Hoşgeldiniz!

eğitmen

Çılgın Rus'un Sahilde Kaplan Gezdirmesi 00:40
Çılgın Rus'un Sahilde Kaplan Gezdirmesi 1.940 izlenme - 2 hafta önce Rusya'da bir antrenör, sahile eğittiği kaplanını getirerek yerli turistlerin şaşkın bakışları altında kaplanı kumsalda gezdirmiş.
Eğitmenini Öpen Deniz Aslanı 00:40
Eğitmenini Öpen Deniz Aslanı 32.304 izlenme - 4 yıl önce Deniz Aslanından Eğitmenine Sürpriz Öpücük
Winx Yemek Pişirme - Tatli Kardanadam - Eğitmen 03:53
Winx Yemek Pişirme - Tatli Kardanadam - Eğitmen 19.638 izlenme - 3 yıl önce Winx Club tarzında TATLI KARDANADAM lezzetli kekler yapmak için, eğitmeni takip et. Elisabetta'nın bloğu http://www.ildolceloportoio.it hamur sırları ve kek ...
Eğitmen Öyle Bir Bağırdı ki Kızların Ödü Koptu 00:06
Eğitmen Öyle Bir Bağırdı ki Kızların Ödü Koptu 13.719 izlenme - 2 yıl önce Eğitmen Öyle Bir Bağırdı ki Kızların Ödü Koptu Bu baton atıcı onu yakalamak özlüyor ve bazı oldukça olumsuz geribildirim alır ...
Modern Dans ile Striptiz Dansını Sentezleyen Danscı 02:14
Modern Dans ile Striptiz Dansını Sentezleyen Danscı 10.381 izlenme - 2 yıl önce Modern Dans ile Striptiz Dansını Sentezleyen Dans Eğitmeni: Yeva Shiyanova Hep birlikte izliyoruz...
Sirkte Ayı Eğitmenine Saldırdı 01:22
Sirkte Ayı Eğitmenine Saldırdı 8.697 izlenme - 3 yıl önce Rusya'da bir sirkte eğitmeni ile gösteri yapan ayı, başından beri gergin bir şekilde başladığı gösterinin sonunda eğitmenine saldırdı. Sirkte gösteriye çıkan ayı, bir anda eğitmenine saldırarak zor anlar yaşattı. Gösteri sırasında genç kızın bacaklarına saldıran ayı, izleyenleri korkuttu. Genç kızı bir türlü bırakmayan ayıyı yetkililer zor ayırdı. Ayıyı scootera bindirerek sakinleştiren yetkililer, olası bir faciayı önlemiş oldu.
Böylesini Daha Önce Görmediniz... Alman Öğrenciden Sıra Dışı Masa Tenisi Tasarımı 02:16
Böylesini Daha Önce Görmediniz... Alman Öğrenciden Sıra Dışı Masa Tenisi Tasarımı 2.684 izlenme - 1 yıl önce Almanya’da yaşayan 28 yaşındaki üniversite öğrencisi Thomas Mayer’ın üniversite bitirme tezi için geliştirdiği “masa tenisi eğitmeni” projesi görenleri hayran bırakıyor. Mayer’in geliştiridiği tasarım sayesinde sproculara bilgisayar destekli veri görselleştirme yoluyla yeteneklerini geliştirme fırsatı sunuluyor. Tasarım sayesinde oyuncuların pinpon topuyla karşılıklı olarak yaptığı tüm hamleler anlık olarak bilgisayar hafızasına alınarak önce veriler toplanıyor ve ardından da optik yansıtıcılarla analizler masaya yansıtılıyor. Kullanıcı ara yüzünde birçok farklı modda ve nitelikte analizler bulunuyor.
Eğitmenin Kolunu Isıran Timsah 01:17
Eğitmenin Kolunu Isıran Timsah 3.501 izlenme - 2 yıl önce Teksas’da her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen balık ve müzik festivalinde feci bir kaza yaşandı. Timsahla gösteri yapan eğitmen ve yardımcısı timsahın saldırısına uğradı. Yardımcı eğitmenin kolunu kapan timsah kısa süreli panik yaşanmasına sebep oldu.
kobrayla dans 01:42
kobrayla dans 14.488 izlenme - 9 yıl önce iyi eğitmensin bee
Eğitmenin Timsaha Kafasını Kaptırması 01:02
Eğitmenin Timsaha Kafasını Kaptırması 134 izlenme - 1 ay önce Tayland'da bir eğitmenin gösteri amacıyla timsahın ağzına kafasını sokması beklenmedik bir son yaşatmış. Aniden ağzını kapatıp eğitmenin başını sıkıştıran timsah, saldırısının ardından suya geri dönmüş.
Sörfçü Kadına Türk İşi Destek Olmak 00:52
Sörfçü Kadına Türk İşi Destek Olmak 3.241 izlenme - 3 yıl önce Yurdum sörf eğitmeninden turist kadına türk işi destek ile sörf dersi. Sörf eğitmeni olmak için açılan kurslara başvuru da izdiham yaşanması beklenmektedir.
