Hoşgeldiniz!

Eğitim ve Başarı

Yeni nesil okullar / Doç. Dr. Mustafa Yavuz 21:17
Yeni nesil okullar / Doç. Dr. Mustafa Yavuz 126 izlenme - 2 yıl önce “Siz için soruyor, sizin için yorumluyoruz” diyen program hem öğrenciler, hem veliler, hem de eğitim uzmanları için önemli bilgilerle dolu."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Üniversite yolculuğu / Prof. Dr. Hasan Meriç - Prof.Dr. Mehmet Birkiye 18:58
Üniversite yolculuğu / Prof. Dr. Hasan Meriç - Prof.Dr. Mehmet Birkiye 59 izlenme - 2 yıl önce “Siz için soruyor, sizin için yorumluyoruz” diyen program hem öğrenciler, hem veliler, hem de eğitim uzmanları için önemli bilgilerle dolu."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Kişiye Özel Eğitim Modeli / Sezai Eyüpoğlu 20:54
Kişiye Özel Eğitim Modeli / Sezai Eyüpoğlu 55 izlenme - 2 yıl önce “Siz için soruyor, sizin için yorumluyoruz” diyen program hem öğrenciler, hem veliler, hem de eğitim uzmanları için önemli bilgilerle dolu."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
TEOG süreci 44:10
TEOG süreci 39 izlenme - 2 yıl önce “Sizin için soruyor, sizin için yorumluyoruz” diyen program hem öğrenciler, hem veliler, hem de eğitim uzmanları için önemli bilgilerle dolu."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Eğitim ve Başarı CNN TÜRK'te 00:27
Eğitim ve Başarı CNN TÜRK'te 40 izlenme - 2 yıl önce "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
LYS'nin sıralamaya etkisi 39:56
LYS'nin sıralamaya etkisi 50 izlenme - 2 yıl önce “Siz için soruyor, sizin için yorumluyoruz” diyen program hem öğrenciler, hem veliler, hem de eğitim uzmanları için önemli bilgilerle dolu."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Eğitimde markalaşma / Faruk Tatar - Muhsin Konuk 40:22
Eğitimde markalaşma / Faruk Tatar - Muhsin Konuk 29 izlenme - 2 yıl önce “Siz için soruyor, sizin için yorumluyoruz” diyen program hem öğrenciler, hem veliler, hem de eğitim uzmanları için önemli bilgilerle dolu."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
TOEG öğrencileri / Lokman Durak - Nazik Kösegil 19:58
TOEG öğrencileri / Lokman Durak - Nazik Kösegil 27 izlenme - 2 yıl önce “Siz için soruyor, sizin için yorumluyoruz” diyen program hem öğrenciler, hem veliler, hem de eğitim uzmanları için önemli bilgilerle dolu."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Eğitim ve Başarı - Tanıtım 00:27
Eğitim ve Başarı - Tanıtım 26 izlenme - 2 yıl önce "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Okul öncesi eğitim 20:53
Okul öncesi eğitim 25 izlenme - 2 yıl önce “Siz için soruyor, sizin için yorumluyoruz” diyen program hem öğrenciler, hem veliler, hem de eğitim uzmanları için önemli bilgilerle dolu."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
İktisadi ve İdari Bilimler / Nazım İrem - Burcu Karaduman 20:38
İktisadi ve İdari Bilimler / Nazım İrem - Burcu Karaduman 21 izlenme - 2 yıl önce “Siz için soruyor, sizin için yorumluyoruz” diyen program hem öğrenciler, hem veliler, hem de eğitim uzmanları için önemli bilgilerle dolu."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Eğitim ve Başarı - Erasmus ve değişim programları 39:17
Eğitim ve Başarı - Erasmus ve değişim programları 18 izlenme - 2 yıl önce “Siz için soruyor, sizin için yorumluyoruz” diyen program hem öğrenciler, hem veliler, hem de eğitim uzmanları için önemli bilgilerle dolu."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Üniversite Seçimi 21:25
Üniversite Seçimi 16 izlenme - 2 yıl önce “Siz için soruyor, sizin için yorumluyoruz” diyen program hem öğrenciler, hem veliler, hem de eğitim uzmanları için önemli bilgilerle dolu."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Eğitim ve Başarı - 13 Temmuz 2015 42:54
Eğitim ve Başarı - 13 Temmuz 2015 16 izlenme - 2 yıl önce “Sizin için soruyor, sizin için yorumluyoruz” diyen program hem öğrenciler, hem veliler, hem de eğitim uzmanları için önemli bilgilerle dolu.
