Hoşgeldiniz!

Eğlence Programları

Çorum'da Mezarlıkta Ağlayan Kız Gizemini Tanıklar Aralıyor! | Seda Sayan'la (3 Mayıs Perşembe) 07:00
Çorum'da Mezarlıkta Ağlayan Kız Gizemini Tanıklar Aralıyor! | Seda Sayan'la (3 Mayıs Perşembe) 2.523 izlenme - 7 ay önce 03 Mayıs 2018 Perşembe – Seda Sayan'la 76. Bölüm | Çorum'da mezarlıkta ağlayan kız gizemini tanıklar aralıyor! Seda Sayan, toplumda kanayan yaralara, çözülemeyen dertlere derman olmak için her gün canlı yayında içimizden hikayeleri işliyor... Seda Sayan stüdyodaki konukları, çözüm odaklı yayınları, Türkiye’nin her yerine yaptığı canlı bağlantıları, alanında uzman ekibiyle sorunları aydınlatmaya çalışıyor. "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
83 Yaşındaki Kadınla Evlendi, 4 Milyon Lira Miras Kaldı! | Seda Sayan'la 79.Bölüm (8 Mayıs Salı) 15:30
83 Yaşındaki Kadınla Evlendi, 4 Milyon Lira Miras Kaldı! | Seda Sayan'la 79.Bölüm (8 Mayıs Salı) 1.395 izlenme - 7 ay önce 08 Mayıs 2018 Salı – Seda Sayan'la 79. Bölüm | 83 yaşındaki kadınla evlendi, 4 Milyon Lira miras kaldı! Seda Sayan, toplumda kanayan yaralara, çözülemeyen dertlere derman olmak için her gün canlı yayında içimizden hikayeleri işliyor... Seda Sayan stüdyodaki konukları, çözüm odaklı yayınları, Türkiye’nin her yerine yaptığı canlı bağlantıları, alanında uzman ekibiyle sorunları aydınlatmaya çalışıyor. "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Seda Sayan'la 85.Bölüm 1.Kısım (16 Mayıs Çarşamba) 30:00
Seda Sayan'la 85.Bölüm 1.Kısım (16 Mayıs Çarşamba) 831 izlenme - 7 ay önce 16 Mayıs 2018 Çarşamba – Seda Sayan'la 85. Bölüm | 1. Kısım Seda Sayan, toplumda kanayan yaralara, çözülemeyen dertlere derman olmak için her gün canlı yayında içimizden hikayeleri işliyor... Seda Sayan stüdyodaki konukları, çözüm odaklı yayınları, Türkiye’nin her yerine yaptığı canlı bağlantıları, alanında uzman ekibiyle sorunları aydınlatmaya çalışıyor. "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Güzeller Vietnam'da! - Dünya Güzellerim 8.Bölüm (9 Ağustos Çarşamba) 07:01
Güzeller Vietnam'da! - Dünya Güzellerim 8.Bölüm (9 Ağustos Çarşamba) 1.491 izlenme - 1 yıl önce 09 Ağustos 2017 Çarşamba – Dünya Güzellerim 8.Bölüm - Güzeller Vietnam'a gitmek için yola çıkıyor. Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan ve Burcu Esmersoy “Dünya Güzellerim” için bir araya geldi. Haziran ayında Show TV ekranlarında başlayan “Dünya Güzellerim” isimli gezi & show programı için bir araya gelen; Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan, Burcu Esmersoy’dan oluşan dev kadrodan 2.Bölüm yayınlandı. Çekimleri Mayıs ayının ilk haftasında Hindistan’da başlayan “Dünya Güzellerim”in yapımcılığını Bloom Medya, yönetmenliğini Mustafa Kotan yapıyor. Yayınlanan ilk görüntülerde Hindistan’ın Mumbai şehrinde gerçekleşen otobüs seyahatleri sırasında izlediğimiz Diva Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan, Burcu Esmersoy; “Ekranlarda eğlenceye yer açın” dedirtiyor. Hindistan’da; Mumbai, Varanasi ve Yeni Delhi’de gerçekleşen çekimleri tamamlayan dev kadro, Nepal’e ardından da Vietnam’a giderek bambaşka kültürlere sahip ülkelerin gelenek ve göreneklerine göre yaşayacaklar. Kim zaman çok eğlenecekler, kimi zaman anlaşmazlıklara düşecekler; ama Haziran ayında muhteşem bir show’u evlerinize getiriyor. “Dünya Güzellerim”in yapımcılığını Bloom Medya, yönetmenliğini Mustafa Kotan yapıyor "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Geceleri Mezarlıkta Gezen Kız Çorum'u Karıştırdı! | Seda Sayan'la 75.Bölüm (2 Mayıs Çarşamba) 20:17
