Hoşgeldiniz!

eğilim

Richard Dawkins Çocuklardaki İnanma Eğilimini Gösteriyor 04:07
Richard Dawkins Çocuklardaki İnanma Eğilimini Gösteriyor 6 izlenme - 10 ay önce Kayalar neden sivridir, madde uzun zaman birbiri üstüne yığıldığı için mi, yoksa hayvanlar kaşındıklarında sürtünebilsin diye mi ? Göller neden durgundur, hayvanlar sürüklenmeden yıkanabilsin diye mi, yoksa akıntı olmadığı için mi ? Çocukların verdikleri cevaplardan bizden nasıl farklı düşündüklerini ve bunun dinsel eğitimde ne anlama geldiğini hep birlilkte görelim. Çok güzel bir video olmuş.
Richard Dawkins Çocuklardaki İnanma Eğilimini Gösteriyor 04:07
Richard Dawkins Çocuklardaki İnanma Eğilimini Gösteriyor 4 izlenme - 9 ay önce Kayalar neden sivridir, madde uzun zaman birbiri üstüne yığıldığı için mi, yoksa hayvanlar kaşındıklarında sürtünebilsin diye mi ? Göller neden durgundur, hayvanlar sürüklenmeden yıkanabilsin diye mi, yoksa akıntı olmadığı için mi ? Çocukların verdikleri cevaplardan bizden nasıl farklı düşündüklerini ve bunun dinsel eğitimde ne anlama geldiğini hep birlilkte görelim. Çok güzel bir video olmuş.
Richard Dawkins Çocuklardaki İnanma Eğilimini Gösteriyor 04:07
Richard Dawkins Çocuklardaki İnanma Eğilimini Gösteriyor 3 izlenme - 11 ay önce Kayalar neden sivridir, madde uzun zaman birbiri üstüne yığıldığı için mi, yoksa hayvanlar kaşındıklarında sürtünebilsin diye mi ? Göller neden durgundur, hayvanlar sürüklenmeden yıkanabilsin diye mi, yoksa akıntı olmadığı için mi ? Çocukların verdikleri cevaplardan bizden nasıl farklı düşündüklerini ve bunun dinsel eğitimde ne anlama geldiğini hep birlilkte görelim. Çok güzel bir video olmuş.