Paraşütle Atlarken Bayıldı 00:39
Paraşütle Atlarken Bayıldı 1.039 izlenme - 3 yıl önce Profesyonel bir eğitmen ile paraşütle gerçekleştiriği atlayışı sırasında baygınlık geçiren adam korkuttu.
Eğitmenin kobra ile olan Dostluğu 01:08
Eğitmenin kobra ile olan Dostluğu 82 izlenme - 2 ay önce Malezya'nın Pahang eyaletinde yaşayan Ebu Zarin Hussin isimli bir adamın kobra ile olan bağı görenleri şaşırtıyor. Önceden yerel bir itfaiyede çalışan Hussin, şimdilerde yılan eğitmeni olarak hayatını sürdürüyor.
Böylesini Görmediniz Rus Dans Eğitmeni Kopuyor 03:51
Böylesini Görmediniz Rus Dans Eğitmeni Kopuyor 825 izlenme - 3 yıl önce http://www.izlesene.com/iz/adnancah https://www.facebook.com/BordoBerelilerSatVeSas https://www.facebook.com/vide0ne https://twitter.com/VideoOnee https://plus.google.com/u/0/115017769944085453944/posts
Boksör Kızın Müthiş Antrenmanı 00:57
Boksör Kızın Müthiş Antrenmanı 823 izlenme - 2 yıl önce Küçük sporcunun eğitmeniyle beraber gerçekleştirdiği antrenmandaki performansını görenler şaşkınlıklarını gizleyemiyor.
Rus Dans Eğitmeni Kopuyor 03:51
Rus Dans Eğitmeni Kopuyor 677 izlenme - 3 yıl önce Rus Dans Eğitmeni Kopuyor ...
Eğitmen Maymun 01:02
Eğitmen Maymun 740 izlenme - 4 yıl önce Bir Hayvanat Bahçesinde İlginç Görüntüler Kameralara Yansıdı. Maymun Eline Aldığı Yaprakları Karşısındaki Adama Vererek Yaprak Ezmeyi Öğretti.
Görüp Görebileceğiniz En Sevimli Fitness Eğitmeni 02:09
Görüp Görebileceğiniz En Sevimli Fitness Eğitmeni 387 izlenme - 2 yıl önce Hem eğlendirip hem spor yaptırtan dünyanın en sevimli fitness eğitmeni. 05.09.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Görüp Görebileceğiniz En Sevimli Fitness Eğitmeni' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kaplan Eğitmenine Saldırdı! 00:54
Kaplan Eğitmenine Saldırdı! 605 izlenme - 4 yıl önce İspanya'nın başkenti Madrid'de bir kaplan eğiticisi, sirkte gösteri yaparken kaplanın saldırısına uğradı.
Atlara Fısıldayan Adam 02:23
Atlara Fısıldayan Adam 530 izlenme - 3 yıl önce 32 yaşındaki Arjantinli şovmen Martin Tatta, 'dünyanın en iyi at fısıldayıcısı' olarak tanınıyor.Tatta, performansları sırasında atların kulaklarına fısıldayarak onları yatıştırmasıyla ve onlarla bir köpekle oyun oynar gibi oynamasıyla izleyenleri şaşırtıyor.Tatta, Arjantin'in başkenti Buenos Aires'te ailesinin çalıştığı bir çiftlikte atların arasında büyüdü. Her şey, çiftliğin sahiplerinin Tatta'nın henüz bir çocukken atlarla olan bağını görüp onu pratik yapması için teşvik etmesiyle başladı.Sonunda Tatta, kendi kendini eğiterek bir at terbiyecisi oldu. Şimdi de, dünyanın dört bir yanından gelen binlerce turistin karşısında performans sergiliyor.Tatta aynı zamanda 32 hayvan yetiştiriyor. Bu hayvanlardan altısında fısıldama numarasını kullanıyor. Bir atı eğitmek de Tatta'nın bir yılını alıyor.Tatta'nın favori atı Primavera'yla öyle güçlü bir bağı var ki, şaşırtıcı bir şekilde atını sırt üstü yatmaya ve bacaklarını yukarı kaldıracak şekilde bir pozisyon almaya ikna edebiliyor.Numaralar bununla da sınırlı kalmıyor; Tatta çoğu kişinin cesaret edemeyeceği başka şeyler de yapıyor. Mesela, tereddüt etmeden atının toynaklarının altında uzanıyor, at üstündeyken elleriyle baş aşağı duruyor ve atını yan yatmaya ikna ederek başını yastığa koyar gibi atın üstüne koyuyor. Martin Tatta'nın arkadaşı Mara Felices, "Atlar onun oyuncaklarıydı, okul için bir taşıtıydı, onun için her şeylerdi. Martin bunun özel bir armağan olduğuna hiç inanmıyor, bu onun için doğal bir şey" yorumunu yapıyor.
