Hoşgeldiniz!

eğlenmek

Kick Box Yapan Nine 04:35
Kick Box Yapan Nine 944 izlenme - 1 ay önce Ne güzel eğleniyorlar. Youtube kanalı varmış bayaa yaramaz bi çocuk. dilencileri bombalıyor, kızkardeşi melikeyle saldırılar düzenliyor falan. öyle hemen şiddete eğilimli vahşice yetiştirilmiş falan diye duyarlılık yapmayın. çocukken hepimiz böyle şeylerle oynadık ama bu işi büyümüş sanki. youtube kanalı https://www.youtube.com/channel/UCT2h8wWJQP8y4jTrAX4ILWQ füze atan dedeyi merak edenler olabilir diye https://www.youtube.com/watch?v=4CNefkgU3hQ
 Bebeğe Led Işıklı Kostüm Giydirip Hunharca Eğlenmek 00:21
Bebeğe Led Işıklı Kostüm Giydirip Hunharca Eğlenmek 10.593 izlenme - 3 yıl önce Bebeğe Led Işıklı Kostüm Giydirip Hunharca Eğlenmek
kardesler ritm 02:20
kardesler ritm 13.197 izlenme - 8 yıl önce 2 kardeşin pc basında nsl kendınden gectıklerını anlatan manyak bır vıdeo
Eğlenmeye Giden Anne, Bebeğini Emanet Dolabına Kilitledi! 01:44
Eğlenmeye Giden Anne, Bebeğini Emanet Dolabına Kilitledi! 2.066 izlenme - 1 yıl önce Soyunma odasındaki emanet dolaplarına bebeğini koyup kilitleyen anneyi görenler, annenin yaptıklarına anlam veremedi.
Dünyanın En Eğlenceli Su Kaydırağı 02:46
Dünyanın En Eğlenceli Su Kaydırağı 1.486 izlenme - 1 yıl önce Gerçekten eğlenceli gözüken su kaydırağından kayma olayını arkadaşlar biraz üstüne eklemişler ki daha da güzel olmuş, izliyoruz..
Mutlu Oyuncak Dükkanı - Birlikte Eğlenmek 11:56
Mutlu Oyuncak Dükkanı - Birlikte Eğlenmek 2.195 izlenme - 1 yıl önce Mutlu Oyuncak Dükkanı - Birlikte Eğlenmek trt çocuk Kıpır, Çilli, Fistan, Pofu, Maviş ve Robi; onlar Mutlu Oyuncak Dükkanının sevimli kahramanları… Yetenekli oyuncak tamircisi Ayşe Usta ile birlikte bu muhteşem dükkânda yaşıyorlar. Dükkana zaman zaman tamir edilmek üzere yeni oyuncaklar geliyor, onların da dükkan sakinleriyle maceraları oluyor. Yan dükkanda ki Kasap’ın, Kırık Diş adında sevimli, tembel ve oyun meraklısı bir kedisi var ve bu kedinin kahramanlarımızla yaşadığı eğlenceli ve bir o kadar da yorucu zamanları geçiyor.
İğne Olurken Eğlenen Bebek 01:06
İğne Olurken Eğlenen Bebek 1.293 izlenme - 2 yıl önce İğne Olurken Eğlenen Bebek..
Gelini Sarhoş Edip Dalga Geçmek 02:35
Gelini Sarhoş Edip Dalga Geçmek 1.555 izlenme - 1 yıl önce ablam öyle bir içmişki artık düğünün kendi düğünü olduğunu, gelin olduğunu bile unutmuş olmalı. adam da artık nasıl adiyse hem sarhoş et, hem dalga geç o da yetmezmiş gibi al bir de halk otobüsüne bindir. neyse bir şişede kocarlar inşallah.
Arkadaşlarım :) 02:26
Arkadaşlarım :) 3.848 izlenme - 7 yıl önce bu sefer arkadaşlarım eğlenirken :)
Evlerden Irak Gelin - Şeyda Senem 04:52
Evlerden Irak Gelin - Şeyda Senem 846 izlenme - 12 ay önce Yönetmenliğini Temel Gürsu senaristliğini Safa Önal üstlenen, başrollerinde Mine Mutlu, Ünsal Emre, Şeyda Senem olan Kadınım(1975) filminden bir kesit. Kaynanalar için gelin, gelinler için kaynana tanimi olan "Evlerden Irak" sözünün filme yansımış hali, Allah düşmanımın başına vermesin ama hatun da güzelmiş kararsız kaldım site ahalisi.. Yorumları size bırakıyorum.
 Brezilya Usulü Şahane Pazar 05:18
Brezilya Usulü Şahane Pazar 2.317 izlenme - 3 yıl önce Brezilya'da pazar günleri böyle geçiyor.. :))
nİlü&esra koparken 00:23
nİlü&esra koparken 3.206 izlenme - 8 yıl önce yurdum insanı böle işte derdi kederi bırakıp eğlenebiliyor
ßiraz eğlenmek eşeklerin de hakkı 00:38
ßiraz eğlenmek eşeklerin de hakkı 2.851 izlenme - 8 yıl önce eşekler hayatın zevkini cıkarıyolar
Şarkı Söylerken Kendinden Geçen Adı Belirsiz Kişi 01:27
Şarkı Söylerken Kendinden Geçen Adı Belirsiz Kişi 549 izlenme - 1 yıl önce Öncelikle daha önce verildi mi bilmiyorum. Bulgaristan'ın bir kentinde çekilmiş ve sokaktan geçerken 2 gencin çektikleri bir video. Şarkı söylerken kendinden geçiyor eleman. İzliyoruz
Gerçek Anlamda Düğün Yapmak 06:07
Gerçek Anlamda Düğün Yapmak 489 izlenme - 1 yıl önce Düğünde eğlencenin dibine vurmuş arkadaşlar, herkes gerçekten topluca zevk almış, eğlenceli bir düğün olmuş.