Geceleri Mezarlıkta Gezen Kız Çorum'u Karıştırdı! | Seda Sayan'la 75.Bölüm (2 Mayıs Çarşamba) 655 izlenme - 8 ay önce 02 Mayıs 2018 Çarşamba – Seda Sayan'la 75. Bölüm | Çorum'da genç bir kızın birkaç gündür akşam saatlerinde mezarlığa gelerek ağladığı iddiası üzerine belediye ve mezarlıklar müdürlüğü tarafından çalışma başlatıldı. Olayın aydınlatılması için Çorum Belediyesi tarafından bölgeye güvenlik kamerası yerleştirildi. Belediye Başkanı Zeki Gül, yaptığı açıklamada, şimdiye kadar yapılan arama çalışmalarından bir sonuç alınamadığını söyledi. Seda Sayan, toplumda kanayan yaralara, çözülemeyen dertlere derman olmak için her gün canlı yayında içimizden hikayeleri işliyor... Seda Sayan stüdyodaki konukları, çözüm odaklı yayınları, Türkiye’nin her yerine yaptığı canlı bağlantıları, alanında uzman ekibiyle sorunları aydınlatmaya çalışıyor. "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Mandalinacı Veysel Mutlu Seda Sayan'la Da! | Seda Sayan'la 30. Bölüm (21 Şubat Çarşamba) 13:37
Mandalinacı Veysel Mutlu Seda Sayan'la Da! | Seda Sayan'la 30. Bölüm (21 Şubat Çarşamba) 801 izlenme - 10 ay önce 21 Şubat 2018 Çarşamba – Seda Sayan'la 30. Bölüm | Mandalinacı Veysel Mutlu Seda Sayan'la da! Magazin köşesinde alanındaki uzman isimler ünlüler dünyasında konuşulmadık olay bırakmayacak, başka hiçbir yerde duymadığınız detaylar “Seda Sayan’la”da masaya yatırılacak. "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gizemli Kızın Fotoğrafı! | Seda Sayan'la 77.Bölüm (4 Mayıs Cuma) 05:13
Gizemli Kızın Fotoğrafı! | Seda Sayan'la 77.Bölüm (4 Mayıs Cuma) 566 izlenme - 7 ay önce 04 Mayıs 2018 Cuma – Seda Sayan'la 77. Bölüm | Çorum'u karıştıran gizemli kızın en net fotoğrafı ilk kez Seda Sayan'la'da. Çorum Ulu Mezarlık'ta Doğan Haber Ajansı muhabirinin çektiği fotoğraf olaya bambaşka bir boyut kazandırdı. Fotoğrafı gören polisler ise fotoğraf üstüne inceleme başlatmak amacıyla el koydu. Seda Sayan, toplumda kanayan yaralara, çözülemeyen dertlere derman olmak için her gün canlı yayında içimizden hikayeleri işliyor... Seda Sayan stüdyodaki konukları, çözüm odaklı yayınları, Türkiye’nin her yerine yaptığı canlı bağlantıları, alanında uzman ekibiyle sorunları aydınlatmaya çalışıyor. "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Seda Sayan'la 49.Bölüm 3.Kısım (20 Mart Salı) 30:01
Seda Sayan'la 49.Bölüm 3.Kısım (20 Mart Salı) 581 izlenme - 9 ay önce 20 Mart 2018 Salı – Seda Sayan'la 49. Bölüm | 3. Kısım Magazin köşesinde alanındaki uzman isimler ünlüler dünyasında konuşulmadık olay bırakmayacak, başka hiçbir yerde duymadığınız detaylar “Seda Sayan’la”da masaya yatırılacak. "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Cansu, Ayça'yı Kuaförünün Adını Söylemesi İçin İkna Edince Büyük Ödülü Kazanıyor! 03:30
