Hoşgeldiniz!

eğlencesi

Nöbet Değişiminde Havasını Atan Asker (Anıtkabir) 02:31
Nöbet Değişiminde Havasını Atan Asker (Anıtkabir) 46.815 izlenme - 2 yıl önce Anıtkabir'de iki saatlik nöbetleri süresince hareket etmeyen, nöbet değişimleri ilgiyle izlenen saygı nöbetçileri özel olarak seçiliyor. İşte bu askerlerden biri son nöbet değişimi vukuat yoktur diye bağırmasının ardında şafak doğan güneş deyip havasını atıyor. https://www.izlesene.com/video/bale-tadinda-zikir-cekmek/9541850
Rize'nin Bayram Eğlencesi: Ahşap Dönme Dolap 01:46
Rize'nin Bayram Eğlencesi: Ahşap Dönme Dolap 3.057 izlenme - 2 ay önce Rize'nin Ardeşen ilçesinde, kol kuvvetiyle döndürdüğü tahtadan dönme dolap geleneği, 165 yıldır bayram eğlencesi olarak yaşatılıyor.
Nöbette Uyuyan Askere Yapılan Şaka (Küfür İçerir) 00:21
Nöbette Uyuyan Askere Yapılan Şaka (Küfür İçerir) 34.875 izlenme - 2 yıl önce Nöbet tutan devresinin yanına yanına giden asker, devresinin uyuduğunu görünce telefon ile kayda başlıyor ve bir anda komutan geliyor kalk diyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Su Kaydırağında Muhteşem Eğlence 00:29
Su Kaydırağında Muhteşem Eğlence 193 izlenme - 2 gün önce Tatil beldelerinde sıklıkla karşılaştığımız su kaydırağı keyfine bir de bu kızın denemesi ile tekrar başlayalım. Uzandığı kayma tahtasında o kadar hoş görünüyor ki, millet su kaydırağını unutmuş kıza kitlenmiş durumda.
Tekerlekli Eğlence Kötü Sonla Bitmesi 00:29
Tekerlekli Eğlence Kötü Sonla Bitmesi 804 izlenme - 1 ay önce Nerede çekildiğini bilmediğimiz görüntülerde, bir araç lastiği ile oynayan insanların görüntüsü eğlencenin dozunu kaçırırken yaşanabilecek tehlikeleri ortaya koymuş. Görüntünün sonunda ne olduğu bilinmese de bu tür eğlencelerin ne kadar tehlikeli olduğu gözler önüne serilmiş.
Kerimoğlu Zeybeği - Asker Eğlencesi Uşak/Karahallı/Bekiköy 03:30
Kerimoğlu Zeybeği - Asker Eğlencesi Uşak/Karahallı/Bekiköy 20.275 izlenme - 4 yıl önce Haydaman da haydaman Karadağların sandalı da sandalı Vurulmuş da kanıyor Kerimoğlunun her yanı da her yanı Haydülen de haydülen Şu dağlarda geyik kalmadı
Uyuyan Türk Askerine Yapılan Canlı Akrep Şakası 02:08
Uyuyan Türk Askerine Yapılan Canlı Akrep Şakası 21.418 izlenme - 3 yıl önce Bir köşede uyuyan askere, arkadaşlarından akrepli zalimce şaka. 04.10.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Uyuyan Türk Askerine Yapılan Canlı Akrep Şakası' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Arapların Akılalmaz Eğlencesi 00:15
Arapların Akılalmaz Eğlencesi 5.916 izlenme - 1 yıl önce Arapların eğlence anlayışları sınırları zorluyor. Sosyal medyada paylaştıkları videolarla sıradışı eğlence zevklerini gözler önüne seriyorlar.
Çılgın Kızların İlginç Eğlencesi 00:35
Çılgın Kızların İlginç Eğlencesi 24.416 izlenme - 8 yıl önce kızların ilginç eğlencesi
Çatışmada El Nusralıları Trolleyen Suriye Askeri 00:36
Çatışmada El Nusralıları Trolleyen Suriye Askeri 19.748 izlenme - 3 yıl önce Görüntüler Suriye'nin İdlip şehrinde çekilmiş. Suriye Ordusu mensubu asker ''Tekbir'' diyor, El-Nusralılar ''Allahuakbar'' diyor, hemen sonra da Suriye askeri ateş etmeye başlıyor. Suriye askerinin çatışma esnasındaki rahat tavırları ilgi çekici. Anlaşılan o ki ölümle burun buruna gelmek de monotonlaşabiliyor. İyi seyirler.
Çılgın Asker eğlencesi 04:35
Çılgın Asker eğlencesi 3.127 izlenme - 8 ay önce İbiza yı aratmayan eğlenceli bir içerik
Askerden Devresine Acımasız Kaşık Şakası 01:29
Askerden Devresine Acımasız Kaşık Şakası 7.492 izlenme - 2 yıl önce Artık klasikler arasına giren kaşık şakasını asker devresine yapıyor. Şaka biraz acımasız bir duruma gelse de askerlerin eğlendiği görülüyor.
