Hoşgeldiniz!

Eğlence Programları

Çorum'da Mezarlıkta Ağlayan Kız Gizemini Tanıklar Aralıyor! | Seda Sayan'la (3 Mayıs Perşembe) 07:00
Çorum'da Mezarlıkta Ağlayan Kız Gizemini Tanıklar Aralıyor! | Seda Sayan'la (3 Mayıs Perşembe) 2.491 izlenme - 3 ay önce 03 Mayıs 2018 Perşembe – Seda Sayan'la 76. Bölüm | Çorum'da mezarlıkta ağlayan kız gizemini tanıklar aralıyor! Seda Sayan, toplumda kanayan yaralara, çözülemeyen dertlere derman olmak için her gün canlı yayında içimizden hikayeleri işliyor... Seda Sayan stüdyodaki konukları, çözüm odaklı yayınları, Türkiye’nin her yerine yaptığı canlı bağlantıları, alanında uzman ekibiyle sorunları aydınlatmaya çalışıyor. "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
83 Yaşındaki Kadınla Evlendi, 4 Milyon Lira Miras Kaldı! | Seda Sayan'la 79.Bölüm (8 Mayıs Salı) 15:30
83 Yaşındaki Kadınla Evlendi, 4 Milyon Lira Miras Kaldı! | Seda Sayan'la 79.Bölüm (8 Mayıs Salı) 1.383 izlenme - 3 ay önce 08 Mayıs 2018 Salı – Seda Sayan'la 79. Bölüm | 83 yaşındaki kadınla evlendi, 4 Milyon Lira miras kaldı! Seda Sayan, toplumda kanayan yaralara, çözülemeyen dertlere derman olmak için her gün canlı yayında içimizden hikayeleri işliyor... Seda Sayan stüdyodaki konukları, çözüm odaklı yayınları, Türkiye’nin her yerine yaptığı canlı bağlantıları, alanında uzman ekibiyle sorunları aydınlatmaya çalışıyor. "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Seda Sayan'la 85.Bölüm 1.Kısım (16 Mayıs Çarşamba) 30:00
Seda Sayan'la 85.Bölüm 1.Kısım (16 Mayıs Çarşamba) 830 izlenme - 3 ay önce 16 Mayıs 2018 Çarşamba – Seda Sayan'la 85. Bölüm | 1. Kısım Seda Sayan, toplumda kanayan yaralara, çözülemeyen dertlere derman olmak için her gün canlı yayında içimizden hikayeleri işliyor... Seda Sayan stüdyodaki konukları, çözüm odaklı yayınları, Türkiye’nin her yerine yaptığı canlı bağlantıları, alanında uzman ekibiyle sorunları aydınlatmaya çalışıyor. "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Geceleri Mezarlıkta Gezen Kız Çorum'u Karıştırdı! | Seda Sayan'la 75.Bölüm (2 Mayıs Çarşamba) 20:17
Geceleri Mezarlıkta Gezen Kız Çorum'u Karıştırdı! | Seda Sayan'la 75.Bölüm (2 Mayıs Çarşamba) 649 izlenme - 4 ay önce 02 Mayıs 2018 Çarşamba – Seda Sayan'la 75. Bölüm | Çorum'da genç bir kızın birkaç gündür akşam saatlerinde mezarlığa gelerek ağladığı iddiası üzerine belediye ve mezarlıklar müdürlüğü tarafından çalışma başlatıldı. Olayın aydınlatılması için Çorum Belediyesi tarafından bölgeye güvenlik kamerası yerleştirildi. Belediye Başkanı Zeki Gül, yaptığı açıklamada, şimdiye kadar yapılan arama çalışmalarından bir sonuç alınamadığını söyledi. Seda Sayan, toplumda kanayan yaralara, çözülemeyen dertlere derman olmak için her gün canlı yayında içimizden hikayeleri işliyor... Seda Sayan stüdyodaki konukları, çözüm odaklı yayınları, Türkiye’nin her yerine yaptığı canlı bağlantıları, alanında uzman ekibiyle sorunları aydınlatmaya çalışıyor. "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gizemli Kızın Fotoğrafı! | Seda Sayan'la 77.Bölüm (4 Mayıs Cuma) 05:13
Gizemli Kızın Fotoğrafı! | Seda Sayan'la 77.Bölüm (4 Mayıs Cuma) 563 izlenme - 3 ay önce 04 Mayıs 2018 Cuma – Seda Sayan'la 77. Bölüm | Çorum'u karıştıran gizemli kızın en net fotoğrafı ilk kez Seda Sayan'la'da. Çorum Ulu Mezarlık'ta Doğan Haber Ajansı muhabirinin çektiği fotoğraf olaya bambaşka bir boyut kazandırdı. Fotoğrafı gören polisler ise fotoğraf üstüne inceleme başlatmak amacıyla el koydu. Seda Sayan, toplumda kanayan yaralara, çözülemeyen dertlere derman olmak için her gün canlı yayında içimizden hikayeleri işliyor... Seda Sayan stüdyodaki konukları, çözüm odaklı yayınları, Türkiye’nin her yerine yaptığı canlı bağlantıları, alanında uzman ekibiyle sorunları aydınlatmaya çalışıyor. "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Mandalinacı Veysel Mutlu Seda Sayan'la Da! | Seda Sayan'la 30. Bölüm (21 Şubat Çarşamba) 13:37
