Hoşgeldiniz!

eğlencesi

Rize'nin Bayram Eğlencesi: Ahşap Dönme Dolap 01:46
Rize'nin Bayram Eğlencesi: Ahşap Dönme Dolap 411 izlenme - 9 saat önce Rize'nin Ardeşen ilçesinde, kol kuvvetiyle döndürdüğü tahtadan dönme dolap geleneği, 165 yıldır bayram eğlencesi olarak yaşatılıyor.
Nöbet Değişiminde Havasını Atan Asker (Anıtkabir) 02:31
Nöbet Değişiminde Havasını Atan Asker (Anıtkabir) 44.956 izlenme - 2 yıl önce Anıtkabir'de iki saatlik nöbetleri süresince hareket etmeyen, nöbet değişimleri ilgiyle izlenen saygı nöbetçileri özel olarak seçiliyor. İşte bu askerlerden biri son nöbet değişimi vukuat yoktur diye bağırmasının ardında şafak doğan güneş deyip havasını atıyor. https://www.izlesene.com/video/bale-tadinda-zikir-cekmek/9541850
Nöbette Uyuyan Askere Yapılan Şaka (Küfür İçerir) 00:21
Nöbette Uyuyan Askere Yapılan Şaka (Küfür İçerir) 34.359 izlenme - 2 yıl önce Nöbet tutan devresinin yanına yanına giden asker, devresinin uyuduğunu görünce telefon ile kayda başlıyor ve bir anda komutan geliyor kalk diyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kerimoğlu Zeybeği - Asker Eğlencesi Uşak/Karahallı/Bekiköy 03:30
Kerimoğlu Zeybeği - Asker Eğlencesi Uşak/Karahallı/Bekiköy 20.103 izlenme - 4 yıl önce Haydaman da haydaman Karadağların sandalı da sandalı Vurulmuş da kanıyor Kerimoğlunun her yanı da her yanı Haydülen de haydülen Şu dağlarda geyik kalmadı
Uyuyan Türk Askerine Yapılan Canlı Akrep Şakası 02:08
Uyuyan Türk Askerine Yapılan Canlı Akrep Şakası 20.164 izlenme - 3 yıl önce Bir köşede uyuyan askere, arkadaşlarından akrepli zalimce şaka. 04.10.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Uyuyan Türk Askerine Yapılan Canlı Akrep Şakası' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Arapların Akılalmaz Eğlencesi 00:15
Arapların Akılalmaz Eğlencesi 5.900 izlenme - 1 yıl önce Arapların eğlence anlayışları sınırları zorluyor. Sosyal medyada paylaştıkları videolarla sıradışı eğlence zevklerini gözler önüne seriyorlar.
Çılgın Kızların İlginç Eğlencesi 00:35
Çılgın Kızların İlginç Eğlencesi 24.416 izlenme - 8 yıl önce kızların ilginç eğlencesi
Çılgın Asker eğlencesi 04:35
Çılgın Asker eğlencesi 3.122 izlenme - 6 ay önce İbiza yı aratmayan eğlenceli bir içerik
Çatışmada El Nusralıları Trolleyen Suriye Askeri 00:36
Çatışmada El Nusralıları Trolleyen Suriye Askeri 19.437 izlenme - 3 yıl önce Görüntüler Suriye'nin İdlip şehrinde çekilmiş. Suriye Ordusu mensubu asker ''Tekbir'' diyor, El-Nusralılar ''Allahuakbar'' diyor, hemen sonra da Suriye askeri ateş etmeye başlıyor. Suriye askerinin çatışma esnasındaki rahat tavırları ilgi çekici. Anlaşılan o ki ölümle burun buruna gelmek de monotonlaşabiliyor. İyi seyirler.
Askerden Devresine Acımasız Kaşık Şakası 01:29
Askerden Devresine Acımasız Kaşık Şakası 7.360 izlenme - 2 yıl önce Artık klasikler arasına giren kaşık şakasını asker devresine yapıyor. Şaka biraz acımasız bir duruma gelse de askerlerin eğlendiği görülüyor.
Asker Eğlencesinin İçine Dalıp Çılgınlar Gibi Eğlenen Şarapçı Dayı 01:29
Asker Eğlencesinin İçine Dalıp Çılgınlar Gibi Eğlenen Şarapçı Dayı 3.078 izlenme - 9 ay önce İstanbulda 2 hafta önce katıldığım bir asker eğlencesi ki hayatımda ilk defa böyle bir etkinliğe katılmıştım tabi başlarda sıkıldım çünkü bu tarz akrabaların bol olduğu ortamlardan uzak dururum yani alışık değilim hele ki hepsi erkekse neyse kimsenin ortaya girip dans etme cesaretini gösteremediği anlarda 60 65 yaşlarında olan şarapçı bir dayımız ortama dalar ve mahallemizden bir asker gidecekse oynamak benim boynumun borcu der ve Türkçe yabancı fark etmeksizin açılan her şarıkıda oynamaya başlar aralıksız 2 saat süren bu görsel şölenden kısa bir kesitini sizlerle paylaşıyorum iyi seyirler.
Pavyonu Andıran Muhafazakar Kadın Matinesi 02:51
Pavyonu Andıran Muhafazakar Kadın Matinesi 10.259 izlenme - 3 yıl önce Kocaları dışarıda paralarımızı yerken karıları da böyle pavyonu andıran etkinliklerle dini de kullanarak kendilerini oyalıyorlar... O değirmen taşı hatlı hanfendinin ilahi eşliğinde demet akalın hareketleride çook ilginç..