Cansu, Ayça'yı Kuaförünün Adını Söylemesi İçin İkna Edince Büyük Ödülü Kazanıyor! 977 izlenme - 1 yıl önce 19 Ağustos 2017 Cumartesi – İlk Buluşma 19. Bölüm - Cansu, Ayça'yı kuaförünün adını söylemesi için ikna edince büyük ödülü kazanıyor! Kemaralarla dolu bir mekan... Garsonundan aşçısına, komisinden temizlikçisine kalabalık bir oyuncu ekibi... Kozmik odadan kulaklıklar sayesinde ekiple iletişim kuran iki sunucu ve bir şaka kurbanı... İzleyiciyi kahkahaya boğacak programda; Başına geleceklerden habersiz şaka kurbanını mekana getiren kişi, mekanda kaldıkları sürece sunucuların istekleri doğrultusunda her biri diğerinden daha zor beş farklı etaptan geçmeye çalışacak ve her şeyden habersiz şaka kurbanıyla beraber para kazanma şansını elde edecek. Bu çok konuşulacak şaka programıyla eğlenmeye hazır mısınız? Yapımını 25 Film’in üstlendiği, sunuculuğunu ise Şinasi Yurtsever ve Sinan Çalışkanoğlu’nun yaptığı şaka programı “İlk Buluşma” FOX'ta! İlk Buluşma Her Cumartesi - Pazar Akşamları Saat 23:45'de!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Mustafa - Emina Sandal Ayrılığını Sürpriz Tanık Anlattı! | Seda Sayan'la 34. Bölüm (27 Şubat Salı) 14:14
Mustafa - Emina Sandal Ayrılığını Sürpriz Tanık Anlattı! | Seda Sayan'la 34. Bölüm (27 Şubat Salı) 588 izlenme - 10 ay önce 27 Şubat 2018 Salı – Seda Sayan'la 34. Bölüm | Mustafa - Emina Sandal çiftine çok yakın bir isim Seda Sayan'a konuştu. Bilal Özcan tanık ismin anlattıklarını aktardı. Magazin köşesinde alanındaki uzman isimler ünlüler dünyasında konuşulmadık olay bırakmayacak, başka hiçbir yerde duymadığınız detaylar “Seda Sayan’la”da masaya yatırılacak. "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sinan Akçıl Ve Ferah Zeydan'dan Muhteşem Düet! | Seda Sayan'la 6. Bölüm (15 Ocak Pazartesi) 05:07
Sinan Akçıl Ve Ferah Zeydan'dan Muhteşem Düet! | Seda Sayan'la 6. Bölüm (15 Ocak Pazartesi) 640 izlenme - 11 ay önce 15 Ocak 2018 Pazartesi – Seda Sayan'la 6. Bölüm | Sinan Akçıl müziğe kaznadırdığı Ferah Zeydan ile canlı yayında düet yaptı. Sinan Akçıl'ın "Ferah'ın yarışmada ilk tüylerimi diken diken eden şarkısı" dediği "Belalım" şarkısını Seda Sayan'ın da katılımıyla seslendirdikleri o anlar büyük alkış topladı. Magazin köşesinde alanındaki uzman isimler ünlüler dünyasında konuşulmadık olay bırakmayacak, başka hiçbir yerde duymadığınız detaylar “Seda Sayan’la”da masaya yatırılacak. "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Samsun'da İnsanlık Dersi Veren Genç Canlı Yayında! | Seda Sayan'la 77.Bölüm (4 Mayıs Cuma) 07:54
Samsun'da İnsanlık Dersi Veren Genç Canlı Yayında! | Seda Sayan'la 77.Bölüm (4 Mayıs Cuma) 393 izlenme - 7 ay önce 04 Mayıs 2018 Cuma – Seda Sayan'la 77. Bölüm | Samsun'da insanlık dersi veren genç canlı yayında! Seda Sayan, toplumda kanayan yaralara, çözülemeyen dertlere derman olmak için her gün canlı yayında içimizden hikayeleri işliyor... Seda Sayan stüdyodaki konukları, çözüm odaklı yayınları, Türkiye’nin her yerine yaptığı canlı bağlantıları, alanında uzman ekibiyle sorunları aydınlatmaya çalışıyor. "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Murat Naz'ın Barışma Teklifine Ne Cevap Verecek? - Gel Barışalım 3.Bölüm (9 Ağustos Çarşamba) 04:36