Mandalinacı Veysel Mutlu Seda Sayan'la Da! | Seda Sayan'la 30. Bölüm (21 Şubat Çarşamba) 775 izlenme - 6 ay önce 21 Şubat 2018 Çarşamba – Seda Sayan'la 30. Bölüm | Mandalinacı Veysel Mutlu Seda Sayan'la da! Magazin köşesinde alanındaki uzman isimler ünlüler dünyasında konuşulmadık olay bırakmayacak, başka hiçbir yerde duymadığınız detaylar “Seda Sayan’la”da masaya yatırılacak. "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Güzeller Vietnam'da! - Dünya Güzellerim 8.Bölüm (9 Ağustos Çarşamba) 07:01
Güzeller Vietnam'da! - Dünya Güzellerim 8.Bölüm (9 Ağustos Çarşamba) 1.476 izlenme - 1 yıl önce 09 Ağustos 2017 Çarşamba – Dünya Güzellerim 8.Bölüm - Güzeller Vietnam'a gitmek için yola çıkıyor. Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan ve Burcu Esmersoy “Dünya Güzellerim” için bir araya geldi. Haziran ayında Show TV ekranlarında başlayan “Dünya Güzellerim” isimli gezi & show programı için bir araya gelen; Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan, Burcu Esmersoy’dan oluşan dev kadrodan 2.Bölüm yayınlandı. Çekimleri Mayıs ayının ilk haftasında Hindistan’da başlayan “Dünya Güzellerim”in yapımcılığını Bloom Medya, yönetmenliğini Mustafa Kotan yapıyor. Yayınlanan ilk görüntülerde Hindistan’ın Mumbai şehrinde gerçekleşen otobüs seyahatleri sırasında izlediğimiz Diva Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan, Burcu Esmersoy; “Ekranlarda eğlenceye yer açın” dedirtiyor. Hindistan’da; Mumbai, Varanasi ve Yeni Delhi’de gerçekleşen çekimleri tamamlayan dev kadro, Nepal’e ardından da Vietnam’a giderek bambaşka kültürlere sahip ülkelerin gelenek ve göreneklerine göre yaşayacaklar. Kim zaman çok eğlenecekler, kimi zaman anlaşmazlıklara düşecekler; ama Haziran ayında muhteşem bir show’u evlerinize getiriyor. “Dünya Güzellerim”in yapımcılığını Bloom Medya, yönetmenliğini Mustafa Kotan yapıyor "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Seda Sayan'la 49.Bölüm 3.Kısım (20 Mart Salı) 30:01
Seda Sayan'la 49.Bölüm 3.Kısım (20 Mart Salı) 581 izlenme - 5 ay önce 20 Mart 2018 Salı – Seda Sayan'la 49. Bölüm | 3. Kısım Magazin köşesinde alanındaki uzman isimler ünlüler dünyasında konuşulmadık olay bırakmayacak, başka hiçbir yerde duymadığınız detaylar “Seda Sayan’la”da masaya yatırılacak. "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Samsun'da İnsanlık Dersi Veren Genç Canlı Yayında! | Seda Sayan'la 77.Bölüm (4 Mayıs Cuma) 07:54
Samsun'da İnsanlık Dersi Veren Genç Canlı Yayında! | Seda Sayan'la 77.Bölüm (4 Mayıs Cuma) 392 izlenme - 3 ay önce 04 Mayıs 2018 Cuma – Seda Sayan'la 77. Bölüm | Samsun'da insanlık dersi veren genç canlı yayında! Seda Sayan, toplumda kanayan yaralara, çözülemeyen dertlere derman olmak için her gün canlı yayında içimizden hikayeleri işliyor... Seda Sayan stüdyodaki konukları, çözüm odaklı yayınları, Türkiye’nin her yerine yaptığı canlı bağlantıları, alanında uzman ekibiyle sorunları aydınlatmaya çalışıyor. "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Mustafa - Emina Sandal Ayrılığını Sürpriz Tanık Anlattı! | Seda Sayan'la 34. Bölüm (27 Şubat Salı) 14:14
