Hoşgeldiniz!

eğrisi doğrusu

Eğrisi Doğrusu   29 Ocak 2016 01:39:40
Eğrisi Doğrusu 29 Ocak 2016 424 izlenme - 9 ay önce Eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Eğrisi Doğrusu'nda Taha Akyol'un sorularını cevaplandırdı. Arınç, çözüm sürecinde yaşanılanları anlattı, terör sorununun bitmesi için "adı ne olursa olsun yeni bir sürecin başlaması" gerektiğini ifade etti.
22 Mayıs 2015 Cuma / Meral Akşener 01:09:04
22 Mayıs 2015 Cuma / Meral Akşener 353 izlenme - 1 yıl önce "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Nilüfer - Eğrisi Doğrusu 04:30
Nilüfer - Eğrisi Doğrusu 830 izlenme - 2 yıl önce Albüm: Ne Masal Ne Rüya Şarkı Sözleri(lyrics): Bir koşu bir telaş Yalanlarla boş bir savaş Bir kavga bir yarış Sürer gider yalan yalnış Kolay değil ayrılmak Yaşanan herşeyin bir nedeni var Bedeli var Eğrisi doğrusu bulamadım yolunu Bir ileri bir geri bildim bileli Önce darıldım sonra sarıldım Olmadı işte artık yoruldum Bir doğru bir yalnış Hesaplarla ben nerdeyim He çığlık bir yalvarış Şimdi başka bir yerdeyim Kolay değil yaşamak Her güzel şeyin bir nedeni var Bedeli var
Kemal Kılıçdaroğlu: Karşı Darbe Algısı Güçlenebilir (Eğrisi Doğrusu 30 Eylül Cuma) 05:54
Kemal Kılıçdaroğlu: Karşı Darbe Algısı Güçlenebilir (Eğrisi Doğrusu 30 Eylül Cuma) 19 izlenme - 4 hafta önce Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CNN Türk canlı yayınında Taha Akyol’un sorularını yanıtladı. “OHAL uygulamalarını doğru bulmuyoruz” diyen Kılıçdaroğlu, Meclis’teki dört siyasi partinin ve tabanlarının darbeye karşı olduğunu belirtti. “Bu durumda OHAL’in sürmesine gerek yok. Gelin, kanunları Meclis’te tartışalım. Yetkinin yanlış kullanıldığını ifade ettik” diye konuştu.
Nilüfer - Eğrisi Doğrusu 04:30
Nilüfer - Eğrisi Doğrusu 1.211 izlenme - 6 yıl önce Nilüfer - Eğrisi Doğrusu
Nilüfer Ft. Manga - Eğrisi Doğrusu (2013 Yepyeni) Orjinal 03:48
Nilüfer Ft. Manga - Eğrisi Doğrusu (2013 Yepyeni) Orjinal 589 izlenme - 4 yıl önce Nilüfer'in "13 Düet" 2013 Full Albüm "Maykop" Farkıyla Nette İlk Kez İzlesene.com'da 1. Hatıralar Hayal Oldu feat Gripin 2. Başıma Gelenler feat Gece 3. Son Perde feat Emre Aydın 4. Her Yerde Kar Var feat Bulutsuzluk Özlemi 5. Kavak Yelleri feat Feridun Düzağaç 6. Yaşamak Ne Güzel Şey feat Kargo 7. Dokun Bana feat Mor Ve Ötesi 8. Ta Uzak Yollardan feat Vega 9. Şov Yapma feat Model 10. Eğrisi Doğrusu feat Manga 11. Agora meyhanesi feat Zakkum 12. Dünya Dönüyor feat Pinhani 13. Değişir Dünya feat Çilekeş
Eğrisi Doğrusu - 13 Şubat 2015 Cuma 01:13:53
