Hoşgeldiniz!

Eğilme Videoları

Dik Dur Eğilme İnananlar Seninle 03:29
Dik Dur Eğilme İnananlar Seninle 32.848 izlenme - 3 yıl önce Dik Dur Eğilme
Survivor Yeni Sezon 01:59
Survivor Yeni Sezon 2.912 izlenme - 2 ay önce En çok ne hoşuma gidiyor biliyor musunuz? Oyun seçmesi! "anne parkur yapalım mı?", "anne sinema partisi yapalım mı?", "anne sayıları yere atalım, müzik açalım" Oyyyy sen istersin de yapmaz mıyım yaa? 3,5 yaşından sonra oyun seçmeye başladı, o kadar mutlu oluyorum ki oyunları hatırlamasına. Bugün de parkur istedi yaptık, ama sen de yap demesi yok mu? Hadi sehpayı atlattık da, nasıl sığacağım o sandalyenin altına hesap edemiyor tabi yavrucak. Neyse neyse konuya dönelim. Parkur yapıyor musunuz? Büyük kas motor gelişimi harika destekliyor. Koyun sandalyeleri sehpaları birinin üstünden geçsin birinin altından, sürünsün, zıplasın, tırmansın azıcık enerjisini atsın. Çocuklar en en en çok hareketli oyunları sevdiklerine göre haydi bakalım vur patlasın çal oynasın!!!
Bayanların Eğilme Sorununa Çözüm 00:06
Bayanların Eğilme Sorununa Çözüm 10.174 izlenme - 2 yıl önce Bayanların Eğilme Sorununa Çözüm - Yeni Vine 2015 Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Obama'yı Protesto Etmeye Giden Adanalı Hanım Kızımız 02:40
Obama'yı Protesto Etmeye Giden Adanalı Hanım Kızımız 3.763 izlenme - 9 ay önce Adanalı ablamız büüyk çoşku ile eylem yapmak için adana semalarında süzülerek ve Cumhubaşkanı'nına sevgisini ihmal etmiyor. Adanaysa işler değişir izliyoruz
Oneplus One Eğilme Testi 01:34
Oneplus One Eğilme Testi 5.927 izlenme - 3 yıl önce Apple'ın iPhone 6 Plus phablet telefonunun eğildiği yönündeki haberlerinden sonra bu cihaz, eğilme testleri ile gündeme oturdu. Daha sonra ...
Dik Dur Eğilme Bu Millet Seninle Kocaeli Mehteran Takımı Başkan Recep Tayyip Erdoğan a Özel 03:29
Dik Dur Eğilme Bu Millet Seninle Kocaeli Mehteran Takımı Başkan Recep Tayyip Erdoğan a Özel 1.541 izlenme - 12 ay önce Dik Dur Eğilme Bu Millet Seninle Kocaeli Mehteran Takımı Başkan Recep Tayyip Erdoğan a Özel
Dik Dur Eğilme İnananlar Seninle (Mehter Takımı) 03:29
Dik Dur Eğilme İnananlar Seninle (Mehter Takımı) 2.905 izlenme - 3 yıl önce Dik Dur Eğilme İnananlar Seninle (Mehter Takımı)
Eşref Ziya - Eğilme 05:25
Eşref Ziya - Eğilme 2.046 izlenme - 2 yıl önce Eser Adı: Eğilme Albüm Adı: Beyaz Bir Ölüm Okuyan: Eşref Ziya Yapım: Marmara Müzik
Dik Dur Eğilme 03:29
Dik Dur Eğilme 1.699 izlenme - 3 yıl önce Kocaeli Mehteran Takımı
Dik Dur Eğilme İnananlar Seninle (Mehter Marşı) 03:29
Dik Dur Eğilme İnananlar Seninle (Mehter Marşı) 1.612 izlenme - 3 yıl önce Dik Dur Eğilme İnananlar Seninle (Mehter Marşı)
Dik Dur Eğilme - Mehter Marşı 03:34
Dik Dur Eğilme - Mehter Marşı 1.215 izlenme - 3 yıl önce Dik Dur Eğilme - Mehter Marşı
Mehteran Takımı - Recep Tayyip Erdoğan'a Özel Marş 01:53
Mehteran Takımı - Recep Tayyip Erdoğan'a Özel Marş 705 izlenme - 2 yıl önce Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Mehteran Takımının recep tayyip erdoğan'a özel bestelediği bu marşı ibretle ve Allah akıl fikir versin içsesleriyle izliyoruz.
Mehter Takımı'yla Dik Dur Eğilme Sloganı Attırmak 03:29
Mehter Takımı'yla Dik Dur Eğilme Sloganı Attırmak 453 izlenme - 2 yıl önce Efendim nerede oldugunu bilmediğim bir seçim mitingi öncesi Mehteran Bölüğü de gaza gelip atılan sloganlara eşlik etmiş. Şimdiden tüm izleyicilere ve ülkemizi iyi bir seçim diliyorum.
Başbakana Özel Beste -  Dik Dur Eğilme 03:29
Başbakana Özel Beste - Dik Dur Eğilme 276 izlenme - 3 yıl önce Kocaeli Büyükşehir Belediyesinden Mehteran Takımından Dik Dur Eğilme
her zaman ve her yerde eğilme xddddddddd 00:06
her zaman ve her yerde eğilme xddddddddd 451 izlenme - 7 yıl önce
Üstünden Araba Geçen 3310'un Bükülmemesi 00:58
Üstünden Araba Geçen 3310'un Bükülmemesi 102 izlenme - 2 yıl önce Son zamanlarda iphone 6 gibi yeni nesil telefonların eğilip bükülme gibi sorunlarına cevap olarak telefonların kralı 3310'dan gelmiş.
 Üstünden Araba Geçen 3310'un Bükülmemesi 00:58
Üstünden Araba Geçen 3310'un Bükülmemesi 116 izlenme - 3 yıl önce Son zamanlarda iphone 6 gibi yeni nesil telefonların eğilip bükülme gibi sorunlarına cevap olarak telefonların kralı 3310'dan gelmiş.
Dik Dur Eğilme Bu Millet Seninle 03:33
Dik Dur Eğilme Bu Millet Seninle 15 izlenme - 5 ay önce Dik Dur Eğilme Bu Millet Seninle
Lebron'la Miami Yollarında Deve Cüce Oynamak 00:54
Lebron'la Miami Yollarında Deve Cüce Oynamak 71 izlenme - 2 yıl önce Evet efenim Lebron James ve arkadaşlarının Miami'nin şampiyonluğundan sonraki geçit töreninden zor ama bi o kadar da eğlenceli anlarını izliyoruz.
Alt Karın: Dik Bacağa Eğilme ve Ayak Bileklerine Dokunma 01:11
Alt Karın: Dik Bacağa Eğilme ve Ayak Bileklerine Dokunma 17 izlenme - 2 yıl önce Bu egzersiz tüm karın hattını güçlendirmek için oldukça etkilidir özellikle de rectus abdominisin üst kısımlarına yoğunlaşmaktadır. Bu türdeki egzersizin oluşturduğu kas geliştirme yüzme, koşma ve yürüme gibi aerobik aktiviteleri yapabilme gücünü de arttıracaktır. “dik bacağa eğilme ve ayak bileklerine dokunma” ayrıca vücut duruşunu düzeltmede ve vücudun dengesini sağlamaya da yardımcı olacaktır