Murat Naz'ın Barışma Teklifine Ne Cevap Verecek? - Gel Barışalım 3.Bölüm (9 Ağustos Çarşamba) 652 izlenme - 1 yıl önce 09 Ağustos 2017 Çarşamba – Gel Barışalım 3.Bölüm - Murat, Naz'ın barışma teklifine ne cevap verecek? Duygu için barışma çağrısında bulunan Murat, karşısında eski sevgilisi Naz'ı bulunca büyük bir şok yaşadı! Peki Murat, Naz'a bir şans daha verecek mi? Eski sevgilisi Naz'ın gelmesiyle birlikte kafası karışan Murat, ona bir şans verecek mi yoksa Duygu'yu mu bekleyecek? "Gel Barışalım" Hafta İçi Her Gün Saat 10:00'da "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gizemli Kız Bulundu! | Seda Sayan'la 92.Bölüm (25 Mayıs Cuma) 13:52
Gizemli Kız Bulundu! | Seda Sayan'la 92.Bölüm (25 Mayıs Cuma) 231 izlenme - 7 ay önce 25 Mayıs 2018 Cuma – Seda Sayan'la 92. Bölüm | Gizemli kız bulundu! Seda Sayan, toplumda kanayan yaralara, çözülemeyen dertlere derman olmak için her gün canlı yayında içimizden hikayeleri işliyor... Seda Sayan stüdyodaki konukları, çözüm odaklı yayınları, Türkiye’nin her yerine yaptığı canlı bağlantıları, alanında uzman ekibiyle sorunları aydınlatmaya çalışıyor. "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Doğuş, Eşi Ve Çocuklarıyla İlk Kez Canlı Yayında! 12:12
Doğuş, Eşi Ve Çocuklarıyla İlk Kez Canlı Yayında! 345 izlenme - 10 ay önce | Seda Sayan'la 22. Bölüm (9 Şubat Cuma) 09 Şubat 2018 Cuma – Seda Sayan'la 22. Bölüm | Doğuş, eşi ve çocuklarıyla ilk kez canlı yayında! Magazin köşesinde alanındaki uzman isimler ünlüler dünyasında konuşulmadık olay bırakmayacak, başka hiçbir yerde duymadığınız detaylar “Seda Sayan’la”da masaya yatırılacak. "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Seda Sayan Ve Nihat Doğan'dan Bir Tanesinden Bir Tanesine Düeti! | Seda Sayan'la 11.Bölüm (25 Ocak) 05:44
Seda Sayan Ve Nihat Doğan'dan Bir Tanesinden Bir Tanesine Düeti! | Seda Sayan'la 11.Bölüm (25 Ocak) 349 izlenme - 11 ay önce 25 Ocak 2018 Perşembe – Seda Sayan'la 11. Bölüm | Seda Sayan ile Nihat Doğan 'Bir Tanesinden Bir Tanesine' şarkısını birlikte söyledi. Magazin köşesinde alanındaki uzman isimler ünlüler dünyasında konuşulmadık olay bırakmayacak, başka hiçbir yerde duymadığınız detaylar “Seda Sayan’la”da masaya yatırılacak. "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Zahide Yetiş Müjdeyi Böyle Verdi, Herkesi Ağlattı! | Seda Sayan'la 9. Bölüm (18 Ocak Perşembe) 12:12
Zahide Yetiş Müjdeyi Böyle Verdi, Herkesi Ağlattı! | Seda Sayan'la 9. Bölüm (18 Ocak Perşembe) 337 izlenme - 11 ay önce 18 Ocak 2018 Perşembe – Seda Sayan'la 9. Bölüm | Zahide Yetiş müjdeyi böyle verdi, herkesi ağlattı! Magazin köşesinde alanındaki uzman isimler ünlüler dünyasında konuşulmadık olay bırakmayacak, başka hiçbir yerde duymadığınız detaylar “Seda Sayan’la”da masaya yatırılacak. "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Güzeller Kano Gezisinde! - Dünya Güzellerim 10.Bölüm (23 Ağustos Çarşamba) 15:18