Eğrisi Doğrusu - 13 Şubat 2015 Cuma 205 izlenme - 2 yıl önce AK Parti'ye parlamenter sistem anayasası hazırlayan Prof. Dr. Ergun Özbudun başkanlık sistemine neden karşı çıkıyor? Türkiye'de yargının bağımsızlığı ve tarafsızlığı ne durumda? Siyaset-yargı ilişkileri dün nasıldı, bugün nasıl? Türkiye'nin nasıl bir anayasaya ihtiyacı var? Taha Akyol sordu, Prof. Dr. Ergun Özbudun yanıtladı."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Nilüfer - Eğrisi Doğrusu 04:25
Nilüfer - Eğrisi Doğrusu 155 izlenme - 1 yıl önce Bir koşu bir telaş Yalanlarla boş bir savaş Bir kavga bir barış Sürer gider yalan yanlış Kolay değil ayrılmak Yaşanan her şeyin bir nedeni var Bedeli var Eğrisi doğrusu bulamadım yolunu Bir ileri bir geri bildim bileli Önce darıldım sonra sarıldım Olmadı işte artık yoruldum Bir doğru bir yanlış hesaplarla Ben neredeyim Her çığlık bir yalvarış Şimdi başka bir yerdeyim Kolay değil yaşamak Her güzel şeyin bir nedeni var Bedeli var
Nilüfer Ft. Manga - Eğrisi Doğrusu 03:48
Nilüfer Ft. Manga - Eğrisi Doğrusu 463 izlenme - 4 yıl önce Nilüfer ft. Manga - Eğrisi Doğrusu 13 Düet (2013) - DOĞAN MÜZİK YAPIM
16 Ocak 2015 Cuma / İlhami Güler - Bekir Karlığa 01:15:16
16 Ocak 2015 Cuma / İlhami Güler - Bekir Karlığa 280 izlenme - 2 yıl önce İslam tarihinde bilim ve felsefe nasıl yükseldi, sonrasında neden karanlığa gömüldü? İslam dini nasıl doğru, nasıl yanlış anlaşılır? Dini kullanan terörist hareketlere nasıl bakılmalıdır? Taha Akyol sordu, Prof. Dr. İlhami Güler ve Prof. Dr. Bekir Karlığa yanıtladı."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Eğrisi Doğrusu   23 Eylül 2016 53:22
Eğrisi Doğrusu 23 Eylül 2016 12 izlenme - 4 hafta önce "Kızıl Sultan" mı, "Ulu Hakan" mı? II.Abdülhamid’in İslamcılık ve modernleşme politikaları neydi?İmparatorluğu yaşatmada neyi başardı, neyi başaramadı? Abdülhamid’e kimler muhalefet etti, nasıl tahttan indirildi? Nasıl bir Türkiye bıraktı? Prof. Dr. Metin Hülagü ve Prof. Dr. Mehmet Hacısalihoğlu Eğrisi Doğrusu’nda Taha Akyol’un sorularını cevaplandırdı.
Kemal Kılıçdaroğlu: Lozan Tartışmasına Tepki Gösterdi (Eğrisi Doğrusu 30 Eylül Cuma) 06:12
Kemal Kılıçdaroğlu: Lozan Tartışmasına Tepki Gösterdi (Eğrisi Doğrusu 30 Eylül Cuma) 5 izlenme - 4 hafta önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Taha Akyol ile Eğrisi Doğrusu programına konuk oldu. Gündemi değerlendiren Kılıçdarolu, Lozan Antlaşması tartışmalarına da değindi. CHP lideri Cumhurbaşkanı Erdoğan’a tepki gösterdi.
