Hoşgeldiniz!

egeli

Oğuz Yılmaz -Keriman 04:55
Oğuz Yılmaz -Keriman 98.474 izlenme - 9 yıl önce OĞUZ YILMAZ
Oğuz Yılmaz - Farzet 05:55
Oğuz Yılmaz - Farzet 96.059 izlenme - 9 yıl önce OĞUZ YILMAZA HASTAYIM EN BABA OĞUZ YILMAZ
Oğuz Yılmaz-Sokak Kadını 05:31
Oğuz Yılmaz-Sokak Kadını 40.389 izlenme - 9 yıl önce OĞUZ YILMAZ
Oğuz Yılmaz-Akşamcı 05:01
Oğuz Yılmaz-Akşamcı 36.043 izlenme - 9 yıl önce OĞUZ YILMAZ
Oğuz Yılmaz-Duyda İnanma 04:49
Oğuz Yılmaz-Duyda İnanma 29.872 izlenme - 9 yıl önce OĞUZ YILMAZ
Oğuz Yilmaz-2009-Keşke Seni Sevmeseydim 04:27
Oğuz Yilmaz-2009-Keşke Seni Sevmeseydim 26.578 izlenme - 7 yıl önce oĞuz yilmaz-2009-keŞke senİ sevmeseydİm
Sıla - Egeli Lodos []]]2009[[[] 03:33
Sıla - Egeli Lodos []]]2009[[[] 25.927 izlenme - 7 yıl önce ]]]]]]_sıla - egeli lodos_ []]]2009[[[]
Oğuz Yılmaz - Hala Sensin 05:37
Oğuz Yılmaz - Hala Sensin 27.500 izlenme - 9 yıl önce OĞUZ YILMAZ
Zeybek Oyunu İle Kendine Hayran Bırakan Kız 01:23
Zeybek Oyunu İle Kendine Hayran Bırakan Kız 4.075 izlenme - 1 yıl önce Egeli kız arkadaşının düğününde öyle güzel zeybek oynadı ki herkesi kendine hayran bıraktı. Egeli kızın bu müthiş oyununu izliyoruz.
Oğuz Yılmaz -Gel Demem 05:49
Oğuz Yılmaz -Gel Demem 24.613 izlenme - 9 yıl önce OĞUZ YILMAZ
Oğuz Yılmaz-Yanmışım Yanacak Kadar 05:07
Oğuz Yılmaz-Yanmışım Yanacak Kadar 16.823 izlenme - 9 yıl önce OĞUZ YILMAZ ENBÜYÜK BABA OĞUZ YILMAZ BABA
Oğuz Yılmaz -Nankör 05:07
Oğuz Yılmaz -Nankör 19.760 izlenme - 9 yıl önce OĞUZ YILMAZ
Oğuz Yılmaz -Çıkmam Artık Meyhaneden 03:55
Oğuz Yılmaz -Çıkmam Artık Meyhaneden 19.504 izlenme - 9 yıl önce OĞUZ YILMAZ
Oğuz Yılmaz-Sen Uyurken Gideceğim 05:07
Oğuz Yılmaz-Sen Uyurken Gideceğim 14.820 izlenme - 9 yıl önce OĞUZ YILMAZ
Çok Eski Zamanlarda Ege Şivesi 01:41
Çok Eski Zamanlarda Ege Şivesi 7.049 izlenme - 3 yıl önce Dolunay Deniz Bodrum
Çisil Egeli - Bırak Acıları Ardında 03:41
Çisil Egeli - Bırak Acıları Ardında 1.406 izlenme - 4 ay önce Şarkı Sözleri: Geceler Sabah Olmadan Uyumasın I?çine Hep Içine Içine Ağlarsın Karışır Yine Aklın Bocalarsın Ee Kime Ne Unutma Hiç Bir Zaman Bu Senin Hayatın... Üzülmeyi Ne Kadar Seviyorsun Bırak Acıları Ardında Deli Gönlün Aşık Olsun... Çisil Egeli'nin, DMC etiketiyle yayınlanan "Bırak Acıları Ardında" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd'de.