 Ümit Kalko / Eğitimde dönüşüm 22:15
Ümit Kalko / Eğitimde dönüşüm 15 izlenme - 2 yıl önce Eğitim ve Başarı’ya bu hafta Eğitim Yatırımcısı Ümit Kalko konuk oldu."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Zincir Okullar - Ümit Kalko 20:53
Zincir Okullar - Ümit Kalko 19 izlenme - 2 yıl önce “Siz için soruyor, sizin için yorumluyoruz” diyen program hem öğrenciler, hem veliler, hem de eğitim uzmanları için önemli bilgilerle dolu."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Eğitim ve Başarı - 7 Temmuz 2015 43:52
Eğitim ve Başarı - 7 Temmuz 2015 16 izlenme - 2 yıl önce “Sizin için soruyor, sizin için yorumluyoruz” diyen program hem öğrenciler, hem veliler, hem de eğitim uzmanları için önemli bilgilerle dolu.
Eğitim Ve Başarı - 14 Temmuz 2015 44:26
Eğitim Ve Başarı - 14 Temmuz 2015 14 izlenme - 2 yıl önce “Sizin için soruyor, sizin için yorumluyoruz” diyen program hem öğrenciler, hem veliler, hem de eğitim uzmanları için önemli bilgilerle dolu.
3 Temmuz 2015 - Eğitim ve Başarı 45:07
3 Temmuz 2015 - Eğitim ve Başarı 5 izlenme - 2 yıl önce “Sizin için soruyor, sizin için yorumluyoruz” diyen program hem öğrenciler, hem veliler, hem de eğitim uzmanları için önemli bilgilerle dolu."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Türkiye'deki eğitim modeli 43:31
Türkiye'deki eğitim modeli 7 izlenme - 2 yıl önce “Sizin için soruyor, sizin için yorumluyoruz” diyen program hem öğrenciler, hem veliler, hem de eğitim uzmanları için önemli bilgilerle dolu."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
2 Temmuz 2015 - Eğitim ve Başarı 43:40
2 Temmuz 2015 - Eğitim ve Başarı 5 izlenme - 2 yıl önce “Sizin için soruyor, sizin için yorumluyoruz” diyen program hem öğrenciler, hem veliler, hem de eğitim uzmanları için önemli bilgilerle dolu."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Eğitim ve Başarı - Eğitimde dönüşüm 21:36
Eğitim ve Başarı - Eğitimde dönüşüm 4 izlenme - 2 yıl önce “Siz için soruyor, sizin için yorumluyoruz” diyen program hem öğrenciler, hem veliler, hem de eğitim uzmanları için önemli bilgilerle dolu."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Eğitim ve Başarı, CNN TÜRK'te 00:26
Eğitim ve Başarı, CNN TÜRK'te 7 izlenme - 3 yıl önce Bu hafta Eğitim ve Başarı'da yaklaşan sınavlar ve tercih dönemi konuşuluyor... Lise'ye geçiş için adaylar nasıl tercih yapacaklar? Bu yıl tercih sürecinde ne tür değişiklikler var? Yaklaşan üniversite sınavları için adaylar nelere dikkat etmeli... Programımızın bu haftaki konuğu TÖDER Rehberlik Uzmanı Celil Vardar... Ece Karaboncuk'la Eğitim ve Başarı 25 Mayıs Pazar günü 16:20'de CNN TÜRK'te.
Üniversitelerde uluslararasılaşmanın önemi 41:04
Üniversitelerde uluslararasılaşmanın önemi 2 izlenme - 2 yıl önce “Siz için soruyor, sizin için yorumluyoruz” diyen program hem öğrenciler, hem veliler, hem de eğitim uzmanları için önemli bilgilerle dolu."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"