Eğitimcilerini Sıçırtan Köpek 00:57
Eğitimcilerini Sıçırtan Köpek 406 izlenme - 3 yıl önce Bu güzel köpek arkadaşımız kendisini test eden eğitmenlerinden birinin elinden kurtulup diğerinin de tam götünü dişleyecekken son anda zaptediliyor, yoksaaaa ...
Turist Kıza Hava Atayım Derken Timsah Kafası Kopartacaktı! 00:45
Turist Kıza Hava Atayım Derken Timsah Kafası Kopartacaktı! 487 izlenme - 4 yıl önce Tayland'da turistlere timsah gösterisi yapan adam az kalsın canından oluyordu.
Kendisi Küçük Sözleri Büyük Karateci Ufaklık 01:18
Kendisi Küçük Sözleri Büyük Karateci Ufaklık 332 izlenme - 2 yıl önce 3 yaşındaki minik kızın karate eğitmeni çok disiplinli yetiştirdiği küçük kızı karşısına alıp karate sözü verdiriyor.
Eğitmen Cihan Genç - Horon Kursları 6 05:45
Eğitmen Cihan Genç - Horon Kursları 6 842 izlenme - 5 yıl önce 2012-2013 Kadıköy Cuma Akşam Horon Derslerimiz..
Elini Verip Kolunu Kaptıran Timsah Eğitmeni 01:18
Elini Verip Kolunu Kaptıran Timsah Eğitmeni 342 izlenme - 3 yıl önce Timsah eğitmeninin artistlik şovunun hüsranla bitmesini izliyoruz efenim.
Eğitmen Timsaha Elini Kaptırdı 03:38
Eğitmen Timsaha Elini Kaptırdı 321 izlenme - 3 yıl önce Hayvanat Bahçesinde, Ziyaretçilere Gösteri Yapan Timsah Eğitmeni, Fotoğraf İçin Poz Verirken Elini Timsaha Kaptırdı. timsah Eğitmeninin Bir Anlık Dikkatsizliği Az Kalsın Faciaya Dönüşyordu.
Timsah Adamı Fena Silkeledi 00:45
Timsah Adamı Fena Silkeledi 183 izlenme - 2 yıl önce Timsahla yapılan tehlikeli gösteride gösterici adam timsahın bir anlık kızgınlığının kurbanı oluyordu.
Yamaha MT 25 İnceleme | YRA Motosiklet  Eğitmeni | Ömer Faruk TOPKAR Röportajı 05:04
Yamaha MT 25 İnceleme | YRA Motosiklet Eğitmeni | Ömer Faruk TOPKAR Röportajı 231 izlenme - 1 yıl önce Yamaha Riding Academy eğitmenlerinden, Ömer Faruk TOPKAR hocamız Moto Bike Expo 2016'da YENİ Yamaha MT 25'i izleyicilerimiz için anlattı. iyi seyirler... @betasurumucom #betasurumucom #vlog #motovlog #dualvlog #türkiye #turkey #istanbul #youtube Bize destek olmak için ABONE OL'un & Beğenin & Paylaşın & Yorum yapın! Abone olun! https://goo.gl/kWUfNq İlginizi Çekebilecek Video Listelerimiz: Vloglar https://goo.gl/1maahZ Motovloglar https://goo.gl/BvVVPB Dualvloglar https://goo.gl/nVpEdE Motosiklet Tanıtımları https://goo.gl/NpUUUX Motosiklet Ekipmanları https://goo.gl/SX2Qli Motosiklet Haberleri https://goo.gl/vEKyJ4 Web adresimiz http://www.betasurumu.com Beta Sürümü Sosyal Medya Hesaplarımız: Facebook https://www.facebook.com/betasurumucom instagram https://www.instagram.com/betasurumucom Youtube https://www.youtube.com/c/betasurumucom Younow https://www.younow.com/betasurumucom İletişim için betasurumucom@gmail.com
Eğitmeninin Burnunu Isıran Köpek 00:38
Eğitmeninin Burnunu Isıran Köpek 8 izlenme - 4 hafta önce Eğitmeni kendisini öptüğü sırada bir anda öfkelenen köpek, adamın burnunu ısırdı. Acı içinde kalan şahıs seri bir hareketle kendini kurtardı; kurtardı ama burnu kırılmıştı. Tüm bunlar yaşanırken ise ortamda bulunan bir kadının olayı komik bulduğu ve kahkaha attığı duyuldu. Burnu kırılan talihsiz adam özel araçla hastaneye kaldırıldı.
Spor Yapan İnsanları Trolleyen Adam 03:40
Spor Yapan İnsanları Trolleyen Adam 163 izlenme - 2 yıl önce Spor salonundaki insanlara spor eğitmeni olduğunu söyleyerek yanlış hareket göstererek bunu çalışmaları gerektiğini söyleyen adam.