Hoşgeldiniz!

Eğitim Ve Başarı Videoları İzle

Yeni nesil okullar / Doç. Dr. Mustafa Yavuz 21:17
Yeni nesil okullar / Doç. Dr. Mustafa Yavuz 99 izlenme - 2 yıl önce “Siz için soruyor, sizin için yorumluyoruz” diyen program hem öğrenciler, hem veliler, hem de eğitim uzmanları için önemli bilgilerle dolu."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Üniversite yolculuğu / Prof. Dr. Hasan Meriç - Prof.Dr. Mehmet Birkiye 18:58
Üniversite yolculuğu / Prof. Dr. Hasan Meriç - Prof.Dr. Mehmet Birkiye 56 izlenme - 2 yıl önce “Siz için soruyor, sizin için yorumluyoruz” diyen program hem öğrenciler, hem veliler, hem de eğitim uzmanları için önemli bilgilerle dolu."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
TEOG süreci 44:10
TEOG süreci 39 izlenme - 2 yıl önce “Sizin için soruyor, sizin için yorumluyoruz” diyen program hem öğrenciler, hem veliler, hem de eğitim uzmanları için önemli bilgilerle dolu."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Kişiye Özel Eğitim Modeli / Sezai Eyüpoğlu 20:54
Kişiye Özel Eğitim Modeli / Sezai Eyüpoğlu 47 izlenme - 2 yıl önce “Siz için soruyor, sizin için yorumluyoruz” diyen program hem öğrenciler, hem veliler, hem de eğitim uzmanları için önemli bilgilerle dolu."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Eğitim ve Başarı CNN TÜRK'te 00:27
Eğitim ve Başarı CNN TÜRK'te 40 izlenme - 2 yıl önce "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Eğitimde markalaşma / Faruk Tatar - Muhsin Konuk 40:22
Eğitimde markalaşma / Faruk Tatar - Muhsin Konuk 28 izlenme - 2 yıl önce “Siz için soruyor, sizin için yorumluyoruz” diyen program hem öğrenciler, hem veliler, hem de eğitim uzmanları için önemli bilgilerle dolu."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
TOEG öğrencileri / Lokman Durak - Nazik Kösegil 19:58
TOEG öğrencileri / Lokman Durak - Nazik Kösegil 26 izlenme - 2 yıl önce “Siz için soruyor, sizin için yorumluyoruz” diyen program hem öğrenciler, hem veliler, hem de eğitim uzmanları için önemli bilgilerle dolu."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
LYS'nin sıralamaya etkisi 39:56
LYS'nin sıralamaya etkisi 38 izlenme - 2 yıl önce “Siz için soruyor, sizin için yorumluyoruz” diyen program hem öğrenciler, hem veliler, hem de eğitim uzmanları için önemli bilgilerle dolu."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Eğitim ve Başarı - Tanıtım 00:27
Eğitim ve Başarı - Tanıtım 26 izlenme - 2 yıl önce "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Okul öncesi eğitim 20:53
Okul öncesi eğitim 25 izlenme - 2 yıl önce “Siz için soruyor, sizin için yorumluyoruz” diyen program hem öğrenciler, hem veliler, hem de eğitim uzmanları için önemli bilgilerle dolu."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
İktisadi ve İdari Bilimler / Nazım İrem - Burcu Karaduman 20:38
İktisadi ve İdari Bilimler / Nazım İrem - Burcu Karaduman 19 izlenme - 2 yıl önce “Siz için soruyor, sizin için yorumluyoruz” diyen program hem öğrenciler, hem veliler, hem de eğitim uzmanları için önemli bilgilerle dolu."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Üniversite Seçimi 21:25
Üniversite Seçimi 16 izlenme - 2 yıl önce “Siz için soruyor, sizin için yorumluyoruz” diyen program hem öğrenciler, hem veliler, hem de eğitim uzmanları için önemli bilgilerle dolu."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Eğitim ve Başarı - 13 Temmuz 2015 42:54
Eğitim ve Başarı - 13 Temmuz 2015 16 izlenme - 2 yıl önce “Sizin için soruyor, sizin için yorumluyoruz” diyen program hem öğrenciler, hem veliler, hem de eğitim uzmanları için önemli bilgilerle dolu.
