Hoşgeldiniz!

eğitmek

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 ( fragman ) 02:39
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 ( fragman ) 3.503 izlenme - 3 yıl önce Sonunda ejderhanı nasıl eğitirsin çıkacak
Fransa Drone'ları Kartallarla Yakalayacak! 01:54
Fransa Drone'ları Kartallarla Yakalayacak! 146 izlenme - 5 ay önce Washington Post, d'Artagnan, Athos, Porthos ve Aramis adındaki genç kartalların, Fransa'da kritik bölgelerde gerçekleşebilecek terörist saldırılarla uğraşmak üzere eğitildiğini bildirdi. Agence France-Presse'ye göre ise, Fransız başkanlık sarayı etrafında gezinen drone'lar, hem siber saldırı hem de terörizm eylemleri gerçekleştirebilecek nitelikte. Karşı saldırı için drone'lar geliştirebilir ama drone'ların sinyallerine daima sızılabilir ve hiçbir makine size sadık bir hayvan kadar verimli değil. Üstelik kartallar, parçalanan drone'ların aksine kalabalığa metal yağdırmaz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çocuklara Nasıl Kafa Kesilir Öğretmek 00:14
Çocuklara Nasıl Kafa Kesilir Öğretmek 1.096 izlenme - 3 yıl önce Çocukların beynine tecavüz ediyorlar..Kafa kesmeyi öğretiyorlar. Şimdi oyuncak bebek kafası gelecekte insan kafası!
Kaplumbağayı Dans Ettiren Mardinli Kız 02:04
Kaplumbağayı Dans Ettiren Mardinli Kız 627 izlenme - 2 yıl önce Mardin'in Derik İlçesi'ne bağlı bir köyde hemşirelik yapan genç kız, 6 yıldan beri evinde beslediği Kapi isimli kaplumbağasına dans etmeyi öğretmiş.
Vahşi Ayıyla Baba Oğul İlişkisi Kuran Çılgın Türk 00:30
Vahşi Ayıyla Baba Oğul İlişkisi Kuran Çılgın Türk 848 izlenme - 3 yıl önce Efendim bu abimiz yanına yavruyken aldığı vahşi ayıyı evcilleştirip adeta onunla baba oğul ilişkisi kurmuş. Ayıyı evcil bir köpek gibi yanına çağıran ve suyun içinde onla oynayan çılgın Türk görenleri hem şaşırttı hem de kendine hayran bıraktı. İzleyelim...
ejderhanı nasıl eğitirsin busted 01:03
ejderhanı nasıl eğitirsin busted 549 izlenme - 7 yıl önce
Köpek Gibi Eğitilmiş Akıllı Fareler 02:51
Köpek Gibi Eğitilmiş Akıllı Fareler 507 izlenme - 3 yıl önce Sondaki bayraktan Kanadalı olduğunu anladığımız ablamız fareleri bir köpek gibi eğitmiş, hareket karşılığında ödül felsefesi farelerde de geçerliymiş dimekkine.
Timsaha Binmeye Çalışan Sayko Dayı 00:51
Timsaha Binmeye Çalışan Sayko Dayı 370 izlenme - 3 yıl önce Dayı herhalde emekli ki can sıkıntısından bu işlerle uğraşmakta. Bizim emekliler gibi kahvede okey oynamak varken mis gibi...
Evcil hayvan gibi karga eğitmek! 01:24
Evcil hayvan gibi karga eğitmek! 357 izlenme - 4 yıl önce Kedi, köpek ve karga aynı ev içersinde arkadaşça yaşıyor.
Kuşların Eğittiği Adam - Arnavut Şevket 03:41
Kuşların Eğittiği Adam - Arnavut Şevket 68 izlenme - 3 yıl önce Kuşların Eğittiği Adam - Arnavut Şevket