Güzeller Kano Gezisinde! - Dünya Güzellerim 10.Bölüm (23 Ağustos Çarşamba) 443 izlenme - 1 yıl önce 23 Ağustos 2017 Çarşamba – Dünya Güzellerim 10.Bölüm - Dünya güzelleri kano gezisinde eglenceli dakikalar geçirdi. Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan ve Burcu Esmersoy “Dünya Güzellerim” için bir araya geldi. Haziran ayında Show TV ekranlarında başlayan “Dünya Güzellerim” isimli gezi & show programı için bir araya gelen; Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan, Burcu Esmersoy’dan oluşan dev kadrodan 2.Bölüm yayınlandı. Çekimleri Mayıs ayının ilk haftasında Hindistan’da başlayan “Dünya Güzellerim”in yapımcılığını Bloom Medya, yönetmenliğini Mustafa Kotan yapıyor. Yayınlanan ilk görüntülerde Hindistan’ın Mumbai şehrinde gerçekleşen otobüs seyahatleri sırasında izlediğimiz Diva Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan, Burcu Esmersoy; “Ekranlarda eğlenceye yer açın” dedirtiyor. Hindistan’da; Mumbai, Varanasi ve Yeni Delhi’de gerçekleşen çekimleri tamamlayan dev kadro, Nepal’e ardından da Vietnam’a giderek bambaşka kültürlere sahip ülkelerin gelenek ve göreneklerine göre yaşayacaklar. Kim zaman çok eğlenecekler, kimi zaman anlaşmazlıklara düşecekler; ama Haziran ayında muhteşem bir show’u evlerinize getiriyor. “Dünya Güzellerim”in yapımcılığını Bloom Medya, yönetmenliğini Mustafa Kotan yapıyor "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ferdi Tayfur'un Kızı Tuğçe Tayfur Canlı Yayında! | Seda Sayan'la 33. Bölüm (26 Şubat Pazartesi) 11:50
Ferdi Tayfur'un Kızı Tuğçe Tayfur Canlı Yayında! | Seda Sayan'la 33. Bölüm (26 Şubat Pazartesi) 263 izlenme - 10 ay önce 26 Şubat 2018 Pazartesi – Seda Sayan'la 33. Bölüm | Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur canlı yayında! Magazin köşesinde alanındaki uzman isimler ünlüler dünyasında konuşulmadık olay bırakmayacak, başka hiçbir yerde duymadığınız detaylar “Seda Sayan’la”da masaya yatırılacak. "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Seda Sayan'la 35.Bölüm 1.Kısım (28 Şubat Çarşamba) 30:00
Seda Sayan'la 35.Bölüm 1.Kısım (28 Şubat Çarşamba) 250 izlenme - 10 ay önce 28 Şubat 2018 Çarşamba – Seda Sayan'la 35. Bölüm | 1. Kısım Magazin köşesinde alanındaki uzman isimler ünlüler dünyasında konuşulmadık olay bırakmayacak, başka hiçbir yerde duymadığınız detaylar “Seda Sayan’la”da masaya yatırılacak. "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dünya Güzellerim Pirinç Tarlasında Çalışmaya Başlıyor! - Dünya Güzellerim 8.Bölüm 9 Ağustos Çarşamba 20:47
Dünya Güzellerim Pirinç Tarlasında Çalışmaya Başlıyor! - Dünya Güzellerim 8.Bölüm 9 Ağustos Çarşamba 418 izlenme - 1 yıl önce 09 Ağustos 2017 Çarşamba – Dünya Güzellerim 8.Bölüm - Güzeller Burcu Esmersoy, Safiye Soyman ve Banu Alkan, pirinç tarlalarında işçilere yardım ediyor. Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan ve Burcu Esmersoy “Dünya Güzellerim” için bir araya geldi. Haziran ayında Show TV ekranlarında başlayan “Dünya Güzellerim” isimli gezi & show programı için bir araya gelen; Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan, Burcu Esmersoy’dan oluşan dev kadrodan 2.Bölüm yayınlandı. Çekimleri Mayıs ayının ilk haftasında Hindistan’da başlayan “Dünya Güzellerim”in yapımcılığını Bloom Medya, yönetmenliğini Mustafa Kotan yapıyor. Yayınlanan ilk görüntülerde Hindistan’ın Mumbai şehrinde gerçekleşen otobüs seyahatleri sırasında izlediğimiz Diva Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan, Burcu Esmersoy; “Ekranlarda eğlenceye yer açın” dedirtiyor. Hindistan’da; Mumbai, Varanasi ve Yeni Delhi’de gerçekleşen çekimleri tamamlayan dev kadro, Nepal’e ardından da Vietnam’a giderek bambaşka kültürlere sahip ülkelerin gelenek ve göreneklerine göre yaşayacaklar. Kim zaman çok eğlenecekler, kimi zaman anlaşmazlıklara düşecekler; ama Haziran ayında muhteşem bir show’u evlerinize getiriyor. “Dünya Güzellerim”in yapımcılığını Bloom Medya, yönetmenliğini Mustafa Kotan yapıyor "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Seda Sayan'la 83.Bölüm 1.Kısım (14 Mayıs Pazartesi) 30:00