her zaman eğlenmek için bir yol vardır 00:19
her zaman eğlenmek için bir yol vardır 2.446 izlenme - 6 yıl önce
okul servislerinin dikkatine 01:39
okul servislerinin dikkatine 3.784 izlenme - 6 yıl önce www.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.com
Kılıçdaroğlu'nun Odasında Alem Yapmak 00:27
Kılıçdaroğlu'nun Odasında Alem Yapmak 705 izlenme - 1 yıl önce CHP'de, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun özel kaleminde görevli iki genç kadının 2 hafta önce Kılıçdaroğlu yokken odasında çekilmiş dans görüntüleri, işten çıkarılmalarına neden olmuş. Bu görüntüleri çektikten sonrada facebook da paylaşmışlar efenim.
Avrupalı Göçmenler Geliyor (Meme İçerir) 02:09
Avrupalı Göçmenler Geliyor (Meme İçerir) 446 izlenme - 1 yıl önce "Göçmensen güzelsin" şeklinde bir nakaratı olan rap parçasına arabada klip çevirip eğlenen bulgaristan göçmeni, macır yurttaşlarımızı izliyoruz.
Kızlar Tuvaletine Baskın Yapmaya Çalışan Ortaokullu Ergenler 00:18
Kızlar Tuvaletine Baskın Yapmaya Çalışan Ortaokullu Ergenler 555 izlenme - 1 yıl önce Akılları sıra eğlenmeye çalışan bir grup Ortaokullu, aniden kızlar tuvaletinin kapısını açar, kızların panik yapmasıyla olay yerinden uzaklaşırlar. Ergenlerimiz için "mişyın kopleytıd" olmuş olur. İbretle izliyoruz efenim.
İlk Defa Güneş ve Doğayla Karşılaşan Robot 02:08
İlk Defa Güneş ve Doğayla Karşılaşan Robot 187 izlenme - 8 ay önce Laboratuvarda geçirmişti bütün hayatını. Üstünde bilimum teknolojik ekipman denemişlerdi. İnsanoğlunun çirkin yüzüyle karşılaşan ilk robottu belki. Kah kod yazıp beyniyle oynadılar kah orasını burasını söküp yeniden yaptılar. Ama artık sona ermişti esaret. Artık özgürdü. Özgürlüğünün ilk günündeki yaşadığı sevinç görülmeye değer diye düşündüm ve sizlerle paylaşmak istedim.
Korkusuz Sarışın - Balon Gerilimi 02:30
Korkusuz Sarışın - Balon Gerilimi 427 izlenme - 1 yıl önce Görüntülerdeki sarışın aplamız gerçekten cesurmuş zira o balonu şişirdikçe artan gerilimi az çok hepimiz biliriz. Yusuf yusuf dedikçe daha da büyür balon ve gerilim. Derken Buummm neyse onu bunu yapan ablalar da zaten forno star oldukları için oldukça gözü karalar aslında. Görüntü ANV ödüllerinde eğlenen bir grup fornocu ablamıza ait.
Uçan Kaykay İle Doyasıya Eğlenmek 03:26
Uçan Kaykay İle Doyasıya Eğlenmek 301 izlenme - 2 yıl önce Su Üstünde Suyun Gücüyle Uçan Kaykay İle Doyasıya Eğlenen Gençler.
Biçen Market - Kısa Film Tadında Reklam 01:37
Biçen Market - Kısa Film Tadında Reklam 208 izlenme - 8 ay önce Efendim, büyük vukaat var. İnternette kısa film ödüllü reklam diye karşıma çıkan bu videoda ; aynı anda hüzün, sevinç ve şaşkınlık gizli. Almancı reklamı tadında olan bu videoyu size taktim ediyorum.
70'inde Eğlencenin Dibine Vurmak 04:21
70'inde Eğlencenin Dibine Vurmak 140 izlenme - 8 ay önce Dedelerin tebessüm ettiren eğlenme biçimini izleyeceğiz. Eğlnecenin ilerleyen saatlerinde olabilecekler konusunda herkesin bir fikri olduğuna eminim.
komik kabak oyunu 10:33
komik kabak oyunu 1.241 izlenme - 7 yıl önce kabak oyunu kopma garantili :r
 Çılgınlar Gibi Eğlenmek 00:30
Çılgınlar Gibi Eğlenmek 249 izlenme - 2 yıl önce Kim ne derse desin bence gayet eğlenceli olmuş kafaları güzel mi bilmem ama gayet eğlenmiş arkadaşlar.
Şanzelize Cafe Edirne Versiyon 02:45
Şanzelize Cafe Edirne Versiyon 197 izlenme - 2 yıl önce Sokakta hayat varda Hangover Partilere başlayan notta cafe edirnenin şanselizesi olduğunu bir kez daha gösterdi; gerek apaçiler gerek 10 erkek'e 1 kız düşmesi ile... not: dekolte vardır.
Sokakta Çocuk Olmak (Küfür İçerir) 02:37
Sokakta Çocuk Olmak (Küfür İçerir) 137 izlenme - 1 yıl önce Mahallenin serseri veledi sizi gençlik yıllarına götürürken, izlerken yorulmanıza sebep olacaktır. Acaba biz de eskiden bu kadar hareketli miydik?
Amele Styla Sıva Yapmak 01:34
Amele Styla Sıva Yapmak 138 izlenme - 1 yıl önce Mutlu sıvacıların hayatından bir kesit izleyeceğiz. İnsanların işini severek yapmasının önemini birkez daha anlayacağız.