Mustafa - Emina Sandal Ayrılığını Sürpriz Tanık Anlattı! | Seda Sayan'la 34. Bölüm (27 Şubat Salı) 581 izlenme - 6 ay önce 27 Şubat 2018 Salı – Seda Sayan'la 34. Bölüm | Mustafa - Emina Sandal çiftine çok yakın bir isim Seda Sayan'a konuştu. Bilal Özcan tanık ismin anlattıklarını aktardı. Magazin köşesinde alanındaki uzman isimler ünlüler dünyasında konuşulmadık olay bırakmayacak, başka hiçbir yerde duymadığınız detaylar “Seda Sayan’la”da masaya yatırılacak. "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sinan Akçıl Ve Ferah Zeydan'dan Muhteşem Düet! | Seda Sayan'la 6. Bölüm (15 Ocak Pazartesi) 05:07
Sinan Akçıl Ve Ferah Zeydan'dan Muhteşem Düet! | Seda Sayan'la 6. Bölüm (15 Ocak Pazartesi) 623 izlenme - 7 ay önce 15 Ocak 2018 Pazartesi – Seda Sayan'la 6. Bölüm | Sinan Akçıl müziğe kaznadırdığı Ferah Zeydan ile canlı yayında düet yaptı. Sinan Akçıl'ın "Ferah'ın yarışmada ilk tüylerimi diken diken eden şarkısı" dediği "Belalım" şarkısını Seda Sayan'ın da katılımıyla seslendirdikleri o anlar büyük alkış topladı. Magazin köşesinde alanındaki uzman isimler ünlüler dünyasında konuşulmadık olay bırakmayacak, başka hiçbir yerde duymadığınız detaylar “Seda Sayan’la”da masaya yatırılacak. "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gizemli Kız Bulundu! | Seda Sayan'la 92.Bölüm (25 Mayıs Cuma) 13:52
Gizemli Kız Bulundu! | Seda Sayan'la 92.Bölüm (25 Mayıs Cuma) 228 izlenme - 3 ay önce 25 Mayıs 2018 Cuma – Seda Sayan'la 92. Bölüm | Gizemli kız bulundu! Seda Sayan, toplumda kanayan yaralara, çözülemeyen dertlere derman olmak için her gün canlı yayında içimizden hikayeleri işliyor... Seda Sayan stüdyodaki konukları, çözüm odaklı yayınları, Türkiye’nin her yerine yaptığı canlı bağlantıları, alanında uzman ekibiyle sorunları aydınlatmaya çalışıyor. "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Arka Sokaklar 483.Bölüm 2.Fragmanı (1 Haziran Cuma) 00:57
Arka Sokaklar 483.Bölüm 2.Fragmanı (1 Haziran Cuma) 160 izlenme - 3 ay önce Arka Sokaklar 483. Bölümüyle 01 Haziran 2018 Cuma Akşamı Saat 20:00'da!... Hüsnü'nün hastalığını duyan sevenleri, büyük üzüntü yaşıyor! Mesut, oğlu Tunç'un yaşadığı acıya ortak olmuştur. Selin, Umut Bebek için mücadelesine mahkemede devam etmektedir. Hüsnü'nün hastalığını duyan ailesini büyük üzüntü sarar. Hastanede onu gören Mesut ise ne olduğu konusunda şaşkınlığını gizleyemez ve üzüntüye katılmaktan başka yapacağı yoktur. 482. Bölüm Özet: Asım ve adamları tarafından vurulup ağır yaralanan Tunç hemen ameliyata alınıyor! Mesut, çılgına döner ve oğluna bunu yapanlardan intikam almak için hazırlanır. Asımlar, çaldıkları arabayla Adem’i gönderirler. Hakan aracın önünü kesmiştir ki içinden yalnızca Adem çıkar. Asım yine ekibi oyuna getirmiştir. Asım ve Sami, Selin’in evinden içeri girmeyi başarırlar. Ekip içerde güvenlik önlemlerini arttırmıştır. Hande ve Eda da evdedir ve uzun süre çatışırlar. Mesut son kez evine uğrar. Uğur’un vurulduğu yere ve olay yerine üzülerek bakar. Öfkeyle çıkar evden. Dila’nın cenazesini almaya gelen gençlerin evine gider ve Asımların adresini öğrenir. Konu & Hikaye: Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir ; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha ‘yaşanır’ bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz… İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan ‘sivil’ bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve ‘babalığıyla’ yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır. Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar. Yapımcı : Erler Film / Türker İnanoğlu Yönetmen : Orhan Oğuz Genel Koordinatör : Yılmaz Ekmekçi Senaryo Danışmanı : Ahmet Yurdakul Senaryo : Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul Müzik : Murat Evgin Oyuncu Kadrosu: Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Özlem Çınar (Aylin), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), İpek Yaylacıoğlu Usta (Pınar), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Merve Oflaz (Bahar), Can Başak (Arif Müdür), Boğaç Aksoy (Volkan), Başak Atıcı (Hande), Kerimhan Duman (Tunç), Manolya Aşık (Şule), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Furkan Göksel (Metin), Tunç Oğuz (Arda), Beste Seyhan Şamcı (Eda), Melisa Şalgam (Asiye), Efe Günay (Haydarberk), Kaan Uslu (Efe) Arka Sokaklar Her Cuma Akşamları Saat 20:00'da!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Murat Naz'ın Barışma Teklifine Ne Cevap Verecek? - Gel Barışalım 3.Bölüm (9 Ağustos Çarşamba) 04:36
Murat Naz'ın Barışma Teklifine Ne Cevap Verecek? - Gel Barışalım 3.Bölüm (9 Ağustos Çarşamba) 629 izlenme - 1 yıl önce 09 Ağustos 2017 Çarşamba – Gel Barışalım 3.Bölüm - Murat, Naz'ın barışma teklifine ne cevap verecek? Duygu için barışma çağrısında bulunan Murat, karşısında eski sevgilisi Naz'ı bulunca büyük bir şok yaşadı! Peki Murat, Naz'a bir şans daha verecek mi? Eski sevgilisi Naz'ın gelmesiyle birlikte kafası karışan Murat, ona bir şans verecek mi yoksa Duygu'yu mu bekleyecek? "Gel Barışalım" Hafta İçi Her Gün Saat 10:00'da "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Seda Sayan'la 83.Bölüm 1.Kısım (14 Mayıs Pazartesi) 30:00
Seda Sayan'la 83.Bölüm 1.Kısım (14 Mayıs Pazartesi) 164 izlenme - 3 ay önce 14 Mayıs 2018 Pazartesi – Seda Sayan'la 83. Bölüm | 1. Kısım Seda Sayan, toplumda kanayan yaralara, çözülemeyen dertlere derman olmak için her gün canlı yayında içimizden hikayeleri işliyor... Seda Sayan stüdyodaki konukları, çözüm odaklı yayınları, Türkiye’nin her yerine yaptığı canlı bağlantıları, alanında uzman ekibiyle sorunları aydınlatmaya çalışıyor. "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Doğuş, Eşi Ve Çocuklarıyla İlk Kez Canlı Yayında! 12:12
Doğuş, Eşi Ve Çocuklarıyla İlk Kez Canlı Yayında! 323 izlenme - 6 ay önce | Seda Sayan'la 22. Bölüm (9 Şubat Cuma) 09 Şubat 2018 Cuma – Seda Sayan'la 22. Bölüm | Doğuş, eşi ve çocuklarıyla ilk kez canlı yayında! Magazin köşesinde alanındaki uzman isimler ünlüler dünyasında konuşulmadık olay bırakmayacak, başka hiçbir yerde duymadığınız detaylar “Seda Sayan’la”da masaya yatırılacak. "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Seda Sayan Ve Nihat Doğan'dan Bir Tanesinden Bir Tanesine Düeti! | Seda Sayan'la 11.Bölüm (25 Ocak) 05:44
Seda Sayan Ve Nihat Doğan'dan Bir Tanesinden Bir Tanesine Düeti! | Seda Sayan'la 11.Bölüm (25 Ocak) 333 izlenme - 7 ay önce 25 Ocak 2018 Perşembe – Seda Sayan'la 11. Bölüm | Seda Sayan ile Nihat Doğan 'Bir Tanesinden Bir Tanesine' şarkısını birlikte söyledi. Magazin köşesinde alanındaki uzman isimler ünlüler dünyasında konuşulmadık olay bırakmayacak, başka hiçbir yerde duymadığınız detaylar “Seda Sayan’la”da masaya yatırılacak. "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gizemli Kız Ortaya Çıktı! | Seda Sayan'la 76.Bölüm (3 Mayıs Perşembe) 06:06
Gizemli Kız Ortaya Çıktı! | Seda Sayan'la 76.Bölüm (3 Mayıs Perşembe) 170 izlenme - 3 ay önce 03 Mayıs 2018 Perşembe – Seda Sayan'la 76. Bölüm | Çorum'daki mezarlıkta dönen esrarengiz olayların kahramanı gizemli kızın en net görüntüsü ortaya çıktı. Tüm Türkiye'nin konuştuğu olayın kahramanının görüntüleri ilk kez Seda Sayan'la canlı yayında izlendi. Bu ilginç görüntüleri Seda Sayan ve Olgun Hamarat canlı yayında yorumladı. Seda Sayan, toplumda kanayan yaralara, çözülemeyen dertlere derman olmak için her gün canlı yayında içimizden hikayeleri işliyor... Seda Sayan stüdyodaki konukları, çözüm odaklı yayınları, Türkiye’nin her yerine yaptığı canlı bağlantıları, alanında uzman ekibiyle sorunları aydınlatmaya çalışıyor. "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Zahide Yetiş Müjdeyi Böyle Verdi, Herkesi Ağlattı! | Seda Sayan'la 9. Bölüm (18 Ocak Perşembe) 12:12
