Hoşgeldiniz!

eğlenmek

 Bebeğe Led Işıklı Kostüm Giydirip Hunharca Eğlenmek 00:21
Bebeğe Led Işıklı Kostüm Giydirip Hunharca Eğlenmek 10.580 izlenme - 2 yıl önce Bebeğe Led Işıklı Kostüm Giydirip Hunharca Eğlenmek
kardesler ritm 02:20
kardesler ritm 13.196 izlenme - 8 yıl önce 2 kardeşin pc basında nsl kendınden gectıklerını anlatan manyak bır vıdeo
Eğlenmeye Giden Anne, Bebeğini Emanet Dolabına Kilitledi! 01:44
Eğlenmeye Giden Anne, Bebeğini Emanet Dolabına Kilitledi! 2.045 izlenme - 1 yıl önce Soyunma odasındaki emanet dolaplarına bebeğini koyup kilitleyen anneyi görenler, annenin yaptıklarına anlam veremedi.
Dünyanın En Eğlenceli Su Kaydırağı 02:46
Dünyanın En Eğlenceli Su Kaydırağı 1.358 izlenme - 1 yıl önce Gerçekten eğlenceli gözüken su kaydırağından kayma olayını arkadaşlar biraz üstüne eklemişler ki daha da güzel olmuş, izliyoruz..
İğne Olurken Eğlenen Bebek 01:06
İğne Olurken Eğlenen Bebek 1.216 izlenme - 2 yıl önce İğne Olurken Eğlenen Bebek..
Mutlu Oyuncak Dükkanı - Birlikte Eğlenmek 11:56
Mutlu Oyuncak Dükkanı - Birlikte Eğlenmek 1.784 izlenme - 1 yıl önce Mutlu Oyuncak Dükkanı - Birlikte Eğlenmek trt çocuk Kıpır, Çilli, Fistan, Pofu, Maviş ve Robi; onlar Mutlu Oyuncak Dükkanının sevimli kahramanları… Yetenekli oyuncak tamircisi Ayşe Usta ile birlikte bu muhteşem dükkânda yaşıyorlar. Dükkana zaman zaman tamir edilmek üzere yeni oyuncaklar geliyor, onların da dükkan sakinleriyle maceraları oluyor. Yan dükkanda ki Kasap’ın, Kırık Diş adında sevimli, tembel ve oyun meraklısı bir kedisi var ve bu kedinin kahramanlarımızla yaşadığı eğlenceli ve bir o kadar da yorucu zamanları geçiyor.
Gelini Sarhoş Edip Dalga Geçmek 02:35
Gelini Sarhoş Edip Dalga Geçmek 1.372 izlenme - 1 yıl önce ablam öyle bir içmişki artık düğünün kendi düğünü olduğunu, gelin olduğunu bile unutmuş olmalı. adam da artık nasıl adiyse hem sarhoş et, hem dalga geç o da yetmezmiş gibi al bir de halk otobüsüne bindir. neyse bir şişede kocarlar inşallah.
arkadaşlarım :) 02:26
arkadaşlarım :) 3.847 izlenme - 7 yıl önce bu sefer arkadaşlarım eğlenirken :)
 Brezilya Usulü Şahane Pazar 05:18
Brezilya Usulü Şahane Pazar 2.299 izlenme - 3 yıl önce Brezilya'da pazar günleri böyle geçiyor.. :))
nİlü&esra koparken 00:23
nİlü&esra koparken 3.205 izlenme - 8 yıl önce yurdum insanı böle işte derdi kederi bırakıp eğlenebiliyor
Şarkı Söylerken Kendinden Geçen Adı Belirsiz Kişi 01:27
Şarkı Söylerken Kendinden Geçen Adı Belirsiz Kişi 514 izlenme - 1 yıl önce Öncelikle daha önce verildi mi bilmiyorum. Bulgaristan'ın bir kentinde çekilmiş ve sokaktan geçerken 2 gencin çektikleri bir video. Şarkı söylerken kendinden geçiyor eleman. İzliyoruz
ßiraz eğlenmek eşeklerin de hakkı 00:38
ßiraz eğlenmek eşeklerin de hakkı 2.850 izlenme - 7 yıl önce eşekler hayatın zevkini cıkarıyolar
her zaman eğlenmek için bir yol vardır 00:19
her zaman eğlenmek için bir yol vardır 2.446 izlenme - 6 yıl önce
Evlerden Irak Gelin - Şeyda Senem 04:52
Evlerden Irak Gelin - Şeyda Senem 468 izlenme - 9 ay önce Yönetmenliğini Temel Gürsu senaristliğini Safa Önal üstlenen, başrollerinde Mine Mutlu, Ünsal Emre, Şeyda Senem olan Kadınım(1975) filminden bir kesit. Kaynanalar için gelin, gelinler için kaynana tanimi olan "Evlerden Irak" sözünün filme yansımış hali, Allah düşmanımın başına vermesin ama hatun da güzelmiş kararsız kaldım site ahalisi.. Yorumları size bırakıyorum.
okul servislerinin dikkatine 01:39
okul servislerinin dikkatine 3.784 izlenme - 6 yıl önce www.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.comwww.djcino.com
Avrupalı Göçmenler Geliyor (Meme İçerir) 02:09
Avrupalı Göçmenler Geliyor (Meme İçerir) 384 izlenme - 12 ay önce "Göçmensen güzelsin" şeklinde bir nakaratı olan rap parçasına arabada klip çevirip eğlenen bulgaristan göçmeni, macır yurttaşlarımızı izliyoruz.
