Hoşgeldiniz!

eğrisi doğrusu

Meral Akşener'in Cahil Olmaması 01:59
Meral Akşener'in Cahil Olmaması 256 izlenme - 4 ay önce ağlamıyorum, gözüme kitlelere ulaşmış karl popper bilen siyasetçi tozu bulaştı.yalnız kelimeleri telaffuz biçimden anlaşılıyor ki; çok fazla kullanmıyor ama önemli olan ühühühühühühüh
Nilüfer - Eğrisi Doğrusu 04:30
Nilüfer - Eğrisi Doğrusu 2.908 izlenme - 3 yıl önce Albüm: Ne Masal Ne Rüya Şarkı Sözleri(lyrics): Bir koşu bir telaş Yalanlarla boş bir savaş Bir kavga bir yarış Sürer gider yalan yalnış Kolay değil ayrılmak Yaşanan herşeyin bir nedeni var Bedeli var Eğrisi doğrusu bulamadım yolunu Bir ileri bir geri bildim bileli Önce darıldım sonra sarıldım Olmadı işte artık yoruldum Bir doğru bir yalnış Hesaplarla ben nerdeyim He çığlık bir yalvarış Şimdi başka bir yerdeyim Kolay değil yaşamak Her güzel şeyin bir nedeni var Bedeli var
Afrin ve Menbiç Türkiye için neden önemli? - Eğrisi Doğrusu 19.01.2018 Cuma 01:06:35
Afrin ve Menbiç Türkiye için neden önemli? - Eğrisi Doğrusu 19.01.2018 Cuma 9 izlenme - 23 saat önce Amerikan'nın ağır silahlar verdiği PYD, Afrin ve Menbiç'te Türk ordusuna direnebilir mi? Amerika ve Rusya'nın Suriye planları ne? Suriye ve Ortadoğu sorunlarında Türkiye'nin güvenlik müttefikleri kimler? Türkiye dış politikada ne gibi revizyonlar yapmalı? Taha Akyol sordu, Koç Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Belgin Şan Akca ve Kadir Has Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mitat Çelikpala yanıtladı.
Eğrisi Doğrusu   29 Ocak 2016 01:39:40
Eğrisi Doğrusu 29 Ocak 2016 791 izlenme - 2 yıl önce Eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Eğrisi Doğrusu'nda Taha Akyol'un sorularını cevaplandırdı. Arınç, çözüm sürecinde yaşanılanları anlattı, terör sorununun bitmesi için "adı ne olursa olsun yeni bir sürecin başlaması" gerektiğini ifade etti.
22 Mayıs 2015 Cuma / Meral Akşener 01:09:04
22 Mayıs 2015 Cuma / Meral Akşener 354 izlenme - 3 yıl önce "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Nilüfer - Eğrisi Doğrusu 04:30
Nilüfer - Eğrisi Doğrusu 1.221 izlenme - 7 yıl önce Nilüfer - Eğrisi Doğrusu
Nilüfer Ft. Manga - Eğrisi Doğrusu (2013 Yepyeni) Orjinal 03:48
Nilüfer Ft. Manga - Eğrisi Doğrusu (2013 Yepyeni) Orjinal 596 izlenme - 5 yıl önce Nilüfer'in "13 Düet" 2013 Full Albüm "Maykop" Farkıyla Nette İlk Kez İzlesene.com'da 1. Hatıralar Hayal Oldu feat Gripin 2. Başıma Gelenler feat Gece 3. Son Perde feat Emre Aydın 4. Her Yerde Kar Var feat Bulutsuzluk Özlemi 5. Kavak Yelleri feat Feridun Düzağaç 6. Yaşamak Ne Güzel Şey feat Kargo 7. Dokun Bana feat Mor Ve Ötesi 8. Ta Uzak Yollardan feat Vega 9. Şov Yapma feat Model 10. Eğrisi Doğrusu feat Manga 11. Agora meyhanesi feat Zakkum 12. Dünya Dönüyor feat Pinhani 13. Değişir Dünya feat Çilekeş
Eğrisi Doğrusu - 13 Şubat 2015 Cuma 01:13:53
Eğrisi Doğrusu - 13 Şubat 2015 Cuma 350 izlenme - 3 yıl önce AK Parti'ye parlamenter sistem anayasası hazırlayan Prof. Dr. Ergun Özbudun başkanlık sistemine neden karşı çıkıyor? Türkiye'de yargının bağımsızlığı ve tarafsızlığı ne durumda? Siyaset-yargı ilişkileri dün nasıldı, bugün nasıl? Türkiye'nin nasıl bir anayasaya ihtiyacı var? Taha Akyol sordu, Prof. Dr. Ergun Özbudun yanıtladı."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Tl Neden En Çok Değer Kaybeden Para Birimlerinden? 02:25
Tl Neden En Çok Değer Kaybeden Para Birimlerinden? 22 izlenme - 1 ay önce Eğrisi Doğrusu bu hafta Türkiye ve dünya ekonomisini değerlendirdi. Hürriyet Gazetesi Ekonomi Yazarı Uğur Gürses ve Koç Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Selva Demiralp, Taha Akyol’un konuğu oldu. Doç. Dr. Selva Demiralp, Türk Lirası'nın Dolar karışındaki değer kaybını Eğrisi Doğrusu programında değerlendirdi. Politik etkilerin kur üzerindeki olumsuz etkisine dikkat çekerek, "MB'nın faiz artırımı konusunda yavaş davranması kurun yükselmesinde önemli rol oynuyor” dedi.