Zahide Yetiş Müjdeyi Böyle Verdi, Herkesi Ağlattı! | Seda Sayan'la 9. Bölüm (18 Ocak Perşembe) 327 izlenme - 7 ay önce 18 Ocak 2018 Perşembe – Seda Sayan'la 9. Bölüm | Zahide Yetiş müjdeyi böyle verdi, herkesi ağlattı! Magazin köşesinde alanındaki uzman isimler ünlüler dünyasında konuşulmadık olay bırakmayacak, başka hiçbir yerde duymadığınız detaylar “Seda Sayan’la”da masaya yatırılacak. "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Miralay Cevdet Geri Döndü! | Vatanım Sensin 57.Bölüm (24 Mayıs Perşembe) 06:07
Miralay Cevdet Geri Döndü! | Vatanım Sensin 57.Bölüm (24 Mayıs Perşembe) 130 izlenme - 3 ay önce 24 Mayıs 2018 Perşembe - Vatanım Sensin 57.Bölüm | Cevdet, Azize ve kızlarının üniformasını hazırlamasıyla duygu dolu anlar yaşıyor; eski vatanperver günlerine geri dönüyor! Cevdet, kimliğinin bilerek ifşa olmasından sonra hakikati ailesine açıklar. En başından beri Türk Ordusu ve Mustafa Kemal Paşa'nın emrinde çalışan Cevdet, ailesinin yaptıklarıyla gurur duymasına sebep olur. Cevdet'e Azize ve kızlarının da bir sürprizi vardır. Cevdet'in, vatanperver olarak Türk Ordusu için mücadele verdiği sırada giydiği üniformayı ona geri verirler. Cevdet ve ailesi arasında duygu dolu anlar yaşanırken, Cevdet üniformasının verdiği haklı gururu bir kez daha yaşar. 57. Bölüm Özet: Cevdet'in ailesi gizli vazifesini öğreniyor; Milli Mücadele'de yeni bir döneme giriliyor! Ailesi Cevdet’in Kuvayı Milliye için çalıştığını öğrenmiştir. Cevdet ise İzmir’in dört bir yanında Türk ordusuna soluk aldıracak büyük bir saldırının fitilini ateşlemek niyetindedir. Sakarya’da giderek kötüleşen durum ölüm kalım yarışına dönerken Cevdet, Hilal ve Leon'un da yardımıyla Filippos’un dikkatini askerlerden uzaklaştırmayı başarıp planını uygulamaya koyar. Bu sırada Aleksi, Havva’nın ölümünden sonra babasıyla yakınlaşmış, onu Leon’a karşı kışkırtmaktadır. Bu çabası Leon’u ölümün eşiğine kadar getirecektir. Nihayet Cevdet büyük planını uygulamaya koyup İzmir’i karıştırdığı an Filippos, kendisine oynanan oyunu fark eder ve Cevdet ile ailesinin ölüm emrini verir. Cevdet ise artık özlemini çektiği Türk üniformasına kavuşmuştur. Konu & Hikaye: Azize üç çocuğu ve kayınvalidesi ile zorlu bir mücadelenin içinde bulur kendini... Canından çok sevdiği kocasının yokluğuyla ve savaş yıllarının zorluklarıyla mücadele ederek yetiştirir çocuklarını. 1919 yılında, Yıldız güzeller güzeli, gözü yükseklerde bir genç kız, Hilal ise memleket sevdalısı mücadeleci bir genç kız olmuştur. Ali Kemal ise gönlündeki aşk acısıyla ve kendisine dair öğrendiği hazin sırla yaşamaya çalışan serseri bir mayın gibidir. Azize her birinin dertleriyle uğraşmaya çalışırken, İzmir’in Yunanlılar tarafından işgal edileceği haberi ile sarsılırlar. Oysa bu işgal onlara yıllar önce kaybettikleri birini geri getirecektir. Ama hiç ummadıkları bir şekilde... Üst üste mağlubiyetle biten savaşlardan yorgun düşmüş bir milletin, en son ve en büyük sınavına hazırlandığı 1919 senesinin baharı, Azize ve Cevdet'in de hayatlarında yeni bir dönemi başlatacaktır. Görünür ve görünmez düşmanların gölgesinde, yolları tekrar kesişecek, hayatları bu kesişme yüzünden alt üst olacaktır. Zaferler ve mağlubiyetler