İlk Defa Güneş ve Doğayla Karşılaşan Robot 02:08
İlk Defa Güneş ve Doğayla Karşılaşan Robot 124 izlenme - 5 ay önce Laboratuvarda geçirmişti bütün hayatını. Üstünde bilimum teknolojik ekipman denemişlerdi. İnsanoğlunun çirkin yüzüyle karşılaşan ilk robottu belki. Kah kod yazıp beyniyle oynadılar kah orasını burasını söküp yeniden yaptılar. Ama artık sona ermişti esaret. Artık özgürdü. Özgürlüğünün ilk günündeki yaşadığı sevinç görülmeye değer diye düşündüm ve sizlerle paylaşmak istedim.
Kızlar Tuvaletine Baskın Yapmaya Çalışan Ortaokullu Ergenler 00:18
Kızlar Tuvaletine Baskın Yapmaya Çalışan Ortaokullu Ergenler 427 izlenme - 12 ay önce Akılları sıra eğlenmeye çalışan bir grup Ortaokullu, aniden kızlar tuvaletinin kapısını açar, kızların panik yapmasıyla olay yerinden uzaklaşırlar. Ergenlerimiz için "mişyın kopleytıd" olmuş olur. İbretle izliyoruz efenim.
70'inde Eğlencenin Dibine Vurmak 04:21
70'inde Eğlencenin Dibine Vurmak 123 izlenme - 5 ay önce Dedelerin tebessüm ettiren eğlenme biçimini izleyeceğiz. Eğlnecenin ilerleyen saatlerinde olabilecekler konusunda herkesin bir fikri olduğuna eminim.
Gerçek Anlamda Düğün Yapmak 06:07
Gerçek Anlamda Düğün Yapmak 247 izlenme - 1 yıl önce Düğünde eğlencenin dibine vurmuş arkadaşlar, herkes gerçekten topluca zevk almış, eğlenceli bir düğün olmuş.
Uçan Kaykay İle Doyasıya Eğlenmek 03:26
Uçan Kaykay İle Doyasıya Eğlenmek 294 izlenme - 2 yıl önce Su Üstünde Suyun Gücüyle Uçan Kaykay İle Doyasıya Eğlenen Gençler.
Biçen Market - Kısa Film Tadında Reklam 01:37
Biçen Market - Kısa Film Tadında Reklam 135 izlenme - 5 ay önce Efendim, büyük vukaat var. İnternette kısa film ödüllü reklam diye karşıma çıkan bu videoda ; aynı anda hüzün, sevinç ve şaşkınlık gizli. Almancı reklamı tadında olan bu videoyu size taktim ediyorum.
Kılıçdaroğlu'nun Odasında Alem Yapmak 00:27
Kılıçdaroğlu'nun Odasında Alem Yapmak 358 izlenme - 1 yıl önce CHP'de, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun özel kaleminde görevli iki genç kadının 2 hafta önce Kılıçdaroğlu yokken odasında çekilmiş dans görüntüleri, işten çıkarılmalarına neden olmuş. Bu görüntüleri çektikten sonrada facebook da paylaşmışlar efenim.
Korkusuz Sarışın - Balon Gerilimi 02:30
Korkusuz Sarışın - Balon Gerilimi 273 izlenme - 12 ay önce Görüntülerdeki sarışın aplamız gerçekten cesurmuş zira o balonu şişirdikçe artan gerilimi az çok hepimiz biliriz. Yusuf yusuf dedikçe daha da büyür balon ve gerilim. Derken Buummm neyse onu bunu yapan ablalar da zaten forno star oldukları için oldukça gözü karalar aslında. Görüntü ANV ödüllerinde eğlenen bir grup fornocu ablamıza ait.
 Çılgınlar Gibi Eğlenmek 00:30
Çılgınlar Gibi Eğlenmek 249 izlenme - 2 yıl önce Kim ne derse desin bence gayet eğlenceli olmuş kafaları güzel mi bilmem ama gayet eğlenmiş arkadaşlar.
komik kabak oyunu 10:33
komik kabak oyunu 1.240 izlenme - 6 yıl önce kabak oyunu kopma garantili :r
Şanzelize Cafe Edirne Versiyon 02:45
Şanzelize Cafe Edirne Versiyon 193 izlenme - 1 yıl önce Sokakta hayat varda Hangover Partilere başlayan notta cafe edirnenin şanselizesi olduğunu bir kez daha gösterdi; gerek apaçiler gerek 10 erkek'e 1 kız düşmesi ile... not: dekolte vardır.
Sokakta Çocuk Olmak (Küfür İçerir) 02:37
Sokakta Çocuk Olmak (Küfür İçerir) 112 izlenme - 1 yıl önce Mahallenin serseri veledi sizi gençlik yıllarına götürürken, izlerken yorulmanıza sebep olacaktır. Acaba biz de eskiden bu kadar hareketli miydik?
Yılbaşı kutlamasında hiçbir mahsur yoktur. Ancak alkol almayı eğlenmek sananlar yanılıyorlar. 05:04
Yılbaşı kutlamasında hiçbir mahsur yoktur. Ancak alkol almayı eğlenmek sananlar yanılıyorlar. 15 izlenme - 1 ay önce Adnan Oktar’ın 24 Aralık 2015 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/213807/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Yilbasi-kutlamasinda-hicbir-mahsur-yoktur-Ancak-alkol-almayi-eglenmek-sananlar-yaniliyorlar- A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Amele Styla Sıva Yapmak 01:34
Amele Styla Sıva Yapmak 109 izlenme - 1 yıl önce Mutlu sıvacıların hayatından bir kesit izleyeceğiz. İnsanların işini severek yapmasının önemini birkez daha anlayacağız.