Seda Sayan'la 83.Bölüm 1.Kısım (14 Mayıs Pazartesi) 164 izlenme - 7 ay önce 14 Mayıs 2018 Pazartesi – Seda Sayan'la 83. Bölüm | 1. Kısım Seda Sayan, toplumda kanayan yaralara, çözülemeyen dertlere derman olmak için her gün canlı yayında içimizden hikayeleri işliyor... Seda Sayan stüdyodaki konukları, çözüm odaklı yayınları, Türkiye’nin her yerine yaptığı canlı bağlantıları, alanında uzman ekibiyle sorunları aydınlatmaya çalışıyor. "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gizemli Kız Ortaya Çıktı! | Seda Sayan'la 76.Bölüm (3 Mayıs Perşembe) 06:06
Gizemli Kız Ortaya Çıktı! | Seda Sayan'la 76.Bölüm (3 Mayıs Perşembe) 170 izlenme - 7 ay önce 03 Mayıs 2018 Perşembe – Seda Sayan'la 76. Bölüm | Çorum'daki mezarlıkta dönen esrarengiz olayların kahramanı gizemli kızın en net görüntüsü ortaya çıktı. Tüm Türkiye'nin konuştuğu olayın kahramanının görüntüleri ilk kez Seda Sayan'la canlı yayında izlendi. Bu ilginç görüntüleri Seda Sayan ve Olgun Hamarat canlı yayında yorumladı. Seda Sayan, toplumda kanayan yaralara, çözülemeyen dertlere derman olmak için her gün canlı yayında içimizden hikayeleri işliyor... Seda Sayan stüdyodaki konukları, çözüm odaklı yayınları, Türkiye’nin her yerine yaptığı canlı bağlantıları, alanında uzman ekibiyle sorunları aydınlatmaya çalışıyor. "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Solmaz, Kaan'dan Neden Ayrıldı? | Seda Sayan'la 18. Bölüm (5 Şubat Pazartesi) 14:36
Solmaz, Kaan'dan Neden Ayrıldı? | Seda Sayan'la 18. Bölüm (5 Şubat Pazartesi) 231 izlenme - 10 ay önce 05 Şubat 2018 Pazartesi – Seda Sayan'la 18. Bölüm | Solmaz, Kaan'dan neden ayrıldı? Magazin köşesinde alanındaki uzman isimler ünlüler dünyasında konuşulmadık olay bırakmayacak, başka hiçbir yerde duymadığınız detaylar “Seda Sayan’la”da masaya yatırılacak. "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dünya Güzellerim 9. Bölüm Fragman (16 Ağustos Çarşamba) 00:59
Dünya Güzellerim 9. Bölüm Fragman (16 Ağustos Çarşamba) 350 izlenme - 1 yıl önce Dünya Güzellerim 9.Bölümüyle 09 Ağustos 2017 Çarşamba Akşamı Saat 20:00'de!...Güzeller ormanın ortasında mahsur kalıyor! Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan ve Burcu Esmersoy “Dünya Güzellerim” için bir araya geldi. Haziran ayında Show TV ekranlarında başlayan “Dünya Güzellerim” isimli gezi & show programı için bir araya gelen; Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan, Burcu Esmersoy’dan oluşan dev kadrodan 2.Bölüm yayınlandı. Çekimleri Mayıs ayının ilk haftasında Hindistan’da başlayan “Dünya Güzellerim”in yapımcılığını Bloom Medya, yönetmenliğini Mustafa Kotan yapıyor. Yayınlanan ilk görüntülerde Hindistan’ın Mumbai şehrinde gerçekleşen otobüs seyahatleri sırasında izlediğimiz Diva Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan, Burcu