görecekler, ayrılıklar ve kavuşmalar yaşayacaklar, umudun ve buhranın ateşiyle yanacak ve gerçek sevginin, gerçek vefanın, gerçek ihanetin ne olduğunu öğreneceklerdir. Cevdet ve Azize'nin hikayesi, küllerinden doğan yepyeni bir ülkenin kaderiyle bir yazılacaktır. Vatanım Sensin ; Savaşın acımasız ortamında vazifeleri ve vicdanları arasına sıkışanların, aşklarını yine de yeşertmeye çalışanların, her şeye rağmen bir arada kalmaya gayret eden bir ailenin, esaretten özgürlüğe doğru çıkılan amansız bir yolun hikayesidir bu... Yapım: O3 Medya Yönetici Yapımcı: Onur Güvenatam Yapımcı: Nermin Eroğlu Yaratıcı Yapımcı ve yönetmen: Yağmur Taylan, Durul Taylan Senaryo: Necati Şahin, Nuran Evren Şit Müzik: Serdar Ateşer Oyuncu Kadrosu: Halit Ergenç (Cevdet) Bergüzar Korel (Azize) Onur Saylak (Tevfik) Senan Kara (Veronika) Baki Davrak (Vasili) Şebnem Hassanisoughi (Eftelya) Celile Toyon (Hasibe) Boran Kuzum (Leon) Pınar Deniz (Yıldız) Miray Daner (Hilal) Kubilay Aka (Ali Kemal) Hakan Salınmış (Eşref) Aslı Omağ (Marika) Mert Denizmen (Yinon) Yasemin Szawlowski (Eleni) Emre Şen (Hacimihalis) Ercan Yazgan (Hristo) Vatanım Sensin Her Perşembe Akşamları Saat 20:00'da!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Seda Sayan'la 35.Bölüm 1.Kısım (28 Şubat Çarşamba) 30:00
Seda Sayan'la 35.Bölüm 1.Kısım (28 Şubat Çarşamba) 248 izlenme - 6 ay önce 28 Şubat 2018 Çarşamba – Seda Sayan'la 35. Bölüm | 1. Kısım Magazin köşesinde alanındaki uzman isimler ünlüler dünyasında konuşulmadık olay bırakmayacak, başka hiçbir yerde duymadığınız detaylar “Seda Sayan’la”da masaya yatırılacak. "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ferdi Tayfur'un Kızı Tuğçe Tayfur Canlı Yayında! | Seda Sayan'la 33. Bölüm (26 Şubat Pazartesi) 11:50
Ferdi Tayfur'un Kızı Tuğçe Tayfur Canlı Yayında! | Seda Sayan'la 33. Bölüm (26 Şubat Pazartesi) 237 izlenme - 6 ay önce 26 Şubat 2018 Pazartesi – Seda Sayan'la 33. Bölüm | Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur canlı yayında! Magazin köşesinde alanındaki uzman isimler ünlüler dünyasında konuşulmadık olay bırakmayacak, başka hiçbir yerde duymadığınız detaylar “Seda Sayan’la”da masaya yatırılacak. "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Güzeller Kano Gezisinde! - Dünya Güzellerim 10.Bölüm (23 Ağustos Çarşamba) 15:18
Güzeller Kano Gezisinde! - Dünya Güzellerim 10.Bölüm (23 Ağustos Çarşamba) 438 izlenme - 12 ay önce 23 Ağustos 2017 Çarşamba – Dünya Güzellerim 10.Bölüm - Dünya güzelleri kano gezisinde eglenceli dakikalar geçirdi. Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan ve Burcu Esmersoy “Dünya Güzellerim” için bir araya geldi. Haziran ayında Show TV ekranlarında başlayan “Dünya Güzellerim” isimli gezi & show programı için bir araya gelen; Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan, Burcu Esmersoy’dan oluşan dev kadrodan 2.Bölüm yayınlandı. Çekimleri Mayıs ayının ilk haftasında Hindistan’da başlayan “Dünya Güzellerim”in yapımcılığını Bloom Medya, yönetmenliğini Mustafa Kotan yapıyor. Yayınlanan ilk görüntülerde Hindistan’ın Mumbai şehrinde gerçekleşen otobüs seyahatleri sırasında izlediğimiz Diva Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan, Burcu Esmersoy; “Ekranlarda eğlenceye yer açın” dedirtiyor. Hindistan’da; Mumbai, Varanasi ve Yeni Delhi’de gerçekleşen çekimleri tamamlayan dev kadro, Nepal’e ardından da Vietnam’a giderek bambaşka kültürlere sahip ülkelerin gelenek ve göreneklerine göre yaşayacaklar. Kim zaman çok eğlenecekler, kimi zaman anlaşmazlıklara düşecekler; ama Haziran ayında muhteşem bir show’u evlerinize getiriyor. “Dünya Güzellerim”in yapımcılığını Bloom Medya, yönetmenliğini Mustafa Kotan yapıyor "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Cansu, Ayça'yı Kuaförünün Adını Söylemesi İçin İkna Edince Büyük Ödülü Kazanıyor! 03:30