Eğitim ve Başarı - Erasmus ve değişim programları 39:17
Eğitim ve Başarı - Erasmus ve değişim programları 16 izlenme - 2 yıl önce “Siz için soruyor, sizin için yorumluyoruz” diyen program hem öğrenciler, hem veliler, hem de eğitim uzmanları için önemli bilgilerle dolu."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
14.06.2015 Eğitimde Dönüşüm CNN TÜRK Eğitim ve Başarı Konuk Faruk Tatar 20:14
14.06.2015 Eğitimde Dönüşüm CNN TÜRK Eğitim ve Başarı Konuk Faruk Tatar 23 izlenme - 2 yıl önce 14 06 2015 Eğitimde Dönüşüm CNN TÜRK Eğitim ve Başarı Program Yapımcısı Ece Karaboncuk'un Konuğu Mektebim Koleji Kurumsal Gelişim Koordinatörü Faruk Tatar eğitimde dönüşüm,zincir okullar,cnn türk eğitim ve başarı,ece karaboncuk,faruk tatar,mektebim koleji Eğitimde dönüşümün amacı, eğitim sisteminin tıkanıklığına çözüm üretme çabasında olan zihinlerde yeni resimler oluşmasına yardımcı olmaktır.Türk Eğitim Sisteminin ilk yapılandırıldığı yıllarda bu yana eğitimin amacı, bilginin doğası, kurumların işleyişi ve liderlik kavramı dahil olmak üzere bir çok alandaki temel kabullenmeler değişmiştir. Bu değişikliklerin; eğitimin amacına,derslere,içerik ve sunumlarına, okulların örgütlenme ve işleyişine,öğretmen ve yöneticilerin rollerine, öğrencilerin konumlarına ilişkin çizdiği yeni resimler, öngördüğü yapılanmalar vardır. Amaç,bir reçete sunmak değil, başka ülkelerin geliştirdiği formülleri Türkiye için vizyon olarak sunmak hiç değildir. Amaç, eğitim sisteminin tıkanıklığına çözüm üretmek için düşünen zihinlere yeni paradigmalar aktarmaktır.
 Ümit Kalko / Eğitimde dönüşüm 22:15
Ümit Kalko / Eğitimde dönüşüm 15 izlenme - 2 yıl önce Eğitim ve Başarı’ya bu hafta Eğitim Yatırımcısı Ümit Kalko konuk oldu."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
17.05.2015 19:32
17.05.2015 "Eğitimde Bir Büyüme Modeli - Zincir Okullar" Ümit Kalko CNN TÜRK Ece Karaboncuk 19 izlenme - 2 yıl önce 17 05 205 "Eğitimde Bir Büyüme Modeli - Zincir Okullar" Ümit Kalko CNN TÜRK Ece Karaboncuk'un Konuğu Mektebim Okulları Kurucusu Ümit Kalko CNN TÜRK Haber Kanalında Yayınlanan Eğitim ve Başarı Programına Konuk Oldu. "Eğitimde Bir Büyüme Modeli - Zincir Okullar" hakkında görüşlerini belirten Ümit Kalko, Ece Karaboncuk'un sorularını cevaplandırıyor. Ece Karaboncuk,ümit kalko,cnntürk haber kanalı,eğitim ve başarı,eğitimde dönüşüm,francishing dünyası
26.04.2015 20:52
26.04.2015 "Okul Öncesi Eğitim" Büşra Zeyneb Yasan CNN TÜRK Eğitim ve Başarı Program Konuğu 18 izlenme - 2 yıl önce 26 04 2015 "Okul Öncesi Eğitim" Büşra Zeyneb Yasan CNN TÜRK Eğitim ve Başarı Program Konuğu Mektebim Okulları Anaokulu Bölüm Başkanı Büşra Zeyneb Yasan CNN TÜRK Haber Kanalında Yayınlanan Eğitim ve Başarı Programına Konuk Oldu. Okul öncesi eğitim hakkında görüşlerini belirten Büşra Zeyneb Yasan, Ece Karaboncuk'un sorularını cevaplandırıyor. Ece karaboncuk,Büşra Zeyneb Yasan,cnntürk haber kanalı,eğitim ve başarı,okul öncesi eğitim,anaokulu eğitimi
Eğitim ve Başarı - 7 Temmuz 2015 43:52
Eğitim ve Başarı - 7 Temmuz 2015 16 izlenme - 2 yıl önce “Sizin için soruyor, sizin için yorumluyoruz” diyen program hem öğrenciler, hem veliler, hem de eğitim uzmanları için önemli bilgilerle dolu.
