Hoşgeldiniz!

Eğrisi Doğrusu Videoları İzle

Nilüfer - Eğrisi Doğrusu 04:30
Nilüfer - Eğrisi Doğrusu 1.894 izlenme - 3 yıl önce Albüm: Ne Masal Ne Rüya Şarkı Sözleri(lyrics): Bir koşu bir telaş Yalanlarla boş bir savaş Bir kavga bir yarış Sürer gider yalan yalnış Kolay değil ayrılmak Yaşanan herşeyin bir nedeni var Bedeli var Eğrisi doğrusu bulamadım yolunu Bir ileri bir geri bildim bileli Önce darıldım sonra sarıldım Olmadı işte artık yoruldum Bir doğru bir yalnış Hesaplarla ben nerdeyim He çığlık bir yalvarış Şimdi başka bir yerdeyim Kolay değil yaşamak Her güzel şeyin bir nedeni var Bedeli var
Eğrisi Doğrusu   29 Ocak 2016 01:39:40
Eğrisi Doğrusu 29 Ocak 2016 714 izlenme - 1 yıl önce Eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Eğrisi Doğrusu'nda Taha Akyol'un sorularını cevaplandırdı. Arınç, çözüm sürecinde yaşanılanları anlattı, terör sorununun bitmesi için "adı ne olursa olsun yeni bir sürecin başlaması" gerektiğini ifade etti.
22 Mayıs 2015 Cuma / Meral Akşener 01:09:04
22 Mayıs 2015 Cuma / Meral Akşener 354 izlenme - 2 yıl önce "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Nilüfer - Eğrisi Doğrusu 04:30
Nilüfer - Eğrisi Doğrusu 1.220 izlenme - 6 yıl önce Nilüfer - Eğrisi Doğrusu
Eğrisi Doğrusu - 13 Şubat 2015 Cuma 01:13:53
Eğrisi Doğrusu - 13 Şubat 2015 Cuma 349 izlenme - 2 yıl önce AK Parti'ye parlamenter sistem anayasası hazırlayan Prof. Dr. Ergun Özbudun başkanlık sistemine neden karşı çıkıyor? Türkiye'de yargının bağımsızlığı ve tarafsızlığı ne durumda? Siyaset-yargı ilişkileri dün nasıldı, bugün nasıl? Türkiye'nin nasıl bir anayasaya ihtiyacı var? Taha Akyol sordu, Prof. Dr. Ergun Özbudun yanıtladı."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Nilüfer Ft. Manga - Eğrisi Doğrusu (2013 Yepyeni) Orjinal 03:48
Nilüfer Ft. Manga - Eğrisi Doğrusu (2013 Yepyeni) Orjinal 592 izlenme - 4 yıl önce Nilüfer'in "13 Düet" 2013 Full Albüm "Maykop" Farkıyla Nette İlk Kez İzlesene.com'da 1. Hatıralar Hayal Oldu feat Gripin 2. Başıma Gelenler feat Gece 3. Son Perde feat Emre Aydın 4. Her Yerde Kar Var feat Bulutsuzluk Özlemi 5. Kavak Yelleri feat Feridun Düzağaç 6. Yaşamak Ne Güzel Şey feat Kargo 7. Dokun Bana feat Mor Ve Ötesi 8. Ta Uzak Yollardan feat Vega 9. Şov Yapma feat Model 10. Eğrisi Doğrusu feat Manga 11. Agora meyhanesi feat Zakkum 12. Dünya Dönüyor feat Pinhani 13. Değişir Dünya feat Çilekeş
Nilüfer Ft. Manga - Eğrisi Doğrusu 03:48
Nilüfer Ft. Manga - Eğrisi Doğrusu 470 izlenme - 4 yıl önce Nilüfer ft. Manga - Eğrisi Doğrusu 13 Düet (2013) - DOĞAN MÜZİK YAPIM
16 Ocak 2015 Cuma / İlhami Güler - Bekir Karlığa 01:15:16
16 Ocak 2015 Cuma / İlhami Güler - Bekir Karlığa 310 izlenme - 2 yıl önce İslam tarihinde bilim ve felsefe nasıl yükseldi, sonrasında neden karanlığa gömüldü? İslam dini nasıl doğru, nasıl yanlış anlaşılır? Dini kullanan terörist hareketlere nasıl bakılmalıdır? Taha Akyol sordu, Prof. Dr. İlhami Güler ve Prof. Dr. Bekir Karlığa yanıtladı."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Nilüfer - Eğrisi Doğrusu 04:25
