm - Eyvah! Levyeli Ninja! 2.402 izlenme - 2 yıl önce Mustafa, arabayla giderken kırmızı ışıkta geçmiştir ve motorla giden Zeliş'e çarpmıştır. Zeliş, bu duruma çok öfkelenir ve Mustafa'nın arabasının camını kırar.
Kalbim Egede Kaldı 16. Bölüm - Mustafa, başındaki beladan kurtuluyor mu? 05:10
Kalbim Egede Kaldı 16. Bölüm - Mustafa, başındaki beladan kurtuluyor mu? 2.072 izlenme - 2 yıl önce Mustafa ve Zeliş’in aşkı önlerine çıkan çocuk engeliyle sekteye uğramıştır. Fakat Mustafa’nın bu işin peşini bırakmaya asla niyeti yoktur. Yaşanan sıkıntıların çözümü ise hiç beklemedikleri bir yerden gelecektir.
Kalbim Egede Kaldı 3. Bölüm - Zeliş'in şaşırtan değişimi! 05:26
Kalbim Egede Kaldı 3. Bölüm - Zeliş'in şaşırtan değişimi! 2.238 izlenme - 2 yıl önce Zeliş, Yaman'ı etkileyebilmek için baştan ayağa değişiyor... Yaman'ı etkilemek için Mustafa'nın verdiği taktiklerle değişim sürecine giren Zeliş, amacına ulaşabilecek mi?
Kalbim Egede Kaldı 4. Bölüm - Zeliş'i Şoke Eden Gelişme! 02:10
Kalbim Egede Kaldı 4. Bölüm - Zeliş'i Şoke Eden Gelişme! 2.138 izlenme - 2 yıl önce Mustafa'yla sahte bir evliliği olduğunu herkese itiraf etmeye karar veren Zeliş, Yaman Bey'in gelmesiyle büyük bir şok yaşıyor!
Kalbim Egede Kaldı 3. Bölüm - Mustafa'dan, Zeliş'e ilan-ı aşk 05:31
Kalbim Egede Kaldı 3. Bölüm - Mustafa'dan, Zeliş'e ilan-ı aşk 2.157 izlenme - 2 yıl önce Köy halkının Zeliş'e oynadığı oyundan sonra herkesin gözü önünde, birlikte geçirdikleri zaman içerisinde Zeliş'e aşık olduğunu söyleyen Mustafa, herkesi şaşırtır.
Kalbim Egede Kaldı 13. Bölüm - Yaman'ın hain planı! 04:24
Kalbim Egede Kaldı 13. Bölüm - Yaman'ın hain planı! 1.817 izlenme - 2 yıl önce Gerçek suçlu hapishaneyi boyladığında artık Zeliş’le Mustafa’nın arasında hiçbir engel kalmamıştır. Ama hiçbir şey düşündükleri gibi olmaz. Çünkü asıl tehlike yanı başlarındadır. Ve bu kez iki aşığın kurtuluşları neredeyse imkansızdır. Yaman, öldürücü yeni planını devreye sokmuştur.
Kalbim Egede Kaldı 9. Bölüm - Teknedeki yangın korkuttu! 04:55
Kalbim Egede Kaldı 9. Bölüm - Teknedeki yangın korkuttu! 1.706 izlenme - 2 yıl önce Yaman'ın teknesinde çıkan yangın büyük bir felakete mi sebep oluyor? Yaman, Zeliş ve Mustafa kurtulabilecek mi?
Kalbim Egede Kaldı 2. Bölüm - Çok Acelem Vaa, Garımı Boşayecemde! 05:04
Kalbim Egede Kaldı 2. Bölüm - Çok Acelem Vaa, Garımı Boşayecemde! 1.778 izlenme - 2 yıl önce Düğünden kaçarak Iraz Nene’nin oynadığı oyundan kurtulmayı düşünen Zeliş ve Mustafa çok geçmeden köyden çıkış olmadığını anlarlar. İkisi de kızgındır. Ailelerine bu evliliğin sürmeyeceğini hemen boşanacaklarını söylerler. Hatta dilekçeyi ilk kimin vereceğine dair iddialaşırlar.
Kalbim Ege'de Kaldı 14. Bölüm - Davetsiz misafir! 02:01
Kalbim Ege'de Kaldı 14. Bölüm - Davetsiz misafir! 1.606 izlenme - 2 yıl önce Kalbim Ege'de Kaldı 14.Bölüm'de; Mustafa, tüm imkanlarını seferber etse de hiçbir şey yapamaz. Çareyi Zeliş’le birlikte kaçmakta bulur. İki sevgili, her şeyi bırakıp yeni bir hayata yelken açacakken öyle bir davetsiz misafir çıkagelir ki, hayatları bir daha düzelmemecesine değişecektir.
Kalbim Egede Kaldı 8. Bölüm - Zeliş'in, kendisi ile hesaplaşması 05:53
Kalbim Egede Kaldı 8. Bölüm - Zeliş'in, kendisi ile hesaplaşması 1.667 izlenme - 2 yıl önce Mustafa'yı yolundan döndüremeyen ve ondan haber alamayan Zeliş, yaşadığı üzüntüyle, Mustafa’nın kendisi için ne ifade ettiğini keşfetmeye başlar. 14.08.2015 günü Kalbim Ege'de Kaldı kanalına yüklediğim 'Kalbim Egede Kaldı 8. Bölüm - Zeliş'in, kendisi ile hesaplaşması' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kalbimegedekaldi kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kalbim Egede Kaldı 11. Bölüm - Mustafa gerçekleri ispatlayabilecek mi? 05:46
Kalbim Egede Kaldı 11. Bölüm - Mustafa gerçekleri ispatlayabilecek mi? 1.554 izlenme - 2 yıl önce Mustafa, Yaman’ın kötü biri olduğuna artık emindir ve bunu kanıtlamak için elinden geleni yapacaktır. Yaman ise Mustafa’nın onu takip ettiğini anlar ve ona çok kötü bir oyun oynar. Mustafa, Zeliş’e olanları kanıtlamak isterken Zeliş’i sonsuza kadar kaybetmekle burun buruna gelir.
 Kalbim Egede Kaldı 8. Bölüm - Zeliş ve Mustafa aşkı gün yüzüne mi çıkıyor! 05:07
Kalbim Egede Kaldı 8. Bölüm - Zeliş ve Mustafa aşkı gün yüzüne mi çıkıyor! 1.580 izlenme - 2 yıl önce Zeliş ve Mustafa aşkı yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlıyor! Yaman'ın samimiyetine güvenmeyen Zeliş de, Mustafa'nın aşkını ilan etmesiyle kendi duygularını artık saklayamaz...