Esmersoy; “Ekranlarda eğlenceye yer açın” dedirtiyor. Hindistan’da; Mumbai, Varanasi ve Yeni Delhi’de gerçekleşen çekimleri tamamlayan dev kadro, Nepal’e ardından da Vietnam’a giderek bambaşka kültürlere sahip ülkelerin gelenek ve göreneklerine göre yaşayacaklar. Kim zaman çok eğlenecekler, kimi zaman anlaşmazlıklara düşecekler; ama Haziran ayında muhteşem bir show’u evlerinize getiriyor. “Dünya Güzellerim”in yapımcılığını Bloom Medya, yönetmenliğini Mustafa Kotan yapıyor "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dünya Güzellerim 11.Bölüm Fragman (6 Eylül Çarşamba) 01:02
Dünya Güzellerim 11.Bölüm Fragman (6 Eylül Çarşamba) 333 izlenme - 1 yıl önce Dünya Güzellerim 11.Bölümüyle 06 Eylül 2017 Çarşamba Akşamı Saat 22:30'de!... Burcu Esmersoy güzelleri güzellik merkezine bakıma götürecek. Diva Bülent Ersoy, akşam yemeği esnasında Safiye Soyman ve Banu Alkan arasında yaşanan gerilime çok sinirlenecek. Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan ve Burcu Esmersoy “Dünya Güzellerim” için bir araya geldi. Haziran ayında Show TV ekranlarında başlayan “Dünya Güzellerim” isimli gezi & show programı için bir araya gelen; Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan, Burcu Esmersoy’dan oluşan dev kadrodan 2.Bölüm yayınlandı. Çekimleri Mayıs ayının ilk haftasında Hindistan’da başlayan “Dünya Güzellerim”in yapımcılığını Bloom Medya, yönetmenliğini Mustafa Kotan yapıyor. Yayınlanan ilk görüntülerde Hindistan’ın Mumbai şehrinde gerçekleşen otobüs seyahatleri sırasında izlediğimiz Diva Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan, Burcu Esmersoy; “Ekranlarda eğlenceye yer açın” dedirtiyor. Hindistan’da; Mumbai, Varanasi ve Yeni Delhi’de gerçekleşen çekimleri tamamlayan dev kadro, Nepal’e ardından da Vietnam’a giderek bambaşka kültürlere sahip ülkelerin gelenek ve göreneklerine göre yaşayacaklar. Kim zaman çok eğlenecekler, kimi zaman anlaşmazlıklara düşecekler; ama Haziran ayında muhteşem bir show’u evlerinize getiriyor. “Dünya Güzellerim”in yapımcılığını Bloom Medya, yönetmenliğini Mustafa Kotan yapıyor "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Nuray Hafiftaş Hayatını Kaybetti! | Seda Sayan'la 25. Bölüm (14 Şubat Çarşamba) 11:28
Nuray Hafiftaş Hayatını Kaybetti! | Seda Sayan'la 25. Bölüm (14 Şubat Çarşamba) 210 izlenme - 10 ay önce 14 Şubat 2018 Çarşamba – Seda Sayan'la 25. Bölüm | Türk halk müziğinin ünlü sanatçısı Nuray Hafiftaş 53 yaşında yaşamını yitirdi. Ünlü şarkıcı Hafiftaş'a kolon ve karaciğer kanseri teşhisi konulmuştu. Seda Sayan'ın en yakın arkadaşlarından biri olan Hafiftaş için canlı yayına şarkıcı ve oyuncu Müşerref Akay bağlandı. Akay, çok sevdiği arkadaşının ardından göz yaşlarını tutamadı. Magazin köşesinde alanındaki uzman isimler ünlüler dünyasında konuşulmadık olay bırakmayacak, başka hiçbir yerde duymadığınız detaylar “Seda Sayan’la”da masaya yatırılacak. "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dünya Güzellerim'in Deniz Keyfi! - Dünya Güzellerim 13.Bölüm (20 Eylül Çarşamba) 10:53