Nilüfer - Eğrisi Doğrusu 163 izlenme - 2 yıl önce Bir koşu bir telaş Yalanlarla boş bir savaş Bir kavga bir barış Sürer gider yalan yanlış Kolay değil ayrılmak Yaşanan her şeyin bir nedeni var Bedeli var Eğrisi doğrusu bulamadım yolunu Bir ileri bir geri bildim bileli Önce darıldım sonra sarıldım Olmadı işte artık yoruldum Bir doğru bir yanlış hesaplarla Ben neredeyim Her çığlık bir yalvarış Şimdi başka bir yerdeyim Kolay değil yaşamak Her güzel şeyin bir nedeni var Bedeli var
Emekli Büyükelçi: Türkiye Geri Adım Atarsa... 01:29
Emekli Büyükelçi: Türkiye Geri Adım Atarsa... 18 izlenme - 2 ay önce Eğrisi Doğrusu’nda Taha Akyol’un konukları TÜSİAD Genel Sekreteri Bahadır Kaleağası ve Emekli Büyükelçi Ünal Çeviköz’dü. Programda 'AKPM’nin denetim kararı ne anlama geliyor? Türkiye AB sürecinde son 13 yılda nereden nereye geldi? Avrupa ve Türkiye nerelerde hata yaptı?" sorularını cevaplandıran Ünal Çeviköz, "Bu Türkiye’nin demokratikleşmesi meselesidir. Bu aslında Avrupa kurumunun içinde yer almak değil, Türkiye’nin demokratik uluslar topluluğunda ve demokratik bir ortamda demokrasiye inanan bir ülke olarak kendi halkına en demokratik uygulamaları layık gördüğünün göstergesidir. Eğer buradan geri düşersek ve buradan geri adım atarsak o zaman Türkiye çok farklı bir lige indirgenmiş olur." yorumunda bulundu.
90'lı Yılların Hareketli Şarkı Nakaratları 3 04:40
90'lı Yılların Hareketli Şarkı Nakaratları 3 309 izlenme - 2 yıl önce Çıtır Kızlar- Bana mı sordun sezen aksu- en büyük kim barış manço- ayı rüya ersavcı- istemiyorum baba grup vitamin- yok mi cem karaca- rap rap sinan özen- camdan cama asya- vallahi öptürmem nilüfer- eğrisi doğrusu atilla taş- ham çökelek zuhal olcay- sen bana fazla iyisin seden gürel- harbiden yonca evcimik- taksit taksit
' Türkiye Düşmanı 4 Tane Önemli Lobi Var' 03:42
' Türkiye Düşmanı 4 Tane Önemli Lobi Var' 14 izlenme - 2 ay önce TÜSİAD Genel Sekreteri Bahadır Kaleağası, Eğrisi Doğrusu'nda Taha Akyol'un sorularını cevaplandırdı. Kaleağası, "Dünya'dan bakıldığında Türkiye nasıl görünüyor? Avrupa ile gerilen ilişkiler ekonomiyi nasıl etkiliyor?" konularına değindi. Kaleağası, "Ne zaman Türkiye insan hakları ve demokrasi konusunda bocalarsa örneğin bugün. Bugün dünyadan bakıldığında düşünce suçlusu olarak görülen bir çok kişi şu an tutuklu yargılanıyor. Bunların tutuklu yargılanıyor olması. Bugün dünyada Türkiye düşmanı 4 tane önemli lobi var. Bu dördünün de işine yarıyor. PKK, FETÖ, ASALA ve islamofoblar. Bunlar isterler ki Türkiye olağanlaşmasın, Türkiye'de düşünce suçlusu olarak görülecek insanlar tutuklu olarak yargılansınlar, bunlar isterler ki Türkiye'de çatışma olsun. Matematiksel bir denklem. Fizik kuralları da bunu gerektiriyor. Sadece sosyoloji ve siyaset değil. Yani gazete haberi, söylenen söz, okunan bir şiirle ilgili olarak ne insanlar hapiste olmalı, ne partilere kapatma davası açılmalı, ne siyasi liderler şiir okudu diye hapse atılmalı. Çünkü bu teröre yarıyor." dedi.