Cansu, Ayça'yı Kuaförünün Adını Söylemesi İçin İkna Edince Büyük Ödülü Kazanıyor! 426 izlenme - 12 ay önce 19 Ağustos 2017 Cumartesi – İlk Buluşma 19. Bölüm - Cansu, Ayça'yı kuaförünün adını söylemesi için ikna edince büyük ödülü kazanıyor! Kemaralarla dolu bir mekan... Garsonundan aşçısına, komisinden temizlikçisine kalabalık bir oyuncu ekibi... Kozmik odadan kulaklıklar sayesinde ekiple iletişim kuran iki sunucu ve bir şaka kurbanı... İzleyiciyi kahkahaya boğacak programda; Başına geleceklerden habersiz şaka kurbanını mekana getiren kişi, mekanda kaldıkları sürece sunucuların istekleri doğrultusunda her biri diğerinden daha zor beş farklı etaptan geçmeye çalışacak ve her şeyden habersiz şaka kurbanıyla beraber para kazanma şansını elde edecek. Bu çok konuşulacak şaka programıyla eğlenmeye hazır mısınız? Yapımını 25 Film’in üstlendiği, sunuculuğunu ise Şinasi Yurtsever ve Sinan Çalışkanoğlu’nun yaptığı şaka programı “İlk Buluşma” FOX'ta! İlk Buluşma Her Cumartesi - Pazar Akşamları Saat 23:45'de!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Nuray Hafiftaş Hayatını Kaybetti! | Seda Sayan'la 25. Bölüm (14 Şubat Çarşamba) 11:28
Nuray Hafiftaş Hayatını Kaybetti! | Seda Sayan'la 25. Bölüm (14 Şubat Çarşamba) 208 izlenme - 6 ay önce 14 Şubat 2018 Çarşamba – Seda Sayan'la 25. Bölüm | Türk halk müziğinin ünlü sanatçısı Nuray Hafiftaş 53 yaşında yaşamını yitirdi. Ünlü şarkıcı Hafiftaş'a kolon ve karaciğer kanseri teşhisi konulmuştu. Seda Sayan'ın en yakın arkadaşlarından biri olan Hafiftaş için canlı yayına şarkıcı ve oyuncu Müşerref Akay bağlandı. Akay, çok sevdiği arkadaşının ardından göz yaşlarını tutamadı. Magazin köşesinde alanındaki uzman isimler ünlüler dünyasında konuşulmadık olay bırakmayacak, başka hiçbir yerde duymadığınız detaylar “Seda Sayan’la”da masaya yatırılacak. "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dünya Güzellerim Pirinç Tarlasında Çalışmaya Başlıyor! - Dünya Güzellerim 8.Bölüm 9 Ağustos Çarşamba 20:47
Dünya Güzellerim Pirinç Tarlasında Çalışmaya Başlıyor! - Dünya Güzellerim 8.Bölüm 9 Ağustos Çarşamba 417 izlenme - 1 yıl önce 09 Ağustos 2017 Çarşamba – Dünya Güzellerim 8.Bölüm - Güzeller Burcu Esmersoy, Safiye Soyman ve Banu Alkan, pirinç tarlalarında işçilere yardım ediyor. Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan ve Burcu Esmersoy “Dünya Güzellerim” için bir araya geldi. Haziran ayında Show TV ekranlarında başlayan “Dünya Güzellerim” isimli gezi & show programı için bir araya gelen; Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan, Burcu Esmersoy’dan oluşan dev kadrodan 2.Bölüm yayınlandı. Çekimleri Mayıs ayının ilk haftasında Hindistan’da başlayan “Dünya Güzellerim”in yapımcılığını Bloom Medya, yönetmenliğini Mustafa Kotan yapıyor. Yayınlanan ilk görüntülerde Hindistan’ın Mumbai şehrinde gerçekleşen otobüs seyahatleri sırasında izlediğimiz Diva Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan, Burcu Esmersoy; “Ekranlarda eğlenceye yer açın” dedirtiyor. Hindistan’da; Mumbai, Varanasi ve Yeni Delhi’de gerçekleşen çekimleri tamamlayan dev kadro, Nepal’e ardından da Vietnam’a giderek bambaşka kültürlere sahip ülkelerin gelenek ve göreneklerine göre yaşayacaklar. Kim zaman çok eğlenecekler, kimi zaman anlaşmazlıklara düşecekler; ama Haziran ayında muhteşem bir show’u evlerinize getiriyor. “Dünya Güzellerim”in yapımcılığını Bloom Medya, yönetmenliğini Mustafa Kotan yapıyor "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Öldü, 3 Yıl Sonra Mezardan Çıktı! | Seda Sayan'la 83.Bölüm (14 Mayıs Pazartesi) 17:36