Dünya Güzellerim'in Deniz Keyfi! - Dünya Güzellerim 13.Bölüm (20 Eylül Çarşamba) 309 izlenme - 1 yıl önce 20 Eylül 2017 Çarşamba – Dünya Güzellerim 13.Bölüm (Final) - Diva Bülent Ersoy, Banu Alkan ve Safiye Soyman, Vietnam'ın en güzel koylarından birinde denize giriyor. Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan ve Burcu Esmersoy “Dünya Güzellerim” için bir araya geldi. Haziran ayında Show TV ekranlarında başlayan “Dünya Güzellerim” isimli gezi & show programı için bir araya gelen; Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan, Burcu Esmersoy’dan oluşan dev kadrodan 2.Bölüm yayınlandı. Çekimleri Mayıs ayının ilk haftasında Hindistan’da başlayan “Dünya Güzellerim”in yapımcılığını Bloom Medya, yönetmenliğini Mustafa Kotan yapıyor. Yayınlanan ilk görüntülerde Hindistan’ın Mumbai şehrinde gerçekleşen otobüs seyahatleri sırasında izlediğimiz Diva Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan, Burcu Esmersoy; “Ekranlarda eğlenceye yer açın” dedirtiyor. Hindistan’da; Mumbai, Varanasi ve Yeni Delhi’de gerçekleşen çekimleri tamamlayan dev kadro, Nepal’e ardından da Vietnam’a giderek bambaşka kültürlere sahip ülkelerin gelenek ve göreneklerine göre yaşayacaklar. Kim zaman çok eğlenecekler, kimi zaman anlaşmazlıklara düşecekler; ama Haziran ayında muhteşem bir show’u evlerinize getiriyor. “Dünya Güzellerim”in yapımcılığını Bloom Medya, yönetmenliğini Mustafa Kotan yapıyor "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İşbirlikçimiz Şakasını Daha Fazla Devam Ettiremeyince Her Şey Ortaya Çıkıyor! (27 Ağustos Pazar) 04:04
İşbirlikçimiz Şakasını Daha Fazla Devam Ettiremeyince Her Şey Ortaya Çıkıyor! (27 Ağustos Pazar) 301 izlenme - 1 yıl önce 27 Ağustos 2017 Pazar – İlk Buluşma 22. Bölüm - İşbirlikçimiz şakasını daha fazla devam ettiremeyince her şey ortaya çıkıyor! Kemaralarla dolu bir mekan... Garsonundan aşçısına, komisinden temizlikçisine kalabalık bir oyuncu ekibi... Kozmik odadan kulaklıklar sayesinde ekiple iletişim kuran iki sunucu ve bir şaka kurbanı... İzleyiciyi kahkahaya boğacak programda; Başına geleceklerden habersiz şaka kurbanını mekana getiren kişi, mekanda kaldıkları sürece sunucuların istekleri doğrultusunda her biri diğerinden daha zor beş farklı etaptan geçmeye çalışacak ve her şeyden habersiz şaka kurbanıyla beraber para kazanma şansını elde edecek. Bu çok konuşulacak şaka programıyla eğlenmeye hazır mısınız? Yapımını 25 Film’in üstlendiği, sunuculuğunu ise Şinasi Yurtsever ve Sinan Çalışkanoğlu’nun yaptığı şaka programı “İlk Buluşma” FOX'ta! İlk Buluşma Her Cumartesi - Pazar Akşamları Saat 23:45'de!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Murat Kurşun'dan Eşi Asena Kurşun'a Romantik Şarkı! | Seda Sayan'la 31. Bölüm (22 Şubat Perşembe) 02:50
Murat Kurşun'dan Eşi Asena Kurşun'a Romantik Şarkı! | Seda Sayan'la 31. Bölüm (22 Şubat Perşembe) 181 izlenme - 10 ay önce 22 Şubat 2018 Perşembe – Seda Sayan'la 31. Bölüm | Murat Kurşun ve Eşi Asena Kurşun, Seda Sayan'ın konuğu oldu. Murat Kurşun eşi için romantik bir şarkı söyledi. Magazin köşesinde alanındaki uzman isimler ünlüler dünyasında konuşulmadık olay bırakmayacak, başka hiçbir yerde duymadığınız detaylar “Seda Sayan’la”da masaya yatırılacak. "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Seda Sayan'la" hafta içi her gün canlı yayınla saat 15:00'te! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."