Hoşgeldiniz!

eğlence parkı

Dünya Üzerindeki En Korkunç 10 Lunapark Aleti 03:43
Dünya Üzerindeki En Korkunç 10 Lunapark Aleti 34.019 izlenme - 3 yıl önce Lunaparka adrenalin komasına girmek için gidenler; bu liste tam size göre! Atlı karıncada bile heyecanlanan varsa bu videoyu izlemesin.
Dünyanın En Acayip 8 Eğlence Parkı | Oha Diyorum 02:37
Dünyanın En Acayip 8 Eğlence Parkı | Oha Diyorum 1.197 izlenme - 11 ay önce Bu videoda en ilginç eğlence parklarını derledik. Bunların kimine tuhaf, kimine de benzersiz oldukları için listemizde yer verdik. Nuh’un Gemisi adındaki eğlence parkı ile başlıyoruz. Amerika’nın Kentucky eyaletinde yer alan park, konsepti gereği devasa bir gemi şeklinde yapılmış. İçerisinde binlerce hayvanın birebir yapılmış maketi var. Eğlence parkı diye geçse de daha çok müze havasında bir yer gibi görünüyor. Çin’in Kunming şehrinde yer alan “Küçük İnsanlar imparatorluğu” en çok eleştiri alan eğlence parklarından biri. Park bünyesinde çalışan 100 cüce gün boyunca akrobasiden dansa çeşitli gösteriler yapıyor. Burada çalışmak isteyenlerin boylarının 130 santimetreyi geçmemesi gerekiyor. Sırada Danimarka’daki Bonbonland ismindeki eğlence parkı var. Bu tesisin sahibi, köpek çişi, fare kusmuğu tadında şekerler üreten bir firma olduğu için park da aynı şekilde gayet çılgın. Diggerland adındaki eğlence parkından bir fotoğraflı bilgiler videomuzda bahsetmiştik ama bu listeye koymadan da olmaz. İngiltere’deki parkta her şey kazı teması üzerine kurulu. İsterseniz kazı yapıyorsanız isterseniz de kazı aracı şeklindeki aletlere biniyorsunuz. Parkta ayrıca heyecanlı gösteriler de yapılıyor. Litvanya’daki büyüklere özel bir tema park ile devam ediyoruz. Ziyaretçiler burada, Rus yetkililerin geçmişte halka nasıl davrandığını yaşayarak öğreniyor. Buraya eğlence parkı demek mümkün değil ama yine de ilginç bir deneyim yaşattığı kesin. Şimdi de Dubai’deki Ferrari Park’tayız. Adından da anlaşılacağı üzere burada her şey Ferrari üstüne kurulu. Bu pahalı arabayı alma imkanı olmayanlar burada bir nebze de olsa hayallerini yaşayabiliyor. Amerika’nın Orlando şehrinde yer alan Gatorland ile devam ediyoruz. Bu eğlence parkının başrolünde timsahlar var. Tesis sadece maketlerden ibaret değil; canlı timsahlarla da yakın ilişkiye girme imkanını veriyor. Tabii bunlar gibi kocaman olanlara uzaktan bakıyorsunuz. Park bünyesinde albino timsah gibi ender rastlanan hayvanlar da var. Son sıradaki eğlence parkımız Çin’deki çakma Disneyland. Her şeyin taklidini yapma konusunda uzman olan Çinliler bu kez de hiçbir telif ücreti ödemeden Disneyland’i kopyalamış. Ancak bu fotoğraftan da anlaşılacağı üzere başarılı olduklarını söylemek zor. Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Tadelle Svava Salıncak En Ucuz Svava Salıncak 00:30