Oğuz Yılmaz -Gülmek Haram Oldu 04:51
Oğuz Yılmaz -Gülmek Haram Oldu 15.329 izlenme - 9 yıl önce OĞUZ YILMAZ
Oğuz Yilmaz-Peri Kizi 04:32
Oğuz Yilmaz-Peri Kizi 7.411 izlenme - 8 yıl önce
Böle Garı Düşman Başına 01:01
Böle Garı Düşman Başına 3.654 izlenme - 3 yıl önce Dolunay Deniz Bodrum
Çisil Egeli - Bırak Acıları Ardında 03:41
Çisil Egeli - Bırak Acıları Ardında 289 izlenme - 4 ay önce Çisil Egeli - Bırak Acıları Ardında Şarkı Sözleri : Geceler sabah olmadan uyumasın, I?çine hep içine içine ağlarsın... Karışır yine aklın bocalarsın, Ee kime ne unutma hiç bir zaman, Bu senin hayatın... Üzülmeyi be kadar seviyorsun, Bırak acıları ardında, Deli gönlün aşık olsun.
Turkcell Müşteri Hizmetleri'ne Kan Kusturan Egeli 07:52
Turkcell Müşteri Hizmetleri'ne Kan Kusturan Egeli 2.351 izlenme - 2 yıl önce Turkcell Müşteri Hizmetleri'ne kan kusturan egeliyle telefon konuşması.
Şahin Egeli - Bu Tepe Kumlu Tepe 02:12
Şahin Egeli - Bu Tepe Kumlu Tepe 2.742 izlenme - 5 yıl önce
Ulaş Taçdelen - Efeyim Egeli (2016 Yepyeni) 02:38
Ulaş Taçdelen - Efeyim Egeli (2016 Yepyeni) 239 izlenme - 4 ay önce Ulaş Taçdelen - Efeyim Egeli (2016 Yepyeni) Ulaş Taçdelen - Efeyim Egeli (Official Audio) Albüm: Taçdelen (Full Albüm) Şarkı Sözleri: feyim Egeli Efeyim Egeli Kimi kime şikayet edelim seni alçak? Bana son moda bu diye kefeni satacak! Efeyim Egeli Susacak birine benziyor gibi mi? Biraz da delidir! Efeyim Egeli Efeyim Egeli Harmandalı gibi Efeyim Egeli Efeyim Egeli Efeyim Egeli Biraz da delidir Efeyim Egeli Denizin dalgası tutar bir ritim Dost meclisi masamız, kusur da bizim Balıkla bir büyük içen de biziz El susar, meydana dolan da biziz Kadehi kadehe vuran da biz Gâvura ilk kurşunu sıkan Hasan da biziz Yazan da biziz, bozan da biziz Misafiri baş tacı eden de biziz Kimi kime şikayet edelim seni alçak? Bana son moda bu diye kefeni satacak! Efeyim Egeli Susacak birine benziyor gibi mi? Biraz da delidir! Efeyim Egeli Efeyim Egeli Harmandalı gibi Efeyim Egeli Efeyim Egeli Efeyim Egeli Biraz da delidir Efeyim Egeli Efe, nidip duru len bizim oğlen? Yetti gari, çöküvedi ihanet-i iktidar Koşuve gı meydana Yiğitler doluvemiş En hası gelivesin bakem nedeceğmiş? Çarpıverin ağzına! Padişahın halt etmiş Salıverin Efe’leri gök salınıp durun Dizi yere vura vura oynayıve aslanım İhaneti görüvedim memlekete yaslanıp! Bana sen gerek Ege’nin lodosu Denize karşı anason kokusu İzmir’in kızı gibi güzel ve duru Sana gâvur İzmir, bize Anadolu Yara dolu, içime taş oturur Gel, bir deli huzur olur Ege boyu Sana beni verir, bana aşk olur Onu yaşamadan ölmek çok yazık olur Hoş gelivediniz, niden gelipdurun? Soframıza buyrun gari, e afiyet olsun Biraz incir yeyiverin, zeytine banıpdurun Yok, bu gece bırakıvemem, sabaha dek durun Anlat bakem, nörupdurun, asık güzel yüzün? Ameen, hüznü nedecesin, gülüve bakem Ordan kadeh getirive, çıkıvesin acısı Bırak çarpıversin yüzüne Ege’nin dalgası! Söz : Ulaş Taçdelen Müzik : Can Kazaz Mix : Can Kazaz / Oğuzhan Hazar Artış Mastering : Buğra Kunt