Nilüfer Ft. Manga - Eğrisi Doğrusu 03:48
Nilüfer Ft. Manga - Eğrisi Doğrusu 473 izlenme - 5 yıl önce Nilüfer ft. Manga - Eğrisi Doğrusu 13 Düet (2013) - DOĞAN MÜZİK YAPIM
16 Ocak 2015 Cuma / İlhami Güler - Bekir Karlığa 01:15:16
16 Ocak 2015 Cuma / İlhami Güler - Bekir Karlığa 315 izlenme - 3 yıl önce İslam tarihinde bilim ve felsefe nasıl yükseldi, sonrasında neden karanlığa gömüldü? İslam dini nasıl doğru, nasıl yanlış anlaşılır? Dini kullanan terörist hareketlere nasıl bakılmalıdır? Taha Akyol sordu, Prof. Dr. İlhami Güler ve Prof. Dr. Bekir Karlığa yanıtladı."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Nilüfer - Eğrisi Doğrusu 04:25
Nilüfer - Eğrisi Doğrusu 171 izlenme - 2 yıl önce Bir koşu bir telaş Yalanlarla boş bir savaş Bir kavga bir barış Sürer gider yalan yanlış Kolay değil ayrılmak Yaşanan her şeyin bir nedeni var Bedeli var Eğrisi doğrusu bulamadım yolunu Bir ileri bir geri bildim bileli Önce darıldım sonra sarıldım Olmadı işte artık yoruldum Bir doğru bir yanlış hesaplarla Ben neredeyim Her çığlık bir yalvarış Şimdi başka bir yerdeyim Kolay değil yaşamak Her güzel şeyin bir nedeni var Bedeli var
Kur'an Evlilik Hakkında Ne Söylüyor? Ali Bardakoğlu Anlattı - Eğrisi Doğrusu 05.01.2018 Cuma 01:15:25
Kur'an Evlilik Hakkında Ne Söylüyor? Ali Bardakoğlu Anlattı - Eğrisi Doğrusu 05.01.2018 Cuma 8 izlenme - 2 hafta önce İran rejiminin Şii mezhebindeki kaynakları nedir? Tarihteki Sünni ve Şii otorite anlayışları çağımızda siyaseti nasıl etkiliyor? Fıkıh nedir, İslam’da evlenme yaşı var mıdır? Müslüman toplumlarda hoşgörü neden azalıyor, bağnazlık ve sertlik neden artıyor? Taha Akyol sordu, Diyanet İşleri Eski Başkanı Prof. Dr. Ali Bardakoğlu yanıtladı.
90'lı Yılların Hareketli Şarkı Nakaratları 3 04:40
90'lı Yılların Hareketli Şarkı Nakaratları 3 397 izlenme - 2 yıl önce Çıtır Kızlar- Bana mı sordun sezen aksu- en büyük kim barış manço- ayı rüya ersavcı- istemiyorum baba grup vitamin- yok mi cem karaca- rap rap sinan özen- camdan cama asya- vallahi öptürmem nilüfer- eğrisi doğrusu atilla taş- ham çökelek zuhal olcay- sen bana fazla iyisin seden gürel- harbiden yonca evcimik- taksit taksit
Abd'nin Fetö İadesi Konusunda Tavrı Siyasi Mi, Hukuki Mi? 02:07
Abd'nin Fetö İadesi Konusunda Tavrı Siyasi Mi, Hukuki Mi? 8 izlenme - 4 hafta önce Eğrisi Doğrusu, bu hafta Türkiye'nin adalet karnesini masaya yatırdı. Taha Akyol, 15 Temmuz iddianamelerini konukları gazeteci Sedat Ergin ve AİHM eski yargıcı Rıza Türmen ile değerlendirdi. Sedat Ergin, ABD'nin FETÖ'ye bakış açısını ve iade konusunda nasıl hareket ettiğini değerlendirdi. Ergin, "Trump, yetkisi dahilinde olsa Fethullah Gülen'i başkanlık uçağı ile Türkiye'ye gönderir" dedi.