Katar’a Konulan Ambargo Türkiye’ye Mesaj Mı? - Eğrisi Doğrusu 9 Haziran 2017 Cuma 01:13:37
Katar’a Konulan Ambargo Türkiye’ye Mesaj Mı? - Eğrisi Doğrusu 9 Haziran 2017 Cuma 6 izlenme - 3 hafta önce Katar’a konulan ambargo Türkiye’ye mesaj mı? Katar ve İran olaylarıyla Ortadoğu’da kuvvet dengeleri yeniden mi düzenleniyor? Amerika’nın Rakka operasyonunu PYD ile yapmasının sonuçları ne olur? Almanya’nın İncirlik’ten çekilmesi önemli mi? Türkiye Batı’da ve Doğu’da nasıl bir dış politika izlemeli? Prof. Dr. Cengiz Tomar ve Doç. Dr. Mehmet Akif Okur "Eğrisi Doğrusu"nda Taha Akyol’un sorularını cevaplandırdı.
19 Mayıs'ın tarihi ve önemi - Eğrisi Doğrusu 19 Mayıs 2017 Cuma 01:13:58
19 Mayıs'ın tarihi ve önemi - Eğrisi Doğrusu 19 Mayıs 2017 Cuma 10 izlenme - 1 ay önce 19 Mayıs tarihimizde neden önemli? Mustafa Kemal Paşa Samsun'a geçmeden önce 6 ay süreyle İstanbul'da ne yaptı? Vahdettin ile neler görüştü? Olağanüstü yetkili ordu müfettişi olarak neden Mustafa Kemal seçildi? Taha Akyol 'Eğrisi Doğrusu'nda sordu, Doç. Dr. Mehmet Ö. Alkan ve Doç. Dr. Ahmet Kuyaş yanıtladı.
Eğrisi Doğrusu  - 3 Şubat 2017 Cuma 01:13:34
Eğrisi Doğrusu - 3 Şubat 2017 Cuma 27 izlenme - 5 ay önce Trump’ın Müslümanlarla ilişkileri nereye gidiyor? ABD’de ve dünyada popülizm neden yükseliyor? Amerika’da yargı ne kadar bağımsız, Trump’ı durdurabilir mi? Trump Amerika’sı neden Suriye’de PYD’ye zırhlı araçlar veriyor? Prof. Dr. Mustafa Aydın, Prof. Dr. Ziya Öniş Eğrisi Doğrusu’nda Taha Akyol’un sorularını cevaplandırdı.
Cengiz Tomar: İran Mutlaka Misilleme Yapacaktır 03:07
Cengiz Tomar: İran Mutlaka Misilleme Yapacaktır 4 izlenme - 3 hafta önce CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Taha Akyol'un sunduğu Eğrisi Doğrusu programında Katar krizi ve İran'ın tutumu konuşuldu. Ortadoğu uzmanı Prof. Dr. Cengiz Tomar, "İran mutlaka misilleme yapacaktır" açıklamasında bulundu.
Dinin Ahlaki İçeriği Boşalıyor Mu? - Eğrisi Doğrusu 1 Haziran 2017 Cuma 01:10:02
Dinin Ahlaki İçeriği Boşalıyor Mu? - Eğrisi Doğrusu 1 Haziran 2017 Cuma 6 izlenme - 3 hafta önce Dini anlamada temel sorunlar neler? Dindarlık görüntüsü artarken dinin ahlaki içeriği boşalıyor mu? “Müşteriye göre fetva” ne demek? İslam gözyaşı ve melankoli dini midir? Kuran-ı Kerim’i nasıl doğru anlayabiliriz? Din eğitimindeki sorunlar nedir? Diyanet İşleri Eski Başkanı Prof. Dr. Ali Bardakoğlu, Eğrisi Doğrusu’nda Taha Akyol’un sorularını cevaplandırdı.