90'lı Yılların Hareketli Şarkı Nakaratları 3 04:40
90'lı Yılların Hareketli Şarkı Nakaratları 3 177 izlenme - 1 yıl önce Çıtır Kızlar- Bana mı sordun sezen aksu- en büyük kim barış manço- ayı rüya ersavcı- istemiyorum baba grup vitamin- yok mi cem karaca- rap rap sinan özen- camdan cama asya- vallahi öptürmem nilüfer- eğrisi doğrusu atilla taş- ham çökelek zuhal olcay- sen bana fazla iyisin seden gürel- harbiden yonca evcimik- taksit taksit
Nilüfer - Eğrisi Doğrusu 04:30
Nilüfer - Eğrisi Doğrusu 132 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Ne Masal Ne Rüya Çıkış Tarihi: 12.10.1994 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Bir koşu bir telaş Yalanlarla boş bir savaş Bir kavga bir yarış Sürer gider yalan yalnış Kolay değil ayrılmak Yaşanan herşeyin bir nedeni var Bedeli var Eğrisi doğrusu bulamadım yolunu Bir ileri bir geri bildim bileli Önce darıldım sonra sarıldım Olmadı işte artık yoruldum Bir doğru bir yalnış Hesaplarla ben nerdeyim He çığlık bir yalvarış Şimdi başka bir yerdeyim Kolay değil yaşamak Her güzel şeyin bir nedeni var Bedeli var
Eğrisi Doğrusu   21 Ekim 2016 01:01:33
Eğrisi Doğrusu 21 Ekim 2016 1 izlenme - 2 gün önce Türkiye'nin Irak ve Suriye politikaları, Musul'da DEAŞ'a karşı yürütülen operasyon, operasyona katılan güçler... Emekli Büyükelçi Ünal Çeviköz ve Prof. Dr. Cengiz Tomar Eğrisi Doğrusu'nda Taha Akyol'un sorularını cevaplandırdı.
Kemal Kılıçdaroğlu: Adil Öksüz Dışında Herkese Kelepçe Takılıyor (Eğrisi Doğrusu 30 Eylül Cuma) 07:06
Kemal Kılıçdaroğlu: Adil Öksüz Dışında Herkese Kelepçe Takılıyor (Eğrisi Doğrusu 30 Eylül Cuma) 4 izlenme - 4 hafta önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CNN Türk ekranlarında yayınlanan Eğrisi Doğrusu programında Taha Akyol’un konuğu oldu. Adil Öksüz konusuna da değinen Kılıçdaroğlu; ”Adil Öksüz sıradan bir insan değil. Enteresan bir adam. FETÖ içerisinde çok önemli bir insanı yakalamışsın. Bir iki gün içeride tutuyorsun. Davaya diğer tutukluları götürüyorsun Adil Öksüz’ü götürmüyorsun. Birileri bunu koruyor. Arkasında güçlü bir örgüt var. Öksüz’ün bırakılması sıradan bir olay değil. Kim serbest bıraktı. Eğer biz bunu üzerine gitmeseydik bu soruşturmalar açılmayacaktı” şeklinde konuştu.
Eğrisi Doğrusu  11 Eylül 2015 01:11:51
Eğrisi Doğrusu 11 Eylül 2015 56 izlenme - 1 yıl önce 12 Eylül Cumartesi günü 5. Olağan Büyük Kongresini yapacak olan AK Parti 13 yılda nereden nereye geldi?Parti içinde “kurucu ilkelerimize geri dönelim” diyenler kimler, başarılı olabilecekler mi? Çözüm sürecinde nereden nereye gelindi? 1 Kasım’da sandıktan ne çıkacak? Taha Akyol sordu, Gazeteci Fehmi Koru ve Ali Bayramoğlu yanıtladı.