Hayvansever  Egeli Teyzenin Hoş Sohbeti 03:21
Hayvansever Egeli Teyzenin Hoş Sohbeti 580 izlenme - 12 ay önce Aydın Efeler ilçesinde bağlı Kızılcaköy Mahallesi’nde yaşayan 77 yaşındaki Meliha Kaya isimli kadının yaşam koşulları ve hayvan sevgisi görenleri şaşırtıyor. Kendini zor taşıyan yaşlı kadın yolda bulduğu bir yavru köpeği araçların ezmesinden endişe ederek pazar arabasına koyup kilometrelerce taşıyarak evine götürdü. Yaşlı kadının şefkatini gören yavru köpek ise pazar arabasındaki seyahatinde uyuyup kaldı. Edinilen bilgiye göre Aydın’ın Efeler İlçesi’ne bağlı Kızılcaköy Mahallesi’nde yaşayan ve bir süre önce eşi ölünce çocukları da dışarıda olduğu için yapayalnız kalan Meliha Kaya kimseye muhtaç olmamak için yol kenarlarından hurda malzeme toplamaya başladı. Hiç para harcamadan yaşamaya çalışan yaşlı kadın her gün sabah köyünden kalkıp Aydın-İzmir karayolu üzerinde yaklaşık 10 kilometrelik mesafede teneke kutu ve para edecek geri dönüşüm malzemesi arayıp bulduğu hurdaları satarak karnını doyurmaya çalışıyor. “BEN KİMSEYİ ÇİĞNEMİYORUM KİMSE BENİ ÇİĞNEMEZ” Karayolu kenarında oldukça tehlikeli bir uğraşı olmasına rağmen araçların kendisini ezmesinden hiç korkmayan yaşlı kadının özellikle hayvanlara olan şefkati görenleri şaşırtıyor. “Bu yolda bu şekilde yürümek tehlikeli değil mi? Araçlar sizi çiğnemesin?” sözüne “Ben kimseyi çiğnemiyorum. Kimse beni çiğnemez” diye cevap veren yaşlı kadın ilerlemiş yaşına ve tükenmiş takatine rağmen başka araçlar tarafından çarpılmasından endişe ettiği yavru köpeği de eli ile çektiği arcının içine koyup yavaş yavaş evine doğru yol almaya devam etti. Ülke insanlarının yanı sıra dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen milyonlarca kişinin barındırılıp bakıldığı Türkiye’nin en batısındaki Aydın şehrinde yaşayan 77 yaşındaki Meliha Kaya’nın zor hayat koşulları görenlerin yüreğini sızlatıyor. Yıllardır zor koşullarda yaşayan yaşlı kadının utancından ne valiliğe ne de kaymakamlığa müracaat etmediği öğrenilirken, gerek valilik gerekse yerel yönetimler Meliha Kaya’yı bulup derdine derman olursa yaşlı kadın ömrünün geri kalan kısmında rahat yüzü görecek.
Sıla [kenar Süsü] (Egeli Lodos) 04:11
Sıla [kenar Süsü] (Egeli Lodos) 3.910 izlenme - 8 yıl önce mühteşem bir slow şarkı:) yorumlarınızı bekliorum..
Çisil Egeli - Rengarenk 01:00
Çisil Egeli - Rengarenk 228 izlenme - 5 ay önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Sıla Egeli Lodos 03:34
Sıla Egeli Lodos 1.797 izlenme - 5 yıl önce
Veli Eser  Kiremitte Buzmusun 04:29
Veli Eser Kiremitte Buzmusun 646 izlenme - 5 yıl önce uşak türküleri kiremitte buzmusun
Aykut Elmas - Egeli Teyze 00:14
Aykut Elmas - Egeli Teyze 777 izlenme - 2 yıl önce Bahçesine Top Gelmiş, Gülleri Kırılmış Ege'li Teyze'miz :d
Pars Egeli Tayfun Aldırma Gönül Aldırma Edip Akbay 03:01
Pars Egeli Tayfun Aldırma Gönül Aldırma Edip Akbay 4.028 izlenme - 8 yıl önce pars egeli tayfun aldırma gönül aldırma edip akbayram