Tadelle Svava Salıncak En Ucuz Svava Salıncak 1.793 izlenme - 3 yıl önce Ürüne Buradan Ulaşabilirsiniz https://www.indirimsmart.com/tadelle-... TADELLE REKLAMINDA KULLANILAN SVAVA SALINCAK Hem çocuklar hemde büyükler için eğlence kaynağı olacak. Evinizin içinde ve bahçenizde , çocuklarınızla keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Evinizin içinde harika bir oyun alanı oluşturmak işte bu kadar kolay. Sallanmak, vücut dengesini ve kavrayış yeteneğini geliştirir. Ayrıca rahatlama hissi verir.Çocuğunuzun gelişimine daha fazla katkı sağlamak için TADELLE SALINCAĞI kaçırmayın. Çocuklarınız bu salıncağa bayılacak, çocuk odasından evinize yayılan kahkalarla sizinde keyfiniz hiç bozulmayacak. Mükemmel tasarımı ile TADELLE SALINCAK tavana montaj edilir. 3 maximum güvenlikli taşıyıcı kayışları ve çocuklarınızın üzerinde ayakta yada yatarak durabileceği tablası ile eğlenceli bir oyuncaktır. Televizyonda birçok reklamda ve dizide gördüğünüz çocuk odası aksesuarlarından biridir. Tadelle reklamlarında da kullanılan salıncaktır. ÜRÜN ÖZELLİKLERİ KENDİ ÖZEL KILIFINDA ! Ebatlar : Çap: 85 cm Yükseklik: 220 cm Maks. yük: 100 Kg Paket İçeriği: 1 adet Svava Salıncak 10"luK Çelik Dübel 1 adet Kanca 3 adet Taşıyıcı Kemer Ürün Kurulumu: Paketten çıkan çelik dübelin ölçüsünde beton tavanı matkapla bir delik açın. Çelik dübeli tavana delinen deliğe çakın ve çelik dübelin altında bulunan somunu sonuna kadar sıkın. Sağlamlığından emin olduktan sonra salıncakta takılı olan karabina kancayı çelik dübele takın. Çocuklar keyifle sallansın...Kahkahalar evin içinde çınlasın!
Bildiğiniz Tüm Oyunları ve Konsolları Unutun ! 02:16
Bildiğiniz Tüm Oyunları ve Konsolları Unutun ! 1.146 izlenme - 2 yıl önce Bildiğini tüm oyunları ve konsolları unutun. Oyun deneyimi başka bir boyuta taşınıyor. Artık oyunu sadece oynamayacağız aynı zamanda yaşayacağız.
Minecraft Türkiye Eğlence Parkı 01:33
Minecraft Türkiye Eğlence Parkı 588 izlenme - 3 yıl önce Pileynet İle Video İzlemek Artık Daha Eğlenceli! Http://www.pileynet.com/
afgan usulü eğlence parkı !! 00:32
afgan usulü eğlence parkı !! 900 izlenme - 8 yıl önce iyi bir buluş))
Melih Gökçek'in Roller Coasterda Asılı Kalması 00:29
Melih Gökçek'in Roller Coasterda Asılı Kalması 32 izlenme - 2 ay önce Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, inşaatı devam eden eğlence parkı Ankapark’taki ‘roller coster’a (lunapark hızlı treni) turizmciler ve gazetecilerle birlikte bindi. Roller coster hareket ettikten kısa bir süre sonra raylarda asılı kaldı.
Eğlence Parkını Dev Bir Spa Salonuna Çevirmek 02:29
Eğlence Parkını Dev Bir Spa Salonuna Çevirmek 86 izlenme - 8 ay önce Japonya'nın Beppu şehri etrafına açılan sayısız kaplıcalarla ünlüdür. Öyle ki, şehrin belediye başkanı Yasuhiro Nagano spa temalı bir eğlence parkı inşa etmeyi taahhüt etti.
Rakion Eğlence Parkı 02:37
Rakion Eğlence Parkı 170 izlenme - 3 yıl önce Bazı Kişiler Bu Eğlence Parkını Yapmakta Zorlanıyorlar.. Bende Yardım Etmek İstedim Ama Adamım Ezk Olduu İçin Yapamadım
Eğlence Parkında Görünmez Kaza 00:19
Eğlence Parkında Görünmez Kaza 21 izlenme - 3 ay önce Abu Dabi'deki oyun parkında istasyona yanaşan şahıs tartışma yüzünden inmeyince arkasından gelen başka bir genç sert bir şekilde çarptı.
Adrenalin Bağımlılarının Yeni Gözdesi SCAD Kulesi 00:59
Adrenalin Bağımlılarının Yeni Gözdesi SCAD Kulesi 83 izlenme - 2 yıl önce Danimarka'da yer alan SCAD kulesiyle, saatte 88 km/saat hıza ulaşarak gerçek düşme duygusu yaşanabiliyor. Gençlerin ve turistlerin akın ettiği eğlence alanına, ilgi bayağı büyük..
Adrenalini Yine Tavana Vurduk 02:47
Adrenalini Yine Tavana Vurduk 65 izlenme - 5 yıl önce bu kadar