Psikopat Usta Askerin Acemi Askere Posta Koyması 03:23
Psikopat Usta Askerin Acemi Askere Posta Koyması 16.501 izlenme - 3 yıl önce Alper Çağlar 'ın yönettiği 2012 yapımı Türk filmi 'Dağ' bugüne kadar yapılmış en iyi dram savaş filmlerinden. Filmin Konusu: Biri uzun, diğeri kısa dönem iki geçimsiz asker, merhametsiz bir dağın zirvesinde terörle zor bir mücadelenin içine girerler. Hayatta kalmak için önce kendilerine, sonra birbirlerine güvenmek zorundadırlar.
Brezilya Sokaklarında Roller Karting Çılgınlığı 00:59
Brezilya Sokaklarında Roller Karting Çılgınlığı 2.917 izlenme - 11 ay önce Kendi imkanlarıyla yaptıkları roller karting araçlarıyla Brezilya sokaklarda çocuklar gibi eğlenen gençlerin kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz efendim.
Tezkereci Askeri Tıraş Köpüğüne Bulamak 03:36
Tezkereci Askeri Tıraş Köpüğüne Bulamak 5.885 izlenme - 2 yıl önce Askerliğinin bitimine bir gün kalan tezkereci askere arkadaşları tıraş köpüğü ile adeta eziyet ediyor.
Murat Boz - İstanbul Eğlencesi 03:57
Murat Boz - İstanbul Eğlencesi 13.024 izlenme - 5 yıl önce Murat Boz'un Yeni Klibi "İstanbul Eğlencesi" İlk Kez Ve Sadece İzlesene.com'da Dün gece şöyLe bir dışarıya çıktım Çok sürmedi kaLabaLığa karıştım Gezdim tozdum biraz doLaştım Bir iki kişiyLe tanıştım Üç hece istanbuL biLmece ALtın kazan içinde ben kepçe Durupta bir anda düşününce Hergün başa sarıyor bu hikaye Biri geLiyor biri daha geLiyor CaddeLerde trafik duruyor PahaLLı mekanLar trend oLuyor Her gece tıkLım tıkLım doLuyor Bitmiyor istanbuLun eğLencesi Haftasonu cuma veya cumartesi Akın akın akıyor ünLüsü artisi Ya doğum günü yada birinin partisi Herkes kıpır kıpır Ortam fıkır fıkır IşLer tıkır tıkır YüzLer güLüyor Bir yeşiL yanıyor Bir kırmızı yanıyor Dj çok iyi süper müzik çaLıyor AkLını başından aLıyor Herşey güzeL ama biraz başım dönüyor Derken bir anda sabah oLuveriyor Biri gidiyor bir diğeri geLiyor
 Açık Oyun Parkı Aile Eğlencesi Çocuklar için Oyun Alanı 07:38
Açık Oyun Parkı Aile Eğlencesi Çocuklar için Oyun Alanı 3.604 izlenme - 1 yıl önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Barbie Girl Şarkısı İle Eğitim Yapan Rus Askerleri 00:36
Barbie Girl Şarkısı İle Eğitim Yapan Rus Askerleri 8.915 izlenme - 3 yıl önce Rus ordusuna savaş açabilek güç kalmadığından günler lay lay lom geçiyor.
Kızların saçma eğlencesi merdiven boşluğunda son buldu 00:55
Kızların saçma eğlencesi merdiven boşluğunda son buldu 10.024 izlenme - 6 yıl önce
Selendi Avlaşa Köy Oyunları Şahin Video 05:42
Selendi Avlaşa Köy Oyunları Şahin Video 8.666 izlenme - 6 yıl önce selendi avlaşa köy oyunu
Düğün Videoları 04:24
Düğün Videoları 10.271 izlenme - 6 yıl önce Düğün Videoları
Erhan Asker Gecesi 07:43
Erhan Asker Gecesi 7.816 izlenme - 5 yıl önce Eryaman Da Gençler Döktürüyor :)
İzmit Kandıra Oyunları 05:46
İzmit Kandıra Oyunları 14.445 izlenme - 8 yıl önce kandıra eyrekten yaz akşam eğlencesi
romanların asker eğlencesi yaptımı böyle yapar... 03:26
romanların asker eğlencesi yaptımı böyle yapar... 6.043 izlenme - 7 yıl önce romanların asker eğlencesi [oguz khvc]
Sandıklı Gökçealan Köyü Mingile 02:27
Sandıklı Gökçealan Köyü Mingile 7.069 izlenme - 6 yıl önce
Decibel Cocuk 01:22
Decibel Cocuk 5.290 izlenme - 4 yıl önce Türkiye Genelinde Bir Çok Alanda Çocuklara Yönelik Bir Çok Keyifli Etkinlikler Düzenledik . 23 Nisan Şenlikleri , Animatör , Palyanço Ve Daha Bir Çok Çocuk Etkinlikleri
Asker Şakası - Baskın Var 01:19
Asker Şakası - Baskın Var 3.610 izlenme - 3 yıl önce Askerler tertibine gece 3'de eşek şakası yapıyor. İzleyelim bakalım neler olmuş.
10TL'ye Gece Lambası Nasıl Yapılır 12:02
10TL'ye Gece Lambası Nasıl Yapılır 4.004 izlenme - 3 yıl önce Fakirin Eğlencesi 10 TL maliyeli gece lambası yapımı. Genel malzemeler led şerit , 12volt adaptör , ahşap mandal. Yapımını videoda gösteriyorum. Umarım beğenirsiniz ve sizde yapmaya çalışırsınız.
Ali Yaprak & Sercan Erdoğan Asker Eğlencesi 14:24
Ali Yaprak & Sercan Erdoğan Asker Eğlencesi 3.971 izlenme - 4 yıl önce Ali yaprak & sercan erdoğan Asker eğlencesi