Eğrisi Doğrusu -  17 Mart 2017 Cuma 01:12:50
Eğrisi Doğrusu - 17 Mart 2017 Cuma 11 izlenme - 3 ay önce
Türkiye-Avrupa ilişkileri düzeliyor mu? - Eğrisi Doğrusu 26 Mayıs 2017 Cuma 01:13:33
Türkiye-Avrupa ilişkileri düzeliyor mu? - Eğrisi Doğrusu 26 Mayıs 2017 Cuma 9 izlenme - 1 ay önce Türkiye-Avrupa ilişkileri düzeliyor mu, ekonomi ve demokrasi bundan nasıl etkilenir? İsrail, Arabistan ve Mısır’a öncelik veren Trump dönemindeki ABD ile Türkiye’nin ilişkileri nasıl olacak? PYD’yi neden hem Rusya hem de Amerika destekliyor, Türkiye’nin politikası ne olmalı? Terörle mücadelenin dış politikası nasıl olmalı? Emekli Büyükelçi Ünal Çeviköz ve Yrd. Doç. Dr. Belgin Şan Akca, Eğrisi Doğrusu'nda Taha Akyol'un sorularını cevaplandırdı.
Nilüfer - Eğrisi Doğrusu 04:30
Nilüfer - Eğrisi Doğrusu 134 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Ne Masal Ne Rüya Çıkış Tarihi: 12.10.1994 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Bir koşu bir telaş Yalanlarla boş bir savaş Bir kavga bir yarış Sürer gider yalan yalnış Kolay değil ayrılmak Yaşanan herşeyin bir nedeni var Bedeli var Eğrisi doğrusu bulamadım yolunu Bir ileri bir geri bildim bileli Önce darıldım sonra sarıldım Olmadı işte artık yoruldum Bir doğru bir yalnış Hesaplarla ben nerdeyim He çığlık bir yalvarış Şimdi başka bir yerdeyim Kolay değil yaşamak Her güzel şeyin bir nedeni var Bedeli var
Eğrisi Doğrusu   11 Kasım 2016 08:37
Eğrisi Doğrusu 11 Kasım 2016 30 izlenme - 7 ay önce Amerika başkanını seçti…Donald Trump, Türkiye için iyi mi, kötü mü? Küreselleşme karşıtlığı Amerika’da nasıl iktidar oldu? Dünyada liberalizmin sonu mu geliyor? Türkiye nasıl bir yol izlemeli? Prof. Dr. Fuat Keyman ve Dış Politika Uzmanı Sinan Ülgen Eğrisi Doğrusu’nda Taha Akyol’un sorularını cevaplandırdı.
Büyüme Hızı Nasıl Arttı? - Eğrisi Doğrusu 16.06.2017 Cuma 01:13:05
Büyüme Hızı Nasıl Arttı? - Eğrisi Doğrusu 16.06.2017 Cuma 3 izlenme - 2 hafta önce Ekonomide yakalanan büyüme sürdürülebilir mi? Dünya ekonomisi toparlanıyor mu, ihracat artışı devam edebilir mi? Yıllardır sözü edilen yapısal reformlar nedir, niye yapılmadı? Dünya Bankası neden kırılganlık ve siyasi görünüm uyarısı yaptı? Eğrisi Doğrusu piyasalardaki gelişmeleri Merkez Bankası eski Başkan Yardımcısı Fatih Özatay ve Ekonomist Doç. Dr. Selva Demiralp ile masaya yatırdı.
Programda ilginç anlar! Abi seviyorsan git konuş! 00:57
Programda ilginç anlar! Abi seviyorsan git konuş! 137 izlenme - 4 yıl önce CNNTÜRK`te Taha Akyol`un sunduğu Eğrisi Doğrusu programına damga vuran okuyucu Tweet "Abi seviyorsan git konuş bence"
Eğrisi Doğrusu   28 Ekim 2016 01:12:13
Eğrisi Doğrusu 28 Ekim 2016 30 izlenme - 8 ay önce Türkiye’de, Irak’ta, Suriye’de terör yapan PKK bu gücü nereden alıyor? PKK Ortadoğu’daki olaylardan nasıl yararlanıyor, ne bekliyor? Hendekler, barikatlar halkı nasıl etkiledi, HDP tabanı ne düşünüyor? Emekli Kurmay Albay Yrd. Doç. Dr. Savaş Biçer ve Siyaset Bilimci Yrd. Doç. Dr. Can Ulusoy Eğrisi Doğrusu’nda Taha Akyol’un sorularını cevaplandırdı.