Öldü, 3 Yıl Sonra Mezardan Çıktı! | Seda Sayan'la 83.Bölüm (14 Mayıs Pazartesi) 109 izlenme - 3 ay önce 14 Mayıs 2018 Pazartesi – Seda Sayan'la 83. Bölüm | Öldü, 3 yıl sonra mezardan çıktı! Seda Sayan, toplumda kanayan yaralara, çözülemeyen dertlere derman olmak için her gün canlı yayında içimizden hikayeleri işliyor... Seda Sayan stüdyodaki konukları, çözüm odaklı yayınları, Türkiye’nin her yerine yaptığı canlı bağlantıları, alanında uzman ekibiyle sorunları aydınlatmaya çalışıyor. "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Alişan Topuklu Ayakkabı Giydi! | Seda Sayan'la 102.Bölüm (8 Haziran Cuma) 06:49
Alişan Topuklu Ayakkabı Giydi! | Seda Sayan'la 102.Bölüm (8 Haziran Cuma) 78 izlenme - 2 ay önce 08 Haziran 2018 Cuma – Seda Sayan'la 102. Bölüm | Tüm Türkiye'nin konuştuğu Alişan, Buse Varol çifti Seda Sayan'la canlı yayınında yarıştı! Çifte sürprizler hazırlayan Seda Sayan, stüdyoya penaltı yarışı için kale koydurttu. Haksızlık olduğunu söyleyen Buse Varol, Alişan'ında topuklu giymesini istedi. Topukluları giyen Alişan, eşi Buse Varol ile penaltı atmaya başladı. Seda Sayan, toplumda kanayan yaralara, çözülemeyen dertlere derman olmak için her gün canlı yayında içimizden hikayeleri işliyor... Seda Sayan stüdyodaki konukları, çözüm odaklı yayınları, Türkiye’nin her yerine yaptığı canlı bağlantıları, alanında uzman ekibiyle sorunları aydınlatmaya çalışıyor. "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Mezarlıktan Gelen Çığlık Sesleri! | Seda Sayan'la 81.Bölüm (10 Mayıs Perşembe) 07:04
Mezarlıktan Gelen Çığlık Sesleri! | Seda Sayan'la 81.Bölüm (10 Mayıs Perşembe) 103 izlenme - 3 ay önce 10 Mayıs 2018 Perşembe – Seda Sayan'la 81. Bölüm | Tüm Türkiye'nin merak ettiği Çorum'daki gizemli kız olayı çözülüyor. Seda Sayan'la ekibi çığlık atan kızı gören görgü tanıklarıyla konuştu. Kızı ve sesleri anlatan görgü tanıkları bu durumun korkutucu olduğunu söyledi. Seda Sayan, toplumda kanayan yaralara, çözülemeyen dertlere derman olmak için her gün canlı yayında içimizden hikayeleri işliyor... Seda Sayan stüdyodaki konukları, çözüm odaklı yayınları, Türkiye’nin her yerine yaptığı canlı bağlantıları, alanında uzman ekibiyle sorunları aydınlatmaya çalışıyor. "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çorum'daki Gizemli Mezarlıktan Dün Gece De Çığlık Sesleri Geldi! | Seda Sayan'la (9 Mayıs Çarşamba) 08:38
Çorum'daki Gizemli Mezarlıktan Dün Gece De Çığlık Sesleri Geldi! | Seda Sayan'la (9 Mayıs Çarşamba) 103 izlenme - 3 ay önce 09 Mayıs 2018 Çarşamba – Seda Sayan'la 80. Bölüm | Seda Sayan'la ekibi 5 gece üst üste bir kız çocuğunun Çorum'daki Ulu Mezarlık'a gelip ağlamasının üzerine olay yerine gitti ve nöbet tutmaya başladı. Polisin ve medya mensuplarının nöbet tutmaya başlamasından sonra yaklaşık bir haftadır ortaya çıkmayan gizemli kızla ilgili dün gece flaş bir gelişme yaşandı. Çorumlu bir vatandaş dün gece (8 Mayıs Salı'yı 9 Mayıs Çarşamba'ya bağalayan gece) mezarlıktan çığlık seslerinin geldiğini söyledi. Seda Sayan, toplumda kanayan yaralara, çözülemeyen dertlere derman olmak için her gün canlı yayında içimizden hikayeleri işliyor... Seda Sayan stüdyodaki konukları, çözüm odaklı yayınları, Türkiye’nin her yerine yaptığı canlı bağlantıları, alanında uzman ekibiyle sorunları aydınlatmaya çalışıyor. "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."