Pavyonu Andıran Muhafazakar Kadın Matinesi 02:51
Pavyonu Andıran Muhafazakar Kadın Matinesi 10.431 izlenme - 3 yıl önce Kocaları dışarıda paralarımızı yerken karıları da böyle pavyonu andıran etkinliklerle dini de kullanarak kendilerini oyalıyorlar... O değirmen taşı hatlı hanfendinin ilahi eşliğinde demet akalın hareketleride çook ilginç..
Asker Eğlencesinin İçine Dalıp Çılgınlar Gibi Eğlenen Şarapçı Dayı 01:29
Asker Eğlencesinin İçine Dalıp Çılgınlar Gibi Eğlenen Şarapçı Dayı 3.083 izlenme - 11 ay önce İstanbulda 2 hafta önce katıldığım bir asker eğlencesi ki hayatımda ilk defa böyle bir etkinliğe katılmıştım tabi başlarda sıkıldım çünkü bu tarz akrabaların bol olduğu ortamlardan uzak dururum yani alışık değilim hele ki hepsi erkekse neyse kimsenin ortaya girip dans etme cesaretini gösteremediği anlarda 60 65 yaşlarında olan şarapçı bir dayımız ortama dalar ve mahallemizden bir asker gidecekse oynamak benim boynumun borcu der ve Türkçe yabancı fark etmeksizin açılan her şarıkıda oynamaya başlar aralıksız 2 saat süren bu görsel şölenden kısa bir kesitini sizlerle paylaşıyorum iyi seyirler.
Psikopat Usta Askerin Acemi Askere Posta Koyması 03:23
Psikopat Usta Askerin Acemi Askere Posta Koyması 16.677 izlenme - 3 yıl önce Alper Çağlar 'ın yönettiği 2012 yapımı Türk filmi 'Dağ' bugüne kadar yapılmış en iyi dram savaş filmlerinden. Filmin Konusu: Biri uzun, diğeri kısa dönem iki geçimsiz asker, merhametsiz bir dağın zirvesinde terörle zor bir mücadelenin içine girerler. Hayatta kalmak için önce kendilerine, sonra birbirlerine güvenmek zorundadırlar.
Brezilya Sokaklarında Roller Karting Çılgınlığı 00:59
Brezilya Sokaklarında Roller Karting Çılgınlığı 2.919 izlenme - 1 yıl önce Kendi imkanlarıyla yaptıkları roller karting araçlarıyla Brezilya sokaklarda çocuklar gibi eğlenen gençlerin kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz efendim.
Barbie Girl Şarkısı İle Eğitim Yapan Rus Askerleri 00:36
Barbie Girl Şarkısı İle Eğitim Yapan Rus Askerleri 9.521 izlenme - 3 yıl önce Rus ordusuna savaş açabilek güç kalmadığından günler lay lay lom geçiyor.
 Açık Oyun Parkı Aile Eğlencesi Çocuklar için Oyun Alanı 07:38
Açık Oyun Parkı Aile Eğlencesi Çocuklar için Oyun Alanı 3.696 izlenme - 1 yıl önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kızların saçma eğlencesi merdiven boşluğunda son buldu 00:55
Kızların saçma eğlencesi merdiven boşluğunda son buldu 10.024 izlenme - 6 yıl önce
Selendi Avlaşa Köy Oyunları Şahin Video 05:42
Selendi Avlaşa Köy Oyunları Şahin Video 8.677 izlenme - 6 yıl önce selendi avlaşa köy oyunu
Düğün Videoları 04:24
Düğün Videoları 10.271 izlenme - 6 yıl önce Düğün Videoları
Asker Şakası - Baskın Var 01:19
Asker Şakası - Baskın Var 5.187 izlenme - 3 yıl önce Askerler tertibine gece 3'de eşek şakası yapıyor. İzleyelim bakalım neler olmuş.
Erhan Asker Gecesi 07:43
Erhan Asker Gecesi 7.866 izlenme - 5 yıl önce Eryaman Da Gençler Döktürüyor :)
İzmit Kandıra Oyunları 05:46
İzmit Kandıra Oyunları 14.478 izlenme - 8 yıl önce kandıra eyrekten yaz akşam eğlencesi
Şekerleme Yapan Kıbrıslı Asker (Tokat İçerir) 01:16
Şekerleme Yapan Kıbrıslı Asker (Tokat İçerir) 6.650 izlenme - 4 yıl önce Muhtemelen vatani görevini yazıcı olarak yapmakta olan Kıbrıslı asker kardeşimiz, ısıtıcıyı da kendine çevirmiş şekerleme yapmaktadır. Tam bu sırada yine muhtemelen üst devresi olan bir başka asker de kendisine doğru yaklaşmaktadır. Olaylar böyle başlar...
romanların asker eğlencesi yaptımı böyle yapar... 03:26
romanların asker eğlencesi yaptımı böyle yapar... 6.043 izlenme - 7 yıl önce romanların asker eğlencesi [oguz khvc]
Sandıklı Gökçealan Köyü Mingile 02:27
Sandıklı Gökçealan Köyü Mingile 7.135 izlenme - 6 yıl önce
Decibel Cocuk 01:22
Decibel Cocuk 5.293 izlenme - 4 yıl önce Türkiye Genelinde Bir Çok Alanda Çocuklara Yönelik Bir Çok Keyifli Etkinlikler Düzenledik . 23 Nisan Şenlikleri , Animatör , Palyanço Ve Daha Bir Çok Çocuk Etkinlikleri