Hoşgeldiniz!

Egoizm Videoları İzle

Kadınlara Erkeklerden Gelen Sosyal Medya Mesajları - Onedio 04:43
Kadınlara Erkeklerden Gelen Sosyal Medya Mesajları - Onedio 5.297 izlenme - 2 ay önce Onedio'da kadınlar erkeklerden gelen sosyal medya mesajlarını okuyor. Mesajlar ve kadınların tepkileri ise görülmeye değer. NOT: Ulan nasıl abazansınız da şunlara yavşadınız amk.
Sokak Röportajları - Vücudunuzda En Çok Beğendiğiniz Yer Neresi? 02:39
Sokak Röportajları - Vücudunuzda En Çok Beğendiğiniz Yer Neresi? 997 izlenme - 3 yıl önce Sokak Röportajları ekibi çıkmış sokaklara ve sormuşlar "Vücudunuzda en çok beğendiğiniz yer neresi?" diye.Fazlasıyla egoizm içermektedir.Dikkat!
Mc Yakışıklı - Çok Yakışıklıyım Be Kanka 01:46
Mc Yakışıklı - Çok Yakışıklıyım Be Kanka 423 izlenme - 2 yıl önce Daha önceki parçasında aşkı Mina'ya "Arabesk Rap" türünde bir parçayla seslenen Mc Yakışıklı, bu kez Paris banliyölerinde nasıl kızların aklını başından aldığını anlatıyor, sevgili bulamayan eziklere kız kaldırmanın püf noktalarını kendine has alaycı üslubuyla ve muhteşem türkçesiyle açıklıyor. Resmen narsizmin kitabını baştan yazdığı bu şarkıyı dinlerseniz iyi olur gençler. O'nun kadar yakışıklı ve havalı olabilirseniz, siz de bir gün böyle ego patlamaları yaşayabilirsiniz... Ne diyeyim, Nevşehir'deki Peri Bacaları'na gelesin sevgili yakışıklı, seni orda bekliyor olacağım yanlış anlama...
Balans 07:31
Balans 100 izlenme - 2 yıl önce Christoph ve Wolfgang Lauenstein kardeşlerin, 1989 yılında yaptıkları stop motion filmi. 1990'da 'En İyi Kisa Film' dalinda Oscar, Clermont-Ferrand Uluslararası Kısa Film Festivali'inde özel jüri ödülü, 1989'da da Alman Film Akademisi'nden 'film award in silver' ödülü almış. Kapitalizm ; açgözlü ve paylaşmayı bilmeyen, sonunda da yalnızlaşan bireyler yaratır.
Vocal C-Clays & K2 Sound - Egoizm 05:42
Vocal C-Clays & K2 Sound - Egoizm 14 izlenme - 3 yıl önce / Title: Egoizm / Original By Zun: ~ The Embodiment Of Scarlet Devil ~ Eastern Dream... Crimson Tower ~ Eastern Dream... / Vocal: ...