Programda ilginç anlar! Abi seviyorsan git konuş! 00:57
Programda ilginç anlar! Abi seviyorsan git konuş! 133 izlenme - 3 yıl önce CNNTÜRK`te Taha Akyol`un sunduğu Eğrisi Doğrusu programına damga vuran okuyucu Tweet "Abi seviyorsan git konuş bence"
9 Ocak 2015 Cuma / Mustafa Çağrıcı - Talha Köse 01:14:56
9 Ocak 2015 Cuma / Mustafa Çağrıcı - Talha Köse 67 izlenme - 2 yıl önce Paris katliamı, El Kaideler, IŞİD'ler, Taliban'lar neyin göstergesi? Radikal Selefi İslamcı akımlar İslam imajını nasıl etkiliyor? Batı'da yükselen İslamofobi ve ırkçılık nelere yol açabilir? Taha Akyol sordu, Prof. Dr. Mustafa Çağrıcı ve Yrd. Doç. Dr. Talha Köse yanıtladı."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Sandıktan ne çıkacak? 00:33
Sandıktan ne çıkacak? 101 izlenme - 2 yıl önce Seçmenler neye göre oy veriyor, sandıktan ne çıkacak? Propagandalar, mitingler seçmenleri etkiliyor mu? Yolsuzluk iddiaları kimler için önemli, kimler için önemsiz?Seçimlerden sonra Türkiye'yi bekleyen siyasi ve ekonomik sorunlar nelerdir? Ekonomist Prof. Dr. Seyfettin Gürsel, kamuoyu araştırmacıları Prof. Dr. Özer Sencar ve Adil Gür Eğrisi Doğrusu'nda Taha Akyol'un sorularını cevaplandırıyor. Eğrisi Doğrusu , 21 Mart Cuma günü 20.45'te CNN TÜRK'te! Programın tüm videoları için: http://tv.cnnturk.com/egrisidogrusu
Nilüfer Feat. Manga - Eğrisi Doğrusu 03:47
Nilüfer Feat. Manga - Eğrisi Doğrusu 90 izlenme - 2 yıl önce Nilufer'in, Dogan Muzik etiketiyle yayinlanan "13 Duet" albumunden "Egrisi Dogrusu (feat. maNga)" calismasi netd Muzik'te! Şarkı Sözleri (lyrics): Bir Koşu Bir Telaş Yalanlarla Boş Bir Savaş Bir Kavga Bir barış Sürer Gider Yalan Yalnış Kolay Değil Ayrılmak Yaşanan Herşeyin Bir Nedeni Var Bedeli Var Eğrisi Doğrusu Bulamadım Yolunu Bir İleri Bir Geri Bildim Bileli Önce Darıldım Sonra Sarıldım Olmadı İşte Artık Yoruldum Bir Doğru Bir Yalnış Hesaplarla Ben Nerdeyim He Çığlık Bir Yalvarış Şimdi Başka Bir Yerdeyim Kolay Değil Yaşamak Her Güzel Şeyin Bir Nedeni Var Bedeli Var
27 Şubat 2015 Cuma / Hakan Altınay - Tarık Yılmaz 01:10:20
27 Şubat 2015 Cuma / Hakan Altınay - Tarık Yılmaz 57 izlenme - 2 yıl önce "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Nilüfer & Manga - Eğrisi Doğrusu 03:46
Nilüfer & Manga - Eğrisi Doğrusu 113 izlenme - 4 yıl önce Nilüfer & Manga - Eğrisi Doğrusu - 2013 Yeni
Tayyip Erdoğan'a Twitter'dan Tavsiyede Bulunmak 00:57
Tayyip Erdoğan'a Twitter'dan Tavsiyede Bulunmak 62 izlenme - 1 yıl önce Taha Akyol, program esnasında Başbakan Erdoğan'ın 'Biz milletimize aşığız' sözüne cevaben atılan tweeti paylaşmış.
Eğrisi Doğrusu-12.06.2015 01:08:31
Eğrisi Doğrusu-12.06.2015 41 izlenme - 1 yıl önce "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
20 Şubat 2015 Cuma / Ayşe Böhürler - Şule Toktaş 01:06:34
20 Şubat 2015 Cuma / Ayşe Böhürler - Şule Toktaş 48 izlenme - 2 yıl önce "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Nilüfer & Manga - Eğrisi Doğrusu (13düet - Teaser) 00:45
Nilüfer & Manga - Eğrisi Doğrusu (13düet - Teaser) 119 izlenme - 4 yıl önce Nilüfer'in "13 Düet" albüm tanıtım videosu.
Nilüfer Ft. Manga - Eğrisi Doğrusu - (2013) 03:46
Nilüfer Ft. Manga - Eğrisi Doğrusu - (2013) 59 izlenme - 4 yıl önce nilüfer ft. manga - eğrisi doğrusu - (2013) - (alisayar)
Nilüfer | maNga - Eğrisi Doğrusu (13 Düet - Teaser) 00:45
Nilüfer | maNga - Eğrisi Doğrusu (13 Düet - Teaser) 100 izlenme - 4 yıl önce Nilüfer Mango Düeti
7 Kasım 2014 Cuma / Sencer Ayata 01:12:41
7 Kasım 2014 Cuma / Sencer Ayata 42 izlenme - 2 yıl önce "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"