Hoşgeldiniz!

eğitmek

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 ( fragman ) 02:39
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 ( fragman ) 3.470 izlenme - 3 yıl önce Sonunda ejderhanı nasıl eğitirsin çıkacak
Çocuklara Nasıl Kafa Kesilir Öğretmek 00:14
Çocuklara Nasıl Kafa Kesilir Öğretmek 1.016 izlenme - 2 yıl önce Çocukların beynine tecavüz ediyorlar..Kafa kesmeyi öğretiyorlar. Şimdi oyuncak bebek kafası gelecekte insan kafası!
Kaplumbağayı Dans Ettiren Mardinli Kız 02:04
Kaplumbağayı Dans Ettiren Mardinli Kız 407 izlenme - 1 yıl önce Mardin'in Derik İlçesi'ne bağlı bir köyde hemşirelik yapan genç kız, 6 yıldan beri evinde beslediği Kapi isimli kaplumbağasına dans etmeyi öğretmiş.
Vahşi Ayıyla Baba Oğul İlişkisi Kuran Çılgın Türk 00:30
Vahşi Ayıyla Baba Oğul İlişkisi Kuran Çılgın Türk 658 izlenme - 2 yıl önce Efendim bu abimiz yanına yavruyken aldığı vahşi ayıyı evcilleştirip adeta onunla baba oğul ilişkisi kurmuş. Ayıyı evcil bir köpek gibi yanına çağıran ve suyun içinde onla oynayan çılgın Türk görenleri hem şaşırttı hem de kendine hayran bıraktı. İzleyelim...
ejderhanı nasıl eğitirsin busted 01:03
ejderhanı nasıl eğitirsin busted 549 izlenme - 7 yıl önce
Köpek Gibi Eğitilmiş Akıllı Fareler 02:51
Köpek Gibi Eğitilmiş Akıllı Fareler 424 izlenme - 2 yıl önce Sondaki bayraktan Kanadalı olduğunu anladığımız ablamız fareleri bir köpek gibi eğitmiş, hareket karşılığında ödül felsefesi farelerde de geçerliymiş dimekkine.
Timsaha Binmeye Çalışan Sayko Dayı 00:51
Timsaha Binmeye Çalışan Sayko Dayı 323 izlenme - 2 yıl önce Dayı herhalde emekli ki can sıkıntısından bu işlerle uğraşmakta. Bizim emekliler gibi kahvede okey oynamak varken mis gibi...
Evcil hayvan gibi karga eğitmek! 01:24
Evcil hayvan gibi karga eğitmek! 336 izlenme - 4 yıl önce Kedi, köpek ve karga aynı ev içersinde arkadaşça yaşıyor.
Kuşların Eğittiği Adam - Arnavut Şevket 03:41
Kuşların Eğittiği Adam - Arnavut Şevket 67 izlenme - 2 yıl önce Kuşların Eğittiği Adam - Arnavut Şevket
Köpeğini Kendisine Bira Getirmesi İçin Eğiten Adam 00:25
Köpeğini Kendisine Bira Getirmesi İçin Eğiten Adam 10 izlenme - 1 yıl önce Sahip olduğu köpeğine buzdolabından bira getirme eğitimi veren adamın bunu da uygulamaya döktüğü o anı izliyoruz.
Şirk içinde olan kişileri dışlamak yerine eğitip topluma kazandırmak önemlidir 01:39
Şirk içinde olan kişileri dışlamak yerine eğitip topluma kazandırmak önemlidir 2 izlenme - 1 yıl önce Şirk içinde olan kişileri dışlamak yerine eğitip topluma kazandırmak önemlidir.