Hadis ve Sünnetin Farkı Nedir? 01:51
Hadis ve Sünnetin Farkı Nedir? 5 izlenme - 2 hafta önce Eğrisi Doğrusu programında Taha Akyol'un bu haftaki konuğu Diyanet İşleri Eski Başkanı Prof. Dr. Ali Bardakoğlu oldu. Hadis tartışmalarına ışık tutacak açıklamalarda bulundu. Bardakoğlu, hadis ve sünnetin nasıl birbirinden ayrıştırılması gerektiğini anlattı.
Özlem Zengin: Dava Süreçleri Kimsenin Şov Alanı Olamaz 02:34
Özlem Zengin: Dava Süreçleri Kimsenin Şov Alanı Olamaz 8 izlenme - 3 hafta önce Eğrisi Doğrusu bu hafta Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Av. Özlem Zengin'i ağırladı. Sivillere ceza muafiyeti ve tek tip kıyafet uygulaması gibi tartışmalı KHK maddeleri değerlendirildi. Özlem Zengin, tek tip kıyafet uygulaması ile ilgili olarak "Duruşma salonları kimsenin şov alanı olamaz" dedi.
Döviz Karşısında Neden En Çok Tl Değer Kaybediyor 01:07
Döviz Karşısında Neden En Çok Tl Değer Kaybediyor 7 izlenme - 2 ay önce
Muhafazakar Kesim Aydınlarını Yaratamadı Mı 02:40
Muhafazakar Kesim Aydınlarını Yaratamadı Mı 27 izlenme - 7 ay önce
Özlem Zengin Sivillere Yargı Muafiyetine Açıklık Getirdi 01:06
Özlem Zengin Sivillere Yargı Muafiyetine Açıklık Getirdi 4 izlenme - 3 hafta önce Eğrisi Doğrusu bu hafta Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Av. Özlem Zengin'i ağırladı. Sivillere ceza muafiyeti ve tek tip kıyafet uygulaması gibi tartışmalı KHK maddeleri değerlendirildi. Özlem Zengin, kamuoyunda muğlak bulunan sivillere yargı muafiyetinde, çalışmanın 15-16 Temmuz tarihleriyle sınırlı olduğunu vurguladı.
Nilüfer - Eğrisi Doğrusu 04:30
Nilüfer - Eğrisi Doğrusu 136 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Ne Masal Ne Rüya Çıkış Tarihi: 12.10.1994 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Bir koşu bir telaş Yalanlarla boş bir savaş Bir kavga bir yarış Sürer gider yalan yalnış Kolay değil ayrılmak Yaşanan herşeyin bir nedeni var Bedeli var Eğrisi doğrusu bulamadım yolunu Bir ileri bir geri bildim bileli Önce darıldım sonra sarıldım Olmadı işte artık yoruldum Bir doğru bir yalnış Hesaplarla ben nerdeyim He çığlık bir yalvarış Şimdi başka bir yerdeyim Kolay değil yaşamak Her güzel şeyin bir nedeni var Bedeli var
2018'de ABD ile ilişkiler nasıl olacak? 01:24
2018'de ABD ile ilişkiler nasıl olacak? 1 izlenme - 6 gün önce Eğrisi Doğrusu bu hafta 2018 ekonomi beklentilerini masaya yatırdı. EDAM Başkanı Sinan Ülgen ve TOBB ETÜ Öğretim Üyesi Prof. Dr. Fatih Özatay, Taha Akyol'un konuğu oldu. Ekonomi ve diplomasi ilişkisinin tartışıldığı programda Prof. Dr. Fatih Özatay, dünyada Amerikan finans sisteminin önemine dikkat çekerek, Türkiye-ABD ilişkilerindeki olumsuzlukların dış finansman ihtiyacının sağlanmasında zorluk yaratacağını ifade etti.