Eğitim Ve Başarı - 14 Temmuz 2015 44:26
Eğitim Ve Başarı - 14 Temmuz 2015 14 izlenme - 2 yıl önce “Sizin için soruyor, sizin için yorumluyoruz” diyen program hem öğrenciler, hem veliler, hem de eğitim uzmanları için önemli bilgilerle dolu.
Zincir Okullar - Ümit Kalko 20:53
Zincir Okullar - Ümit Kalko 11 izlenme - 2 yıl önce “Siz için soruyor, sizin için yorumluyoruz” diyen program hem öğrenciler, hem veliler, hem de eğitim uzmanları için önemli bilgilerle dolu."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
3 Temmuz 2015 - Eğitim ve Başarı 45:07
3 Temmuz 2015 - Eğitim ve Başarı 5 izlenme - 2 yıl önce “Sizin için soruyor, sizin için yorumluyoruz” diyen program hem öğrenciler, hem veliler, hem de eğitim uzmanları için önemli bilgilerle dolu."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Türkiye'deki eğitim modeli 43:31
Türkiye'deki eğitim modeli 7 izlenme - 2 yıl önce “Sizin için soruyor, sizin için yorumluyoruz” diyen program hem öğrenciler, hem veliler, hem de eğitim uzmanları için önemli bilgilerle dolu."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
12.04.2015 21:58
12.04.2015 "Eğitimde Dönüşüm ve Okul Seçimi" ÜMİT KALKO CNN TÜRK Eğitim ve Başarı Program Konuğu 9 izlenme - 2 yıl önce 12.04.2015 "Eğitimde Dönüşüm ve Okul Seçimi" CNN TÜRK Eğitim ve Başarı Programının Konuğu ÜMİT KALKO Mektebim Okulları Kurucusu Ümit Kalko CNN TÜRK Haber Kanalında Yayınlanan Eğitim ve Başarı Programına Konuk Oldu. Eğitimde Dönüşüm ve Okul Seçimi hakkında görüşlerini belirten Ümit Kalko, Ece Karaboncuk'un sorularını cevaplandırıyor. ece karaboncuk,ümit kalko,cnntürk haber kanalı,eğitim ve başarı,eğitimde dönüşüm,okul seçimi
2 Temmuz 2015 - Eğitim ve Başarı 43:40
2 Temmuz 2015 - Eğitim ve Başarı 5 izlenme - 2 yıl önce “Sizin için soruyor, sizin için yorumluyoruz” diyen program hem öğrenciler, hem veliler, hem de eğitim uzmanları için önemli bilgilerle dolu."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Eğitim ve Başarı - Eğitimde dönüşüm 21:36
Eğitim ve Başarı - Eğitimde dönüşüm 4 izlenme - 2 yıl önce “Siz için soruyor, sizin için yorumluyoruz” diyen program hem öğrenciler, hem veliler, hem de eğitim uzmanları için önemli bilgilerle dolu."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Eğitim ve Başarı, CNN TÜRK'te 00:26
Eğitim ve Başarı, CNN TÜRK'te 7 izlenme - 3 yıl önce Bu hafta Eğitim ve Başarı'da yaklaşan sınavlar ve tercih dönemi konuşuluyor... Lise'ye geçiş için adaylar nasıl tercih yapacaklar? Bu yıl tercih sürecinde ne tür değişiklikler var? Yaklaşan üniversite sınavları için adaylar nelere dikkat etmeli... Programımızın bu haftaki konuğu TÖDER Rehberlik Uzmanı Celil Vardar... Ece Karaboncuk'la Eğitim ve Başarı 25 Mayıs Pazar günü 16:20'de CNN TÜRK'te.
Üniversitelerde uluslararasılaşmanın önemi 41:04
Üniversitelerde uluslararasılaşmanın önemi 2 izlenme - 2 yıl önce “Siz için soruyor, sizin için yorumluyoruz” diyen program hem öğrenciler, hem veliler, hem de eğitim uzmanları için önemli bilgilerle dolu."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"