9 Ocak 2015 Cuma / Mustafa Çağrıcı - Talha Köse 01:14:56
9 Ocak 2015 Cuma / Mustafa Çağrıcı - Talha Köse 75 izlenme - 2 yıl önce Paris katliamı, El Kaideler, IŞİD'ler, Taliban'lar neyin göstergesi? Radikal Selefi İslamcı akımlar İslam imajını nasıl etkiliyor? Batı'da yükselen İslamofobi ve ırkçılık nelere yol açabilir? Taha Akyol sordu, Prof. Dr. Mustafa Çağrıcı ve Yrd. Doç. Dr. Talha Köse yanıtladı."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Kemal Kılıçdaroğlu: Karşı Darbe Algısı Güçlenebilir (Eğrisi Doğrusu 30 Eylül Cuma) 05:54
Kemal Kılıçdaroğlu: Karşı Darbe Algısı Güçlenebilir (Eğrisi Doğrusu 30 Eylül Cuma) 19 izlenme - 9 ay önce Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CNN Türk canlı yayınında Taha Akyol’un sorularını yanıtladı. “OHAL uygulamalarını doğru bulmuyoruz” diyen Kılıçdaroğlu, Meclis’teki dört siyasi partinin ve tabanlarının darbeye karşı olduğunu belirtti. “Bu durumda OHAL’in sürmesine gerek yok. Gelin, kanunları Meclis’te tartışalım. Yetkinin yanlış kullanıldığını ifade ettik” diye konuştu.
Eğrisi Doğrusu 3 Mart 2017 Cuma 01:02:16
Eğrisi Doğrusu 3 Mart 2017 Cuma 16 izlenme - 4 ay önce Rusya ve Amerika Suriye’de PYD’yi destekliyor, Türkiye ne yapacak? PKK Kuzey Irak’ta Barzani’yi sarsmak istiyor, Barzani buna direnebilir mi? Güneydoğu’da HDP’yi bırakan seçmenler başka bir partiye gidiyor mu? Taha Akyol, Eğrisi Doğrusu’nda sordu, Doç. Dr. Vahap Coşkun ve Yrd. Doç. Dr. Özlem Kayhan Pusane yanıtladı.
Sandıktan ne çıkacak? 00:33
Sandıktan ne çıkacak? 102 izlenme - 3 yıl önce Seçmenler neye göre oy veriyor, sandıktan ne çıkacak? Propagandalar, mitingler seçmenleri etkiliyor mu? Yolsuzluk iddiaları kimler için önemli, kimler için önemsiz?Seçimlerden sonra Türkiye'yi bekleyen siyasi ve ekonomik sorunlar nelerdir? Ekonomist Prof. Dr. Seyfettin Gürsel, kamuoyu araştırmacıları Prof. Dr. Özer Sencar ve Adil Gür Eğrisi Doğrusu'nda Taha Akyol'un sorularını cevaplandırıyor. Eğrisi Doğrusu , 21 Mart Cuma günü 20.45'te CNN TÜRK'te! Programın tüm videoları için: http://tv.cnnturk.com/egrisidogrusu
Eğrisi Doğrusu   17 Şubat 2017 Cuma 01:12:17
Eğrisi Doğrusu 17 Şubat 2017 Cuma 10 izlenme - 4 ay önce
Nilüfer Feat. Manga - Eğrisi Doğrusu 03:47
Nilüfer Feat. Manga - Eğrisi Doğrusu 91 izlenme - 3 yıl önce Nilufer'in, Dogan Muzik etiketiyle yayinlanan "13 Duet" albumunden "Egrisi Dogrusu (feat. maNga)" calismasi netd Muzik'te! Şarkı Sözleri (lyrics): Bir Koşu Bir Telaş Yalanlarla Boş Bir Savaş Bir Kavga Bir barış Sürer Gider Yalan Yalnış Kolay Değil Ayrılmak Yaşanan Herşeyin Bir Nedeni Var Bedeli Var Eğrisi Doğrusu Bulamadım Yolunu Bir İleri Bir Geri Bildim Bileli Önce Darıldım Sonra Sarıldım Olmadı İşte Artık Yoruldum Bir Doğru Bir Yalnış Hesaplarla Ben Nerdeyim He Çığlık Bir Yalvarış Şimdi Başka Bir Yerdeyim Kolay Değil Yaşamak Her Güzel Şeyin Bir Nedeni Var Bedeli Var