Programda ilginç anlar! Abi seviyorsan git konuş! 00:57
Programda ilginç anlar! Abi seviyorsan git konuş! 141 izlenme - 5 yıl önce CNNTÜRK`te Taha Akyol`un sunduğu Eğrisi Doğrusu programına damga vuran okuyucu Tweet "Abi seviyorsan git konuş bence"
Tcmb Neden Bağımsız Olmalı? 02:15
Tcmb Neden Bağımsız Olmalı? 6 izlenme - 1 ay önce Eğrisi Doğrusu bu hafta Türkiye ve dünya ekonomisini değerlendirdi. Programda 2018 ekonomi beklentileri konuşuldu Hürriyet Gazetesi Ekonomi Yazarı Uğur Gürses ve Koç Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Selva Demiralp, Taha Akyol’un konuğu oldu. Uğur Gürses, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) neden bağımsız olması gerektiğini anlattı. Merkez bankalarının çalışma prensiplerini TCMB ile karşılaştırarak, liyakat konusuna dikkat çekti.
15 Temmuz'da Fetö'nün Rolünü Gösteren Kanıtlar Neler? 04:23
15 Temmuz'da Fetö'nün Rolünü Gösteren Kanıtlar Neler? 5 izlenme - 4 hafta önce Eğrisi Doğrusu bu hafta Türkiye'nin adalet karnesini masaya yatırdı. Gazeteci Sedat Ergin ve AİHM eski yargıcı Rıza Türmen Taha Akyol’un konuğu oldu. 15 Temmuz iddianamelerinin değerlendirildiği programda Sedat Ergin, darbe girişiminde FETÖ’nün rolünü kanıtlayan delillerden örnekler verdi.
Ali Bardakoğlu: Dinde Sivil ve Mütevazi Dili Korumalıyız 02:05
Ali Bardakoğlu: Dinde Sivil ve Mütevazi Dili Korumalıyız 3 izlenme - 2 hafta önce Eğrisi Doğrusu programında Taha Akyol'un bu haftaki konuğu Diyanet İşleri Eski Başkanı Prof. Dr. Ali Bardakoğlu oldu. Bardakoğlu, İslam ve Kur'an-ı Kerim doğru anlaşılıyor mu?, İslam'da hoşgörü ve ahlak anlayışı nasıl olmalı? sorularını yanıtladı. Bardakoğlu, Müslümanlıkta çok sesliliğin esas olduğunu ifade etti. "Dinde sivil ve mütevazi dilin korunması gerekiyor" dedi.
Reza Zarrab Davası Türkiye'yi Nasıl Etkiler? - Eğrisi Doğrusu 01.12.2017 Cuma 01:06:54
Reza Zarrab Davası Türkiye'yi Nasıl Etkiler? - Eğrisi Doğrusu 01.12.2017 Cuma 7 izlenme - 2 ay önce Türkiye dış politikada kapattığı kapıları açıyor mu? Esad'ı tanıyacak mı? Mısır'la barışacak mı? Rusya'nın Suriye siyasetinde Türkiye'nin yeri ne? Amerika ve Avrupa ile ilişkiler düzelebilir mi? Taha Aykol sordu, Emekli Büyükelçi Ünal Çeviköz ve Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Emre Erşen yanıtladı.
27 Şubat 2015 Cuma / Hakan Altınay - Tarık Yılmaz 01:10:20
27 Şubat 2015 Cuma / Hakan Altınay - Tarık Yılmaz 79 izlenme - 3 yıl önce "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Sinan Ülgen: Türkiye Enflasyon Yaratarak Büyüyor 01:33
Sinan Ülgen: Türkiye Enflasyon Yaratarak Büyüyor 2 izlenme - 6 gün önce Eğrisi Doğrusu bu hafta ekonomi ve diplomasi ilişkisini, konukları EDAM Başkanı Sinan Ülgen ve TOBB ETÜ Öğretim Üyesi Prof. Dr. Fatih Özatay ile tartıştı. 2017 yılında Türkiye'nin büyümede gösterdiği başarı değerlendirildi. EDAM Başkanı Sinan Ülgen, Türkiye'nin enflasyon yaratarak büyüdüğünü söyleyerek, "Türkiye dış borcunu artırarak büyüyor" dedi. Ülgen, Tek seferlik tedbirlere dayalı büyümenin kalıcı olamayacağı eleştirisinde bulundu.
9 Ocak 2015 Cuma / Mustafa Çağrıcı - Talha Köse 01:14:56
9 Ocak 2015 Cuma / Mustafa Çağrıcı - Talha Köse 81 izlenme - 3 yıl önce Paris katliamı, El Kaideler, IŞİD'ler, Taliban'lar neyin göstergesi? Radikal Selefi İslamcı akımlar İslam imajını nasıl etkiliyor? Batı'da yükselen İslamofobi ve ırkçılık nelere yol açabilir? Taha Akyol sordu, Prof. Dr. Mustafa Çağrıcı ve Yrd. Doç. Dr. Talha Köse yanıtladı."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"